>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy Dnia - 4.09.2019 (środa)

Status
Zamknięty.
psotnick 827,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi


Tutaj podajemy typy
na środę - 4. Września


Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: Over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować.Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a użytkownik z automatu otrzymuje za taki typ ⛔100 punktów.

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania Fortuna
forBet
Totolotek
Lvbet
eTOTO
- STS
- Betclic


▶ Adnotacja: Dla celów konkursowych przy podliczaniu typów z polskich buków (naziemnych i internetowych) bierzemy pod uwagę kurs nominalny, czyli taki jaki widnieje przy typie, bez uwzględniania podatku.

W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem wpisu z analizą zawsze sprawdź czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt;KLIK podając LINK do swojego wpisu. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu. Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych. W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu "kiepskie analizy" nie możesz już podać nowego typu. przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu oraz nagrodzony okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu "Typ:" zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp. zamiast "1" czy "2". W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
chamberlain 422,6K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Koszykówka, Mistrzostwa Świata
Godzina: 10:00
Spotkanie: Wybrzeże Kości Słoniowej - Polska
Typ: Wybrzeże Kości Słoniowej Handi +10.5 pkt OT
Kurs: 2.95
Bukmacher: Betclic
Analiza:

Dzisiaj Francja dała radę, chociaż mocniej przycisnęli dopiero w 4 kwarcie i to tylko dlatego, że zeszli liderzy jednej i drugiej drużyny, gdy grał Tucker (po stronie Jordanii) było sporo zamieszania, gdy zszedł już nie miał kto tak rzucać, a grał naprawdę prawie całe spotkanie. Ostatnio grałem wysokie handi, no i jednego doga, ale czysty win, na jutro kolejny raz stawiam na doga, ale tym razem z handi +10.5 pkt, a chodzi o mecz Wybrzeża Kości Słoniowej z Polską. Polacy po heroicznym boju z Chinami (a także sędziami), który wygrali zapewnili sobie awans do następnej fazy MŚ, mało tego zapewnili sobie również 1 miejsce w grupie, bo nawet w razie porażki z WKS na swoim koncie będą mieć 5 pkt, tyle samo co zwycięzca meczu Chiny - Wenezuela, a z jednymi i drugimi Polska wygrała, co daje im komfort zajęcia wyższego miejsca. Trener Polaków na pewno będzie miał to na względzie, na dodatek ta dogrywka z Chinami powinna dać im w kość, liderzy powinni być bardzo oszczędzani, a WKS na pewno będzie zależało na wygraniu chociaż 1 spotkania w grupie. Myślę, że zespół z Afryki może tu powalczyć nawet o zwycięstwo, pomimo wcześniejszych wysokich porażek z Chinami i Wenezuelą, ale zabezpieczam się dosyć wysokim handi, chociaż Ci którzy nie lubią ryzyka, spokojnie do wyrwania jest wyższa linia i to też z fajnym kursem.

  100
 
R 1,3K

ralf63

Użytkownik


DYSCYPLINA: siatkówka 
GODZINA: 20:30
MECZ: Polska vs Niemcy 
TYP: Polska 
KURS: 1,46
BUKMACHER: betclick
ANALIZA: Witam, moja dzisiejsza propozycja pochodzi z Mistrzostw Europy w siatkówce kobiet. Obstawiam, że Polki pokonają Niemki po kursie 1,46 z oferty betclica.

Wielka szansa Polek. Ćwierćfinałowy mecz mistrzostw Europy kobiet. Podopieczne Jacka Nawrockiego grając przed swoją publicznością w Atlas Arenie w Łodzi są faworytem spotkania z Niemkami. Tuż przed mistrzostwami oba zespoły sparingowały i nasze dziewczyny wygrały...4:0! Balonik jest napompowany do granic wytrzymałości! Wszyscy liczą na naszą wygraną i presja jest ogromna. Ale liczę, że nasze dziewczyny sprostają. Są lepsze siatkarsko w Malwina Smarzek mówi wprost że wygrają 3:0! Dużo wiary w swoje umiejętności dało dziewczynom zwycięstwo nad wice mistrzyniami świata Włoszkami co było widać w ostatnim meczu z Hiszpanią wygranym gładko 3:0. Czy dziś będą tylko trzy sety to nie wiem ale wiem, że Polki wygrają. Powodzenia.

  46
 
jozzy22 530,3K

jozzy22

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka ręczna Pań;Dania
Godzina: 18:30
Spotkanie: Esbjerg - Nyk
Typ: Esbjerg(-3.5)
Kurs: 1.78
Bukmacher: fortuna

Wracamy do typowania po dniu przerwy.Tym razem typujemy mecz pań stąd nie szalejemy choc kusi pograć większe handi ale niech będzie.
Obie ekipy miały okazje spotkać się nie tak dawno w meczu o Superpuchar i Esbjerg rozgromiło swoje rywalki.
Ogólnie gdy się spogląda na historie spotkań to można zauważyć,że zawodniczki Nyk ewidentnie mają problem z Esbjerg.
W zeszłym sezonie dwukrotny łomot.Dosłownie przed tygodniem kolejny łomot więc to skromne handi które proponuje powinni okazać się trafnym typem choć nie można zapomnieć,że to są kobiety,a więc wszystko się może zdarzyć

  78
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Tenis - WTA - US Open
Godzina: 1:05
Spotkanie: Serena Williams - Qiang Wang
Typ: Qiang Wang (z opcją krecz = brak zwrotu)
Kurs: 4,50
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Podobnie jak w przypadku spotkania Stana Wawrinki z Novakiem Djokovicem wybieram opcję krecz = brak zwrotu. Widzę tu szansę na krecz Sereny Williams. Williams doznała kontuzji kostki podczas swojego ostatniego meczu z Martic. Z tego co czytam, to ta kontuzja niby nie jest groźna, ale jak jest naprawdę to wie tylko Serena i jej ekipa. Wiadomo, że nie powiedzą prawdy w stylu "jak dogram ten mecz, to będzie jakiś cud". Nawet jeśli teraz ta kontuzja nie jest poważna, to przecież w trakcie najbliższego meczu sytuacja może się pogorszyć. Serena Williams ma już 37 lat(za niecały miesiąc będzie miała 38), a to już jest bardzo dużo jak na tenisistkę. W tym wieku każdy uraz jest poważny i trzeba bardzo uważać. Serena szanuje swoje zdrowie i jak uzna, że ryzyko jest zbyt wysokie, to po prostu w którymś momencie podda mecz tak jak to było w jej ostatnim turnieju z Andreescu, na dodatek to był finał prestiżowego turnieju, więc jednak zdrowie jest ważniejsze od kolejnych tytułów. Do tego dochodzi jeszcze psychika. Trudno o pełną koncentrację jeśli się wie, że ze zdrowiem nie wszystko jest w porządku. To może powodować wiele błędów w grze.
A teraz załóżmy, że jednak ta kontuzja jest zupełnie niegroźna, a Serena Williams przystąpi do meczu w świetnym humorze i pewna siebie. W takiej sytuacji Wang i tak ma jakieś szanse. Oglądałem jej mecz z Barty i grała naprawdę solidnie. Fakt, że Barty robiła sporo błędów, ale dobra gra Chinki często te błędy wymuszała. Qiang Wang trafiła z formą na ten turniej. Jak dotychczas nie straciła ona ani jednego seta w całym turnieju. Psychicznie też wydaje się być mocna, przynajmniej w meczu z Barty taka była. Nie można więc odbierać jej szans na zwycięstwo nawet jeśli Serena Williams będzie w pełni zdrowia, w co ja osobiście wątpię. Liczę w tym spotkaniu na niespodziankę i zwycięstwo Qiang Wang.

  100
 
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - ATP - US OpenGodzina: 2:30Spotkanie: Federer - DimitrowTyp: Tie break w spotkaniu - NIE Kurs: 2.25Bukmacher: FortunaAnaliza: Niesamowicie trudne zadanie przed Bulgarem, który na tym turnieju rozegrał 3 mecze i właściwie tylko ostatni z De Minuarem należał do tych trudnych i wymagających. Dziś trudność wędruje tak wysoko że praktycznie nikt w tym meczu szans na zwyciestwo Dimitrowa nie daje stąd kurs 10. Federer przez pierwsze mecze się rozkręcal i stracił nawet sety z zawodnikami notowanymi daleko. Ostatnie 2 mecze to pokaz kunsztu, doświadczenia, świetnej kondycji i niewiarygodnie dobrego czytania rywala o czym przekonał się Evans zdobywając 5 gemow oraz Goffin który dość niespodziewanie zdobył zaledwie 4 gemy. Szwajcar na tym turnieju jescze tie breaka nie rozegrał i mam wielką nadzieję że podobnie będzie dzisiaj. Dimitrow rozegrał 2 tie breaki po jednym z Seppim i Majchrzakiem. Liczę na to że Federer w obecnej formie nie dopuści do sytuacji w której tie break będzie rozstrzygal losy seta. Dla tych którym spodobał się mój typ zachęcam do pogrania na fortunie bo dla porównania Betclic na to samo zdarzenie proponuje zaledwie 1.85.

  125
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
L 1,4M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Dyscyplina: Piłka Nożna - MŚ kwalifikacje 
Godzina: 20:00
Spotkanie: Liberia - Sierra Leone
Typ: 1X i under 3.5 gola
Kurs: 1.62
Bukmacher: Forbet
Analiza: Pierwsza runda kwalifikacji na Mistrzostwa Świata. Liberia to typowa drużyna własnego boiska, która potrafiła wygrywać z takimi ekipami jak np. Senegal (1-0). Same wyniki tej drużyny są underowe i bardzo często mieszczą się w proponowanym underze. Sierra Leone to drużyna, która powraca do piłkarskich realiów po banie od FIFA.
Zgodnie ze statystykami dostępnymi na flashscore - nie wygrali na wyjeździe od minimum 2010 roku, chociaż nie wiadomo czego się spodziewać po tak długiej przerwie bez gry. 
Sam mecz zapowiada się underowo i to gospodarze są faworytami. Przewiduje minimalne zwycięstwo gospodarzy - lub w najgorszym scenariuszu remis oraz under 3.5 gola. Przewidywany wynik 1-0 / 1-1

  100
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
shadow89 512,2K

shadow89

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - ATP - US Open
Godzina: 2:35
Spotkanie: Federer - Dimitrov
Typ: Federer poniżej 18,5 gemów 
Kurs: 3,15
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Trzecia rakieta świata zmierzy się z Dimitrovem. Dotychczasowy bezpośredni bilans na twardej nawierzchni wynosi 6 zwycięstw Federera i 0 zwycięstw Dimitrova, a natomiast aż w czterech przypadkach Federer odprawiał swojego rywala bez straty seta. Szwajcar na US OPEN z każdą rundą gra coraz lepiej. Na początku popełniał błędy i stracił w dwoch pierwszych rundach po secie. W dwóch następnych rundach juz z lepszymi rywali, którymi byli Evans i Goffin grał perfekcyjny tenis i wygral gładko 3:0. Liczę, że i dziś Federer rozprawi się szybko z Dimitrovem. 

  100
 
M 2,1K

michalo28

Typer World Cup U20
Dyscyplina: Koszykówka, Mistrzostwa ŚwiataGodzina: 13.30Spotkanie: Włochy - Serbia Typ: N. Jokic liczba asyst powyżej 4.5 Kurs: 1.65Bukmacher: STS Analiza:

Jokic w pierwszych dwóch meczach kolejno 7 i 6 asyst. Zagrał raptem 18 i 22 minuty, także raczej byl oszczędzany. Dzisiaj tak naprawdę pierwszy poważny sprawdzian obu drużyn. Myślę, że Jokic dostanie więcej minut, a co za tym idzie na spokojnie zanotuje co najmniej 5 asyst. 

  100
 
erni1 82,9K

erni1

Użytkownik
Dyscyplina koszykowka MS
Spotkanie Wenezuela Chiny
Godzina 14:00
Typ Chiny wygrają w regulaminowym czasie
Kurs 1.41
Bukmacher fortuna
Trzecia kolejka fazy grupowej, mecz o 2 miejsce i wyjscie z grupy. Wenezuela wygrala z WKS i przegrała z Polską. Chiny wygraly z WKS i po dramatycznym meczu przegraly z Polską po dogrywce. Trochę wyzej oceniam poziom Chin, ponadto są gospodarzami, mogą liczyc na pełną halę kibiców i co widzielismy w meczu z Polską na przychylność sędziów.  Na kazdej duzej imprezie marketingowo korzystne jest aby gospodarz gral jak najdluzej, licze ze zobaczymy Chiny w kolejnej fazie rozgrywek. 

  100
 
apil64 10,7K

apil64

Użytkownik


Dyscyplina:  KOSZYKÓWKA – Mistrzostwa Świata

Godzina: 10:00

Spotkanie:  WKS  - Polska

Typ:  WKS (hc +7,5 pkt. razem  z dogrywką)

Kurs: 3,10

Bukmacher:  Fortuna

Analiza:

Trzeci mecz obu zespołów na Mistrzostwach Świata w Chinach.  Bukmacherzy jako zdecydowanego faworyta tego meczu stawiają Polskę. Ja jednak uważam, że nie będzie to łatwy mecz dla Polaków.  WKS nie ma nic do stracenia i będzie chciało jak najlepiej zagrać z Polską, która ma już zapewniony awans z pierwszego miejsca w grupie. Wiem, że liczą się punkty dlatego Polacy również będą chcieli wygrać ten mecz ale na pewno nie za wszelką cenę i nie musi to być zwycięstwo dużą różnicą punktów. Myślę, że jeżeli Polska będzie na prowadzeniu to trener da odpocząć podstawowym zawodnikom i wprowadzi zmienników. Polacy muszą oszczędzać siły po bardzo wyczerpujących dwóch meczach i dlatego nie spodziewam się wysokiego zwycięstwa Polski. Podobny typ jak mój został podany już wcześniej ale ja gram bardziej ryzykownie i po nieco wyższym kursie. (myślę, że jest to zgodne z nowym regulaminem Typów Dnia. Jeżeli nie to proszę mój wpis usunąć).

  100
 
Z 582K
DYSCYPLINA: Koszykówka
GODZINA: 10:30
MECZ:Korea Południowa- Nigeria handicap [7,5-0]
TYP: Korea Południowa +7,5 punkta
KURS: 3,00
BUKMACHER: Forbet
Analiza: Oba zespoly przed tym turniejem miały nadzieje ze uda się im nawiązac wyrównana walke z swoimi przeciwnikami w grupie,jednak parkiet brutalnie zweryfikował ich nadzieje i zostało im tylko walczyc o 3 miejsce .Korea Południowa która swokja gre opiera na dużej ruchliwości w tym turnieju zawiodła szczególnie słabio prezntowali się w rzutach z dalszej odległosci za 3 punkty.W swoim ostatnim pojedynku przegrali wysoko 73-87 z Rosją i ani na moment nienawiązali wyrównanej walki.Ich rywale zespoł Nigeri to najlepsza drużyna z Afryki która ma w swoim składzie zawodników grających w lidze NBA.Jednak niepotrafili oni nawiazac wyrównanej walki z Argętyna i Rosja.Ostatnio ulegli Argętynie 81-94.

   100
 
pilka_radom 38,4K

pilka_radom

Znawca - Nizsze ligi polskie
DYSCYPLINA: SIATKÓWKA
GODZINA: 20:30
MECZ: Polska vs Niemcy 
TYP: M. Smarzek-Godek (POL) powyżej 19.5 punktów
KURS: 1.8
BUKMACHER: Betfan


Uważam, że to zaniżona linia na Malwinę. Do tej pory: 23 pkt z Włoszkami, 26 z Ukrainkami, 28 z Belgijkami, 24 ze Słowenkami, 12 z Hiszpankami. Średnia to 22.6 pkt na mecz. Dziś szykuje się dłuższy pojedynek, także linia zakładowa powinna zostać spokojnie przekroczona. 

  80
 
S 6,8K

silo

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, Mistrzostwa Świata
Godzina: 14:00
Spotkanie: Wenezuela - Chiny
Typ: Wenezuela
Kurs: 3,21
Bukmacher: STS
Analiza:
Odnośnie tego meczu zostało powiedziane już kilka rzeczowych argumentów parę postów wyżej. Ja zgodzę się z częścią, że opłąca się aby to gospodarze grali dalej, jednak mam inne zdanie co do sił zespołów. Stawiam te drużyny na tej samej półce jakościowej, jako, że i jedni i drudzy przegrywają i wygrywają z podobnymi zespołami i nawet często robią to w podobnych rozmiarach punktowych.
Emocje będą w tym meczu duże i z pewnością nikt tutaj nie odpuści, bo dla Wenezueli wyjście z grupy byłoby bardzo dobrym rezultatem na tych mistrzostwach. Co do poziomu sędziowania, myślę, ze sporo zostało już zauważone podczas meczu z Polską i nie sądzę, że ktokolwiek będzie tutaj ryzykował z gwizdaniem w stronę gospodarzy.
Ciężko powiedzieć jak potoczy się to spotkanie i czy faktycznie sędziowie nie odegrają tutaj roli kluczowej, jednak tak jak wspomniałem uznaję drużyny za równe a dysproporcje w kursach są całkiem spore więc wybieram Wenezuelę.
Typ nieco ryzykowny więc polecam jakieś handi w ich stronę, jednak za grosze można spróbować ;)
Powodzenia i pozdrawiam.

  221
 
Otrzymane punkty reputacji: +58
L 1,2K

lechita921

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Anglia
Godzina: 20.45
Spotkanie: Newport- West Ham U21
Typ: Newport wygra
Kurs: 2,25
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Newport to drużyna występująca na co dzień w League Two, czyli 4 lidze angielskiej. Sam puchar EFL Trophy jest przeznaczony dla drużyn z 3-4 ligi.
Gospodarze mają bardzo komfortową sytuację w swojej lidze, a ich potencjał potwierdza także rywalizacja z pierwszą drużyną Młotów, z która rywalizowali w 1/32 Pucharu Ligi Angielskiej, gdzie przegrali co prawda 0-2, ale pokazali się z bardzo dobrej strony. Newport czuje się bardzo dobrze w meczach domowych i to oni są według mnie faworytami tej rywalizacji.

  100
 
stanley-63 753K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / Puchar J-League 
Godzina 12:30
Spotkanie : Urawa : Kashima
Typ : over 2.5 gola
Kurs : 2.20
Bukmacher : ETOTO

Pierwszy mecz 1/4 finału Pucharu Ligi w Japonii i bardzo ciekawa para ,  obie drużyny dopiero od tej rundy zaczynają ten puchar tak więc nic nie można napisać o formie w tych rozgrywkach , w lidze Urawa nie spisuje się jakoś nadzwyczajnie bowiem zajmują odległą 11 pozycję natomiast Kashima walczy o największe trofeum czyli tytuł mistrzowski , chłopaki zajmują 2 miejsce ze stratą do FC Tokio 4 pkt , teraz jednak w rozgrywkach ligowych mają przerwę do 13 września ale to liga natomiast obie drużyny grają fantastycznie w AFC LM i obie doszły już do ćwierćfianłu i są po pierwszych meczach , Urawa zremisowała pierwszy mecz grając na wyjeżdzie z SIPG 2:2 natomiast Kashima  również zremisowała swój mecz wyjazdowy z GZ Evergrande 0:0 , mecze rewanżowe dopiero 16 września tak więc nie liczę aby dziś obie drużyny grały aby tylko rozegrać to spotkanie ale powalczą o dobry wynik bo rewanż za 4 dni , myślę że obie również potraktują ten puchar poważnie i zobaczymy ciekawy mecz , liczę że przynajmniej 3 bramki kibice zgromadzeni w Urawie zobaczą !

  120
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
blau 106

blau

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - US OPEN
Godzina: 19:15
Spotkanie: Berrettini M. - Monfils G.
Typ: Over 3.5 SETS
Kurs: 1.42
Bukmacher: STS
Analiza:

Obaj panowie trafili z formą na ten turniej, dość pewnie pokonywali dotychczas swoich rywali, jedynie Monfils z Shapo miał trudną przeprawę, tak to reszta meczy gładko 3:0, dzisiaj jednak tak łatwo nie będzie i choć jest faworytem i raczej wygra to spotkanie, to jednak Włoch seta conajmniej powinien ugrać. Radzi sobie bardzo dobrze no i pierwsza taka okazja dojść tak daleko w US Open, więc na pewno da z siebie wszystko. Zapowiada się długi i ciekawy mecz.

  42
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - MŚ kwalifikacje 
Godzina: 20:00
Spotkanie: Liberia - Sierra Leone
Typ: 1/-2,5  (wygra Liberia i padnie minus 2,5 gola)
Kurs: 3.2
Bukmacher: Fortuna


Witam serdecznie, czas zacząć konkurs w tym miesiącu.
 

Liberia gra u siebie całkiem dobrze, wspomniał to użytkownik powyżej.

Liberia mało u siebie traci, a także nie gromi bardzo wysoko.

Jestem zdania nawet ,że Liberia wygra to do zera 1-0 lub 2-0.

Kursy spadają na gospodarzy i nie dziwne. Kurs Ok 2 na gospodarzy to także niezły kąsek zwłaszcza, że gospodarze szukają zawsze punktów głównie u siebie ( od ponad 20 spotkań tylko 4 przegrane ), a goście nie wygrali już na wyjeździe od kilkunastu lat jak nie więcej.
Pozdrawiam  100
 
 
R 573,2K

rjastrzab

Użytkownik


Dyscyplina : Piłka nożna, Serbia
Godzina 20:00
Spotkanie : Metalac - Smederewo
Typ : poniżej 4.5 gola
Kurs : 1,40
Bukmacher : STS

7 kolejka w Serbii. Do tej pory goście nie zdobyli punktu i mają bilans 2:16. Gospodarze na wysokim 3 miejscu z bilansem 10:8 po 6 meczach. Poprzednie mecze H2H to niskie wyniki, ale te spotkania były w 2011-2012, więc nie ma co zwracać uwagę. W bieżących rozgrywkach goście nie przegrali wyżej niż 3:0 i dlatego sądzę, że dzisiaj też nie będzie bardzo wysokiego wyniku. Ze względu, że gospodarze jednak są w czubie tabeli podwyższam linię do 4,5 bramek i liczę na niezbyt okazałe zwycięstwo gospodarzy.

  40
 
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka, ME Kobiet
Godzina: 20:30
Spotkanie: Polska - Niemcy
Typ: powyżej 180,5 punktów
Kurs: 1,9
Bukmacher: forBet
Analiza:

Spotkanie 1/4 finału, zwycięzca trafi już do strefy medalowej także przed nami bardzo ważne spotkanie o wysoką stawkę. Patrząc tylko na kursy nasze siatkarki są zdecydowanym faworytem ale ja zakładam, że tak łatwo nie będzie. Nasze co prawda spisują się znakomicie, na 6 spotkań zanotowały tylko 1 porażkę z Belgijkami ale tamto spotkanie również powinny wygrać bo miały kilka piłek meczowych, których nie wykorzystały i ostatecznie to rywalki cieszyły się z wygranej. Niemki jak na razie idą jak burza i wygrały wszystkie spotkania w tym 3x po 3-0. Presja na nasze dziewczyny będzie dzisiaj ogromna wszak zagrają przed szczelnie wypełnioną halą naszymi kibicami i kwestia jak sobie z tym poradzą. Przed mistrzostwami Polki z Niemkami spotkały się 3 razy w spotkaniach towarzyskich, w lipcu przegrały 2:3, w sierpniu tuż przed startem mistrzostw wygrały 3:2 i 5:0 (trenerzy umówili się na rozegranie 5 setów). Nie zakładam dzisiaj łatwej wygranej Polek 3:0 czy też w takim samym stosunku Niemek. 4 sety to minimum jakie zobaczymy a może nawet wszystko rozstrzygnie się w 5 secie.

  90
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom