>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Półfinały PGE Ekstraligi - 1 mecze, 01.09.2019

Status
Zamknięty.
nole 6,1K

nole

Forum VIP
[/URL][/IMG]

Przed nami wyczekiwane od dawna mecze fazy finałowej. 
Tak sobie myślę chodząc w tym sezonie na wszystkie mecze żużlowe mojej drużyny ( Sparta Wrocław ) co to się porobiło w tą ostatnią niedzielę :)
Leszno już tego Mistrza wygrało przed sezonem właściwie, czy jednak będzie wielka gratka i Sparta w finale pokaże, że to była piękna rozgrywa szachowa.
A może są tu tęgie głowy, które uważają, że w finale zobaczymy Falubaz z Częstochową ? :D
Dajcie znać co sądzicie o typach na 1 mecze.
 
C 1K

czleko

Użytkownik
Jak dla mnie strata "dzika" Pedersena na mecze półfinałowe praktycznie przekreśla szanse Falubazu, zważywszy, że Wrocek ma silną juniorkę. Drugi finalista to Leszno, który jak dla mnie spokojnie wygra obydwa mecze z Częstochową. Finał to rzecz jasna sprawa otwarta i wcale Sparty bym nie skreślał, pomimo ostatniego pogromu. Jestem zwolennikiem teorii zasłony dymnej ze strony Wrocławia.
 
neutralny 430K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Moim zdaniem Unia w pierwszym meczu półfinałowym będzie chciała wybić Częstochowie z głowy finał i oczekuję ich wysokiej wygranej, myślę że w granicach 12-16 punktów, bo pogrom z fazy zasadniczej raczej jest wykluczony. Madsen pewnie trochę pociągnie wynik, a u "Byków" największą rolę powinni odegrać Emil, Kołodziej i Piotrek Pawlicki. Nie wydaje mi się, aby Brady powtórzył to co ostatnio, do tego świetni juniorzy, czy Kubera, czy Smektatała, swoje na pewno przywiozą.
Drugi półfinał to już trudniejszy orzech do zgryzienia. Zgodzę się tu z przedmówcą, to co stało się z Nickim w Toruniu może mieć absolutnie kluczowe znaczenie, a według mnie może nawet przesądzić o losach półfinału. Co do ich pierwszego meczu to pogram na pewno zwycięstwo Sparty, jeśli kurs będzie "normalny" ale raczej w żadne handicapy nie będę się pchał. Indywidualnie pewnie poziom utrzymają Duzers i Vaculik u gospodarzy, a Tajski i Janowski będą najlepszymi zawodnikami gości. Osobiście raczej nie będę szukał na siłę żadnych niespodzianek w półfinałach bo takowych nie przewiduję. Unia i Sparta w finale, myślę że obie wygrają zarówno u siebie, jak i na wyjeździe w półfinałach, bo tu już nie ma miejsca na jakieś rachuby. Dwie najlepsze drużyny sezonu zasadniczego, play offy ruszają tydzień po jego zakończeniu, teraz została już wszystkim tylko kosmetyka i dopracowywanie szczegółów. Liczę na fajną ofertę ze strony bukmacherów, bo widać że z tym również jest co raz lepiej.
 
W 2,9K

wasp40

Użytkownik
 W weekend bede pracowal, wiec dzisiaj wyraze swoja opinie o polfinalach.Mysle ze oba mecze beda bardzo wyrownane i ciezko wskazac faworytow.Oczywiscie Unia wejdzie do finalu , to jej obowiazek ale juz sam mecz w Czestochowie moze byc pasjonujacy,gospodarze maja  mozna rzec 3 armaty , bo i Lindgren i Zagar zaczeli jechac - w dodatku ten ostatni walczy o kontrakt i mysle ze spisze sie b.dobrze.Duzo zalezec bedzie od zaciagu z Torunia, jesli pojada dobrze to stac Czewe nawet na minimalna wygrana, a jesli nawet nie , to  wspomniana 3 zawodnikow przy niekorzystnym wyniku, moze zastepowac ktoregos(Pawelka, badz Miedziaka), stad licze na wynik blisko remisu.Podobnie rzecz sie ma w ZG i wszyscy juz pisza ze wraz z kontuzja Pedersena juz  zielonka jest -10 pkt w plecy.Spokojnie  - mysle ze Smolinski jest bardzo ale to bardzo niedoceniany.Uwazam ze jest w stanie zrobic nawet ok 8 pkt.Myssle ze glownym zmartwieniem jest postawa Pepe, jesli on pojedzie dobrze to ZG  moze wygrac w granicach 6-8 pkt a wowczas wszystko rozstrzygnie sie w rewanzach.Jednak waworyci do finalu to oczywiscie Leszno i Wroclaw ale ten drugi bedzie musial sie mocno napracowac.Wazne tez bedzie jutrzejsze GP - oby bez kontuzji( to by wszystko pozmienialo) i zobaczymy co pokaze Smolinski ale mysle ze i w GP pojedzie fajnie, moze nawet wejdzie do 8? a czemu nie? stac go na to!!  To tyle przemyslen, trudno pisac cos wiecej bez kursow.PZdr i powodzenia!
 
W 2,9K

wasp40

Użytkownik
Musze sie uderzyc w piers i przyznac racje moim poprzednikom piszacym wyzej.Jednak bylem troszke zaslepiony odnosnie Z.Gory.Tam jest zbyt wiele slabych punktow na dana chwile : Pepe, Duzers - niby dobrze ale bez blysku, a by o czynms wiecej myslec to musialby przytulic ok kompletu pkt,do tego juniorzy slabsi.Po kontuzji Pedersena mysle ze i morale siadlo.W dodatku ze Smolinskim mnie ponioslo i jego 8 pkt.Wiec mysle ze macie racje koledzy ze dzisiaj juz sprawa awansu moze sie rozstrzygnac.Ciekawie natomiast moze byc w Czestochowie, ale tez chyba pod dyktando gosci.Pzdr. lece do pracy i zycze powodzenia!
 
A 300,6K

adams235

Znawca - Żużel
Zielona-Wroclaw 2 1.9 Fortuna      
No coz snil mi sie remis, ale gramy na Wroclaw dopoki kurs jest zacny mecz pewnie na styk mimo braku Nickiego ,w Smolinskiego niewierze kompletnie na tym etapie i poziomie,zreszta jego wystep pod znakiem zapytania wtedy pewnie Niedzwiedz lub taktyki pojda,za niewielka stawke gram ten Wroclaw bo zawsze jakas hiper mobilizacja Falubazu moze pojsc plus to ze wrocek moze ten przegrac np 46:44 lub 47;43 i tak zapewne u siebie wygraja wyzej

Protas under 6.5 kurs 2.01 Fortuna      
Tu gram grubo zaryzykuje, pasuje mi kurs nic lepszego nie znalazlem,protas po jakis 2 upadkach w szwecji poobijany mocno, jensen doparowy plus przy lamaniu par Vaculik ,mocny rywal z najwyzszej polki i presja na Protasa tez ogromna nalozona wiec atakuje,mozna poszukac na innych bukach czy gdzies linii 7.5 nie ma czasami
Drugi polfinal i ogromny dylemat co tam zagrac hmmm patrze patrze i w sumie.....tylko za drobne sproboje inaczej niz logika wskazuje
Kolodziej under 9.5 Fortuna kurs.2.0    
Janusz wymiata w Polsce ale moze po Gp brdzie troche zmeczony do tegocten nr na wyjazdach za bardzo korzystny nie jest ,no nic sproboje do dubla z Legia     w pilke bo widze kurs okolo 1.6 trzyma sie z rakowem
Bardzo przyzwoity plusik i zysk dzieki tym kursom☺i pieknie dolozona Legia do Kolodzieja????
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom