>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Mistrzostwa Świata 2019 - Chiny

Status
Zamknięty.
A 300,9K

adams235

Znawca - Żużel
Grecje juz mam a Usa zagralem wczoraj????gdzie linie zlapalem 170.5 jeszcze????
Sorki ze bez analizy ale spiesze sie na speedway lancuch herbowy????
Satoransky over 13.5 fortuna 1.75    
Walker over 3.5 asysty sts 1.84    
Mitchell over 2.5 asysty sts 1.7    
Francja+Wenezuela 1.42   i 1.4 Dubel  
Kalnietis over4.5 asysty sts 1.8    
Jest pieknie jesli tylko wenezuela zamknie mi dubel to ladny plusik????     Dubel siadl????????
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
massimo 215,4K

massimo

Użytkownik
USA powyżej 104.5 punktu
1.91
William Hill

Im bardziej myślę o tym meczu tym bardziej jestem przekonany. Czesi grają szybką koszykówkę i w ich meczach jest sporo punktów. Nie tak dawno na tym turnieju w Niemczech gdzie grali też Polacy,Czesi wygrali z Węgrami 103:83,taki wynik w europejskiej koszykówce to rzadkość,nawet jak na towarzyski mecz. Postawiłbym tutaj over 179.5 w calym meczu ale ta szybka koszykówka to też domena USA a przy dziurawej obronie Czechów over może nie wejść jesli USA wygra np. 110:60. Amerykanie mają pakę,szczególnie chłopaki z Celtics którzy są zgrani będą dominować. Mają coś do udowodnienia tym którzy nie widzą w nich faworyta. Jak dla mnie to USA może rzucić nawet 120 w tym meczu,30 punktów na kwartę jest do ogarniecia ale linia jest 104.5 co daje jakieś 26 w trzech kwartach i 27 w jednej do rzucenia. Czesi dzisiaj będą rozgromieni,to fakt a linia na USA lepsza niż handicap
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Czechy +29,5 kurs: 1,9 1j   (67:88)

Czesi dobrze prezentowali się w sparingach. Przed samymi mistrzostwami zagrali bardzo wartościowy mecz z Litwinami, przegrany minimalnie. USA jak wiadomo przyjechało mocno eksperymentalnym składem. Są zdecydowanym faworytem, co do tego nie mam wątpliwości. Jednak takie handi trzeba spróbować. Moim zdaniem aż takiej przewagi tutaj nie będzie, a mecz może być bardziej defensywny niż by się wydawało.

Nikola Vucevic over 15,5 punktów kurs: 1,84 1j   (12)

Czarnogóra łatwo nie przegra z Grekami, myślę że to handi też jest trochę za duże. Vucevic będzie tam liderował, znając siłę tej kadry jest spora szansa, że zakręci się w okolicach 20pkt. Chyba, że Antek będzie chciał mu pokazać miejsce w szeregu. Ni mniej ni więcej będzie straszył z półdystansu i z dystansu. Coś tam doda pod koszem. Nicola średnio przeciwko Antkowi rzucał w NBA 20,8 pkt.

Suma Tomas Satoransky/Kemba Walker 30.5 powyżej kurs: 1,85 1j   (30)

Sato to wiadomo lider Czechów, świetnie mu szło w sparingach. Tutaj już będzie dużo trudniej o dobre pozycje rzutowe. Amerykanie nie pozwolą mu na łatwe wchodzenie pod kosz. Ja jednak liczę na jego dobre rzuty dystansowe. Do tego myślę, że Kemba będzie naturalnym liderem. Teoretycznie powinien kryć Tomasa, ale jest słabym defensorem. Tutaj będą się wymieniać w kryciu. Myślę, że obaj są w stanie spokojnie ponad 30pkt dorzucić nawet przy underowym spotkaniu. Dla Kemby to jest bardzo ważna impreza, a rola lidera powinna mu sprzyjać. Sam wspomina cały czas że dla niego to zaszczyt. 
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
N 297,9K

niewierny-janek

Użytkownik
cytat z dnia 1 września 2019 13:37 przez matbie
Nikola Vucevic over 15,5 punktów kurs: 1,84 1j

Czarnogóra łatwo nie przegra z Grekami, myślę że to handi też jest trochę za duże. Vucevic będzie tam liderował, znając siłę tej kadry jest spora szansa, że zakręci się w okolicach 20pkt. Chyba, że Antek będzie chciał mu pokazać miejsce w szeregu. Ni mniej ni więcej będzie straszył z półdystansu i z dystansu. Coś tam doda pod koszem. Nicola średnio przeciwko Antkowi rzucał w NBA 20,8 pkt.
Ok, rzucał 20,8 pkt. Z tym że w NBA gra się po 12 minut kwarta, a na MŚ po 10 minut.
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Josh Okogie over 13.5 pkt @ 1.80   Unibet

U ruskich 17.5
W betsyfach 15.5

I tyle analizy wystarczy. Value czystej postaci. 
 
Otrzymane punkty reputacji: +36
mgkoks 266

mgkoks

Użytkownik
Wenezuela - WKS
Typ: WKS @ 3.35 Bet365

Typ oparty na wrażeniu jakie obie drużyny zrobiły podczas swoich pierwszych spotkań. 
Wenezuela - miała być o wiele bardziej atletyczna od Polski i to miał być jej główny atut w tym turnieju. W moim odczuciu są o wiele mniej atletyczna od zawodników WKS.
Grali bez szczególnego pomysłu, Polacy ograli ich poważnie, mimo wydaje się słabej formy. 
Wybrzeże Kości Słoniowej natomiast przez pierwsze dwie kwarty opierali się gospodarzom. W pierwszej połowie hala wypełniona chińczykamk była cicha. Grali bez animuszu, mają mocnego, silnego, dynamicznego rozgrywającego z agresywnym kozłem. 
Jest w tym kursie value biorąc pod uwagę pierwsze występy obu ekip. 
 
 
Otrzymane punkty reputacji: +65
A 300,9K

adams235

Znawca - Żużel
Lecimy dzis z tematem,napisalbym wiecej ale pisze z telefonu wiec krotko????
A.J Slaughter 10.5 over Fortuna 1.65      
Konsekwentnie gram AJ chociaz w 1 meczu naprawde przecietny ,malo prob podejmowal i gral dla zespolu,kurs szalu nie robi,ale licze na jego aktywnosc w ataku dla mnie bet dnia no ale zobaczymy....
Aminu 10.5 over 1.84 Fortuna      
Chcialem grac handi na Nigerie ale zdecydoealem sie na ich zawodnika licze ze Nigeria mocno sie postawi,w 1 meczu mnie osobiscie mocno zawiodla,mozna sprobowac handi w ich strone pytanie tylko jakie wybrac , Argentyna mocna ale wiekowy sklad kurs fajny a i linia nie za wysoka...zobaczymy

Ben Romhdane 7.5 pkt ovet Fortuna kurs 1.84      
Tunezja z iranen hmm mecz walki przewiduje i to ostrej i brudnej gry zwlaszcza Iran podrazniony mocno po pechowej porazce z Portoryko,ale gdy sie bardzo chce to nie wychodzi...tunezja grala bardzo przyzwoicie 1 polowe z hiszpania naprawde ciekawie grala ,w 2 polowie juz nie istniala,chcialem grac w tym meczu over bo linie dosyc niskie ale gram solidnego Romhdane bo kurs bardzo fajny
Ra under 25.5 fortuna kurs 1.84      
Krotko i na temat licze na mocna i zorganizowana obrone rosjan i dyscypline taktyczna,linia jest wysoka proboje grubo zobaczymy...
I jeszcze dubel juz bez analizy tylko po tym co widzialem Wenezuela win 1.36   i portoryko plus 29.5 kurs 1.39   razem 1.9     to tak dla zabawy za niewielka stawke????
Tlusto????????????jeszcze dubelek siadl????
 
A 300,9K

adams235

Znawca - Żużel
Przejrzalem teraz oferte innych bukmacherow i nie moge przejsc obojetnie obok takich zdarzen
Campazzo under 14.5 pkt sts 1.52    
Kulig 9.5pkt under 1.8 sts    
Koszarek under 3.5 asysty sts 1.67      
M.Roll over 10.5 pkt 1.67 sts      
Bogdanowicz 19.5 under 1.84 sts      
M.Gasol under 15.5 sts 1.6      

Te typy podane wynikaja z roznicy kursow i linii jakie wylapalem porownojac oferty i tak np Campazo linia 9.5 na fortunie a sts daje 14.5 i itp wiec proboje skorzystac na tym,licze tez na ze Bogdanowicz troche oszczedzany bedzie a lawka Serbii dluga,Kulig bez formy pytanie tylko czy w 1 meczu czy poprostu na calych mistrzostwach,na Gasola linie byly okolo 13 lub 14,ciekawy typ na Rubio tez jest na under pkt ale nie ruszam wezme Gasola zobaczymy czy slusznie????
Tluuusto narazie idzie pieknie oby tak dalej????razem z porannymi typami spory Profit????????
 
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
psotnick 827,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
cytat z dnia 2 września 2019 09:36 przez suchyyPanowie gdzie oglądacie mecze MŚ na żywo? mam na sportzone ale bez dźwięku i tak jakoś bezpłciowo
Chyba u buków najłatwiej, na ich streamach. Np Unibet czy inne, nawet sts ma transmisje z MŚ tylko że niektóre mecze tną. Głos jest, nawet z komentarzem jakimś.
 
psotnick 827,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
cytat z dnia 2 września 2019 11:53 przez quma1964O co chodzi jak wyskakuje Mi na takich transmisjach jakiś błąd i że transmisja niedostępna.Jakieś ustawienia??
Po pierwsze musisz mieć coś na koncie w danym buku, a czasem nawet coś zagrać w ostatnich 48h, zeby móc oglądać ich transmisje. To chyba logiczne. A w bukach zagranicznych dochodza jeszcze ustawienia twojej przeglądarki, internetu żeby móc przeglądać strony blokowane w naszym kraju. Ale to już chyba oczywiste dla każdego.
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Yi Jianlian over 7.5 rebs @ 1.85    unibet

Polscy podkoszowi, nie licząc Balcerowskiego, który gra ogony, to pokurcze, w porównaniu do Yi czy Zhou. 
W takim meczu można się spodziewać od chińskiej gwiazdy mocnego double double, ale kurs jest dość niski więc lepszy taki over zbiórek. 
 
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
suchyy 562

suchyy

Użytkownik
Kursy z STS

Kulig under 9.5 pkt 1.79 6 pkt      
Koszarek under 3.5 asysty 1.67 2 asysty       
Marc Gasol under 15,5 pkt 1.57 18 pkt        Marc odpalil 13 pkt pod rząd w q3....
Andrzej Vorontsevich over 11,5 pkt 1.84 13 pkt       

AKO: 8.59

Kulig pod formą , zagranie jego underu w tym meczu napewno jest value. Koszar mało minut na boisku, z Wenezuelą 2 asysty wątpie by dziś grał sporo dłużej a i o asysty będzie ciężej z Chinami. Linia na Gasola 2-3 pkt za duża , w Hiszpanii jest sporo chętnych do rzucania i myśle ,że punkty rozłożą się na wiekszą cześć zawodników. Vorontsevich 14 pkt w ciężkim meczu z Nigerią, dzisiaj rywal dużo łatwiejszy , mam nadzieje tylko ,że Rosja nie odskoczy za mocno i Andrey pogra też w czwartej kwarcie swoje.
 
M 9,7K

mumin89

Użytkownik
Suchy i adams235  brawa za typy A co powiecie aby jutro zagrać 

Sabonis over 11.5 młody Litwin pod koszem z valanciunasem powinien zrobić różnicę ważny mecz dla Litwinów 
Fournier under 16.5 główna strzelba Francuzów tylko że tak ma kto rzucać i mały sparing się zapowiada z Jordania 
Mitchell over 15.5 donovsn powinien dużo minut dostać w Utah najlepszy gracz w USA chyba zaraz po kembie ale powinien swoje rzucić Turcja ma kim się postawić 
i inne typy
Mills under 16.5
Antekuompo under 19.5 
Schroder over 18.5
Satoransky over 17.5
Vukcevic over16.5 
 
A 300,9K

adams235

Znawca - Żużel
Buki spia trzeba grac bo rano sie wszystko zmieni
Narazie bez szalu oferta na fortunie ale gram
Satoransky 17.5pkt over kurs 1.8    
Uwazam ze Japonia powalxzy a to zwiastuje  duzo minut  dla Satoranskiego,mecz prawdy dla Czechow linia nie jest niska ale jakos nic ciekawego nie widzialem
D.Schroder 18.5 over 1.75 fortuna    
Hmm gram na liderow ,Niemcy przegrali 1 mecz wiec nie moga sobie pozwolic na chwile slabosci ,ostatnio fatalnie weszli w mecz wiec  teraz od poczatku Niemcy powinni zaczac mocno kurs jeszcze w miare????
Australia over 98.5 kurs 1.67    
Krotko Senegal slabiutki ,pytanie jak podejda australijczycy ktorzy sa mega mocni z ogromnymi mozliwosciami w ataku, oni sa w stanie lekko pyknac 105-110 pkt,jak dla mnie glowny faworyt do zlota i ekipa ktora moze zagrozic Usa 
Jako ze troche udalo mi sie zarobic juz na MS szukam jakiejs niespodzianki ....i tak sobie mysle hmmm
Czarnogora- Nowa Zelandia 2 +6.5 kurs 1.83    
Zaryzykuje Czarnogora zagrala bardzo slabo 1 mecz az zaskakujace lanie dostali ,cos nie gra w tym zespole jesli chodzi o atmosfere jesli chodzi o N.Zelandie to tacy troche wesoli i rozbiegani chlopcy ale jak im rzut siadzie to sa w staniec postraszyc mocno inne ekipy...
Mumin89 na Fourniera czy Millsa bym uwazal ze wzgledu na jakossc rywali oni moga zagrac po gora 20 min i bez spiny i nie rzucic tej linii tym bardziej ze czeka te ekipy sporo meczy jeszcze....aaa sorki ty chcesz grac undery doczytalem teraz????????to mysle ze oki????
Jesli chodzi o mecz Litwa-Kanada to tu odpuszczam raczej kompletnie ,nie czuje tego meczu ani punktow,trudny mecz i kazdy wynik mozliwy,nawet zwyciestwo Kanady by mnie nie zdziwilo...
Myslalem jeszcze nad Osmanem ogranym w nba linia 13.5 kurs 1.96 wiadomo przeciwko Usa podwojnie zmotywowany bedzie...ale kurs podejrzanie wysoki...z tym sie przespie i zobacze rano ewentualnie zobacze co sts zaproponuje????????
 
Q 95

quma1964

Użytkownik
Australia-Senegal  typ Australia-39.5 punktu kurs 1.9
Litwa-Kanada  typ Litwa-9.5 punktu kurs 1.85
wczoraj kursy na te mecze były jeszcze ponad 2.Jak to mówią chciałem się z tym przespać.Szybko z rana jednak zagrane.Australia wielki faworyt tych mistrzostw.Senegal cieniutki zespół.Litwa według Mnie duży faworyt w tym meczu.Kanada nie gra najmocniejszym składem na tych mistrzostwach.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom