>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [91]

Status
Zamknięty.
zloty5o 83,2K

zloty5o

Użytkownik
cytat z dnia 3 września 2019 17:31 przez zloty5oJAKIS PROBLEM Z BET 365 ??
ja wam polecam bahrain mecz Manama btts po ile nie wiem bo bet 365 przestal dzialac i nie wiem czy umnie czy wszedzie jakby ktos byl laskaw sprawdzic byl bym bardzo wdzieczny....
 
zloty5o 83,2K

zloty5o

Użytkownik
cytat z dnia 3 września 2019 18:06 przez zloty5o

ja wam polecam bahrain mecz Manama btts po ile nie wiem bo bet 365 przestal dzialac i nie wiem czy umnie czy wszedzie jakby ktos byl laskaw sprawdzic byl bym bardzo wdzieczny....
pomocne te forum po uju teraz mozesz rajski kasowac ciezko komus sprawdzic i napisac!!!!!!!!!!!!!!!
 
dracond 67,1K

dracond

Użytkownik
cytat z dnia 3 września 2019 18:20 przez zloty5o

pomocne te forum po uju teraz mozesz rajski kasowac ciezko komus sprawdzic i napisac!!!!!!!!!!!!!!!
Nie denerwuj się tak Złoty. Ja niestety bet365 nie sprawdzę ale mogę kursik z polskich ziemniaków podać: 2,10 w przerwie (wynik 1:0)

A na chwilę obecną proponuję przyglądnąć się meczowi: ????Jokerit Helsinki - Avangard Omsk - mało goli a powinno być więcej.
Na dobry start proponuję over 0,5 gola w 2. tercji [kurs: 1,95]
Dobry start to by był, jakby się tego kursu nie wzięło...   
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
cytat z dnia 3 września 2019 18:20 przez zloty5o

pomocne te forum po uju teraz mozesz rajski kasowac ciezko komus sprawdzic i napisac!!!!!!!!!!!!!!!

Słuchaj @zloty5o . To, że wykropkujesz wszystkie k... i ch... i inne pier... to nie znaczy, że wpis nie jest wulgarny. Nie szkoda Ci czasu na pisanie tych wszystkich kropek?
 
zloty5o 83,2K

zloty5o

Użytkownik
cytat z dnia 3 września 2019 18:46 przez rasijskij


Słuchaj @zloty5o . To, że wykropkujesz wszystkie k... i ch... i inne pier... to nie znaczy, że wpis nie jest wulgarny. Nie szkoda Ci czasu na pisanie tych wszystkich kropek?
nie nie szkoda i nie sa to wulgarymy tylko domysly a prawda taka ze kupe ludzi siedzi po cichaczu polujac na typy a komus pomuc przez min to juz trudno nawet tobie pisanie twoich wypocin zajelo ci tyle samo czau jakbys sprawdzil u siebie na kompie czy bet 365 dziala
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
cytat z dnia 3 września 2019 18:50 przez zloty5o

nie nie szkoda i nie sa to wulgarymy tylko domysly a prawda taka ze kupe ludzi siedzi po cichaczu polujac typy a komus pomuc przez min to juz trudno nawet tobie pisanie twoich wypocin zajelo ci tyle samo czau jakbys sprawdzil u siebie na kompie czy bet 365 dziala

Musiałem stracić czas na napisanie moich wypocin, żeby uświadomić Cię, że wykropkowany wulgaryzm to nadal wulgaryzm, a teraz znowu muszę go marnować, bo nie zrozumiałeś za pierwszym razem. To mój ostatni wpis w tym temacie dzisiejszego wieczoru - mam nadzieję, że tym razem zrozumiesz. Pozdrawiam i zieloności!
 
madox2010 44K

madox2010

Użytkownik
cytat z dnia 3 września 2019 18:06 przez zloty5o

ja wam polecam bahrain mecz Manama btts po ile nie wiem bo bet 365 przestal dzialac i nie wiem czy umnie czy wszedzie jakby ktos byl laskaw sprawdzic byl bym bardzo wdzieczny....
Bet365 u mnie działa ale nie ma żadnego meczu Bahrajnu na live 
o już się pojawiły 
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom