>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Mistrzostwa Europy 2019 kobiet

Status
Zamknięty.
Z 3,9K

zenekkk82

Użytkownik
Sytuacja teraz jest prosta, Polska przegrywa to trafia na Rosje w 1/8, każda wygrana Polek daje im mecz w 1/8 z Hiszpanią, także Polska podejdzie na maxa do meczu, inaczej może być z Włoszkami, które mogą wcale nie chcieć zająć miejsca pierwszego. Po pierwsze w 1/4 czekają rozkręcające się ruskie, a w półfinale Serbki(jeśli dzisiaj wygraja) Dolna część drabinki wygląda korzystniej,najpierw Słowacja, później Niemki. Półfinał z Turcja/Holandia też wygląda łatwiej niż górna część drabinki. By się to stało Włoszki musza przegrać 1:3 lub 0:3, porażka 2:3 daje im pierwsze miejsce i awans do górnej, trudniejszej części drabinki. Trzeba z graniem na Włoszki wstrzymać się do końca meczu Serbia--Turcja, a także zobaczyć jakim składem wyjdą włoszki, jesli rezerwami to będziemy mieli jasny sygnał
 
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
Kursy juz leca. Ja sie nie zastanawiam i nie czekam na mecz serbek. Polki - 1.5 seta @8.50 1xbet. Tak jak wyzej zostało napisane. Polki zeby ominac ruskie musza wygrac . Wlosi to najwięksi kombinatorzy na kazdych mistrzostwach wiec na pewno wola przegrac 1-3 badz 0-3 i trafic na slowacje i niemki
 
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
cytat z dnia 29 sierpnia 2019 16:54 przez zenekkk82Sytuacja teraz jest prosta, Polska przegrywa to trafia na Rosje w 1/8, każda wygrana Polek daje im mecz w 1/8 z Hiszpanią, także Polska podejdzie na maxa do meczu, inaczej może być z Włoszkami, które mogą wcale nie chcieć zająć miejsca pierwszego. Po pierwsze w 1/4 czekają rozkręcające się ruskie, a w półfinale Serbki(jeśli dzisiaj wygraja) Dolna część drabinki wygląda korzystniej,najpierw Słowacja, później Niemki. Półfinał z Turcja/Holandia też wygląda łatwiej niż górna część drabinki. By się to stało Włoszki musza przegrać 1:3 lub 0:3, porażka 2:3 daje im pierwsze miejsce i awans do górnej, trudniejszej części drabinki. Trzeba z graniem na Włoszki wstrzymać się do końca meczu Serbia--Turcja, a także zobaczyć jakim składem wyjdą włoszki, jesli rezerwami to będziemy mieli jasny sygnał
Wloszki wychodzą podstawowym skladem. Skonczy sie tak jak ze Słowacja dzis i dostaniemy lanie 
 
W 12

wrzesien

Użytkownik
Dwie propozycje na jutro, miło gdyby odniósł się ktoś kto też śledzi mistrzostwa.

Polska - Hiszpania over. 127,5, k. 1,40
Polki oczywiście sporo lepsze od Hiszpanek ale myślę, że są przeszacowane po zwycięstwie nad Włochami. W każdym meczu Hiszpanii, nawet z Rosją ta linia została przekroczona. W przypadku Polek tylko w jednym meczu, z Portugalkami było mniej punktów ale one były bardzo słabe. Tu można też próbować handi punktowego + 21,5 pkt w stronę Hiszpanii przy kursie 1,75.

Holandia - Grecja under. 132,5, k. 1,55
Holenderki grają bardzo ambitnie i raczej nie odpuszczają. Wygrały pewnie mecz z Węgrami, choć nawet przy porażce 3-0 byłyby pierwsze w grupie. W ich meczach ta linia była przekroczona tylko z, sądzę dużo lepszymi od Greczynek, Azerkami. Natomiast w meczach Grecji ta linia została przekroczona w meczach z Finlandią i Serbią, przy czym mecz z Grecją Serbki grały na dzień przed decydującym w ich grupie meczu z Turcją, wydaje mi się, że nie były zmotywowane do wygrywania jak najwyżej z Grecją tak jak będą zmotywowane Holenderki. Dla ostrożniejszych można próbować handi - 2,5 seta w stronę Holandii ale kurs tylko 1,3.

Ako: 2,17
kursy betfan
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
tyksiol 3,4K

tyksiol

Użytkownik
A ja Mysle ze zespoly Polska Serbia Wloszki Holenderki zgodnie wygraja 3-0 , tak jak w 1 kolejce i takie ako pogram @2.8 bwn , strate seta widze u Niemek ewentualnie Turczynek :) pozdro
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
tyksiol 3,4K

tyksiol

Użytkownik
Witam ,mam watpliwosci bo wgspotowr fakty Ostatecznie jednak Italia oraz Belgia zagrają w niedzielę w stolicy Słowacji, a do Łodzi przyjadą Niemcy oraz Hiszpania. Oprócz Polek zostały Słowenki. Ale znajomy wyslal mi oficjalna strone itam wg par to wloszki
 
N 15

nagrubo

Użytkownik
Co sądzicie o kursie 5,00 na to, że Polki zagrają w finale ME? Jeśli wygramy z Niemkami co jest jak najbardziej w zasięgu ręki, to w półfinale spotkamy się z Turcją lub Holandią - jeśli złapiemy formę na ten mecz, one też będą do ogrania. 
 
artorrotorro 1,1K

artorrotorro

Użytkownik
1800  Włochy - Rosja
(over 3.5s)  1.56

1830  Turcja - Holandia 
(over 3.5s)  1.40

2030  Polska - Niemcy
(over 3.5s)  1.46

         @3.19 Betfan   

Ode mnie takie coś. Zaczynamy ćwierćfinały, co oznacza, że każda z wygranych drużyn awansuje bezpośrednio do strefy medalowej,

Na pierwszy strzał idzie zdecydowanie największy hit 1/4 finału i w sumie to samo mówi za siebie. Włoszki faworytki, poza meczem z Polską (bądź co bądź, pewnie nie granym na 100% możliwości) bez straty seta. Ale Rosja to Rosja, nie widzę ich porażki do zera - tak po prostu. Samo to, że to kobieca siatkówka, wahania nastrojów formy itd ????

W drugim meczu dla mnie kurs @1.81 na Holandię to jest spore value. Spodziewam się właśnie ich zwycięstwa, ale też Turcja nie odstaje na tyle, żeby przegrać do 0. Strasznie męczarnie w 1/8 z Chorwacją, dużo nie brakło, żeby sensacja stała się faktem. Holenderki w grupie jak burza, później w 1/8 z Grecją lekkie i przyjemne 3:0. 

W meczu Polek z kolei nie rozumiem aż tak wysokiego kursu na Niemki (2.70). Wg bukmacherów Polki zdecydowane faworytki, a ja tego jakoś nie widzę. Fajnie dziewczyny wyglądają na tym turnieju, ale Niemki tanio skóry nie sprzedadzą. To jest ćwierćfinał, będzie jatka do ostatniej piłki. 

AKO super jak dla mnie. Meczu Serbii z Bułgarią nie ruszam, nie widzę nic ciekawego w ofercie. Teoretycznie na 3:0 w miarę spoko kurs, ale jednak w tym spotkaniu jest w teorii największa różnica w poziomach, dlatego wolę odpuścić niż na siłę dokładać. Typy podane wyżej oceniam na 75% szans, że tak się to skończy. 
 
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
pilka_radom 38,4K

pilka_radom

Znawca - Nizsze ligi polskie
Polska - Niemcy

M. Smarzek-Godek (POL) powyżej 19.5 punktów   
Uważam, że to zaniżona linia na Malwinę. Do tej pory: 23 pkt z Włoszkami, 26 z Ukrainkami, 28 z Belgijkami, 24 ze Słowenkami, 12 z Hiszpankami. Średnia to 22.6 pkt na mecz. Dziś szykuje się dłuższy pojedynek, także linia zakładowa powinna zostać spokojnie przekroczona. 


Betfan 1.75
 
cinas89 3,4K

cinas89

Football,speedway
cytat z dnia 4 września 2019 10:43 przez pilka_radomPolska - Niemcy

M. Smarzek-Godek (POL) powyżej 19.5 punktów
Uważam, że to zaniżona linia na Malwinę. Do tej pory: 23 pkt z Włoszkami, 26 z Ukrainkami, 28 z Belgijkami, 24 ze Słowenkami, 12 z Hiszpankami. Średnia to 22.6 pkt na mecz. Dziś szykuje się dłuższy pojedynek, także linia zakładowa powinna zostać spokojnie przekroczona. 

Jakbyś jeszcze powiedział gdzie to można zagrać...
 
mazak24 5,7K

mazak24

Użytkownik
cytat z dnia 4 września 2019 10:43 przez pilka_radomPolska - Niemcy

M. Smarzek-Godek (POL) powyżej 19.5 punktów
Uważam, że to zaniżona linia na Malwinę. Do tej pory: 23 pkt z Włoszkami, 26 z Ukrainkami, 28 z Belgijkami, 24 ze Słowenkami, 12 z Hiszpankami. Średnia to 22.6 pkt na mecz. Dziś szykuje się dłuższy pojedynek, także linia zakładowa powinna zostać spokojnie przekroczona. 


Betfan 1.75
Da się gdzieś śledzić live ilość punktów zawodniczek?
 
artorrotorro 1,1K

artorrotorro

Użytkownik
Wczoraj się nie udało. Holenderki w Ankarze nie zagrały nawet na 50% swoich możliwości i co z tego, jak po ciężkiej walce potrafiły odskoczyć rywalkom na 2-3 punkty jak dosłownie w przeciągu kilku następnych akcji od razu traciły z nawiązką to co wcześniej zyskały. Wielki zawód, bo trafił się dzień konia gospodyniom no i niestety zamknęły mecz w 3 setach. 

1600 Serbia - Włochy
Serbia  1.78

1830 Turcja - Polska
over 3.5s  1.58 

@2.81 Betfan   

Oglądałem wczoraj cały mecz Włoszek z Rosjankami no i nie, nie widzę tego inaczej jak zwycięstwo Serbek. Over 3.5s w Betfan 1.40, więc teoretycznie Serbki mogą oddać seta, ale jakoś bardziej przekonuje mnie typ na ich czyste zwycięstwo. Mocarna siatkówka, główny faworyt do tytułu ME. Jeśli chodzi o Włoszki, to wiem, że Egonu, że Sylla. Wiem, że rewanż za finał MŚ z zeszłego roku. Ale bardziej kierowałbym się ku bardziej spokojnemu zwycięstwu Serbek aniżeli wielkiego rewanżu ze strony Włoszek. 

Final Four odbędzie się w Ankarze, więc teraz 2 dni odpoczynku dla naszych dziewczyn + transport do stolicy Turcji. I po raz kolejny idę w ten sam typ co wczoraj. Nasze dziewczyny poniżej pewnego poziomu nie schodzą. Wiadomo, że ciężko się gra przeciwko gospodarzom (patrz mecz Polaków na MŚ w kosza), ale jednak mamy po swojej stronie takie armaty, że wygranie choćby seta wydaje mi się formalnością. Turczynki w 1/4 grały siatkówkę na takim poziomie, że nie ma opcji, żeby zagrały drugi tak samo dobry mecz. Polki też doskonałe nie są, więc takie over 3.5s powinno wejść jak w masło. 
 
Q 95

quma1964

Użytkownik
Świetna analiza i można się pod tym śmiało podpisać.Ja zastanawiam się nad zagranien czystego Winu Naszych Pan.Buki trochę poszalaly i na Nasze Panie można złapać kurs nawet 3.3
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom