>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

CS: GO 2019 - typy i analizy

Status
Zamknięty.
przemovsky23 1,9K

przemovsky23

Użytkownik
Dyscyplina: E-sport ,ESL One Kolonia 
Godzina: 19:00
Spotkanie: Heroic - Ninjas in Pyjamas
Typ: dokładny wynik : 1-2 dla NIP 
Kurs: 3.35
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Spotkanie Duńczyków z Szwedami zapowiada się na dość intrygujące spotkanie , otóż obywa zespoły wygrały swój pierwszy mecz na tym turnieju , i tym samym obie trafiły do drabinki wygranych , co powoduje , że teraz , aby być rozstawionym w dalszej fazie turnieju i tym samym trafić do dalszej fazy rozgrywek , gdzie wygrany będzie miał okazję rywalizować z wygranym z pary Astralis - Fnatic . 
W  historii pojedynków pomiędzy obydwoma zespołami można zauważyć jedną , bardzo istotną cechę : pomimo , że Heroic ma na swoim koncie już dwukrotne porażki z NIP-em , to przebieg tych meczy był naprawdę zacięty , ale pomimo tego to Szwedzi mają większe doświadczenie w lanowych potyczkach niż Heroic. , co oczywiście nie oznacza , że całkowicie poddadzą mecz i nie podejmą jakiejkolwiek walki z swoim dzisiejszymi rywalami . Dlatego też Heroic wygra przynajmniej jedną mapę w tym meczu .


LINK :  https://www.hltv.org/matches/2334609/heroic-vs-nip-esl-one-cologne-2019
 
mskaks 2,8K

mskaks

Użytkownik
CS:GO ESL One Cologne

Vitality - fnatic
Astralis - NiP


Vitality wygra drugą mapę (@1,45) 19-17 + Astralis wygra drugą mapę (@1,25) 16-8 @1,81 betway

Vitality walczy w niższej grupie najpierw od wejscie do finału, gdzie zagra BIG lub Heroic, a później play-offy gdzie spotkają się (lub fnatic) z parą mousesports - NaVi i później prawdopodobnie w 1/2 z Liquid. Stawiam na to, że Vitality wygra swój pick, czyli drugą mapę - myślę że będą chcieli brać bardzo overpassa, gdzie bardzo dobrze się czują, ew. de_nuke. Przewiduję też ich zwycięstwo w tej parze, ale typ na wygrany pick zdaje mi się dużo fajniejszy. Fnatic od dłuższego czasu nie przekonuje - przynajmniej mnie, opierając się za często na pojedynczych 'skokach' JW, czy Krimza. Przyznam też, że liczę bardzo w tym spotkaniu na ZywOo, który w meczu z ENCE w wielkim stopniu przybliżył ekipę do zwycięstwa kończąc mecz z dorobkiem 66-41 i 87,8ADR.

Dorzucam do tego wygrany pick Astralis, które dobrze weszło w turniej i jest w niesamowitym gazie, widać było formę szczególnie w spotkaniu z fnatic, gdzie oddali im tylko 7 rund (16-1 i 16-6), dla mnie idealny bet do dubla. 
 
mskaks 2,8K

mskaks

Użytkownik
CS:GO ESL One Cologne

Mili państwo, przed nami finał. O ile Liquid było przewidywane w finale od początku, tak Vitality zaskoczyło sporo 'ekspertów' i swoją świetną grą meldują się jako drudzy pokonując innego faworyta obok Amerykanów - Astralis. Ciężka przeprawa dla topowego zespołu z Danii, ale Francuzi pokazali ofensywną ale bardzo mądrą grę. Aimowo jak i taktycznie Vitality idealnie rywala rozpracowało i mimo wyrównanej walki w większości rund to oni potrafili szalę zwycięstwa przechylić na swoją stronę. Dziś pojedynek z Liquid, z którymi grali ostatnio podczas turnieju cs_summit 4 i nie przegrali ani razu, mierząc się z nimi w dwóch meczach, czyli czterech mapach, bilans 2-0 i 4-0 w mapach (16-3 i 16-12 na nuke i mirage, później 16-9 i 16-13 na nuke i overpassie)

Upatruję tutaj kolejnej niespodzianki, którą Vitality jest w stanie sprawić. Dlatego proponuję dwa zakłady na ten mecz, bezpieczna opcja to:

over3,5 map @1,33 bet365 1-3

W finale gramy Best of 5, więc do zwycięstwa jedni lub drudzy potrzebują trzech wygranych map. Przy scenariuszu, gdzie zwyciężać ktoś będzie 2-0 są jeszcze szanse na zdobycie mapy kontaktowej, więc zakład wydaje się bardzo dobry i mocny jak dla mnie. Nie widzi mi się z tak dysponowanymi ekipami, zywOo w Vitality i EliGE w Liquid, że któraś ekipa wyciągnie tutaj 3-0, za bardzo wyrównane szanse widzę, a zakład wygrywamy przy jednej mapie wygranej u jednego jak i drugiego. Obie ekipy przy tym systemie w finale mają po dwa picki co jeszcze zwiększa szanse na minimum jedną mapę dla każdego. Dla mnie bardzo dobry bet, bo mecz tutaj powinien być dość długi jak na to co oglądam do tej pory. 

Na pewno też trzeba będzie poczekać właśnie na te picki i zagrać wygraną mapę lub handi na rundy na Vitality, szczególnie jeśli wezmą overpassa lub dusta2 co jest praktycznie pewne. 

Vitality +1,5 mapy @1,8 bet365

Gram jeszcze nieco odważniej na to, że Vitality zdobędzie minimum dwie mapy, na to co prezentują na tym turnieju i jak ich zywOo ciągnie i wygrywa decydujące momenty, plus bardzo dobra dyspozycja RpK i apEX'a m.in w clutchach każe mi ten bet wziąć. Liquid to ekipa na ten moment najlepsza, ale NaVi, czy nawet MVP w pierwszej rundzie pokazały, że nie zawsze są skupieni na sto procent a Vitality jest w stanie wykorzystywać te momenty tak jak wczoraj z Astralis. Poza tym dobrze czytają grę i na tym turnieju mają najlepsze flashe, wszystko w tempo z czym Duńczycy nie mogli sobie poradzić. 
 
mskaks 2,8K

mskaks

Użytkownik
Za dwa dni zaczynamy

Good Game League 2019 w Poznaniu - pula 100k Euro. Zwycięzca zgarnia 50 tysięcy, dla drugiego miejsca 20 tysięcy.

ESEA 31 Season Global Challenge w Dallas, z pulą 75 tys dolarów. Dla wygranego 25k, dla drugiego miejsca 15k.

Za trzy dni ruszamy też z 

BLAST Pro Series Los Angeles 2019 - jak nazwa wskazuje w LA gdzie tryumfator zgarnia 125 tysięcy dolarów, przegrany w finale 50 tysiecy. Dodatkowo przydzielane są punkty za ten turniej, gdzie 4 najlepsze ekipy zagrają w finale cyklu tego turnieju. Astralis swojej punktacji tutaj nie powiększy, za to mogą to zrobić ekipy Liquid, FaZe, MIBR i C9.


Przy chwili wolnego dziś wieczorem lub jutro pisnę trochę informacji o turniejach i zespołach. Czy przewidziane są tematy na powyższe turnieje czy pisać tutaj? 
 
jozzy22 530,3K

jozzy22

Użytkownik
cytat z dnia 11 lipca 2019 18:56 przez mskaksZa dwa dni zaczynamy

Good Game League 2019 w Poznaniu - pula 100k Euro. Zwycięzca zgarnia 50 tysięcy, dla drugiego miejsca 20 tysięcy.

ESEA 31 Season Global Challenge w Dallas, z pulą 75 tys dolarów. Dla wygranego 25k, dla drugiego miejsca 15k.

Za trzy dni ruszamy też z 

BLAST Pro Series Los Angeles 2019 - jak nazwa wskazuje w LA gdzie tryumfator zgarnia 125 tysięcy dolarów, przegrany w finale 50 tysiecy. Dodatkowo przydzielane są punkty za ten turniej, gdzie 4 najlepsze ekipy zagrają w finale cyklu tego turnieju. Astralis swojej punktacji tutaj nie powiększy, za to mogą to zrobić ekipy Liquid, FaZe, MIBR i C9.


Przy chwili wolnego dziś wieczorem lub jutro pisnę trochę informacji o turniejach i zespołach. Czy przewidziane są tematy na powyższe turnieje czy pisać tutaj? 
Odpowiedzialni za dzial juz od jakiegoś czasu milczą tak więc jak ogarniasz sprawę to zakładaj tematy choć z drugiej strony nie wiem czy jest sens skoro tylko Ty się udzielasz w temacie
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
carradine 1,8K

carradine

Użytkownik
Japaleno - ex-Epsilon

Zwycięstwo Japaleno @1.90 Unibet   ​
No niestety, po naprawdę zaciętym pojedynku nawet na mapie Overpass, Japaleno nie dało rady domknąć mapy. Szkoda kilku kluczowych błędów, ale odrobimy!
 ​
Drugi, bardzo ciekawy mecz na turnieju dla drużyn spoza tierów. Dlaczego zdecydowałem się na typ w stronę Japaleno? Dlatego, że w starciach h2h Szwedzi od maja nie przegrali z ex-Epsilon żadnego spotkania, a rozegrali takowych 6. Ostatni mecz ex-Epsilon odbył się w sierpniu, gdzie w finale o kwalifikacje do turnieju MSI MGA 2019 wręcz wymęczyli rywali, ostatecznie pokonując ich wynikami 16-13 i 16-14. Japaleno rozgrywało swoje mecze z drużynami silniejszymi od siebie (Warto wspomnieć, że Japaleno to gracze z zespołu Chaos) i radzili sobie całkiem dobrze. Jeśli chodzi o pulę map, to z pewnością nie zobaczymy Nuke'a i Vertigo. Reszta map z niewielką przewagą dla Japaleno.
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Bpro - Nordavind 
godz. 18:55

4. sezon ligi LOOT.BET, mecz BO3. Faworytem - według bukmacherów - jest zespół Nordavind. Mimo tego, że zamiast hallzerka zagra cadiaN. Uważam, że brak tego snajpera będzie bardzo widoczny w tym meczu. Norweski zespół po za znanymi zawodnikami nie ma żadnych argumentów. Moim zdaniem najlepsze lata swojej kariery mają już za sobą.  Natomiast w ekipie z Bułgarii oprócz IGLa (Rock1nG) są młodzi zawodnicy, w których widzę spory potencjał. Nie ukrywam, że będzie to łatwe spotkanie dla Bpro, raczej spodziewam się, że  będzie potrzebna trzecia decydująca mapa, w której lepsi okaza się Bułgarzy. 

Bpro wygra @1.97 Lvbet 
     Bpro 2:1 Nordavind 
 
Otrzymane punkty reputacji: +50
carradine 1,8K

carradine

Użytkownik
Illuminar - forZe

Handicap rundowy: forZe (-2.5) @1.47 STS

Pomimo tego, że spotkanie jak i cały turniej są tak naprawdę o nic, to stawiam na forZe. Grają na Nuke'u który wygląda o wiele lepiej niż u Illuminar. forZe rozgrywa już mecze na poważniejsze teamy, natomiast Illuminar na swoim poziomie dostaje baty. Illuminar co prawda nie boi się grać Nuke'a, ale nie jest to też jedna z ulubionych map. Nie ma sensu lać wody, do AKO można dorzucić, typ bardziej na luźno bo drużyny grają o nic.​
 
cuadrado12 6K

cuadrado12

Użytkownik
Nie widzę osobnego tematu co do BLASTA w Moskwie, więc będę pisał tutaj.

https://www.hltv.org/matches/2335479/ence-vs-forze-blast-pro-series-moscow-2019

Wpadł mi w oko meczyk ENCE - forZe i myślę, że taki kursik na forZe jest warty świeczki. Grają inferno, więc to już jest dobry znak co do typu, ale że w BO1 jest bardzo mała szansa, że drużyny zostawią mape na której nie potrafią grać, dlatego większych argumetów będę szukać w czym innym. Pierwsze co można zobaczyć to mała rotacja u Finów. Przed turniejem odszedł Aleksib, czyli ich prowadzący i mózg całej drużyny - w jego miejsce do drużny został ściągnięty suNny, a prowadzić od teraz będzie allu. Aleksib i suNny to zawodnicy o dwóch innych charakterystykach i nie jestem do końca przekonany czy ENCE w tak krótkim czasie zdążyło się jakkolwiek mocniej zgrać, ustalić nowe pozycje i nauczyć jakiegoś standardu z nowym zawodnikiem. Kolejna sprawa to przerwa od gry suNny'ego, który drużynowo nie grał od pół roku, więc jest to kolejna zagadka co do jego formy i tego czy od razu da radę utrzymać ten poziom. Turniej jak wspomniałem na samym początku jest w Moskwie, więc mam nadzieję, że to tak samo zrobi swoje i rosjanie nas miło zaskoczą, bo w końcu gdzie i kiedy jak nie u siebie w domu? Aż przypomniał mi się ich poprzedni mecz na overpassie do którego tak samo pisałem analizę. Wtedy był nieco mniejszy kurs, ale liczę że i tym razem forZe mnie nie zawiedzie i znowu będzie zielono :D

forZe win @2.62 b365        Dziękuje, 16-4. ENCE bez zgrania i pomysłu na gierke.
 
Otrzymane punkty reputacji: +82
carradine 1,8K

carradine

Użytkownik
forZe - Ninjas in Pyjamas
Zwycięstwo Ninjas in Pyjamas @2.10 STS
Totalnie nie rozumiem kursu, jaki został wystawiony na Szwedów. Wczorajsza wygrana forZe z ENCE 16-4 spowodowała, że faworytem dzisiejszego meczu są Rosjanie? Moim zdaniem absolutnie nie. Stawką turnieju jest niemały pieniądz o który każda drużyna będzie chciała powalczyć. Fakt, na papierze Inferno wygląda lepiej u forZe, natomiast niski win rate wziął się z powodu lepszych przeciwników (Astralis oraz Natus Vincere). Obawiam się jednak tego, że przeważnie Szwedzi banują Inferno jako pierwsze, a teraz są skazani na mapę. forZe natomiast nie wyrzuca mapy, w większości zostaje na końcu jako decider którego wyrywają wręcz po dogrywkach przeciwnikom. Niestety jeszcze nie ma żadnych typów na ilość rund, ale liczę i wierzę w opamiętanie Szwedów. Po takim kursie grzechem byłoby nie spróbować!

ENCE - MiBR
Zwycięstwo MiBR
@2.13 STS
Kolejny wysoki kurs na który się skuszę. Większość informacji nt. ENCE przedstawił kolega wyżej - zmiana IGL'a, i pierwsze rezultaty mogliśmy oglądać wczoraj. Grali na słabszą drużynę niż teraz i przegrali, więc nie daję większych szans przy trudniejszym rywalu. Warto dodać, że ENCE nie radziło sobie na Mirage'u, a dochodzi przecież fakt o zmianie lidera.

DWA REMISY :))
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
carradine 1,8K

carradine

Użytkownik
forZe - AVANGAR
Zwycięstwo AVANGAR
@1.75 STS
Wydaje mi się że zwycięzcą turnieju w Moskwie nie będą gospodarze. AVANGAR to drużyna która na Majorze w Berlinie doszła do finału i przegrała z Astralis. Teraz również znajdują się w finale, tylko z o wiele słabszym przeciwnikiem niż Duńczycy. To już nie tryby BO1 gdzie drużyny grają na "mapach z dupy", tylko w końcu totalnie "uczciwy"(?) mecz. W tym typie kieruję się głównie doświadczeniem, bo nie widzę sensu brania meczy z dzisiaj, gdzie tak naprawdę każdy miał swoje mocne chwile. Jest o co grać, zwycięzca zgarnia 125k$, więc nie ma mowy o żadnych throwach czy graniu "na wyjebce". Nie ma co zagłębiać się w pulę map, ale z pewnością nie zobaczymy Nuke'a i Vertigo.
 
Otrzymane punkty reputacji: +65
flloki5 65

flloki5

Użytkownik
Astralis wygra cały turniej ESL @2.1 1xBet

Tutaj krótko, Astralis w swojej grupie zmierzy się z takimi zespołami jak FaZe, NRG, OpTic. Pierwsze dwa z wymienionych widzieliśmy na niedawno zakończonym majorze. I z tej pary jedynie NRG pokazało się z dobrej strony, ulegając dopiero Duńczykom, co samo w sobie nie było wielkim zaskoczeniem patrząc na formę i klasę przeciwnika. FaZe wymieniło właśnie dwóch graczy którzy wskoczyli do teamu przed samym turniejem. Formacja OpTic prezentuje się przeciętny poziom z średnimi drużynami więc tutaj także nie widzę zagrożenia.

W grupie A zmierzą się 4 zespoły:
ENCE
G2
eUnited
Liquid

Poza Liquid które w pierwszej fazie majora pokazało się z bardzo dobrej strony, nie widzę tutaj innych silnych pretendentów do zagrożenia Astralis po wyjściu z grupy.
ENCE i G2- lekkie zmiany w składach, przy czym pierwsza ekipa gra bardziej stabilnie więc pokusiłbym się o stwierdzenie że to oni zgarną drugą pozycję
O eUnited ciężko napisać coś pozytywnego, ewidentnie najsłabsza ekipa w tym turnieju, dodatkowo tryb BO3 stawia ich na straconej pozycji w każdym starciu. 

Opierając się na powyższych analizach gram jeszcze kilka typów :
G2 - ENCE - ENCE win @1,63 1xBet 
ENCE wygra 2:0 @2,73 1xBet - za drobne

Liquid vs eUnited - Liquid wygra 2:0 @1,46 1xBet

 
 
Otrzymane punkty reputacji: +65
nighttt 0

nighttt

Użytkownik
Virtus.pro - Tricked
Tricked -1.5 maps @2.35 LVBet

Bet głównie ze względu na wąski map pool VP. Nie mają oni praktycznie żadnej mapy na której mogliby zagiąć Tricked, do tego bardzo słaba dyspozycja we wczorajszym meczu z Espadą i generalnie niekorzystny h2h. Mecz odbywa się online co dodatkowo działa nie niekorzyść VP. Tricked to solidna i ustabilizowana drużyna, po VP ciężko spodziewać się czegoś pozytywnego.

MIBR - ATK
ATK Win @3.35 LVBet
Tutaj raczej delikatnie, ale myślę że warto spróbować. ATK z przebudowanym składem, z bardzo utalentowanymi zawodnikami którzy zawsze dobrze radzili sobie w rozgrywkach online. MIBR ani trochę nie przekonuje swoją grą, nie widać po nich żadnej poprawy mimo zmian, brak zgrania i  struktur w drużynie (a przynajmniej tak to wygląda z perspektywy widza). Jeśli ATK nie wystraszy się nicków to mają moim zdaniem sensowne szanse na wygraną.

Windigo - Vainox Gaming
Windigo -1.5 maps @1.42 STS

Tu nie trzeba dużo pisać, ogromna różnica klas obu drużyn. Niepokoić mogą jedynie plotki o tym że Vainox cheatuje, aczkolwiek cheatowanie w takim meczu było by dla nich strzałem w stopę - większy rozgłos i mocny przeciwnik a więc więcej uwagi na nich co skutkowałoby prawdopodobnie banem. Vainox nie ma żadnych argumentów, uważam że mecz skończy się szybkim 2-0.
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Kwalifikacje  WESG 2019
BIG + Owned 
@2.31 lvbet


w pierszym meczu ktory obstawilem bedziemy mieli niemieckie derby. Faworytem wydaje sie byc zespol BIG przede wszystkim przez sklad jaki prezentuja z Xantaresem.  Wiec sila ognia jest po ich stronie. 
W drugim meczu postawilem na zespol z Czech. Wczoraj jako team  "no name" poradzili sobie z owiele lepszym, wydawalo by sie, zespolem Movistar Riders. Wygrali wynikiem 2:0. Dzisiaj natomiast maja slabszego przeciwnika wiec teorerycznie rowniez powinni sobie poradzic. Jak bedzie,  zobaczymy
 
Otrzymane punkty reputacji: +42
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
ESEA
PACT - Wisla Krakow 
Trwa walka o slota do ligi ESEA. W tym meczu z dolnej drabinki zagraja dwie polskie druzyny.  Jestem ciekaw co tu obstawiacie?

Ja pokusilem sie o bet w strone PACT. Przede wszystkim to oni wczoraj powinni sie juz cieszyc z wygranej.  Niestety wygrywajac pierwsza mape z Unicorns of Love oraz prowadzac na swojej mapie 12:3, ostatecznie polegli. Druga sprawa jest taka, ze wygrali oni z pogromcami Wisly - AGF.
Coz, spodziwam sie ciekawego widowiska i dla jeszcze wiekszych emocji gram:
PACT po kursie @1.85 w lvbet   
 
gram_dla_beki 5,5K

gram_dla_beki

Użytkownik
Illuminar - Godsent
Typ: Illuminar @2,5 bet365   szybkie 16-8

Mega intensywny weekend jeśli chodzi o cs'a. Jednocześnie mamy cs_summit, finały blasta, Dreamhacka Sevilla i turniej qi banja luka - wszystkie rozgrywane na LAN'ach, Na początek decyduję się na mecz polaków z IHG przeciwko Godsent. IHG w końcu osiągnęło optymalną formę, którą utrzymują od dłuższego czasu. Wygrana w finałach Mistrzostw Polski, wygrana w kwalifikacjach do WESG więc końcówka roku bardzo udana. Pora na ostatni turniej tym razem międzynarodowy, Patrząc na całą serię turniejów Open od Dreamhacka ten jest wyjątkowo mocno obsadzony więc łatwo nie będzie. Mimo wszystko forma jest doskonała. Dobry występ tutaj powinien zaowocować kolejnymi zaproszeniamiw przyszłym roku a i grupa trafiła się całkiem przyjemna, na pewno słabsza niż grupa A. Do tego mecz otwarcia na Godsent też wydaje się dobrym losowaniem. Przeciwko Tricked i mastermindowi Hundenowi zawsze się gra ciężko, a GY potrafi być nieobliczalne. Godsent niedawno przejęło skład SMASH, gdzie zawodnicy nie dogadali się z organizacją. Te ich wyniki są takie sobie. Niby ostatnio półfinał w innym turnieju z cyklu DO, ale tam ta obsada słabsza - Crazy bez Huntera i Nexy to już nie ta sama drużyna, SJ to zwykli przeciętniacy więc wynik ponad stan. Dla mnie w tej drużynie brakuje typowego rifllera/entry fragera który mógłby zrobić różnicę. W ostatnim czasie przegrana ze Spirit, Hard Legion czy Forze to nie są wyniki robiące wrażęniei. Do tego BO1, które zawsze sprzyja dogom. Dla mnie kursy powinny być na tym samym poziomie i wtedy byłby oczywisty skip, ale patrząc na ostatnią formę IHG i zdecydowane faworyzowanie kursami Godsent idę w stronę "Oka".
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
@gram_dla_beki  masz racje, sporo sie dzieje i jest z czego wybierać. 
Ja rowniez skupie sie na DreamHacku. Jednak wybralem mecz z grupy A
Crazy  - Movistar Riders 
na poczatek moze o tym, ze Crazy mocno stracilo na odejsciu dwoch serbskich zawodnikow huntera i nexa. Nie oszukujmy sie ale shipz i emi to nie ich poziom. Teraz przyjechali na turniej w Hiszpanii, gdzie w pierszym meczu podejma gospodarzy. Movistar Riders tez gra w kratke, podobnie do swoich przeciwnikow. Mysle, ze sa to dwie najslabsze ekipy z grupy A ale oczywiscie wszystkim bedzie zalezec na wygranej. 
Wg mnie na ten moment są to wyrowane ekipy. Zdecydowalem sie postawic na Hiszpanow z trzech powodow:
- kurs 
- nieco ponad miesiac temu w tych skladach zagrali tez Bo1 i MR wygrali 
- miejsce gdzie odbywa sie LAN

Movistar Riders wygra @2.65 lvbet 
  
 
gram_dla_beki 5,5K

gram_dla_beki

Użytkownik


Illuminar - Mad Lions (ex-Tricked)
Typ: Illuminar @2,25 1xb  
over 26,5 @1.91 1xb   tak się kończy wybieranie de_loteria vertigo, ale to już kiedyś pisałem :)

Mecz wygranych z grupy B jakiego można było się spodziewać. Zarówno Illuminar jak i Mad Lions łatwo wygrali ze swoimi przeciwnikami - odpowiednio do 8 i 7. Teraz zagrają mecz o awans do 1/2 podczas gdy przegrany będzie musiał jeszcze zagrać decydujący mecz. Generalnie rywal wyjątkowo niewygodny dla IHG (jak i ogólnie dla polskich drużyn). Każdy zawsze powtarza jak ciężko się gra przeciwko drużynom, którym dowodzi Hunden. Tak kombinacyjną grę jak preferuje bardzo ciężko jest rozczytać, dodatkowo doskonale dobiera sobie młodych zawodników, którzy po pewnym czasie ciągle są mu "zabierani" do lepszych organizacji a on powraca z kolejnymi talentami. Czemu więc typ na IHG? Na turniej pojechali prosto z bootcampu, który miał ich przygotować konkretnie pod ten turniej a raczej pewne było, ze spotkają się tutaj w meczu wygranych właśnie z Tricked. Oprócz tego mógłbym powtórzyć to co post wyżej - forma doskonała, indywidualnie dzisiaj każdy wyglądał bardzo dobrze, ponownie gramy 1 mapę. Ja tu widzę awans do 1/2 (który raczej obie drużyny powinny osiągnąć, ale po co się męczyć w kolejnym BO3). Do tego kolejny raz przeciwnik w roli faworyta i kursy przyzwoite. Oby kolejny raz na zielono :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom