>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

gramy sobie tak

astana 439

astana

Użytkownik
Nowy Rok,nowe cele i wyzwania;tutaj będę zapisywał swoje wyniki z gry na betfair,w końcu pora nieco udoskonalić swoją grę,przez wiele lat,a w zasadzie zawsze,tak się składało,iż nie prowadziłem statystyk,teraz mam dylemat,ile przez prawie 40 lat grania wtopiłem?.Mam w planie stworzenie arkusza w excelu/office,tylko najpierw muszę to ogarnąć,ewentualnie zmodyfikować arkusze dostępne w necie dla własnych potrzeb.Odnośnie samej gry to nic odkrywczego,wszystkiego po trochu.
 
astana 439

astana

Użytkownik
Podstawą gry będzie scalping,więcej uwagi zwrócę na obserwację rynku i polowanie na okazję,można wyłapywać kilka euro, za praktycznie symboliczne ryzyko,o ile wyniki nie będą zadawalające[minimum 100e/miesiąc]dołożę do tego surebety live,skany po ugraniu 100e oraz raporty miesięczne z krótką analizą statystyczną gry.Ciągle szukam arkusza do adoptacji.
 
lax 1,2K

lax

Użytkownik
Na jakich rynkach głównie będziesz grał? Z tego co widzę na poprzednich stronach to przewijały się piłka nożna, tenis i koszykówka. Masz zamiar opisywać jakieś ciekawsze sytuacje dokładniej, bo niestety ale niczego nowego tu się nie można dowiedzieć jak się przeczyta te 3 strony wstecz ;)
 
cock 756

cock

Użytkownik
Ciągle szukam arkusza do adoptacji.
Nie rozumiem o jakim arkuszu mówisz? Szukasz pliku do wklepywania danych? Strata czasu. Dobre streamy, cieply kubek herbaty, stabilne łącze, żelazne nerwy. In play? ;)
Myślę, że koniec roku był bolesny. Odpuść sobie księgowość - oszukiwanie samego siebie. Pamiętaj o wypłatach.
Pomyślności
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
astana 439

astana

Użytkownik
Ciągnie wilka do lasu,wracam do tradingu,jestem ciekawy co się da ugrać na Matchbooku,bo niestety o betffair  póki co to mogę zapomnieć.Na rozruch przeznaczam 200e,
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Do góry Bottom