>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

KHL (Liga Kontynentalna) - Sezon zasadniczy 2019 / 2020

Status
Zamknięty.
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Niebawem ruszają jedne z najbardziej popularnych rozgrywek hokejowych na świecie! Zachęcam do wzięcia udziału w dyskusji, zamieszczania spostrzeżeń i typów z analizami!

 
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
To zaczynamy Panie i Panowie rosyjską KHL

CSKA Moskwa - Avangard Omsk

Juz tradycyjnie sezon zaczynaja finalisci z poprzedniego roku. W ekipie mistrza nie tylko udało sie utrzymać skład ale tez go wzmocnic. Atak wzmocnił czeski skrzydłowy Jizi Sekac, mogący śmiało grać z dwojka Wei-Grigorenko jak i Svietłakoc-Okulov. Jego przyjscie wzmocni sile i tak juz mocnego ataku. Defensywe wzmocnił powracajacy z NHL Bogdan Kisielewicz. Mozna by długowymieniać ile znakomitych grajków ma ekipa wojskowych. Całość prezentuje sie bardzo solidnie , każda formacja która wyjedzie na lodowisko bedzie stanowić ogromne zagrozenie dla rywala i tak jak pisałem przy okazji typu długoterminowego na nich napewno beda walczyc o obrone Gagarina. Rywal z Omska ( tymczasowo z podmoskiewskiej Bałaszychy) przeszedł dość gruntowna przebudowe. Odeszli kanadyjczyce Deszarden( sorki za spolszczenie) i Talbot, nie ma Szweda Stalberga, do Kazania powedrowali Fisenko i Petov. Ale najwiekszą strata wg mnie jest odejscie Ili Mikiejewa( Maple Leafs), i jezeli dodac do tego kontuzje świetnego Denisa Zernowa to myśle ze w ofensywie spory ubytek. Beda to probowali załatać Niita Szczerbiak ( sporo pogral na farmie w Montrealu, ale na ten moment nie jest przygotowany na zatsapienie ani Zernowa ani Mikjejewa) oraz Szwajcar Sven Angrigetto , z przeszłoscia w NHL i to jest transfer bardzo solidny. W obronie dobry transfer Wiaczesława Vojnowa( mimo dość ciemniej przeszłosci rodzinnej tego gracza stac na bardzo duzo). Na ten moment nie dokonczono jeszcze wzmacniania zespołu, i poszukiwani sie dwaj obcokrajowcy. Mimo wszystko ekipa Jastrzebi caly czas wyglada okazale i napweno bedzie walczyc o wyskie cele. Trener Hartley nie zwraca uwagi na wyniki meczy przedsezonowcych ale trzeba przyznac ze wszystkich klocków jeszcze nie poukładano. Poprzedni sezon zaczeli od wysokiego C, ale w ofensywie wygladali lepiej, mysle ze ten sezon rozpoczna inaczej ale beda sie rozkrecali z mysle o dotarciu do finału. W tym meczu ide w strone wojskowych, którzy wg mnie prezentuje sie solidniej jako całosc i dodatkowo nie przeszli wielkiej reorganizcji a i stawia sobie za cel obrone obu pucharów.

CSKA RT kurs 1,65 fortuna     
CSKA minus 1,5 kurs 2,19 fortuna    
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Nie pozostaje mi nic innego jak "przytaknąć" na powyższy wpis @mark1973 . W składzie CSKA z poprzedniego sezonu w którym zdobyli mistrzostwo praktycznie nic się nie zmieniło. "Szkielet" drużyny, podstawowi zawodnicy, sztab trenerski - wszystko zostało zachowane. W odróżnieniu od ekip z Omska, skąd odeszło wielu znaczących zawodników, ci którzy przyszli potrzebują jeszcze czasu, a dodatkowo nie zagra Zernov, który w ubiegłym sezonie napędzał grę Jastrzębi. Wydaje mi się, że CSKA będzie chciało rozpocząć z przytupem nowy sezon i przy okazji pokazać, że zdobyte mistrzostwo jak najbardziej im się należało pokonując dzisiaj zespół, który w finale nieskutecznie próbował zatrzymać Wojskowych w drodze po tytuł. Żeby nie powielać typów kolegi:

CSKA i poniżej 5,5 bramki @2,21        Fortuna
CSKA Moskwa - Avangard Omsk 14:30


 
 
M 15K

mijon

Użytkownik
Witam

Wszyscy grają CSKA w sumie nie dziwie się ale ja żeby nie było monotonnie zagram punktacje kanadyjskie dwóch zawodników i liczę że rozpoczęcie 1 kolejki będzie obfite w bramki z obu stron.

1.Jizi Sekac + 0,5 pkt 1.8 k     (fortuna) 27 letni Czech kilka bardzo dobrych sezonów w Kazaniu na poziomie 20 bramek dzisiaj licze na jego dobry debiut i minimum asyste dla drużyny Wojskowych po całkiem przyzwoitym kursie.

2.Sven Andrighetto +0,5 pkt 2.11 k     (fortuna) postawiłem zagrać na szybkiego wszechstronnego ofensywnego młodego szwajcara który będzie asystował, 26 latek który wcześniej występował przez kilka lat w Colorado na przyzwoitym poziomie na pewno będzie dużym wzmocnieniem dla Omska, ostatnie mecze przed sezonowe również bardzo dobre już z Niżnym zapisał się na liste strzelców oraz brał udział przy bramce Zernova, jeszcze wcześniej w meczu z Jokeritem również asysta czy chociażby w początkowej fazie przygotowań ze SKA, nie ukrywam że, mimo braku Zernova Jastrzębie będą mimo wszystko w stanie strzelić dwie bramki i Sven zapunktuje.
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Pierwsze koty za płoty. Chyba tylko nieliczni spodziewali się tak słabej gry CSKA na inaugurację sezonu. Zresztą ekipa z Omska wcale nie wyglądała dużo lepiej niż Wojskowi. Mecz był trochę szarpany i muszę przyznać, że nie oglądałem tego spotkania z wielką przyjemnością. Przeglądając jutrzejsze zdarzenia moją uwagę najbardziej przyciąga mecz na Łotwie, gdzie miejscowe Dynamo zmierzy się ze Spartakiem. Kurs na gospodarzy powoli zaczął spadać, ale utrzymuje się wciąż na poziomie godnym uwagi. "Ryżanie" przeszli przez okres przygotowawczy jak burza w końcówce notując pięć zwycięstw w pięciu meczach - wszystkie w czasie regulaminowym. Trójka Darzins - Ullstrom - Redlihs świetnie sobie radzi mimo słusznego już wieku obydwu skrzydłowych i myślę, że jutro również pokażą klasę. Spartak nie poczynił przed sezonem wielkich transferów, ale szkoleniowiec Oleg Znarok zna się na fachu trenerskim jak mało kto i z pewnością poukłada ekipę z Moskwy tak, żeby ponownie zagrali w play offach, ale czy uda mu się to już na początku sezonu? Przekonamy się jutro. Zdaje sobie sprawę, że to początek sezonu i różne rzeczy się zdarzają, ale ja stawiam na zwycięstwo gospodarzy. 
Dynamo Ryga OT @2,14        Unibet
Dynamo Ryga - Spartak Moskwa 18:30

 Jeśli chodzi o pozostałe spotkania to myślę, że SKA zdoła wyjść zwycięsko ze starcia z Metallurgiem, a Moskiewskie Dynamo zgarnie u siebie komplet punktów w meczu z Torpedo. Pozostałe spotkania są trudniejsze do wytypowania, ale stawiał bym na wygraną Niżnekamska, bo ekipa z Mińska wzmocniła się chyba jedynie zawodnikami z MHL / VHL i widzą mi się na szarym końcu swojej konferencji. Avto powinno poradzić sobie z Czerepowcem, a spotkania Traktora z Podolskiem nie dotykam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Dziś falstart , ale pewnie byli i tacy co pograli i Omsk to tylko pogratulować
Czasem im wiecej pisze tym gorzej wychodzi, wiec bedzie krótko:

Dynamo Ryga - Spartak Moskwa ( 1-1)

Kolega @rasijskij wspomniał rowniez o tym meczu,  ekipa Rygi świetny presezon, dobre ruchy transferowe, jak zwracam uwage na napastnika Jacoba Berglunda  , najlepszego strzelca DEL w poprzednim sezonie, musi sie zadoptowac do KHL, podobnie obronca Ben Marshal, w którym wszyscy zaczynaja upatrywac nastepce Mata Mayone, czy tak bedzzie to sie okaze, to co rozni tych grachy to obowiazki obronne, w których amerykanin powinien wygladać lepiej. Ekipa Spartaka zyskała jakość na ławce trenerskiej Oleg Znarok wie jak ddobyc puchar i mimo ze Spartak miał kiepski okres przygotowawczy to nie znaczy ze nie moze odpalić, jak tez wybieram kierunek Rygi ale daje podpórke

Ryga z x kurs 1,59  

Dynamo Moskwa - Torpedo NN (3-2)

Ekipa z Moskwy po wielu perturbacjach prawnych zaczyna sezon z przyzwoitym składem i nawet ubytek Dmitrija Kagarlickiego moze nie byc odczuwalny, luke po nim spokojnie wypełnią Andre Petterson i Dmitrij Jaskin, szkielet ekipy zosyał utrzymany a na ławce trenerskiej doswiadczony Krikunow. Po gosciach z NN tak naprawde sam nie wiem czego sie spodziewać, ekipe opuscili wszyscy legionisci doszli zawodnicy znani z KHL ale i nowe nabytki do ligi, całosc znów musi poukładac młody trener Niemirowski. Ja ide w strone gospodazy bo wg mnie ich sklad jest solidniejszy

Dynamo ml kurs 1,59   
ako 2,53 fortuna      

Z pozostałych meczy skłaniał bym sie w strone SKA   , Traktora   i oczywiscie Avto  
Poczatek ligi to nie szalejmy ze stawkami, trzeba poobserwowac bo widzielismy jak grał Omsk w presezon a jak zaprezentowal sie dzis i to bez Vojnowa oraz z jeszcze nie uzupełniona linią ataku.

EDIT: Świetny mecz ekipy z Podolska. Każda formacja która wyjedzała na lód była niesamowicie aktywna i groźna w atakach

 
 
Otrzymane punkty reputacji: +54
P 1,1K

patryk10

Użytkownik
Magnitogorsk-SKA 4.5+ z dogrywką 1.49 fortuna

Patrząc na historię spotkań po między obiema drużynami to trochę sobie strzelają. Na pewno wzmocnienia Magnitki godne uwagi Parshin,Kozun,Loktionov, piszę o gościach do grania z przodu to mi się podoba i chłopy mogą zamieszać i oczywiście nie można zapomnieć o takim graczu jak Mozyakin. Co do SKA to uważam,że w tym sezonie się zepną i będą grać tak jak na nich przystało,ofensywnie z przodu i liczę na dużo bramek.


Dynamo Moskwa- Niżny Nowogród 4.5+ z dogrywką 1.62 fortuna

Zastanawiałem się długo co tu zagrać i postanowiłem wybrać over bramkowy.Na początku zgadzam się z kolegą mark1973 u gości bardzo dużo zmian i czy trener Torpedo zdołał już ułożyć klocki wątpię,w obronie też może być wesoło.Skład ekipy ze stolicy na papierze bardzo fajny liczę na Peterssona i  Shipachyova  i ofensywny hokej.


Co do pozostałych meczów to Avto powinno wygrać z Czerepovcem , Spartak Moskwa X2. Reszta meczów bym nie ruszał.
 
M 15K

mijon

Użytkownik
Moje propozycje kanadyjek na dziś:

1.Patrik Hersley punktacja kanadyjska +0,5 pkt fortuna 1.75
  

33 letni Szwed były gracz SKA przejście do teoretycznie słabszej drużyny do Spartaku Moskwa wszechstronny obrońca który potrafi strzelać w SKA oscylował na poziomie 14/15 bramek 20/25 asyst w kilku sezonach SKA mam nadzieje że rozpocznie sezon z punktem.

2.Matt White punktacja kanadyjska      +0,5 pkt fortuna 1.90 

Nowy nabytek Rigi przejście z niemieckiego Augsburgu gdzie grał ostatnio na poziomie 26 bramek,32 asyst już presezonach pokazywał że lubi punktować więc stąd mój typ w jego strone i dobry debiut w jego wykonaniu.

3.Brandon Kozun      punktacja kanadyjska +0,5 pkt fortuna 1.82

29 letni kanadyjczyk nie za wysoki z dobrym przeglądem pola  były zawodnik Lokomotiv Jarosław gdzie kręcił dobre wyniki myślę że postać której za bardzo nie trzeba przedstawiać, kolejny dobry transfer Magnitki wydaje mi się że mogą namieszać w tym sezonie, liczę na ofensywny mecz obfitującymi bramki z obu stron bo SKA też ma kim straszyć dlatego czwartą propozycją będzie właśnie zawodnik SKA

4.Joonas Kemppainen punktacja kanadyjska +0,5 pkt fortuna 1.7    

Były gracz Ufy wysoki center z dość wszechstronną grą wydaję mi się że razem z Kagarlitskym i Plotnikowem   będą postrachem całej ligi w tym sezonie, stąd mój typ gdzie mam nadzieje że padnie minimum 5,6 bramek w meczu i zobaczymy na liście punktujących Joonasa.
 
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
M 15K

mijon

Użytkownik
cytat z dnia 1 września 2019 22:03 przez rasijskijPierwsze koty za płoty. Chyba tylko nieliczni spodziewali się tak słabej gry CSKA na inaugurację sezonu. Zresztą ekipa z Omska wcale nie wyglądała dużo lepiej niż Wojskowi. Mecz był trochę szarpany i muszę przyznać, że nie oglądałem tego spotkania z wielką przyjemnością. Przeglądając jutrzejsze zdarzenia moją uwagę najbardziej przyciąga mecz na Łotwie, gdzie miejscowe Dynamo zmierzy się ze Spartakiem. Kurs na gospodarzy powoli zaczął spadać, ale utrzymuje się wciąż na poziomie godnym uwagi. "Ryżanie" przeszli przez okres przygotowawczy jak burza w końcówce notując pięć zwycięstw w pięciu meczach - wszystkie w czasie regulaminowym. Trójka Darzins - Ullstrom - Redlihs świetnie sobie radzi mimo słusznego już wieku obydwu skrzydłowych i myślę, że jutro również pokażą klasę. Spartak nie poczynił przed sezonem wielkich transferów, ale szkoleniowiec Oleg Znarok zna się na fachu trenerskim jak mało kto i z pewnością poukłada ekipę z Moskwy tak, żeby ponownie zagrali w play offach, ale czy uda mu się to już na początku sezonu? Przekonamy się jutro. Zdaje sobie sprawę, że to początek sezonu i różne rzeczy się zdarzają, ale ja stawiam na zwycięstwo gospodarzy. 
Dynamo Ryga OT @2,14 Unibet
Dynamo Ryga - Spartak Moskwa 18:30
 Jeśli chodzi o pozostałe spotkania to myślę, że SKA zdoła wyjść zwycięsko ze starcia z Metallurgiem, a Moskiewskie Dynamo zgarnie u siebie komplet punktów w meczu z Torpedo. Pozostałe spotkania są trudniejsze do wytypowania, ale stawiał bym na wygraną Niżnekamska, bo ekipa z Mińska wzmocniła się chyba jedynie zawodnikami z MHL / VHL i widzą mi się na szarym końcu swojej konferencji. Avto powinno poradzić sobie z Czerepowcem, a spotkania Traktora z Podolskiem nie dotykam.


W Mińsku jest też F.Pare z Avto i Shore Drew z Kunlun
 
 
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
cytat z dnia 2 września 2019 10:56 przez mijonMoje propozycje kanadyjek na dziś:

1.Patrik Hersley punktacja kanadyjska +0,5 pkt fortuna 1.75


33 letni Szwed były gracz SKA przejście do teoretycznie słabszej drużyny do Spartaku Moskwa wszechstronny obrońca który potrafi strzelać w SKA oscylował na poziomie 14/15 bramek 20/25 asyst w kilku sezonach SKA mam nadzieje że rozpocznie sezon z punktem.

2.Matt White punktacja kanadyjska +0,5 pkt fortuna 1.90 

Nowy nabytek Rigi przejście z niemieckiego Augsburgu gdzie grał ostatnio na poziomie 26 bramek,32 asyst już presezonach pokazywał że lubi punktować więc stąd mój typ w jego strone i dobry debiut w jego wykonaniu.

3.Brandon Kozun punktacja kanadyjska +0,5 pkt fortuna 1.82

29 letni kanadyjczyk nie za wysoki z dobrym przeglądem pola  były zawodnik Lokomotiv Jarosław gdzie kręcił dobre wyniki myślę że postać której za bardzo nie trzeba przedstawiać, kolejny dobry transfer Magnitki wydaje mi się że mogą namieszać w tym sezonie, liczę na ofensywny mecz obfitującymi bramki z obu stron bo SKA też ma kim straszyć dlatego czwartą propozycją będzie właśnie zawodnik SKA

4.Joonas Kemppainen punktacja kanadyjska +0,5 pkt fortuna 1.7 

Były gracz Ufy wysoki center z dość wszechstronną grą wydaję mi się że razem z Kagarlitskym i Plonikowem będą postrachem całej ligi w tym sezonie, stąd mój typ gdzie mam nadzieje że padnie minimum 5,6 bramek w meczu i zobaczymy na liście punktujących Joonasa.
Matt White będzie grał w Niznekamsku w tym sezonie.
 
R 367

romeo12345

Użytkownik
Minsk-Nizhnekamsk 18.10
Nie znam się całkowicie na KHL. Typ podaję tylko pod to, co dzieje się na rynkach azjatyckich i giełdach. A zaczynają tu grać na gości i ja też idę w tą stronę. 
Nizhnekamsk OT @1,93 Unibet  
 
Otrzymane punkty reputacji: +43
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Jutro kilka dobrych meczy znów i wg hit bo takich meczy bedzie mało w sezonie

CSKA Moskwa - Bars Kazań

Osobiscie wiecej sobie obiecywałem po CSKA w meczu z Omskiem ale niestety coś w tej maszynce jeszcze nie funkcjonuje. Kaprizov przeniesiony do nizszych formacji, obrona troche sie jeszcze gubiła w bramce tak średnio Johansson ( który jutro tez bedzie miedzy słupkami), Sekac jeszcze troche musi pograć z Grigrenką i Weiem. Na lodzie bylo sporo chaosu co na mistrza nie przystoi( wiem ze to poczatek sezonu ale rok temu wygladali lepiej o tej porze). Ten zespół ma taki potencjał ze az nie wierzyłem ze ta gra tak srednio wygladała, kadra ograna i wzmocniona ale puki co jest wg sporo do poprawy. Po drugiej stronie też mistrz ale z przed dwóch lat. , całkowicie odmioeniony z inna filozofia gry, nowa miotła w postaci Dmitrija Kvartalnowa. Kadra tez bardzo mocno przewoitrzona. Jest solidny duet bramkarski w postaci Reideborna i Biljaiova, w obronie posilki z NHL w postaci Oziganowa, swietny Wikstrand z Farjestad. W ataku dwie perełki złowione Barysowi Cormier i Frattin. Powiedziałbym ze poza Landerem, Sekacem i Postmą nikt istotny nie ubył. Zespół budowany od nowa ale potencjał wg mnie bardzo duży zaryzykuje ze na finał wschodu. Ale warunek trza te klocki poukładać i to zadanie przed Kvartalnowem. Czego mozna sie jutro po nich spodziewać? Ano wszystkiego. Na wyniki meczy przedsezonowych nie ma co patrzec. Jutro z pewnoscia zobaczymy ciekawy mecz pełen walki ale mysle sporo dobrego hokeja. Ja spróbuje grac cos w kierunku Kazania. Typ jest ryzykowny bo CSKA bedzie chciało zmazac plame po pierwszym meczu ale rywal też mocny.

Kazan z x kurs 2,41 fortuna   Zabrakło minuty

Tak naprawde jutro ciezkie mecze do typowania ale moze spróbujemy cos takiego

Astana RT   

wbrew pozorom wcale nie bedzie to spacerak, o ile bramka ( wzmocniona fajnym golie Eddim Pascalem dobre ststy w AHLi formacje obronne przyzwoite z Dietzem na czele, w miare niezmienionym skłądzie to atak Astany musi sie zgrac. Jest sporo nowej krwi Helevka, Knight, Tangradi i znany z Magnitki Pakarinen. Skabelka musi zgrac ta ekipe od nowa. Po drugiej stronie Admirał tez odmieniony, napewno nabytków nie tyle ale dos solidne Okinoura w bramie, Ljung , Bakos w ataku i Lalonde i Almqvist w obronie. Mecz ze wskazaniem na Astane ale nie bedzie łatwo.

Sibir ml  

Jezeli Sibir wzmociony solidnymi finami nie pordzi sobie z Amurem, który ma mimo wszystko chyba najgorszy skład na wschodzie co nie znaczy ze sie pooza na lodzie. napewno pierwsze mecze pokazuja ze faworytom jest lekko, wrecz przeciwnie idzie pod gorke

ako tego 2,26 STS  


Z pozostałych meczy cos chodzi za mna UFA bo mimo wszystko bedzie tam wiecej zgrania a Red Star praktycznie przewietrzony i od zera buduja ekipe, wiec pierwsze mecze moga byc chaotyczne

 
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Ja dzisiaj dla odmiany zamiast singla zagram AKO. Wczoraj siedziałem do północy po powrocie z pracy i nie znalazłem odpowiedniego kursu na pojedynczy zakład. Może z wyjątkiem betu na Kazań o którym wspominał @mark1973. W sumie można byłoby za drobne pograć ich zwycięstwo (z dogrywką). Kurs utrzymuje się na poziomie 3,50 a po ostatnim przedstawieniu CSKA Wojskowi wcale nie są tak wielkim faworytem jak pokazują kursy. Do rzeczy. Mam na oku cztery zakłady, ale jeden z nich odrzucam, bo nie ma co przesadzać z ilością. Trzy zdarzenia to i tak ryzykowna opcja. Admirał Władywostok +2,5 (handicap) @1,46   
Jokerit Helsinki lub remis @1,46   
AK Bars +1,5 (handicap) @1,70   

AKO @3,62 Betfan (bez podatku)   

Admirał w końcówce poprzedniego sezonu radził sobie bardzo dobrze. Szkielet zespołu zachował się, przyszedł fiński bramkarz i kilku ciekawych graczy zza granicy m. in Almqvist, Lalonde czy Ljungh co z pewnością będzie dużym wzmocnieniem dla zespołu ze wschodu. W ekipie z Kazachstanu zabraknie gwiazd z poprzedniego sezonu. Frattin i Cormier byli "odpowiedzialni" za większość bramek zdobytych przez Kazachów w tamtym roku, ale Barys wzmocnił się kolejnymi graczami z Ameryki Północnej i wydaje mi się, że jeśli zgrają się w miarę szybko to mogą osiągnąć rezultat podobny do zeszłorocznego. Dzisiaj jednak liczę na przyzwoitą grę Admirałów. 

Co do spotkania w Helsinkach to stawiam na Jokerit między innymi dlatego, że jeśli grają u siebie stwarzają poważne zagrożenie nawet dla czołowych zespołów ligi, a ostatni występ Omska mimo, że wygrany to styl gry Jastrzębi nie zachwycał, a momentami ciężko się to oglądało. Dwie bramki. Jedna w przewadze, a druga strzelona przypadkiem. Nie widzę dzisiaj wygranej Omska w Helsinkach - chyba, że w dogrywce. Mecz w Moskwie opisał @mark1973 więc daruję sobie komentarz poza tym, że wybrałem bardziej bezpieczną opcję.
 
R 367

romeo12345

Użytkownik
Wczoraj się udało więc dzisiaj jedziemy dalej. Typy oczywiście tylko na podstawie gield i Azjii. 
Sibir-Amur
Sibir win RT @2 Unibet  

Kunlum-Ufa
Ufa win RT @2,12 Unibet  

Ako
Ufa over 2 bramki
Sibir over 2bramki
Ako @2 Unibet   [zwrot] 
​​
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
M 15K

mijon

Użytkownik
Witam na dzisiejszy dzień postanowiłem  wybrać zawodników z późniejszych godzin z 17:30 i 18:30.

1. Petri Kontrola (Jokerit) punktacja kanadyjska +0,5 pkt 1.82 k fortuna   

Wychowanek S-Kiekko doświadczony 34 letni Fin w przeszłości grający wiele sezonów w Jarosławie czy Traktorze na przyzwoitym poziomie,kiedyś świetny duet w Magnitce z Aaltonenem i w reprezentacji ,dzisiaj występujący w Jokericie w drużynie która nie próżnowała w okienku transferowym,pozyskanie  m.in. Savinainena z Red Star,świetny obrońca Eronen z IFK, Haapala z Lugano czy Borgstrom grajacy w AHL i epizody w NHL  i bramkarza Niemiego z Montrealu, w sumie dziwię się czemu fortuna nie wystawiła ich w ofercie w kanadyjkach jedynie Kontiole. Co do składu bez większych znaczących ubytków oprócz Maninena, większość podstawowych zostało,ale do rzeczy liczę na doświadczonego Petriego który już w przed sezonowych meczach strzelał i punktował, jeszcze nie wiem w której formacji zagra ale idę w jego stronę, mam nadzieję że nie zrobią z siebie "błaznów" i będą bramki.

2.Jizi Sekac (CSKA Moskwa) punktacja kanadyjska +0,5pkt 1.77 fortuna   

Ostatnio falstart Wojskowych ogółem słaba gra i również brak punktu że strony Jiriego, dzisiaj idę ponownie w strone 27 letniego Czecha mam nadzieję że tym razem nie zawioda i zobaczymy kilka bramek ze strony CSKA.


 
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Dzis wiele sie działo na taflach ale jutro mamy wiekszy wybór i bardzo ciekawe mecze

Loko - Spartak

Mołodzież LOko bo dowództwem nowego trenera McTavischa, napewno bedzie chciała sie dobrze pokazać, licze na chłopaków, maja Landera i Rattie,któzy sie dobrze wprowadzili do druzyny, Jest Da Costa, który tez powinien swoje dołozyć( chcociaz osobiscie nie byłem zwolennikiem tego transferu bo mam wiele uwag co do gry doswiadczonego francuza), mimo odejscia waznych graczy jest ograna juz młodziez, doswiadczenie z poprzedniego sezonu licze ze zaprocentuje. Naprzeciwko Spartak i Oleg Znarok. Przyzwoity wystep w Rydze ale tez nie jakis super, napewno bedzie lepiej znaja trenera. Jutro licze na conajmnij 2 pkt Loko

Loko ml kurs 1,44   

EDIT: Czy to było Loko które znam, czy ktoś inny, fatany występ , długo by pisać co zawiodło

Sochi - Niznekamsk

Wilki mimo zwyciestwa na d słabym Minskiem nie zachwyciły , dla mnie team Sochu ma ciakwszy roster i kilku fajnych obcokrajowców. Konstantin Barulin wraca na stare smieci ale nie spodziewam sie by zapobiegł porazce zespołu. Licze na mocne otwarcie gospodarzy

Sochi ml kurs 1,51   

Kunlun - Ufa

To jedyny mecz gdzie widziałem tylko skróty. Mysle ze ekipe Saławata stac jutro na rewanz , mimo wszystko maja bardziej ogranych graczy na taflach KHL i sadze ze jutro zagraja tak by wywieźć przynajmniej 2 pkt, zabezpieczam sie jednak podpórką

Ufa z x kurs 1,41  

ako 3,07 fortuna  
 
M 15K

mijon

Użytkownik
Wojskowi po trudnym boju wygrywają z Kazaniem i  Sekac tym razem dał o sobie znać i władował dwie bramki byłemu już klubowi z Kazania, także pierwsza kanadyjka na + ale druga na -  falstart błaznów troche się zbłaźnili jak CSKA w pierwszym spotkaniu, ale trzeba poczekać aż odpalą, żałuje że z wcześniejszych godzin nie dodałem kanadyjek  które weszły (Brule,Puustinen) ale nieważne na jutro mam już na oku kilku zawodników.

1.Gilbert  Brule (Kunlun) punktacja kanadyjska +0,5 pkt 1.7 k fortuna   

Dzisiejszy świetny mecz w wykonaniu Kanadyjczyka po rocznej przerwie w Nowosybirsku, ponownie  wraca na stare śmieci i od razu notuje trzy asysty,także idę za ciosem i liczę na kolejny jego dobry występ szybkiego dobrze grającego fizycznie Gilberta w postaci punktu, na pochwałę również zasługuje Wojtek Wolski dwie brameczki na otwarcie sezonu, oraz nowy nabytek doświadczony Adam Cracknell bramka i asysta oraz Maione głównego asystującego w tamtym sezonie  w Ridze, warto mieć go na uwadze.

2.Brooks Macek (Jekaterinburg) punktacja kanadyjska +0,5 pkt 1.55 k fortuna   

Na razie ide w stronę nowych nabytków tym razem Brooks Macek który przykuł moją uwagę głównie dobrymi występami w AHL zeszły sezon w Chicago Wolves (81 meczy,30 bramek 35 asyst czy w niemieckim Munchen 67 meczy, 34 bramki 26 asyst i wcześniejszy również na podobnym poziomie oraz w Iserholm także a dla odważniejszych można spróbować +1,5 pkt lub samą bramkę.

3.Eric O'Dell (Magnitogorsk) punktacja kanadyjska +0,5 pkt 1.6k k fortuna   

Magnitka jutro podejmuje Czerepowiec dla niektórych czarną latarnie konferencji zachodniej czy tak będzie musimy troche poczekać w sumie obyło się bez jakiś konkretniejszych transferów w tej drużynie, idę w strone Magnitki gdzie mam nadzieję że urządzą sobie strzelanie a O' Dell już ostatnio ze SKA zapunktował, w tamtym sezonie dobrze sobie radził w Sochi na dobrych statach więc stąd mój typ w jego kierunku na uwadze również mam Kozuna    pewnie będzie na innym kuponie.

 4.Joonas Kemppainen (St.Petersburg) punktacja kanadyjska +0,5 pkt 1.53 k fortuna   

Były gracz Ufy z dobrymi statami, wysoki center z dość wszechstronną grą, ostatnio bez punktu ale ide ponownie w jego strone i  liczę na dobry występ i pierwszy punkt w zespole SKA i kilka bramek w wykonaniu podopiecznych Aleksieja Kudaszowa ze średnim Traktorem.

5.Malte Strömwall (HK Soczi) punktacja kanadyjska +0,5 pkt 1.9 k fortuna  (nie grał)

Idę w kierunku młodego 25 letniego Szweda niewątpliwie byłego lidera  fińskiego KooKoo który miał bardzo dobry sezon w 52 meczach zanotował 30 bramek i 27 asyst gdzie zostal również liderem całej Liiga mam nadzieję że, już się zaaklimatyzował w Leopardach i jutro odpali.


 
 
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Poza tym ide jutro tez w kilka niespodzianek, bo moze nie sensacji

Avto - Vitjaz

Miałem okazje obejrzec pierwsze mecze obu druzyn i musze powiedziec ze ofensywa Avto mimo braku Golyszewa i Datsjuka wyglada okazale ale co z tego jak w defensywie nie wygladało to dobrze , tam niestety jest sporo do poorawy i mysle ze z dnia na dzien to sie nie uda. Ekipa spod Moskwy bardzo solidnie skonczyła presezon i dalej preniosła to na lige, kazda formacja proktycznie groźna w bramce dobrze wygladał Jeżow, jutro wg mnie gospodarze moga miec kłopot a ja ide w kierunku gości

Vitjaz z x kurs 2,35   
Vitjaz ml kurs 3,15  
oba fortuna

Dynamo Ryga - Torpedo NN


W Rydze fajny team , obco ograni w KHL i paru przybyszy z innych lig i ogolnie atmosfera na trybnach ale mam wrazenie jakby po pucharze Rygi cos sie tam zacieło, niby jest forcheking, ataki ale jakos cos nie idzie, nie wiem moze sie myle ale takie odniosłem wrazenie. Z kolei NN skazywane na porazke w Moskwie ( sam zreszta to grałem) wcale źle nie wypadło i kto wie jak by sie mecz skonczył jakby nie dwa prezenty dla Stołecznych. Moze Lindbeck troche mało pewnie zagrał ale mysle ze z meczu na mez bedzie lepiej. Dodam ze teren Rygi leży gościom

Torpedo NN ml kurs 2,01  

I jeszcze kuszą mnie mecze Traktora i Czerepowca

Cherepy bedzo dobrze wygladali z Avto, pressing na całym lodzie, obrona i atak wiekszością formacji, widac ze Razin wniósł sporo świezosci i jakosci do tej ekipy i moze to byc taki czarny koń rozgrywek. Sam kurs na nich to chyba przesada. Wiem graja z Magnitką ale mi jakoś skład Hutników nie leży, powiecie co ja wypisuje, ale jak sie zatną ODell, Rasmussen i Loktionow to co wymyśli Jandac, Siergiej Mozjakin jeszcze nie w formie, obrona tez nie jest świeta. Mnie kusi podranie w kierunku gosci. Jak ktos ma przemyslenia co do tego meczu to piszcie

PodobnieTraktror. Mecz na inauguracje nie wyszedł ale sam skład i ławka trenerska to w tym sezonie inna jakość, jutro tez bedzie walka , musza wiecej uwagi zwrocic na obrone bo w ataku są opcje. SKA z pewnoscia spieli sie na mecz z Magnitką ale i odwrotnie , nikt nie opusci tutaj tez ale dla wojskowych to inny przeciwnik. Goscie napewno sa faworytem i moze to samobojstwo isc w kierunku traktora ale ja mysle ze zagraja lepiej nz w meczu z Vitjazem i kto wie.
Z pewnoscia zagram cos w kierunku tych ekip. Typów nie proponuje ale weźcie je pod uwage.  
 
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom