>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Szwecja - Elitserien/Allsvenskan 2019 - typy i analizy

Status
Zamknięty.
tyrion77+ 726

tyrion77+

Szanowny Pan
dlaczego podajesz mecz Dackarny i typ na Bjerre razem - grasz Dackarne po kursie 1,00 ? 
Czy o co kaman ? 

No bo jesli grasz Bjerre jadącego w meczu Dackarna - Indianie to bez sensu bo on przeciez tam nie jedzie dzis tylko w Anglii - mógłbys sprecyzowac ?
 
shamoth 1,1K

shamoth

Użytkownik
Rano była taka oferta. Bukmacher rozliczył po kursie 1.00. Potem Bjerre pojawił się w składzie na meczu na wyspach.
 
 
W 2,9K

wasp40

Użytkownik
R,Holta 6,5 pkt ? over @ 1,75 STS (pierwsze 5 biegow)  

Ch,Holder 9,5 pkt? under @ 2,01 STS(pierwsze 5 biegow)  

Zle sie dzieje w panstwie dunskim, mowie tu o moich typach.Jednak dzisiaj postaram sie przylozyc, oby z dobrym skutkiem.Holta ma ostatnio dobre wyniki, musi nadrabiac stracona kase poprzez kontuzje , a jak wiadomo pieniazki leza na torze.Holta bedzie sie spotykal w rywalizacji z Holderem i mysle ze wyjdzie z nich zwyciesko, w dodatku Holder jest pewniejszy na swoim torze, na wyjazdach duzo traci i oby to dzisiaj udowodnil.
 
W 2,9K

wasp40

Użytkownik
Vastervik - Dackarna  1 @ 2,2 forbet  44-46

O.Berntzon 7 pkt? under @ 2.0 forbet  

 Dackarna moze i jest faworytem , ale licze ze dzisiaj minimalnie wygraja gospodarze a sprawa awansu rozstrzygnie sie na torze w Malilli.Oczywiscie by tak sie stalo Kildemand musi pojechac rownie skutecznie jak w poprzednim meczu gdzie zdobyl 13 pkt.Mysle ze nie byl to jednorazowy wyskok.Tam zawiodl Holta zdobyl tylko 4 pkt( na wyjezdzie 10 pkt i badz tu czlowieku madry), licze ze dzisiaj z rezerwy uzbiera 6-8 pkt.Jesli Smektala zaskoczy jak poprzednio to bedzie dobrze i na to b.licze.Niby na papierze goscie maja glosniejsze nazwiska, ale np. taki Dudek niby swoje robi ale czegos jednak brakuje by ocieral sie o komplety pkt.W dodatku to liga szwedzka, gdzie czesto bywaja niespodzianki i na taka licze dzisiaj a jak pisalem sprawa awansu mysle rozstrzygnie sie w rewanzu

B.Smektala+2 - P.Dudek 1 @ 1.86 etoto  
J.Holder 8,5 pkt over @ 2,0 etoto  

Smektala w ostatnim meczu u siebie zrobil ogromne wrazenie i to dzieki niemu ekipa Vastervik jedzie dalej, mam nadzieje ze dzisiaj zblizy sie to tego poziomu + hc2 pkt moze  tu dac dobry rezultat.Wystep Patryka oceniam na ok 10-11 pkt licze na jakas wpadke.Co do Holdera Nie jest to moj ulubiony zawodnik ale na tarach Szwecji spisuje sie calkiem poprawnie, chcociaz mialem dylemat czy nie stwiac na Ljjunga(jego over)

ps,Co do wyniku samego meczu , to mysle ze to byl najmniejszy wymiar kary.Goscie mieli wszystko pod kontrola a chyba w samej koncowce troszke odpuscili.Jednak trudno miec pretensje do losu skoro Buczkowski 4 pkt +, Kildemand 2 = 6 pkt  podczas gdy rezerwowy gosci Gomolski zdobyl 7 pkt.fajny byl zaklad w forbecie Holder+smektala - Pawlicki+Dudek na gospodarzy byl kurs sporo ponad 2  ale odpuscilem szkoda, bo  na wyjazdach ktorys z gosci przewaznie jechal slabiej, ale to tylko taka mala ciekawostka.Nastepnym razem bede pisal co mi po glowie...chodzi , moze ktos sie zasugeruje , albo wrecz przeciwnie zagra odwrotnie.Mowie tu o duzych kursach, bo to zuzel i nie warto grac b.niskich kursow.Pozdrawiam

ps 2  Oczywiscie nie krytykuje grania niskich kursow , ale trzeba byc w tym dobrym.(ja taki nie jestem)Jednak to nie dla mnie.Pamietam lata temu obstawilem ladne wysokie kursy z zuzla + na dokladke L.Davenport(tenis) chyba byl kurs....1.10 (do wygrania ok 2 tys).Zuzel wszedl pieknie, a Ona przegrala .Od tamtej pory dziekuje za takie kursy i pewniaki hehe
 
Otrzymane punkty reputacji: +42
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Zmarzlik  over 12,5 pkt  - 1.75   Forbet

Wiele zależy od 2 linii gości, jeżeli będzie kiepsko u Kubery czy Kurtza to gospodarze spokojnie powinni odskoczyć na 6 pkt i więcej, co będzie się wiązało raczej z pewną RT dla Zmarzlika lub Łaguty. Smederna złapała formę w ostatnim czasie, mocniejsza rezerwa co też może pozwolić im odskoczyć. Vetlanda na wyjazdach ma Zmarzlika, Łaguta też nie zawsze jeździ rewelacyjnie, a i Woźniak jest słabszy, Mnie tutaj nie zdziw 8-10 zwycięstwo punktowe gospodarzy, ogólnie liczę na nich bo to daje 6 biegów dla Bartka. A to jak on jeździ w Szwecji wszyscy kibice żużla wiedzą, nikt nie miał w historii takich statystyk, on ogólnie może w 5 biegach pokryć tą linię, tak było w sezonie zasadniczym gdzie miał 4 wygrane i raz 3 miejsce, ale w 6 biegach to według mnie będzie formalność, że pokryje tą linię. Inne buki dają taką samą linię ale tam jest pierwszych 5 biegów, w Forbet mamy liczone wszystkie biegi dlatego tym bardziej warto postawić i liczyć, że gospodarze zbudują odpowiednią przewagę aby był 6 bieg dla Bartka.

        była szansa na wpuszczenie go jako RT
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
W 2,9K

wasp40

Użytkownik
Mrybka bardzo chcialbym pomoc , ale obecnie nie mam dostepu do oficjalnej strony Vastervik i nic nie wiem o ewqentualnych absencjach.Mysle ze zmiana kursow podyktowana jest ze ludzie nie wierzac w Vastervik stawiaja na zwyc.gosci.Jesli tylko to jest powodem , to moze byc calkiem odwrotnie, to liga szwedzka, czesto dochodzi tam do niespodzianek, no ale zobaczymy.GL
 
W 2,9K

wasp40

Użytkownik
P.Dudek 10,5 pkt? ponizej @ 1,75(pierwsze 5 biegow)  2,2,2,2 i ...3=11 pkt
Przem.Pawlicki 8,5 pkt? ponizej @1,88(pierwsze 5 biegow)  

ako=3.29
buk= STS

Na ta chwile taki dubel wpadl mi w oko.Przyznam ze zamiast Dudka undera rozmyslalem nad underem Buczkowskiego 5,5 pkt.Jednak wybralem Patryka do dubla.Jest to ryzykowny typ gdyz juz w swoim pierwszym biegu moze zdobyc 3 pkt, jednak pozniej juz tak latwo moze nie byc.Bedzie musial rywalizowac ze Smektala , Ljungiem a takze Holderem, a i partner z pary moze odebrac punktyMalo realne ale jesli pojedzie slabiej moze zabraknac dla niego miejsca w b.nominowanych, ale jesli wynik bedzie korzystny , to moze go tam zastapic np.Gomolski(notuje calkiem dobre wyniki ostatnio), ale tez forma Patryka nie jest  ostatnio oszalamiajaca.Podobnie rzecz sie ma do Przemka, nie jest w najlepszej formie, dzisiaj obcy tor , moze sie udac, bo rywali bedzie mial trudnych 2x Zmarzlik , Laguta, Wozniak.No jest troszke ryzyko bo liczy sie pierwsze 5 biegow , ale jestem dobrej mysli.GL

P.Dudek+K.Gomolski  -  P.Ljung+R.Holta 1 @ 2,05 forbet
 [zwrot] 14-14


Niby wczesniejszy under Dudka z tym typem sie wykluczaja , ale jak zaznaczylem wczesniej licze na dobra postawe Gomolskiego_Ostatnie wyniki w Szwecji b.dobre w ub.tyg.w Rosji 10 pkt, moze sie udac.Jako ciekawostke tylko dodam ze tydzien temu Ljung w 6-sciu biegach zdobyl 11 pkt + Holta 2 =13 Dudek i Gomolski po 7 =14 .Teraz nasi jada u siebie , wiec Kacper powinin otrzec sie o 10 pkt, na Holte zbytnio nie licze tym razem i Ljunga moze byc trudniej o pkt.No zobaczymy ryzyko jest ale , jest tez szansa.

a skoro wczesniej wspomnialem o slabej postawie Buczka to...


K.Buczkowski 6 pkt? ponizej @ 1.92 forbet
  

R.Holta - F.Jakobsen+2  2 @ 1,9 Etoto  

Wiele razy liczylem na Holte, a on miewal tylko sporadyczne wyskoki formy.Moze w lidze niemieckiej cos tam jedzie , ale dzisiaj licze na pogrom gosci i chyba nie bedzie sie tak Rysiek wysilal i ryzykowal kontuzja.Mysle ze obaj zdobeda malo pkt a hc+2 na gospodarza wart gry- tak mysle - oby slusznie


ps zawiodl mnie kompletnie Gomolski, a swoja droga juz nigdy nie tykam Holty  jak gram jego over przywozi 2 pkt , jak under jedzie ok eh
 
neutralny 430K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Dziś znów próbuję dwóch mocnych dubli.
W pierwszym kombinuję ze sobą over punktowy Zmarzlika i under Ljunga. Nie widzę dziś w stawce wielu zawodników, którzy mogą zabrać punkty Bartkowi. Jest on obecnie na takiej fali, że nie robi mu znaczenia z którego pola startuje oraz jak wygląda tor. Poza tym bardzo lubi w Szwecji przywozić komplety, na co dziś liczę, choć nie wykluczam, że pojedyncze oczka gdzieś zgubi.
Ljunga czeka dziś mega trudne zadanie, bo jego drużyna jedzie na wyjeździe z faworytem rozgrywek. Dackarna zapewne dziś wysoko wygra a Peterowi będzie ciężko walczyć z parami gospodarzy, pod taśmą spotka takich zawodników jak Janowski, Piotrek Pawlicki, Dudek, czy Thorsell. 
-Zmarzlik powyżej 13.0 pkt. we wszystkich startach @2.00 [zwrot] 
-P. Ljung poniżej 7.5 pkt. we wszystkich startach @1.90  
Bukmacher: Etoto
Ako: 3.80


W drugim zakładzie troszkę więcej ryzyka, bo umieściłem tu małą zdobycz punktową Berntzona. Liczę tu na dobrą formę jego doparowego, który ostatnio złapał niezły gaz i spokojnie może raz, czy dwa przywieźć swojego kolegę za plecami. Mam nadzieję również, że przy dobrej formie reszty zawodników Oliver nie będzie miał okazji do pięciu startów. Drugie wydarzenie to over Fredki i tu po prostu sugeruję się jego ostatnimi występami i formą, linia nie jest bardzo wysoka, spokojnie do ogarnięcia przez Szweda. Jedzie w parze z Czugunowem, co też może pomóc w tym typie, bo Gleb to również bardzo solidny zawodnik i myślę, że ich para będzie najskuteczniejszą w ekipie gości.
-O. Berntzon poniżej 8.5 pkt. w pierwszych pięciu startach @2.10  
-F. Lindgren powyżej 8.5 pkt. w pierwszych pięciu startach @1.62   
Bukmacher: Fortuna
Ako: 3.40


 
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
artorrotorro 1,1K

artorrotorro

Użytkownik
Dzisiaj finał, a tutaj cisza - co mnie w sumie trochę dziwi, ale nie o tym.

Smederna (dzisiejszy mecz) 1.67 Forbet     
Smederna (Mistrz Szwecji) 3.45 Forbet   

Ja to widzę tak. Może trochę pod prąd (szczególnie na wynik dwumeczu), ale Magic pod formą całe playoffy w Ekstralidze, Dudek też bardzo obniżył loty czy to w GP czy to w barwach Falubazu. Wg mnie odpadają tu dwie strzelby dużego kalibru - wiadomo, że swoje punkty przywiozą, natomiast szczerze wątpię, żeby zakręcili się obydwoje w okolicy dwucyfrówki. Byk Pawlicki w dobrej formie i tutaj jestem skłonny iść również w jego over pkt w zależności od bukmachera (w każdym razie koło 10pkt). Druga linia Dackarny taka sobie - mogą pojechać ogony a mogą pojechać pod 8pkt.

Dla mnie osobiście Eskilstuna ma gorszy zespół kadrowo, natomiast zespół jako zespół i jego poszczególni zawodnicy wg mnie w nieco lepszej formie ostatnio. Czugunow ostatnie tygodnie w Sparcie bardzo, bardzo poprawne + świetny mecz w półfinale, gdzie głównie jego jeździe znaleźli się w finale. Fredka swoje robi i poniżej pewnego poziomu nie spada. Lebiediew u siebie na tyle mocny, że koło 7-8 pkt powinien przywieźć. MJJ w półfinale ze Spartą mega forma, w meczu o brąz trochę się pogubił - mimo to uważam, że dzisiaj będzie jednym z głównych aktorów całego meczu. Przemek w sumie dla mnie wielka niewiadoma, więc podobnie jak w przypadku Thorsella czy Brentzona - może to być mecz w dwie strony. Miedzińskiego nie ma co oceniać, bo on na pewno pojedzie ogony + pewnie przez przypadek jeszcze komuś krzywdę zrobi (za to wjechanie w juniora Zielonki powinien z automatu dostać po łbie). 
 
Otrzymane punkty reputacji: +29
artorrotorro 1,1K

artorrotorro

Użytkownik
Napiszę osobny wpis, żeby nie mieszać. 

Każdy widział co się wczoraj działo. Dokładnie to o czym pisałem wyżej - cała Dackarna pod formą. Chociaż takiego występu Pawlickiego się nie spodziewałem, dlatego aż taka różnica w punktach. Gleb jak Kołodziej w naszym ekstraligowym dwumeczu - na razie 5x3. Większość napisałem już post wyżej przed wczorajszym meczem, ale że dzisiaj rewanż i Fortuna wystawiła takie kursy to biorę z pocałowaniem ręki.

Smederna +8.5 1.75 Fortuna   
____________________________________

Miazga totalna! 
???? Kowale jak Unia Leszno, hattrick. Super sprawa, bo personalnie ponownie nie najlepsza drużyna w lidze, a jednak sam zespół złożony idealnie pod siebie + super forma Gleba w końcówce sezonu

 
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom