>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Mistrzostwa Świata 2019 - Chiny

Status
Zamknięty.
movieplk 335K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
Już za dwa tygodnie ruszają MŚ i bukmacherzy powystawiali specjale oraz niektóre już kursy na spotkania. Czas rozpocząć temat.

Grupa B - zwycięzca
Nigeria
6.50 (Betclick)

Ogromne nieporozumienie dla mnie z tym kursem. Nigeria ma w drużynie dwóch najlepszych zawodników w tej grupie - Aminu i Okogiego. Al Farouq-Aminu to zdecydowanie najlepszy zawodnik w tej grupie i Nigeria z nim na parkiecie zawsze będzie miało najlepszego zawodnika na boisku. Aminu jest po świetnych rozgrywkach w Portland, gdzie doszli do półfinału NBA. Poza tym drużyna jest uzupełniona przez Ekpe Udoha (MVP F4 Euroligi 2016/17), Chimezie Metu (rezerwowy w San Antonio Spurs), Stan Okoye (14 PPG w ACB) oraz Michaela Erica.

Pod koszem Nigeria jest zdecydowanie najmocniejsza w grupie i ma świetne zestawy PF/C. Dodatkowo Okogie-Okoye to dobry zestaw SG-SF. Jedynym mankamentem tej drużyny jest rozegranie, ale jest gość, który ostatni sezon grał w Bundeslidze dla Jeny i jakoś powinien to ogarniać + Ben Uzoh, który jednak najlepsza lata ma dawno ze sobą i już dawno nie gra na poziomie, który go kiedyś zaprowadził do NBA.

Nie rozumiem dlaczego Rosja jest w notowaniach stawiana wyżej od nich, kiedy kilka dni temu odpadł im największy gwiazdor - Shved. Dodatkowo zrezygnował wcześniej Mozgov. Kontuzjowany jest również Khvostov oraz Kulagin. Cały skład poszedł im z dymem i naprawdę czekają ich mega męki, aby awansować z grupy. Dla mnie to oni są teraz underdogiem i mają o wiele słabszy skład od Nigerii.

Pozostaje jeszcze Argentyna, która będzie trudnym przeciwnikiem i ma w swoich szeregach 39-letniego Luisa Scolę, który ostatnie dwa sezony grał w Chinach. Poza tym są świetni w ACB - Campazzo oraz Laprovittola. Jednak czy 39-letni Scola poradzi sobie z całym szeregiem nigeryjskich wysokich? Za Campazzo lub Laprovittola powinien biegać jeden z najlepszych obwodowych obrońców NBA - Josh Okogie, który powinien ich mocno ograniczać. 

Nie rozumiem totalnie tego kursu i warto go grać, bo Nigeria jest w stanie pokonać obie drużyny. Oficjalna strona FIBY zrobiła wczoraj swój ranking reprezentacji i wygląda on tak - 18. Rosja, 8. Nigeria, 7. Argentyna. Jak widać mają bardzo blisko siebie Argentynę i Nigerię, a Rosja jest daleko w tyle.


 
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
psychol32 402,1K

psychol32

Użytkownik
Post zapewne zostanie lada moment skasowany ale Wenezuela w meczu z Polską po kursie 6 w górę to lokata. Nasi przegrają wszystkie 3 mecze więc polecam też grać ostatnie miejsce w grupie naszych o ile jakiś buk ma to w ofercie.
 
kibic-zwierze 42,1K

kibic-zwierze

Użytkownik
Niby z jakiej paki przegramy wszystkie trzy mecze?
Jesteśmy wyraźnym faworytem tej grupy i nie ma powodów dla jakich byśmy w tej grupy nie wyszli... 
 
movieplk 335K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
Najlepsza drużyna z Afryki: Nigeria
2.00 (Totalbet/Betfan/Unibet)

W zasadzie nie chce mi się powtarzać, bo w pierwszym poście już napisałem o sile Nigerii. Dla porównania u Fortuny i iForbecie jest 1.15 na Nigerię jako najlepszą drużynę w Afryce i dla mnie to jest prawidłowy kurs i stoi od kilku dni. Wszyscy trzej bukmacherzy wystawili ten zakład dzisiaj i jest to mega promocja od nich.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
mkl 128,1K

mkl

Znawca - Formuła 1
Zostane w temacie Nigerii

Hopefully, the non-basketball related troubles of Nigeria's are now over. Because off-the-court problems certainly did not help D'Tigers in their preparation for China, and they certainly did not help their Power Rankings, as they fall from 8 to 18 in a week. Russia and Argentina are just waiting for Nigeria to lose focus for a minute or so, they will be there to keep them away from the Second Round. But, if Nigeria figure it out, then Egypt's record for best placed African team* at the World Cup is in danger.
*They were fifth in 1950.

Ktoś wie jakie tam są dokładnie problemy? Coś na linii gracze-związek? Może dlatego też takie różne kursy
 
movieplk 335K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
W Nigerii już się wszystko uspokoiło i polecieli do Chin. Na mecz z Rosją są faworytem i kursy są na poziomie 1.60-1.70. W Fortunie na Nigerię jest 2.80 i ich wygranie grupy. OK, lecimy dalej z typami.

MVP turnieju
Giannis Antetokounmpo
7.00 (iForbet/Betfan/Totalbet)

Giannis to zdecydowanie najlepszy zawodnik na tych MŚ. To na niego są najniższe kursy, że zdobędzie w następnym sezonie MVP w NBA i wyprzeda w tym Stephena Curry'ego, Jamesa Hardena, Kawhiego Leonarda czy LeBrona Jamesa, których nie będzie na turnieju. Na MŚ patrząc historycznie nie jest wybierany jako MVP zawodnik drużyny wygranej, a ten, który robi najlepsze statystyki/różnicę. Giannis powinien totalnie dominować w Grecji, bo jego koledzy są o wiele słabsi i wszystko będzie leżeć na jego barkach. Powinien w każdym meczu zaliczać mecze na poziomie 20-30 punktów, 5 asyst i 8-12 zbiórek. 

Na Greków kurs jest 2.10-2.25, że znajdą się w top 4, a to powinno zagwarantować niemalże pewne MVP wówczas dla Giannisa. Dodatkowo Giannisa w ostatnich rozgrywkach było strasznie ciężko powstrzymać, a w końcu jednak w NBA drużyny mają o wiele więcej czasu na zgranie i defensywy są o wiele mocniejsze i bardziej zgrane. Giannis lubi zebrać piłkę i szybkimi susami przemieszcza się pod kosz, co przy słabej zorganizowanej obronie i słabszych obrońcach powinno powodować wiele punktów lub fauli na Giannisie. To powinny być mistrzostwa Giannisa i powinien być zdecydowanym faworytem na MVP i dla mnie to jest doskonała sytuacja do grania na Greka.

MVP turnieju
Jokic Nikola
7.00 (iForbet/Betfan/Totalbet)

Zagrałem jeszcze MVP za połowę mniejszą stawkę na Jokica, bo uważam, że jeśli Giannis nie wejdzie do top 4, to MVP dostanie Jokic, który będzie motorem napędowym Serbów, którzy powinni zwojować wiele na tym turnieju i są w stanie pokonać USA. Jokić chociaż jest centrem powinien podobne do NBA notować wiele asyst oraz oczywiście zbiórek i punktów. Myślę, że prawie na pewno statuetka MVP nie trafi do kogoś z USA, bo nie tam zdecydowanego lidera i i w każdym meczu powinien objawiać się ktoś inny.

Najlepiej asystujący
Campazzo Facundo
20.00 (Betfan/iForbet)

Doskonałe value. Argentyna ma łatwą drabinkę. W grupie zmierzy się z Rosją, Koreą oraz Nigerią, z której powinno awansować, a potem wpadną na Chiny oraz Polskę. Powinni wywalczyć awans z takiej grupy i dostać się do top 8, co zagwarantuje pakiet rozegrania maksymalnej liczby meczów w turnieju - 8. Bo w razie porażki w 1/4 będą grać dwa mecze o lokaty 5-8. Campazzo powinien być głównym mózgiem Argentyny oraz powinno mu się udawać nabijać wiele asyst po zagraniach do Luisa Scoli. W ostatnim sparingu zanotował 11 asyst. Rozgrywający Realu Madryt będzie miał doskonałą okazję, aby wygrać lidera w asystach i zrobić ich najwięcej w turnieju, bo przeciwnicy nie będą najwyższej półki i na Campazzo z takim kursem nie wypada zagrać.



 
 
psychol32 402,1K

psychol32

Użytkownik
cytat z dnia 17 sierpnia 2019 22:22 przez psychol32Post zapewne zostanie lada moment skasowany ale Wenezuela w meczu z Polską po kursie 6 w górę to lokata. Nasi przegrają wszystkie 3 mecze więc polecam też grać ostatnie miejsce w grupie naszych o ile jakiś buk ma to w ofercie.
Na bet 365 kurs na Wenezuelę zjechał z 7.50 na 5.00, u niektórych już ok 4.50 Do meczu do 3 - 3.50 dojdzie ale i tak nadal będzie to mega value.
 
movieplk 335K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
OK, już jutra rusza turniej i czas na ostatnie zakłady długoterminowe.

AJ Slaughter - najwięcej punktów dla reprezentacji Polski
3.00 (STS)

Są już linie meczowe u wielu buków i Slaughter jest oceniany przez nie na naszego najlepszego strzelca i ma najniższe kursy i najwyższe linie. Inne buki mając podobny zakład np. LVBet ma tylko 2.15 na AJ'a, 2.40 w iForbecie. Jego największymi przeciwnikami w tym zakładzie powinni być Mateusz Ponitka oraz Adam Waczyński. Jednak przy już 35-letnim Koszarku powinno być wiele minut dla AJ'a na rozegraniu albo też czasami na SG. Powinien dzięki temu wiele zyskać, a Taylor mocno mu ufa i wierzy. Myślę, że przez to Slaughter będzie najlepszym strzelcem Polski i minimalnie wyprzedzi dwóch rodowitych Polaków.

AJ Slaughter - najwięcej asyst dla reprezentacji Polski
2.50 (STS)

W tym roku głównym rozgrywającym powinien być AJ. Koszarek ma już 35-lat i mocno mu spadły statystyki, a Łukasz może już wyglądać słabo na tle mocniejszych ekip i atletycznych zawodników. To powinno dać wiele minut i piłki w rękach AJ'a. Inne buki mają mniejszy kursy na to i jestem z nimi. STS ma dosyć wysoki kurs i warto sobie zagrać.

Patty Mills - najlepszy strzelec turnieju
9.00 (STS)/10.00 (PZBuk)

Mills jest oceniany jako 3-4 faworyt do wygrania najlepszego strzelca. Wyżej są Giannis, Bogdanovic oraz u niektórych Kemba Walker. Patty Mills powinien być najlepszym strzelcem Australii, która powinna awansować do topowej 8, a to kluczowe, bo te drużyny zagrają najwięcej meczów i jeden z zawodników z top 8 będzie wygranym, bo zagra 8 meczów. Ekipy bez tej fazy zagrają tylko 5 meczów.

Bogdanovic z Serbią mają łatwą grupę i powinni gromić swoich przeciwników, co powinno zrobić mniejsze minuty, mniej rzutów, mniej punktów u Bogdanovica i na pierwszym etapie może stracić trochę punktów, a w drugiej fazie też może być różnie. Giannis powinien orać mocno i dla mnie jest głównym faworytem do wygrania tego zakładu, ale kurs jednak nie jest za wysoki, a Giannis może odpaść na etapie 2 fazy albo 1/4 i wtedy nie wiadomo czy będzie dalej grał, żeby nie ryzykować urazu. Kemba Walker powinien podzielić się rzutami/punktami z kolegami z ekipy i nie sądzę, aby wyprzedził Millsa.

Przy jakichś problemach Giannisa/Grecji otwiera się furtka dla Millsa i warto zainwestować trochę kasy w Patty'ego. Na IO 2016 był w tej klasyfikacji drugi. I jeszcze jeden argument za nim - Australia ma grupę śmierci i w każdym meczu Mills powinien grać duże minuty, a Australia będzie musiała walczyć mocno o wygrane i nie powinno być meczów luźnych dla Australii. 

Rudy Gobert - najlepiej zbierający
7.00 (Totalbet/Betfan)

Najlepiej zbierający turnieju. Powinien być liderem Francji i rządzić na deskach. Jeśli Francja awansuje do top 8, to wg mnie będzie ogromna szansa na wygraną Goberta. Inni faworyci - Jokic ma obok siebie innego centra, a także bardzo wysoki skład, gdzie najniższy zawodnik w składzie ma 195 cm. W Grecji Giannis powinien grać jak w sparingach obok centra i ten może mu zabierać deski. W NBA też zbiera gorzej od Goberta. Gobert to nominalny center i powinien robić najwięcej tych desek i dla mnie powinien być liderem kursowym w tym zakładzie.
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
To ode mnie z dlugoterminowek cos takiego:

PZBuk 
​​​​​
Chiny wygrają swoją grupe, kurs: 2,05

Polska jak wiadomo w sparingach prezentowała się mocno przeciętnie, żeby nie powiedzieć słabo. Będą problemy żeby wygrać z Wenezuela, a co dopiero z gospodarzami imprezy. Chiny to też nie jest jakaś potęga. Kilku ogranych zawodników. Rozgrywający Guo Ailun z Liaoning. Do tego wysocy Yi Jianlian (2.13m), Zhou Qi (2.17m) and Wang Zhelin (2.14m) powinni zrobić różnicę. Poza tym ściany i sędziowie będą pomagali, jak to u gospodarzy.

Argentyna wyżej niż Litwa kurs: 1,9

Po prostu mają łatwą drabinke. W pierwszej fazie Włochy, Nigeria, Korea. Potem ewentualnie Chiny, Wenezuela, Wlochy albo Nigeria. Ćwierćfinały powinni zrobić, chociaz sa slabsi od Litwy. Ci drudzy maja Senegal, Australie i nieobliczalna Kanade w grupie. Potem czekać będą Niemcy i Francuzi. Dużo trudniejsza przeprawa ich czeka.
 
A 300,9K

adams235

Znawca - Żużel
Ja na dzis proponuje
A.J Slaughter 13.5 over 1.84 Fortuna      
Niektore buki maja linie 14.5, wydaje mi sie ze my nie mamy zbyt wielu strzelcow, mecz z wenezuela trudny A.J powinien dostac sporo minut w koncu nasz lider,sadze ze to bedzie taki brudny mecz z duzan iloscia fauli i dlugimi fragmentami na styk,linia nie zbyt wysoka a kurs zacny????
Czechy-Usa 170 over 1.46 Fortuna
Wczoraj jeszcze 1.56kurs, bedzie rosnac linia uwazam, co tu duzo mowic Usa jak to oni swoje rzuca ale nie beda mysle za bardzo sie spinac w obronie, Czesi na sparingach tez wielce nie bronili a w ataku maja kilka fajnych opcji m.in Satoransky czy Auda,mysle ze mozna sprobowac smialo
Filipiny-Wlochy 154.5 over kurs 1.64 Fortuna      
Pytanie jak podejda do tego meczu wlosi z nieobliczalnymi Filipinczykami,wlosi potrafia bronic ale Filipiny maja paru zawodnikow umiejacych grac zwlaszcza w ataku i szybko,wlosi pewni i poukladani itakie nazwiska jak Bellineli Galinari czy Gentile mysle ze jak trojka siadzie to narzucaja sporo punktow, u Filipinczkow pewnie Blatche bedzie trzymac gre,malo grali Filipinczyc przed MS i mysle ze przy zderzeniu z wlochami ci sa wstanie narzucac im troche punktow????
Rosja-Nigeria 2 1.62 Fortuna      
Tu nie jestem do konca przekonany do tego typu,jeszcze tydzien temu chcialem za grubo grac Nigerie ale im blizej MS tym hmm...sklady niby niezle niby porownywalne, ale jednak Aminu Okogie czy Udoch daja plus Nigerii chociaz martwi troche ich lawka ale z drugiej strony 1 mecz wiec powinni byc wypoczeci ale tu nie bede szalec ze stawka????
WKS-Chiny 1 +15.5 kurs 1.59 Fortuna      
A tu chyba na przekor wszystkich zagram troche przeciwko gospodarza,licze ze presja ogromna a wsk nie sa jakies totalne ogorki plus calkiem przyzwoite wyniki na sparingach sklaniaja mnie do grania tego handi ,porazki z Hiszpanja -17 czy z Wlochami -11 ujmy nie przynosi do tego sama gra z takimi firmami napewno dodala im troche pewnosci,kilku fajnych zawodnikow Diabate czy Fofana wiec licze ze nie przegraja wiecej niz 15 oczkami, Chinczycy przed MS 4 porazki z rzedu m.in z Jordania,niby tylko sparingi ale licze ze WKS pokaze sporo ambicji i przegra niewiele.
Hiszpanja -Tunezja Tunezja over 57.5 kurs 1.55 Fortuna      
58pkt do zdobycia przez Tunezje...hmm kurs nie powala mozna sprobowac oczko wyzej,Hiszpania mocna do tego slynaca z obrony,ale przy wysokim wyniku i ilosci meczu mysle ze Hiszpania nie bedzie sie zabijac bedzie czesta rotacja i w zasadzie licze ze np w ostatniej kwarcie Tunezyjczycy sa w stanie rzucic sporo punktow przy wysokim prowadzeniu Hiszpanii ,57.5 to po 15 oczek w kazdej kwarcie jeszcze z zapasem ,mysle ze Mejri czy Roll albo calkiem solidny Romhdane sa w stanie zaskoczyc Hiszpanow????
 
Otrzymane punkty reputacji: +34
mgkoks 266

mgkoks

Użytkownik
cytat z dnia 1 września 2019 00:02 przez niewierny-janekCo myślicieo meczu Kanada - Australia?
Co prawda tylko kilka minut do rozpoczęcia ale tak samo myślę - Australia handi. Bardzo mocny skład, kilku ważnych graczy z NBA.
W Kanadzie tylko tak naprawdę Cory Joseph coś znaczy na codzień w NBA, w Australii jest takich graczy przynajmniej kilka - no i ograli ostatnio USA.
 
A 300,9K

adams235

Znawca - Żużel
Malo czasu wiec szybciutko...
Dominikana-Jordania over 156.5 kurs 1.76 Fortuna      ach 1 oczko braklo tak jak pisalem to handi na jordanie jednak lepsze
Troche ta Jordania niedoceniana myslalem nad jakims handi w ich strone co jest tez dobra opcja ale jednak gram over bo mysle ze dominikana ktora grac bedzie szybciutko nawrzuca troche punktow
D.Mitchell Usa over 12.5 Fortuna    
No nic probojemy punkty linia niezbyt wygorowana i w sumie srednia obrona czechow,przewiduje sporo punktow jedyny minus to czesta rotacja przy wysokim wyniku ale probojemy
Grecja 80.5 over kurs 1.76 Fortuna    
Fajny sklad Grekow moj czarny kon tych mistrzostw i Giannis w skladzis wiec proboje,choc czarnogora bardzo nie wygodny rywal,ale licze na duza ilosc fauli i sporo punktow z wolnych
Hachimura under 22.5 1.75 Fortuna      gladko????
Typ ryzykowny ,Japonia potrafi grac w kosza ale linia jak na 1 mecz wysoka i licze ze turcy pokaza dyscypline i w miare dobry defens,choc uwazam ze japonia jest w stanie powalczyc mocno i w jakims handi sie zmiescic ok 9-10pkt ale gram jednak tutaj under zawodnika dla odwaznych cos w strone Japonii typu 8.5 handi
Jest dobrze????Basket daje zarobic
 
bakinmoney 93

bakinmoney

Użytkownik
Witam wszystkich w moim pierwszym poście na tym forum. Pierwszym meczem na którym się skupie jest mecz Grecja - Czarnogóra.

Grecy mimo wszystko i kursów stawiających ich jako zdecydowanych faworytów, będą mieli raczej ciężkie zadanie. Nikola Vucevic wraz z resztą kolegów powinni postawić od pierwszych sekund bardzo mocną, solidną obronę jeżeli chcą spróbować w jakikolwiek
sposów zagrozić Giannisowi i reszcie spółki. Co jest jednak ważne, mocna obrona to dla Giannisa i jego stylu gry woda na młyn, przy tych warunkach i atletyzmie powinien od samego startu penetrować, wymusić od razu jak najwięcej fauli, a i da to wiele szans na odrzucenie do Printezisa czy Calathesa. Moje wybory na dzisiaj w tym meczu to:

Grecja over 40,5 1st half @ 1.83 bet365   
Grecja -3,5 1q @ 1.85 bet365   
Grecja -6,5 1st half @ 1.87 bet365   

Dodatkowo dokładam dzisiaj
Senegal under 63 @ 1.80 bet365   
Schroeder over 18,5 @ 1,84 sts   
Gobert over 7,5 zbiórki @ 1,75 sts   

Edit:
Francja -1,5 1q @ 1.90 sts   
Czechy - USA under 173,5 @ 2.70 sts   

Bardzo dobry początek :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
A 300,9K

adams235

Znawca - Żużel
cytat z dnia 1 września 2019 11:25 przez lazanNa koszykowce sie nie znam za bardzo, co myslicie Francja- niemcy 2 kurs 2.50. Jestem januszem jesli chodzi o kosza to jedynie nba obstawie. Zapraszam za to do dzialu tenisa Us Open Atp :)
Ja jednak zagram przy calym szacunku na Francje mam nadzieje ze dobrze wejda w turniej,Niemcy grozne ale jednak Gobert Fournier czy De Colo przekonuja mnie bardziej kurs 1.42     na fortunie do tego musze cos dorzucic ale jeszcze mysle co...hmm
 
mykpykcyk 121

mykpykcyk

Użytkownik
cytat z dnia 1 września 2019 12:47 przez adams235

Ja jednak zagram przy calym szacunku na Francje mam nadzieje ze dobrze wejda w turniej,Niemcy grozne ale jednak Gobert Fournier czy De Colo przekonuja mnie bardziej kurs 1.42 na fortunie do tego musze cos dorzucic ale jeszcze mysle co...hmm
Hmmm Grecję over na drużynę :) + USA mecz over?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom