>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Luźna dyskusja Hokejowy Chat

rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Full opcja na złotówki to koszt między 170-190 zł. Zależy jaki przelicznik zastosują w Twoim banku. Możesz wykupić jeden mecz za nie całe 5 złotych. Możesz wykupić miesiąc lub cały sezon tylko z meczami ulubionej drużyny.
 
bartbettypy 2,7K

bartbettypy

Użytkownik
Cena za cały sezon jednej drużyny 144.99
Wszystkie drużyny 219.99
Cena za miesiąc 1 drużyna 25.99
Miesiac wszystkie drużyny 32.99
Gdy Wasza drużyna odpada przed PO możecie sobie wybrać inną o ile dobrze zrozumiałem. Polecam aplikacje KHL nawet bez wykupionego abo bramki dodawane na bieżąco w trakcie meczu i statystyki o których pisał kolega wyżej m.in przejechany dystans, strzały itp
 
bartbettypy 2,7K

bartbettypy

Użytkownik
Panowie skusilem się na abo z KHL, zabrałem na test miesięczną subskrybcje mam tylko pytanie czy komentarz jest tylko i wyłącznie po rosyjsku czy może da się zmienić na angielski? 
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Ogląda ktoś mecz Barysa? Amur ostatnio był naprawdę cienki. Czy Kazachowie są w aż tak słabej formie, że nie mogą ograć gości?
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Myślałem, że nieco łatwiej będzie o punkty dla Avto. Mam nadzieję, że w karnych lepszy okaże się Kovar. Szkoda, że nie mam możliwości obejrzenia tego spotkania...
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Ze stawianiem pieniędzy na Traktorzystów trzeba chyba się wstrzymać przez jakiś czas. Najgorsze są ich bezsensowne kary, których można uniknąć. Chyba nie wyciągnęli wniosków z wczorajszego spotkania.
 
Do góry Bottom