>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Info Pytania, propozycje, zgłoszenia błędów

saberrose 1,7K

saberrose

Użytkownik
Podając  typ  na  Sobotę  nie  zmieniłam  ligi  kopiując nagłówek. Mecz Aston - Bournemouth  oczywiście w Premier League  a  nie  Bundeslidze. Proszę  o zmianę.

Poprawione//psotnick
 
psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
cytat z dnia 16 sierpnia 2019 14:31 przez kamasutra10

PS.

" Psotnik"   jestem  tutaj  od  kilku  lat  i  nie  widziałem  byś  nabazgrał  coś  sensownego  popartego  faktami  lub  liczbami  choć  raz  prócz  jakiejś  demagogi  związanej  ze  snookerem  z  resztą  bardzo  sporadycznie. Za  to  do  karania , banowania  innych  wyrywasz  się  jak  zawsze  pierwszy. Zarówno  ty jak  i  inni  zarządzający  tą  stroną  musicie  zrozumieć  że  jakiekolwiek  info  które  tutaj  się  pojawia  jest  przede  wszystkim  po to  by  by  czytający  mogli  ewentualnie  z  tym się  zapoznać ,  wyrobić  sobie  określony  pogląd  i  skorzystać  lub nie. Korzystanie  z  cudzych  felietonów  czy  opracowań  nie jest  równoznaczne  z  kopiowaniem  czyjejś  analizy  bo z tego  co  wiem  to  taka  się  tutaj  wcześniej  nie  pojawiła . Nawiązuje  do dzisiejszego  wpisu  -  analizy  "saberrose"  z  meczu Aston - Bournemouth wrzuconego  na sobotę. Aby  dokopać  się  do  takiego  info  trzeba  poświęcić  na  to  sporo  własnego  czasu  i  dziewczyna robi  to  z chęcią  i  pasją. Chcielibyście  zachęcać  ludzi  do  pisania  tutaj , tym  samym  ściągać  sponsorów  jednocześnie  strzelacie sobie  sami w  stopę.  Naprawdę  myślisz  ze  ktoś rozsądny  poświęca  tutaj  czas  po  to  by  ewentualnie  zgarnąć  jakieś  ochłapy  które  proponujecie  w związku z  konkursem  i  przez  to  dopuszcza  się   "nieregulaminowych"  zagrań?....Miejsc   w  necie  gdzie  można  pisać  jest  dziesiątki  lub  setki  i  jeśli  ktoś  się  decyduje  coś  wrzucić  tutaj  to  powinieneś  się z  tego  cieszyć...Ale  ty  nawet  tego  nie  jesteś w  stanie  pojąć....Osobiście  mam  w  d..pie  czy  moje  konto  też  zamkniesz po  tej  uwadze  czy  nie  bo  tak  jak  wspomniałem  udzielać  się w  necie  jest  gdzie  do  czego  ją  od  dawna  namawiam.......Jeśli  chcecie by  ta  strona  przypominała  jakieś  podobne  tego  typu  chętnie  odwiedzane  przez  ludzi  chcących  podzielić  się  informacją to ogarnijcie  się w  końcu.....
Użytkownik @kamasutra10 był łaskaw wyrazić swoje niezadowolenie na okresowy ban jaki nałożyłem użytkownikowi @saberrose za ordynarny plagiat swojej analizy z artykułu na innej stronie. 75% jego posta to skopiowany tekst artykułu, włącznie z grafiką itd. Oczywiście bez żadnych cytatów czy oznaczeń skąd dany fragment pochodzi. Tutaj rzeczony post, każdy może sam wyrobić sobie zdanie czy to plagiat czy nie (link do artykułu na dole posta w moim wyjaśnieniu). https://forum.bukmacherskie.com/temat/157634-typy-dnia-17082019-sobota/?page=1#post-6874021 Dla mnie sprawa jest oczywista i nawet trochę zawstydzająca że ktoś może myśleć że to jest ok, ale najwyraźniej tak jest, na co dowód w cytowanym wpisie. Warto się odnieść do kilku rzeczy, choć robię to z duża niechęcią.

Osobiste wycieczki zostawiam na boku, choć mógłbym odpowiedzieć tym samym, że też "nie widziałem byś nabazgrał coś sensownego popartego faktami lub liczbami".
Za  to  do  karania , banowania  innych  wyrywasz  się  jak  zawsze  pierwszy.
 Musiałeś pomylić nicki, akurat ja do banowania jestem ostatni. Dzisiejszy ban jest moim drugim w tym roku, wczesniejszy był w kwietniu za oczywiste spamowanie reklamami.
Korzystanie  z  cudzych  felietonów  czy  opracowań  nie jest  równoznaczne  z  kopiowaniem  czyjejś  analizy  bo z tego  co  wiem  to  taka  się  tutaj  wcześniej  nie  pojawiła .
No tu przyznaję że jestem bezradny. "Korzystanie" to nie kopiowanie na chama Kopiuj/Wklej jak w tym przypadku. Mam tylko nadzieję że nigdy nie trafisz na dentystę czy księgowego który ma podobnie lekceważący jak ty stosunek do plagiatu i oszustwa.
Aby  dokopać  się  do  takiego  info  trzeba  poświęcić  na  to  sporo  własnego  czasu  i  dziewczyna robi  to  z chęcią  i  pasją.
W roku 1996 na pewno wymagałoby to poświecenia sporo własnego czasu. W 2019 roku zdecydowanie nie - jesli ma się dostęp do Internetu to dokopanie się do takiego info zajmuje maks 30 sekund. 
Naprawdę  myślisz  ze  ktoś rozsądny  poświęca  tutaj  czas  po  to  by  ewentualnie  zgarnąć  jakieś  ochłapy  które  proponujecie  w związku z  konkursem  i  przez  to  dopuszcza  się   "nieregulaminowych"  zagrań?
Uważasz siebie za rozsądnego? Bo zdaje się całkiem sporo czasu poświęcasz na to żeby zgarnąć te "jakieś ochłapy". Miesiąc w miesiąc regularnie powyżej 20 typów w miesiącu w Typach Dnia. Marzec - 27 oddanych przez ciebie typów, Kwiecień - 29 typów, Maj - 31, Czerwiec - 29, Lipiec - tylko 15. Dla mnie to całkiem sporo poświęconego czasu by "ewentualnie zgarnąć jakieś ochłapy". A przecież trzeba by doliczyć do tego jeszcze drugie tyle typów @saberrose bo przecież nie ukrywasz że ten nick jest bliski twojemu sercu, żeby nie powiedzieć że tożsamy z tobą. 
Miejsc   w  necie  gdzie  można  pisać  jest  dziesiątki  lub  setki  i  jeśli  ktoś  się  decyduje  coś  wrzucić  tutaj  to  powinieneś  się z  tego  cieszyć
"Coś wrzucić.." Nikt się nie cieszy, a już na pewno nie będzie tolerował że to "coś" co "ktoś" decyduje się wrzucić" jest zerżniętym plagiatem z artykułu innej osoby, na innej stronie. Jeśli ty uważasz że to jest ok, i możesz sobie wszystko kopiować do woli to faktycznie nie mamy o czym rozmawiać i szczerze życzę ci powodzenia i czerpania przyjemności z pisania na innych forach.
 
Otrzymane punkty reputacji: +33
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Kiedy będą nagrody za lipiec? W regulaminie pisze, że mają być maksymalnie do 14 dni od momentu ogłoszenia wyników, a już 14 dni minęło.
 
psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
cytat z dnia 16 sierpnia 2019 17:27 przez 5xharoldx5Kiedy będą nagrody za lipiec? W regulaminie pisze, że mają być maksymalnie do 14 dni od momentu ogłoszenia wyników, a już 14 dni minęło.
Przepraszamy za zwłokę. Admini czekają na wpłatę od właściciela, myślę że w przyszłym tygodniu powinna dotrzeć. A potem niezwłocznie na konta zwycięzców konkursu.
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
WAŻNE!
Mamy zapewnienie, że w tym tygodniu wszystkie zaległe nagrody trafią na Wasze konta, przepraszamy za utrudnienia, ale nie mieliśmy na nie wpływu.
 
psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
cytat z dnia 19 sierpnia 2019 10:34 przez waldi1979
WAŻNE!
Mamy zapewnienie, że w tym tygodniu wszystkie zaległe nagrody trafią na Wasze konta, przepraszamy za utrudnienia, ale nie mieliśmy na nie wpływu.
Wszystkie nagrody za Lipiec w Typach Dnia powinny być już na kontach zwycięzców.
Jeszcze raz przepraszamy za zwłokę.
 
dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik
Witam. Prosze o poprawienie kursu w moim poscie lechia-slask podalem blednie 2.45, powinno byc 3.45.
dzieki

poprawione / mavashi
 
louisarmstrong 1M

louisarmstrong

Użytkownik
We wczorajszyh typach dnia podalem omylkowo lapsus forget zamiast forBet 
W zasadzie nie ja moj telefon.
Pokornie proszę łaskawego moderatora o poprawę.Najpiękniej dziękuję.

Nie w  buku jest problem tylko w analizie, a właściwie jej braku. Tym razem wyjątkowo uznaję ten typ, bo analizy zero, na szczęście nie bierzesz udziału w tabeli za Sierpień bo za mało typów. Ale wszedł fajny kurs więc to tak na zachętę. Na przyszłość takie "analizy" nie przejdą, trzeba się bardziej postarać, uczciwie informuję//psotnick
 
 
kubabrenner 36,2K

kubabrenner

Użytkownik
https://forum.bukmacherskie.com/temat/157719-typy-dnia-29082019-czwartek/?page=1#post-6877233

Czy mogę prosić chociaż o pominięcie tego typu do skuteczności? Wiem, że regulamin to regulamin, myślałem że zniesienie zasady o mniej ryzykownym typie tyczy się też powtarzanego typu. Teraz widzę, że w regulaminie są za to karniaki. Mam ponad 90%, a szkoda byłoby stracić, szczególnie na typie, który wszedł, stąd prośba o łagodniejsze potraktowanie pierwszego takiego błędu z mojej strony.

Powtórzenie typu zawsze było błędem i zawsze było karane -100, więc nie ma powodu żeby teraz było inaczej. Tym bardziej że po zmianie regulaminu TYLKO literalne powtórzenie typu jest traktowane jako powtórzenie. Nie wiem jak mogłeś myśleć że po zmianach powtórzenie dokładnie takiego samego typu jest teraz dozwolone. Myślałem że te zmiany ograniczające powtórzenie tylko do jednego przypadku tylko ułatwią wszystkim sprawę, a nie utrudnią.

Podsumowując: rozliczenie jest prawidłowe i zostaje//psotnick.
 
L 1,4M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Co myślicie o tym, by wprowadzić dodatkowe nagrody, by jeszcze bardziej urozmaicić i zachęcić konkurs?
Samo zniesienie "prostszych typów" z danego meczu jest jak najbardziej na plus, podobnie jak TOP5 z nagrodami, a nie TOP3 jak kiedyś.
Warto byłoby rozpatrzyć dodatkowe nagrody np. za największą ilość trafionych typów w ciągu miesiąca, za najwyższy trafiony kurs czy też przekroczenie jakiegoś progu punktowego np. 900 czy 1000.
Same nagrody nie muszą być jakieś wygórowane - mogą to być np. kwoty w granicach 10-25 zł na Skrill lub też po prostu reputacja czy jakaś ranga miesięczna "Skuteczny typer" albo "Łamacz kursów", po prostu z doświadczenia wiem, że tego typu rangi, czy większa ilość nagród dodatkowo zachęca ludzi do brania czynnego udziału w zabawach.

Sam mógłbym zadeklarować swoją pomoc przy liczeniu tych poszczególnych statystyk jak np. najwyższy kurs czy il. trafionych typów :) 
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
cytat z dnia 31 sierpnia 2019 15:58 przez lucaxx95Co myślicie o tym, by wprowadzić dodatkowe nagrody, by jeszcze bardziej urozmaicić i zachęcić konkurs?
Samo zniesienie "prostszych typów" z danego meczu jest jak najbardziej na plus, podobnie jak TOP5 z nagrodami, a nie TOP3 jak kiedyś.
Warto byłoby rozpatrzyć dodatkowe nagrody np. za największą ilość trafionych typów w ciągu miesiąca, za najwyższy trafiony kurs czy też przekroczenie jakiegoś progu punktowego np. 900 czy 1000.
Same nagrody nie muszą być jakieś wygórowane - mogą to być np. kwoty w granicach 10-25 zł na Skrill lub też po prostu reputacja czy jakaś ranga miesięczna "Skuteczny typer" albo "Łamacz kursów", po prostu z doświadczenia wiem, że tego typu rangi, czy większa ilość nagród dodatkowo zachęca ludzi do brania czynnego udziału w zabawach.

Sam mógłbym zadeklarować swoją pomoc przy liczeniu tych poszczególnych statystyk jak np. najwyższy kurs czy il. trafionych typów :) 
Na tą chwile i tak jest to konkurs z największą ilością nagród, pieniądze dla pierwszej piątki, ranga specjalna dla zwycięzcy oraz reputacja dla najlepszej dziesiątki za każdy trafiony typ, uważam, że na tą chwilę wystarczy, co za dużo to niezdrowo.
 
Do góry Bottom