>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

VII runda - GP Niemiec w Teterow

Status
Zamknięty.
neutralny 433,5K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
W tym temacie podajemy i analizujemy VII rundę Mistrzostw Świata, tym razem zawody odbędą się w niemieckim Teterow.
 
W 2,9K

wasp40

Użytkownik
M.Zagar top 8? TAK @ 2,25 FORBET  

J.Kolodziej - M,Zagar 2 @ 1,92 forbet  

M.Vaculik - P.Dudek 1 @ 1,92 forbet   

M.Smolinski - R.Lambert 1 @ 2,0 forbet  

 Dzisiaj  nie majac zbyt duzego wyboru podam moje typy i przemyslenia.Typ na Zagara intuicyjny , tak jak kiedys jego kleske , tak teraz czuje ze pojedzie dobrze(oby).Sezon ma ogolnie slaby ale notuje deilkatna zwyzke formy zarowno w lidze jak i w Gorican w ktorych to zawodach wygral i zapewnil sobie uczestnictwo na 2020 rok w GP.Spogladalem w statystyki z  17 i 18 roku. w 17 wygral zawody przed Vaculikiem w 18 byl piaty , wiec tor mu chyba odpowiada.Dzisiaj wygral kwale, bedzie startowal 2 x z pierwszego pola, no mam nadzieje ze sie uda.Co do Patryka , bardzo go lubie super chlopak zawsze mu kibicuje ale mysle ze jego sprzet chyba nie jest do konca zgrany(po zmianie tunera)- rywale troszke juz odjechali i mysle ze morale tez podupadlo.Typ na Smolinskiego - coz wielkie ryzyko-  nie jechal w kwalach ( odczuwa chyba skutki kontuzji):.Niemniej po takim kursie ryzykuje.Lambert ma bardzo zly rozklad startow, a niemiec nawet jesli cos tam pobiolewa , mysle ze da z siebie wszystko i jakies pkt dowiezie, czy wystarcza - zobaczymy.Myslalem tez o Lindgrenie ze pojdzie za ciosem, ale...cos jego wyniki na tym torze nie byly rewelacyjne i mam troche obaw,Piekny kurs jest na TOP8 na Iversena @ 3,45   cholera moze by tak za drobne? Jednak GP  to nie liga angielska hhhmmm sam nie wiem Pzdr i zycze samych trafnych typow! Powodzenia!

ps. Liczylem na lepszy wystep Vaculika, szkoda , bo Dudek nie pojechal jakos nadzwyczajnie , zdobyl 8 pkt , wiec przy lepszej dyspozycji Martina moglo sie udac - jednak nic z tego.Smolinski i Lambert po 4 serich mieli obaj po ....1 pkt, ale w ostatniej seri rz Niemiec sie wycofal a Robert zdoby 3 i ...typ w plecy , ale jak pisalem bylo to spore ryzyko, nie do konca wyleczyl kontuzje.Najbardziej boli jednak ze zabraklo mi odwagio z Iversenem pojechal super zawody a kurs na top 8 @ 3,45 byl rewelacyjny.Niewykorzystalem szansy , zle ogolnie to GP  rozegralem taktycznie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +39
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Ja myślę i mam takiego czuja, że dziś Tai pokaże formę. To jest Mistrz Świata. Słabo coś mu idzie w tym sezonie i to bardzo. Wiadomo, że wszystko ustawiła kontuzja, ale w tych GP, w których jechał to naprawdę bardzo marnie się prezentował. Wczoraj dobry czas w kwalifikacjach i wydaje mi się, że już trochę bardziej forma wraca. Ciężko pisać sensowne analizy do typów kto będzie w TOP 8 bo w żużlu wystarczy jeden defekt, jeden upadek i cały typ idzie w komin. Niemniej na spróbuje tutaj zagrać na wyczucie.

Tai w TOP 8 @ 1,50 forbet
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom