>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [91]

Status
Zamknięty.
mrbrightside 2,6K

mrbrightside

Użytkownik
Haha niezle Fed gwalci Goffina:) baardzo chciałabym sie dowiedzieć ile kasy lezy na rynkach postwionej w strone goffina sety overy gemowe handi czy nawet czysta wygrana:) baaardzo jestem ciakawy????
 
mlk 4,5K

mlk

Użytkownik
cytat z dnia 1 września 2019 18:23 przez mlk⚽ Arsenal - Tottenham
Xhaka otrzyma ŻK @3 fortuna

Sprokurował karnego, spóźnia się z interwencjami. Arsenal przegrywa więc musi zdwoić wysiłki w drugiej połowie. Typowy mecz Granita pod żółtą kartkę, po takim kursie jest to bardzo interesujące. Oby tylko nie był szybko zdjęty za jakiegoś Ceballosa, może warto zagrać na początku drugiej połowy. Ja zagrałem przed meczem.
   powinien ją dostać znacznie wcześniej
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
adik1992 392,2K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Chardy/Martin @3,0

Przy 3:6 2:1

Dali się przełamać w 1 swoim gemie. Później swój serwis bardzo pewnie a i na returnie coraz lepiej. 
 
verno 467,4K

verno

Znawca - Hokej
cytat z dnia 1 września 2019 18:41 przez vernoOver siadł więc atakujemy w wygraną, Tychy dobrze się trzymają mimo że Mannheim gra lepiej ale brakuje im skuteczności a bramki strzelili bo gospodarze trochę zaspali. Wynik 2-2 3 tercja przed nami na ten moment jest to dla mnie mecz 50-50 więc warto grać po takim kursie tylko RADZĘ ZACZEKAĆ AŻ MINIE 1.5MIN W 3TERCJI BO TYCHY GRAJĄ W OSŁABIENIU, JAK NIE STRACĄ GOLA TO WTEDY WARTO NA NICH ZAGRAĆ KURS ZA WIELE SIĘ NIE ZMIENI.

GKS Tychy - Adler Mannheim
Tychy win OT
@3.90
    2;3 w OT, tak ładnie się bronili i mieli swoje okazję w 3 tercji ale dogrywka to dramat w ciagu 5sekund podarowali dwie 100% przy pierwszej Murray obronił ale drugą już było ciężko. SZkoda ;x
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Idzie walek w Porto...

Widzieli za co czerwona kartke dostal obronca w pierwszej minucie meczu :D ... sedzia widac sprzedany.
 
zloty5o 83,2K

zloty5o

Użytkownik
cytat z dnia 1 września 2019 19:59 przez calanauIdzie walek w Porto...

Widzieli za co czerwona kartke dostal obronca w pierwszej minucie meczu :D ... sedzia widac sprzedany.
jak to cie zaskoczylo to zobacz czerwo w niemczech augsburg
 
zderzok 3,5K

zderzok

Użytkownik
cytat z dnia 1 września 2019 19:17 przez mrbrightsideHaha niezle Fed gwalci Goffina:) baardzo chciałabym sie dowiedzieć ile kasy lezy na rynkach postwionej w strone goffina sety overy gemowe handi czy nawet czysta wygrana:) baaardzo jestem ciakawy????
ja tam grałem 3-0 dla Ferdynanda :p
 
zderzok 3,5K

zderzok

Użytkownik
cytat z dnia 1 września 2019 17:11 przez dracond

Ooo kogo moje oczy widzą! Nadzieja na forum wróciła :) Już myślałem, że wszystkie legendy stąd odeszły albo ich wyrzucono :)
Powitać :)

Żeby nie było że spamie to łapcie:
⚽GKS Bełchatów - Głogów [1 win] 1,95
nie podlizujemy się, nie podlizujemy ... :D
 
adik1992 392,2K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
cytat z dnia 1 września 2019 19:29 przez adik1992Chardy/Martin @3,0

Przy 3:6 2:1

Dali się przełamać w 1 swoim gemie. Później swój serwis bardzo pewnie a i na returnie coraz lepiej. 
  3:6 6:7 
2 sp nie wykorzystane 
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom