>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Mistrzostwa Świata 2019 - Chiny

Status
Zamknięty.
A 300,9K

adams235

Znawca - Żużel
cytat z dnia 3 września 2019 01:37 przez mumin89Adams235 A co powiesz o Antekuompo rzuci 20 pkt brazylia postawi się Grecji czy znów zagra 15 minut i zjazd 
Trudno wyczuc, dzis sie okaze czy Grecja faktycznie taka mocna, bo brazylia naprawde potrafi grac w kosza, no ale wlasnke w zaleznosci od rozwoju sytuacji Antek moze zagrac 15 albo 25 min....na sts jest linia 20.5, osobiscie  odpuszcze jednak ten mecz bo on moze i w 18 min rzucic 21 pkt????chociaz tez bym lekko szedl w strone underu????
 
suchyy 562

suchyy

Użytkownik
Kursy STS
Varejao under 9.5 pkt 1.65      
Abbas Z. under 7.5 pkt 1.70      
Benite V. under 10,5 pkt 1.84      
Rojas S. under 10,5 pkt 1.70        0 pkt Rojasa aczkolwiek świetny mecz

AKO: 8,35

Varejao mało minut ponizej 15 i tylko 3 punkty ze słabszą Nowa Zelandią, dziś rywał dużo silniejszy a i naprzeciw będzie bronił Giannis. Chyba najpewniejszy typ na dzisiaj wątpie ,żeby to on akurat pociągnał tu gre Brazylii w nawiązaniu ew. walki z grekami.
Abbas szczerze typa nie znam i nie slyszalem ale nie zapunktował w pierwszym meczu z Dominikaną. Dzis przeciwnikiem Francja rywal dużo mocniejszy to i wynik z ich stronny powinien być nizszy. W Jordanii praktycznie punktuje tylko dwóch gości i wątpie ,żeby akurat w meczu z Francją chłop sie tu odpalił. Podobnie w przypadku Rojasa 3 pkty w meczu z Jordanią , dziś graja z Niemcami licze na to ,że Dominikanie będzie ciężej zdobywac punkty i kolega też nie przerzuci lini. Najmniej pewny typ to under Benite z Brazylii. Kolega wchodzi z ławki i też nie spedza dużo czasu na boisku ale swoje okazje ma. W meczu z Nową Zelandią 1/6 skuteczność. Postanowiłem zaryzykować tylko ze względu ,że rywalem jest Grecja , licze tu na dobrą obrone greków i underowy wynik meczu. Dałem under ,aż dwoch zawodników z Brazylii i mam nadzieje że Leo Barbossa znów weźmie na klate główna odpowiedzialnosc za dostarczanie pkt choć i w jego przypadku widział bym tu dziś under (under 15.5 pkt 1.84). Wszystko ze względu ,że grecy bronią dużo lepiej niz Nowa Zelandia, nie wrzuca znów 100 pkt  i jeżeli grać under poszczegolnych zawodników tej drużyny to jest to dobry moment. Powodzenia
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
suchyy 562

suchyy

Użytkownik
Ilyasova under 15,5 pkt 1.80 STS      

19 pkt z Japonią ale trója siedziała no i defense Japonii a USA duża różnica , jak już Turcja coś powalczy to myśle ,że punkty troche się rozłożą na Osmana , Korkmaza i innych zawodników , uważam ,że taki underek Ilyasovy przeciwko team USA można też sprobować zagrać
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
szympo 9,7K

szympo

Użytkownik
cytat z dnia 3 września 2019 10:19 przez suchyyIlyasova under 15,5 pkt 1.80 STS

19 pkt z Japonią ale trója siedziała no i defense Japonii a USA duża różnica , jak już Turcja coś powalczy to myśle ,że punkty troche się rozłożą na Osmana , Korkmaza i innych zawodników , uważam ,że taki underek Ilyasovy przeciwko team USA można też sprobować zagrać
no ja dużej różnicy nie widziałem xD a te punkty to już w 2. kwartach pokrył...
 
suchyy 562

suchyy

Użytkownik
cytat z dnia 3 września 2019 17:06 przez szympo

no ja dużej różnicy nie widziałem xD a te punkty to już w 2. kwartach pokrył...
No USA została zweryfikowana tym spotkaniem ,jest jak najbardziej do ogarnia na tych MŚ. Jutro wstrzymuje się od typowania , czekam na Twoje typy :) pozdrawiam
 
kubasoton 1,8K

kubasoton

Użytkownik
Witam Pany, po tym co widziałem w meczu z Turkami wiem jedno - USA nie wygrają tych MŚ. Nie ma mowy.Zbieranina drugorzędnych grajków. Chodziło mi po głowie grać to przed rozpoczęciem turnieju po kursie 3.25 a po dzisiejszej męczarni tylko utwierdziło mnie to w przekonaniu, że nie mają pojazdu do takiej np.Serbii. tyle tylko, że z kursu ochłapy zostały już teraz.pozdrawiam 
 
A 300,9K

adams235

Znawca - Żużel
Angola - Filipiny over 158.5 fortuna 1.76      
Gram grubo....dlaczego sam niewiem hmmm wbrew logice,obie ekipy po 2 laniach ale licze ze to bedzie rowny mecz to sa MS tu chce sie kazdy pokazac licze ze bedzie szybka koszykowka,troche fauli???? i Blatche w koncu pokaze szeroki wahlarz zagran...mysle ze to powinien byc ciekawy i wyrownany mecz????

M.Ponitka under 16.5 Fortuna 1.6      
Kurs leci na leb na szyje, glowny powod to minuty niewierze ze Ponitka zagra tyle minut na takiej intensywnosci,sadze ze Taylor da pograc zmiennikom w wiekszym wymiarze...
Dubel Nigeria 1.15   plus Portoryko 1.7   Fortuna kurs razem 1.95       hmm widzialem oba mecze tych druzyn i dlatego, chociaz Tunezja sie postawi ale rowniejszy sklad Portoryko i dlatego ich zagram, Nigeria mnie mocno rozczarowala ale licze ze zepna sie chlopaki i pokaza kawalek dobrego basketu...potencjal ludzki jest
Serbia - Wlochy 2 +16.5 kurs 1.5 sts      
Hmm biore i licze ze para Galinari i Belinelii beda trzymac wynik,wiadomo Serbia gra mega...ale takie handi hmm warto sprobowac,to bedzie dobry mecz????
Chiny over 73.5 1.7 Fortuna      
Obiektywnie gralbym na wenezuele szukajac niespodzianki...ale przypomnieli mi sie sedziowie i pewnie podraznieni gospodarze na maxa wiec provoje tym bardziej ze nie grzeszyli skutecznoscia wiec moze w 3 meczu...linia nie wysoka a fauli mnostwo bedzie...

Dubel Rosja +11.5 kurs 1.34   plus Aminu 10.5   Over Fortuna  kurs 1.75=2.34 chociaz do Aminu nie jestem przekonany wiec moze rano cos lepszego znajde narazie nic nie widze...
P.s Jeden kosz wiiecej Aminu i byloby cudownie a tak minimalny plus dzis ale najwazniejsze ze nie ma straty????????????...do tego ta pierwsza mysl ze wenezula ahh
 
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
Q 95

quma1964

Użytkownik
cytat z dnia 3 września 2019 23:56 przez adams235Angola - Filipiny over 158.5 fortuna 1.76
Gram grubo....dlaczego sam niewiem hmmm wbrew logice,obie ekipy po 2 laniach ale licze ze to bedzie rowny mecz to sa MS tu chce sie kazdy pokazac licze ze bedzie szybka koszykowka,troche fauli???? i Blatche w koncu pokaze szeroki wahlarz zagran...mysle ze to powinien byc ciekawy i wyrownany mecz????

M.Ponitka under 16.5 Fortuna 1.6
Kurs leci na leb na szyje, glowny powod to minuty niewierze ze Ponitka zagra tyle minut na takiej intensywnosci,sadze ze Taylor da pograc zmiennikom w wiekszym wymiarze...
Dubel Nigeria 1.15 plus Portoryko 1.7 Fortuna kurs razem 1.95 hmm widzialem oba mecze tych druzyn i dlatego, chociaz Tunezja sie postawi ale rowniejszy sklad Portoryko i dlatego ich zagram, Nigeria mnie mocno rozczarowala ale licze ze zepna sie chlopaki i pokaza kawalek dobrego basketu...potencjal ludzki jest
Serbia - Wlochy 2 +16.5 kurs 1.5 sts
Hmm biore i licze ze para Galinari i Belinelii beda trzymac wynik,wiadomo Serbia gra mega...ale takie handi hmm warto sprobowac,to bedzie dobry mecz????
Chiny over 73.5 1.7 Fortuna
Obiektywnie gralbym na wenezuele szukajac niespodzianki...ale przypomnieli mi sie sedziowie i pewnie podraznieni gospodarze na maxa wiec provoje tym bardziej ze nie grzeszyli skutecznoscia wiec moze w 3 meczu...linia nie wysoka a fauli mnostwo bedzie...

Dubel Rosja +11.5 kurs 1.34 plus Aminu 10.5 Over Fortuna  kurs 1.75=2.34 chociaz do Aminu nie jestem przekonany wiec moze rano cos lepszego znajde narazie nic nie widze...
Dokładnie to samo będę grać w meczu Angola-Filipiny.Licze tutaj na wesołą koszykówkę z obu stron ????Włosi z handicapen jak najbardziej do zagrania oraz można spróbować Portoryko.Polacy myślę,że pogra dzisiaj 2 skład.Jak to jest w końcu z tymi punktami??Liczą się wszystkie czy tylko z tej dwójki co wychodzą?
 
stefanmks 243

stefanmks

Użytkownik
Właśnie o to samo chciałem zapytać czy w następnej fazie liczą się punkty z wszystkich meczy czy tylko z tych drużyn co wychodzą? 
 
wojttekkk 7,3K

wojttekkk

Użytkownik
Od razu zaznaczę, że żadnym znawcą koszykówki nie jestem.
Pierwszy mecz, który dzisiaj otwiera rywalizację na MŚ jest Angola - Filipiny. Zapewne padnie tutaj sporo punktów, ale ja postanowiłem zagrać na wyróżniającego się koszykarza Angoli - Moreire, a mianowicie na jego over punktowy. Jeżeli zobaczymy sporo punktów w tym meczu, to ktoś musi je ładować, dlatego wydaje mi się, że Moreira, który zdobył 8 punktów z piekielnie mocną Serbią, która pewnie powalczy o finał w całym turnieju, a w drugim meczu z Włochami już 14 punktów udało mu się zdobyć, tak dzisiaj myślę, że z Filipinami linia 13,5 zostanie bez problemu pokryta. 

Y. Moreira over 13,5 pkt @1,83 forBET   

Drugi mecz to spotkanie naszych Rodaków z WKS. Mamy już pewny awans do dalszej fazy rozgrywek, zapewne nie zagramy najsilniejszym składem w takim meczu, a to jest dobra wiadomość dla WKS, które będzie chciało powalczyć o dobry rezultat, więc nie powinna być tu zbyt wysoka wygrana Polaków o ile w ogóle będzie. Dodatkowo Polacy mają w nogach dogrywkę z Chinami.

WKS handicap (z dogrywką) +14,5 pkt @1,72 forBET   

Trzecim moim typem na poranek jest under punktowy zawodnika z Nigerii - Aminu. Przeciwko Rosji 10 punktów i 25 minut gry, w drugim meczu przeciwko Argentynie zaledwie 3 punkty i 22 minuty gry. Dzisiaj co prawda przeciwnik słaby, ale Nigeria już o nic nie gra w tej fazie MŚ, więc podejrzewam, że Aminu nie dostanie aż tyle minut gry co w dwóch poprzednich meczach, co korzystnie przełoży się na mój typ, bo będzie miał mniej okazji do punktowania. 

A. Aminu under 11,5 pkt @1,80 forBET   
 
Q 95

quma1964

Użytkownik
cytat z dnia 3 września 2019 23:56 przez adams235Angola - Filipiny over 158.5 fortuna 1.76
Gram grubo....dlaczego sam niewiem hmmm wbrew logice,obie ekipy po 2 laniach ale licze ze to bedzie rowny mecz to sa MS tu chce sie kazdy pokazac licze ze bedzie szybka koszykowka,troche fauli???? i Blatche w koncu pokaze szeroki wahlarz zagran...mysle ze to powinien byc ciekawy i wyrownany mecz????

M.Ponitka under 16.5 Fortuna 1.6
Kurs leci na leb na szyje, glowny powod to minuty niewierze ze Ponitka zagra tyle minut na takiej intensywnosci,sadze ze Taylor da pograc zmiennikom w wiekszym wymiarze...
Dubel Nigeria 1.15 plus Portoryko 1.7 Fortuna kurs razem 1.95 hmm widzialem oba mecze tych druzyn i dlatego, chociaz Tunezja sie postawi ale rowniejszy sklad Portoryko i dlatego ich zagram, Nigeria mnie mocno rozczarowala ale licze ze zepna sie chlopaki i pokaza kawalek dobrego basketu...potencjal ludzki jest
Serbia - Wlochy 2 +16.5 kurs 1.5 sts
Hmm biore i licze ze para Galinari i Belinelii beda trzymac wynik,wiadomo Serbia gra mega...ale takie handi hmm warto sprobowac,to bedzie dobry mecz????
Chiny over 73.5 1.7 Fortuna
Obiektywnie gralbym na wenezuele szukajac niespodzianki...ale przypomnieli mi sie sedziowie i pewnie podraznieni gospodarze na maxa wiec provoje tym bardziej ze nie grzeszyli skutecznoscia wiec moze w 3 meczu...linia nie wysoka a fauli mnostwo bedzie...

Dubel Rosja +11.5 kurs 1.34 plus Aminu 10.5 Over Fortuna  kurs 1.75=2.34 chociaz do Aminu nie jestem przekonany wiec moze rano cos lepszego znajde narazie nic nie widze...
Dokładnie to samo będę grać w meczu Angola-Filipiny.Licze tutaj na wesołą koszykówkę z obu stron ????Włosi z handicapen jak najbardziej do zagrania oraz można spróbować Portoryko.Polacy myślę,że pogra dzisiaj 2 skład.Jak to jest w końcu z tymi punktami??Liczą się wszystkie czy tylko z tej dwójki co wychodzą?
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
cytat z dnia 4 września 2019 09:33 przez quma1964

Dokładnie to samo będę grać w meczu Angola-Filipiny.Licze tutaj na wesołą koszykówkę z obu stron ????Włosi z handicapen jak najbardziej do zagrania oraz można spróbować Portoryko.Polacy myślę,że pogra dzisiaj 2 skład.Jak to jest w końcu z tymi punktami??Liczą się wszystkie czy tylko z tej dwójki co wychodzą?
Wszystkie punkty się liczą, Polska musi grać o wygraną. Oczywiście plan pewnie taki aby odskoczyć, dać pograć rezerwom ale wygrana to jest obowiązek.
 
Y 0

you161

Użytkownik
Do następnej rundy zaliczony bedzie rezulta z rywalem , z którym wyszło się z grupy. Czyli wiadomo jest że Polska wychodzi z pierwszego miejsca i w następnej rundzie będzie miało na starcie 2 punkty. Co do WKS to wiadomo że zajmie ostanie miejsce. Więc proszę tu nie wprowadzać ludzi w błąd  że się wszystkie punkty liczą w następnej rundzie 
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
cytat z dnia 4 września 2019 10:39 przez you161Do następnej rundy zaliczony bedzie rezulta z rywalem , z którym wyszło się z grupy. Czyli wiadomo jest że Polska wychodzi z pierwszego miejsca i w następnej rundzie będzie miało na starcie 2 punkty. Co do WKS to wiadomo że zajmie ostanie miejsce. Więc proszę tu nie wprowadzać ludzi w błąd  że się wszystkie punkty liczą w następnej rundzie 
Źródło? 

Wg oficjalnej strony turnieju przechodzą 3 mecze do drugiej fazy. 

http://www.fiba.basketball/basketballworldcup/2019/competition-system
 
kibic-zwierze 42,1K

kibic-zwierze

Użytkownik
cytat z dnia 4 września 2019 10:39 przez you161Do następnej rundy zaliczony bedzie rezulta z rywalem , z którym wyszło się z grupy. Czyli wiadomo jest że Polska wychodzi z pierwszego miejsca i w następnej rundzie będzie miało na starcie 2 punkty. Co do WKS to wiadomo że zajmie ostanie miejsce. Więc proszę tu nie wprowadzać ludzi w błąd  że się wszystkie punkty liczą w następnej rundzie 
To właśnie, Ty nie wprowadzaj. 
Wszystkie mecze przechodzą do następnej rundy. 
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom