>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pytania, propozycje, zgłoszenia błędów

shadow89 512,2K

shadow89

Użytkownik


Witam,

Proszę o zmiany w moim poście: https://forum.bukmacherskie.com/temat/157714-7-kolejka-3008-0109/?page=2#post-6876981

1) zmianę typów (dla przejrzystości, dodaje całą listę wg obowiązującego schematu):
3. Wisła P. - ŁKS 1:2
4. Piast - Lechia 1:1
5. Wisła K. - Zagłębie 1:0
6. Śląsk - Pogoń 1-1
7. Lech - Cracovia 1:1
8. Legia - Raków 1:0

2) dodanie analizy: https://forum.bukmacherskie.com/temat/157713-7-kolejka-pko-ekstraklasy-3008-01092019/?page=2#post-6877630

3) dodanie kuponu:


Dodane, typy nie zmienione (patrz regulamin)   //waldi1979

 
 
filipcz 15,9K

filipcz

Użytkownik
Proszę o ponowne sprawdzenie mojej punktacji, z tego co rzuciło mi się w oczy, to ostatnia kolejka jest źle podliczona.
Po 6 kolejce miałem 71 punktów, w 7 kolejce dostałem 14pkt, więc powinno być 85pkt, a jest 83.
Z góry dzięki :)

Błąd przy wpisywaniu danych do tabeli, juz poprawione, dzięki za czujność  //waldi1979
 
D 28,9K

deenis7

Ekstraklasa Expert
Również proszę jeszcze raz o sprawdzenie moich punktów z tej kolejki, nie mam doliczonego punktu za mecz Wisły z Zagłębiem, więc powinno być 16 a nie 15 punktów :)

Faktycznie brakło punktu za mecz Wisła - Zagłębie, dzięki za czujność, już poprawione  //waldi1979
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
                                                                 UWAGA!!!
                                                     ZMIANA REGULAMINU!!!


Tak jak wspomniałem wcześniej wykorzystując przerwę w rozgrywkach PKO Ekstraklasy oraz uwzględniając Wasze uwagi na temat punktacji postanowiłem ją zmodyfikować, wprowadziłem punkty gwarantowane za dodanie analizy oraz kuponu, oczywiście są one niższe niż wcześniej, ale są za to dodatkowe punkty za trafiony kupon i analizę oraz za rozliczenie swojego wpisu w dziale PKO Ekstraklasy, szczegóły poniżej:


3.) dodatkowo można zdobyć 2 punkty bonusowe* w każdej z kolejek konkursu za kupon zagrany u jednego z Naszych partnerów (Fortuna, forBET, Totolotek, LVBet, ETOTO, STS, Betclic). W takim wypadku użytkownik na końcu swojego posta z typami powinien zamieścić screena swojego kuponu zagranego u jednego z wyżej wymienionych bukmacherów za minimum 10zł z jakimś wybranym spotkaniem danej kolejki PKO Ekstraklasy (singiel lub ako).
* 1 punkt gwarantowany + dodatkowo 1 punkt, gdy kupon okaże się trafiony (kurs minimalny @1,50 na pojedyncze zdarzenie)
W przypadku, gdy na kuponie ako są inne zdarzenie niż z PKO Ekstraklasy to pod uwagę bierzemy tylko spotkanie Ekstraklasy, w przypadku, gdy będzie kilka zdarzeń z naszej ligi to muszą być trafione wszystkie
dodatkowo można zdobyć 6 punktów bonusowych** w każdej z kolejek konkursu za merytoryczny post w temacie na daną kolejkę PKO Ekstraklasy. W takim wypadku użytkownik na końcu swojego posta w danej kolejce powinien dać linka do tego wpisu.
** 3 punkty gwarantowane + dodatkowo 2 punkty, gdy typ z analizy będzie trafiony (kurs minimalny @1,50 na pojedyncze zdarzenie)  + 1 punkt, gdy użytkownik rozliczy swój wpis w dziale Ekstraklasy (czas rozliczenia max 24h od zakończenia ostatniego spotkania w kolejce)
W przypadku, gdy w analizie będzie podane kilka typów, a chcemy, żeby w konkursie wziął udział tylko jeden to przy tym typie musimy dopisać (EE), w przeciwnym razie wszystkie typy będą musiały być trafione, żeby otrzymać dodatkowe punkty, przykład:
Piast - Lech
obie strzelą, @1,67 Fortuna (EE)
powyżej 2,5 gola, @1,83 STS


Mam nadzieję, że to zwiększy rywalizację w zabawie oraz podniesie jej poziom. Pozostałe punkty regulaminu pozostają bez zmian.
 
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
cytat z dnia 3 września 2019 23:13 przez waldi1979                                                                 UWAGA!!!
                                                     ZMIANA REGULAMINU!!!


Tak jak wspomniałem wcześniej wykorzystując przerwę w rozgrywkach PKO Ekstraklasy oraz uwzględniając Wasze uwagi na temat punktacji postanowiłem ją zmodyfikować, wprowadziłem punkty gwarantowane za dodanie analizy oraz kuponu, oczywiście są one niższe niż wcześniej, ale są za to dodatkowe punkty za trafiony kupon i analizę oraz za rozliczenie swojego wpisu w dziale PKO Ekstraklasy, szczegóły poniżej:


3.) dodatkowo można zdobyć 2 punkty bonusowe* w każdej z kolejek konkursu za kupon zagrany u jednego z Naszych partnerów (Fortuna, forBET, Totolotek, LVBet, ETOTO, STS, Betclic). W takim wypadku użytkownik na końcu swojego posta z typami powinien zamieścić screena swojego kuponu zagranego u jednego z wyżej wymienionych bukmacherów za minimum 10zł z jakimś wybranym spotkaniem danej kolejki PKO Ekstraklasy (singiel lub ako).
* 1 punkt gwarantowany + dodatkowo 1 punkt, gdy kupon okaże się trafiony (kurs minimalny @1,50 na pojedyncze zdarzenie)
W przypadku, gdy na kuponie ako są inne zdarzenie niż z PKO Ekstraklasy to pod uwagę bierzemy tylko spotkanie Ekstraklasy, w przypadku, gdy będzie kilka zdarzeń z naszej ligi to muszą być trafione wszystkie
dodatkowo można zdobyć 6 punktów bonusowych** w każdej z kolejek konkursu za merytoryczny post w temacie na daną kolejkę PKO Ekstraklasy. W takim wypadku użytkownik na końcu swojego posta w danej kolejce powinien dać linka do tego wpisu.
** 3 punkty gwarantowane + dodatkowo 2 punkty, gdy typ z analizy będzie trafiony (kurs minimalny @1,50 na pojedyncze zdarzenie)  + 1 punkt, gdy użytkownik rozliczy swój wpis w dziale Ekstraklasy (czas rozliczenia max 24h od zakończenia ostatniego spotkania w kolejce)
W przypadku, gdy w analizie będzie podane kilka typów, a chcemy, żeby w konkursie wziął udział tylko jeden to przy tym typie musimy dopisać (EE), w przeciwnym razie wszystkie typy będą musiały być trafione, żeby otrzymać dodatkowe punkty, przykład:
Piast - Lech
obie strzelą, @1,67 Fortuna (EE)
powyżej 2,5 gola, @1,83 STS


Mam nadzieję, że to zwiększy rywalizację w zabawie oraz podniesie jej poziom. Pozostałe punkty regulaminu pozostają bez zmian.

No i gitara. 
 
filipcz 15,9K

filipcz

Użytkownik
** .... + 1 punkt, gdy użytkownik rozliczy swój wpis w dziale Ekstraklasy (czas rozliczenia max 24h od zakończenia ostatniego spotkania w kolejce)
Odnośnie tego 1 punktu, w jaki sposób rozliczyć swój wpis? Czy chodzi tutaj o edycję postu i dodanie plusów/minusów ?
Żeby nie było później podejrzeń, że ktoś zmienił swoje typy i edytowany post nie będzie brany pod uwagę.
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
cytat z dnia 4 września 2019 08:19 przez filipcz
Odnośnie tego 1 punktu, w jaki sposób rozliczyć swój wpis? Czy chodzi tutaj o edycję postu i dodanie plusów/minusów ?
Żeby nie było później podejrzeń, że ktoś zmienił swoje typy i edytowany post nie będzie brany pod uwagę.
Dokładnie, o wstawienie plusa lub minusa, odnośnie ostatniego zdania to spokojnie, mam podgląd w edycję wpisu, więc jeżeli ktoś będzie próbował oszukiwać zostanie wykluczony z konkursu.
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
UWAGA!
Została dodana 8. kolejka, można już typować, tylko przypominam o zapoznaniu się z regulaminem i zmianami, które wchodzą w życie właśnie od najbliżej kolejki, żeby nie było niedomówień. Dla przypomnienia zmienił się sposób punktacji analiz i kuponów.
 
R 573,6K

rjastrzab

Użytkownik
Czy jest minimalny kurs dla typów z analizą, tak jak dla kuponu @1,50 ? Chodzi o dodatkowe 2 punkty za trafiony typ. 
Dwa punkty to cenna zdobycz , więc można całą analizę napisać np: na zwycięstwo gospodarzy, a dla bezpieczeństwa podać typ z remisową podpórką, dla którego kurs będzie sporo niższy.
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
cytat z dnia 8 września 2019 19:26 przez rjastrzabCzy jest minimalny kurs dla typów z analizą, tak jak dla kuponu @1,50 ? Chodzi o dodatkowe 2 punkty za trafiony typ. 
Dwa punkty to cenna zdobycz , więc można całą analizę napisać np: na zwycięstwo gospodarzy, a dla bezpieczeństwa podać typ z remisową podpórką, dla którego kurs będzie sporo niższy.
słuszna uwaga, w analizach też obowiązuje ten sam kurs, czyli minimum @1,50, po prostu zapomniałem dopisać, już poprawione, dzięki ;)
 
filipcz 15,9K

filipcz

Użytkownik
Czy zaległy mecz pomiędzy Wisłą Płock, a Legią, który będzie rozegrany 18.09 nie powinien być dodany do 8 kolejki w konkursie ? W dziale z analizą 8 kolejki jest, a w konkursie już nie. Przecież nie był on uwzględniony w konkursie w 4 kolejce.
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
cytat z dnia 10 września 2019 13:12 przez filipczCzy zaległy mecz pomiędzy Wisłą Płock, a Legią, który będzie rozegrany 18.09 nie powinien być dodany do 8 kolejki w konkursie ? W dziale z analizą 8 kolejki jest, a w konkursie już nie. Przecież nie był on uwzględniony w konkursie w 4 kolejce.
nie dodałem go celowo, ponieważ 4. kolejka została już rozliczona bez niego, oczywiście w temacie ekstraklasy, żeby można było komentować czy podawać typy na to spotkanie, ale w konkursie go nie ująłem.
 
Do góry Bottom