>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

2. kolejka Serie A [30.08 - 1.09.2019]

Status
Zamknięty.
L 1,4M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Juventus - Napoli, Juve wygra dowolną połowę, kurs 1.48, fortuna    

Juventus po raz kolejny jest głównym faworytem do wygrania Serie A, chociaż Inter z Conte na pewno dobrze się zapowiada, a Napoli według mnie wygląda gorzej niż w poprzednich latach, ale wszystko zweryfikują kolejne kolejki ligowe. W tej rywalizacji faworytem jest Juventus, który już nie raz radził sobie z Napoli na własnym obiekcie. Spodziewam się, że uda im się wygrać którąś z połów i być może cały mecz. Samo spotkanie nie zapowiada się overowo, myślę że wynik 1-0 czy 2-0 jest najbardziej prawdopodobny.
 
krzysiek74 75,1K

krzysiek74

Użytkownik
Genoa-Fiorentina typ:2 kurs 2,76 Fortuna 

Tydzień temu zacżął się sezon jeśli nie najlepszej to najpiękniejszej ligi czyli Serie A.
Druga kolejka rozpoczęta wczoraj wygraną Bologna ze SPAL na Renato Dall'Ara.
Ja ze swoim typem lecę na mecz

 GENOA-FIORENTINA 

Do 15 meczy z rzędu bez wygranej wzrosła liczba ligowych spotkań w tym roku przez Fiorentinę.
Czas na przełamanie.
Letnie transfery z czasem już się docierają z resztą ekipy a takie nazwiska jak Ribry,Boateng,Lirola czy Pulgar nie trzeba chyba fanom calcio i nie tylko tej ligi przedstawiać.
Zmiana właściela z braci Della Valle na biznesmena włosko-amerykańskiego Rocco Commisso powinna pozytywnie wpłynąć na poczynania w tym sezonie zespołu z Florencji który rzutem na taśme uratował swój byt w poprzednim sezonie w najwyższej klasie rozgrywkowej we Włoszech.
Pierwszy mecz na Artemio Franchi z wicemistrzem Napoli pokazał że potencjał w tej ekipie jest i gdyby nie skandaliczne sędziowanie pana Massy punkt lub nawet komplet cały pozostał by w stolicy Toskanii.
Co od Genoi to mogą powiedzieć że sezon rozpoczęli dobrze bo remis na Satdio Olimpico z Romą 3:3 za taki należy uznać.
Skład Genoi gwiazd raczej nie posiada a jedynym atutem wydaję się być własny teren.
W poprzednich latach dobrze nam się tam grało i mój typ idzie na gości którym kibicuję od 20 lat.
 
 
dexter7 86

dexter7

Użytkownik
Popieram typ kolejki na Fiorentina więc nie będę się nad nim rozwodzil oglądałem pierwszy gotowy mecz Fiorentina- Napoli I naprawde żałuje że Chiesa nie trafił w tym mnie okienku do Turynu 
fantastyczny mecz Włocha w 1 kolejce ja osobiście zagralbym troche bezpiecznie DNB

Ja ze swojej strony jako kibic Juventusu niestety idę w kierunku Napoli
Juventus - Napoli typ [email protected]
główny powód dlaczego kieruje się tutaj w kierunku Neapolitanczykow to wczorajszą informacja odnośnie kontuzji ulubionego piłkarza Kwaśniewskiego (Chiellini)
niestety sądzę że dziś młody Holender nie wytrzyma presji I raz się obetnie przy Mertensie albo Insignie

Ale jak kupon trafi do kosza to z przyjemnością przejde się z bananem na twarzy do Monopolowego 
Czasami kupony przegrane cieszą )

Z fartem !

Ps dziś dałem też na bocznym 
Brescie Milan nie przekonuje mnie w tym sezonie I liczę na pierwsza bramke Bario Malloteliego w ekipie Brescii
 
windover 21,6K

windover

Użytkownik

 Juventus vs Napoli

JUVENTUS 4-3-3): Szczesny; De Sciglio, Bonucci, Chiellini, Alex Sandro; Rabiot, Pjanic, Matuidi; Douglas Costa, Higuain, Cristiano Ronaldo
NAPOLI(4-1-4-1): Meret; Di Lorenzo, Manolas, Koulibaly, Mario Rui; Allan; Callejon, Zielinski, Fabian Ruiz, Insigne; Mertens

Tutaj króciutko. Juve sezon rozpoczęło od wyjazdowej wygranej nad Parmą (0-1) ,co prawda gola zdobył jeszcze Ronaldo ,ale trafienie to nie zostało uznane, Portugalczyk dwoił się i troił na boisku ,ale bramki nie strzelił i tak też się to skończyło. Klub z Turynu  do dzisiejszego meczu przystąpi bez kilku graczy ,bo niedostępni są  Rugani, Pjaca, Perin, Ramsey a do tego podczas jednej z sesji treningowych urazu nabawił się Giorgio Chiellini (który podobno pauzować będzie nawet od 3 do 6.miesięcy!) . Napoli nie bez problemów uporało się także na wyjeździe z Fiorentina (4-3) a kapitalny występ zaliczył Insigne (strzelec dwóch bramek + dwóch asyst). Carlo Ancelotti nie będzie mógł skorzystać z Chiriches, Tonelli i Arka Milika co nas szczególnie boli ,za to w podstawowej ''11'' najprawdopodobniej zobaczymy Piotrka Zielińskiego. Jako ciekawostkę dodam ,że ''Stara Dama'' wygrała siedem z ostatnich ośmiu spotkań domowych przeciwko ekipie ''Azzurri-ch''

typ: Juventus @ 2.00 / unibet   
 
A 0

adas66

Użytkownik
Juventus - Napoli 

typ: powyżej 9,5 rogów i powyżej 5,5 żóltyvh kartek

kurs 2,40 Fortuna 

Dla mnie w takim meczu nie może zabraknąć takich zdarzeń polecam 

Następny post napisane w takim stylu w dziale tematycznym wędruje do kosza. Wypadałoby napisać coś więcej i zachęcić użytkowników do pogrania tego zdarzenia! / mavashi
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Atalanta - Torino @1,64  
Lazio - Roma poniżej 7,5 kartek @1,73   betclic

W pojedynku Atalanty z Torino faworytem są dla mnie zdecydowanie gospodarze (gospodarze umownie bo ze względu na remont Atalanta gra w Parmie). Jest to początek sezonu więc trudno ocenić dyspozycję drużyn ale podopieczni Gasperiniego dobrze zaprezentowali sie w pierwszym pojedynku z Spal. Mimo iż przegrywali 2-0 potrafili wyciągnąć mecz, stwarzając sobie wiele okazji strzeleckich. Spal u siebie to przecież była w tamtym sezonie bardzo solidna ekipa. Drużyna jakos mocno w okienku transferowym się nie zmieniła, sfinalizowano transfery wypożyczonych wczesniej do innych klubów Kessiego, Cristante czy Petagny, Do Romy wypożyczono obrońcę Manciniego. Zespół zasilił za to Muriel z Sevilli ale grający ostatnie pół roku na wypożyczeniu w Fiorentinie, Malinovski z Genk czy chociażby Skrtel z Fenerbhce. Szczególnie Muriel swietnie pokazał sie w pierwszym meczu, wchodząc z ławki w 2 połowie zdobył dwa gole.
Torino przyzwoicie rozpoczeło sezon od wygranej 2-1 z Sassuolo. Trzeba jednak oddać że drugi gol dla Byków który zapisano Belottiemu był bardzo szczęsliwy, piłka po dużym rykoszecie zupełnie zmyliła bramkarza. Przed sezonem trochę zmian w zespole, pożegnano sie z Niangiem czy Ljajicem zas postanowiono wykupić z Valencji Zaze czy wypożyczyć z Milanu Lalxalta. Mnie osobiscie projekt Torino nie przekonuje. Dużo lepiej widze fajnie budowaną drużynę Atalanty. Myslę że dzisiaj równie stworzą sobie wiele okazji i dopiszą kolejne 3 punkty w ligowej tabeli.
W derbach Rzymu buki wychodzą z wysoką linie na kartki. Takie mecze zawsze rządzą sie swoimi prawami, początek sezonu więc zawodnicy mają czyste konta jednak z czasem w piłce profesjonalizm bierze gorę nad emocjami i piłkarze uważają na kartki. Dodatkowo patrząc na ostatnią historię bezposrednich spotkań to rzadko kiedy ta linia była przekraczana dlatego też kierował bym sie ku underowi. 
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom