>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [91]

Status
Zamknięty.
mrbrightside 2,6K

mrbrightside

Użytkownik
Stan rozsądnie odpuszcza juz sobie Us Open bo chce troche odpocząc i sie dobrze przygotować do 250tki w St. Petersburgu w Rosji . tam może zagrają rewanż z Medvedevem jak sie Rosjanin podleczy z kontuzji  i wtedy Stan mu pokaże jak sie gra w tenisa. bo Stan nie che tez wygrywać z kontuzjowanym i zmeczonym  zawodnikiem powiedział ze już jeden kontuzjowany Djokovic wystarczy wiecej nie bedzie żerował na cudzym nieszczęsciu
 
adik1992 392,2K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
cytat z dnia 3 września 2019 21:35 przez zworekNo wlasnie... Rusek poza dosyc nierownym serwisem, gdzie bije podwojny za podwojnym to niezle gra. Stan jakis taki zniechecony sie wydaje. Ale serio, byl juz kurs na Ruska 7.0 przy 6:6.
Jezeli w cwiercfinalne US Open dojdzie do handlowania to przestaje ogladac tenis. Challengery i Futuresy nich sobie handluja ale nie cwiercfinal super waznej imprezy.
Nie sugeruj się kursami. W meczu Ruska z Dellienem przy 2:1 W setach dla Medvedeva był kurs 1,56 na Ruska bo w końcówce 3 seta coś sobie zrobił w nogę i nie dał rady normalnie chodzić nie mówiąc o grze. Na początku 4 seta kurs na wygranie seta przez Delliena był 1,22 a na mecz 1,6. Rusek nagle ożyl i wygrał mecz 3:1. Także to są źle wystawione Kursy przez buków a nie handlowanie. 
 
R 1,6K

ranver

Użytkownik
a ja sie nie dziwie tym kursom bo wszystko na to wskazywalo ze rusek pojedzie zaraz do domu, jego mowa ciala tez, mysle ze jakby przegral pierwszego seta moglby byc krecz a teraz to juz wiadomo ze dogra do konca szczegolnie przyh prowadzeniu 2-0... ale jak widac kontuzja &lt; choroba hehe
 
Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
cytat z dnia 3 września 2019 21:17 przez kamilcia21Medvedev wygra. Jeśli będzie inaczej to ja się nie znam na tenisie.
------------
1-0, oby tak dalej
Medvedev powinien ogarnąć . 
@3,10   10/10
Znam się. :)
3-1 na luzie ????
 
Kto zgarnął porzadną kasę? Mam nadzieję, że ktoś się pochwali? 
Ja wzięłam śrubki ale jak wiadomo pieniądz robi pieniądz a ja biedne dziewczę. Kto zarobił np. trzy zera na naszym przyjacielu zza wschodu? :)
 
mrbrightside 2,6K

mrbrightside

Użytkownik
Ja zasnąłem po pierwszym secie Federera z Dimitrovem.  Przysnilo mi sie ze Dimitrov wygrywa 3:2 budze sie i myślę sobie haha ale mialem glupi sen. Sprawdzam flashcora Dimitrov wygrywa 3:2 . Normalnie prorok tenisa. Pozdro dla Ranczo????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom