>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

ATP Wielki Szlem: US Open 2019 - turniej główny - 26.08.2019-08.09.2019

Status
Zamknięty.
lazan 642

lazan

Użytkownik
Monflis - Shapo powinien wejsc spokojnie, ja dalbym wieksze szanse Francuzowi w tym meczu kurs 1.80.

Isner - Cilic - tutaj raczej tez powinno wejsc ALE, Isner moze sobie ten mecz wyserwowac.
 
mrw2019 1,1K

mrw2019

Użytkownik
Po wczorajszych wyczynach Carreno z Goffinem troche boję sie tych o3,5 seta ale pech wiecznie trwac nie moze i powinno usiąsć. OBY
z fartem!
 
P 0

plan

D
Djoko jednak wygrał 3-0 dosyć niespodziewanie. Z Wawrinka według mnie będzie 5 setów. Niewykluczone że wygra Wawrinka 3-2 albo Djoko 3-2. Ten mecz nie skończy się w 3 setach. Na dzisiaj wziąłem pod obserwację mecz Isnera. Mój typ to brak tiebreaka w meczu po wysokim kursie. Co o tym myślisz?  Isnera ciężko przełamać Cilicia bardziej. Ich mecze zawsze były z tiebreakami więc może teraz nie będzie?  Dużo ludzi pewnie stawia że będzie,  to mogą tak zagrać że nie będzie. 
 
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
cytat z dnia 31 sierpnia 2019 13:27 przez planDjoko jednak wygrał 3-0 dosyć niespodziewanie. Z Wawrinka według mnie będzie 5 setów. Niewykluczone że wygra Wawrinka 3-2 albo Djoko 3-2. Ten mecz nie skończy się w 3 setach. Na dzisiaj wziąłem pod obserwację mecz Isnera. Mój typ to brak tiebreaka w meczu po wysokim kursie. Co o tym myślisz?  Isnera ciężko przełamać Cilicia bardziej. Ich mecze zawsze były z tiebreakami więc może teraz nie będzie?  Dużo ludzi pewnie stawia że będzie,  to mogą tak zagrać że nie będzie. 
Djoko wygral 3-0 dość niespodziewanie? Typ i argumenty na brak TB pozostawie bez komentarza
 
P 0

plan

D
Według mnie Cilicia łatwiej przełamać i dlatego. może nie być tiebreaka. Panowie mnie interesuje porządne value. Był tu kiedyś na forum gość co grał wysokie kursy w tenisie itf i otworzył stronę i jest do dziś. 
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi


Isner - Cilic
Typ: over 12.5 gemów w 1 secie
Kurs: 1.80
  
Bukmacher: Bet365

Dwoch gosci ktorzy bardzo mocno serwuja. Ich pojedynki sa zwykle dlugie i pada w nich ogromna liczba asow. W 1 secie przewiduje, ze bedzie mega ciezko o przelamanie dlatego probuje, ze bedzie tutaj juz na poczatku tie-break.
 
P 0

plan

D
Według mnie właśnie będą przelamywac juz w 1 secie i ogólnie w całym meczu nie będzie tiebreaka. Kurs potężny, ale panowie ile osób pewnie stawia że będzie tiebreak? Buki kasę wezmą, a mało osób da na brak tiebreaka. 
 
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
cytat z dnia 31 sierpnia 2019 17:13 przez planWedług mnie właśnie będą przelamywac juz w 1 secie i ogólnie w całym meczu nie będzie tiebreaka. Kurs potężny, ale panowie ile osób pewnie stawia że będzie tiebreak? Buki kasę wezmą, a mało osób da na brak tiebreaka. 
Ja osobiście gram over 1.5 tb w meczu @1.50 1xbet. Tb w tym meczu to formalnosc. 
 
N 297,9K

niewierny-janek

Użytkownik
Federer - Goffin 

Pierwszy poważny rywal na drodze szwajcara. Do tej pory dość łatwo uporał się z Hindusem Nagalem (3:1), Bośniakiem Dzumhurem (3:1) i Brytyjczykiem Evansem (3:0). Dwa stracone sety w pierwszych dwóch runach to raczej wypadek przy pracy i problemy z wejściem w mecz, w obu przypadkach przegrał pierwszą partię by wygrać kolejne trzy. W 3 rundzie Evansa już rozbił, oddają mu tylko 5 gemów (6:2, 6:2, 6:1). Goffin to rywal z zdecydowanie wyższej półki, do tej pory pokonał łatwo dwóch francuzów: 1 runda - Moutet 3:1, 2 runda Barrere 3:0 i w 3 rundzie Hiszpana Carreno-Busta 3:0. Pojedynek z Hiszpanem był dość zacięty, 2 pierwsze sety zostały wygrane dopiero po tie breaku. Przewiduję zacięty pojedynek z dużą ilością gemów i myślę że Goffina stać na urwanie seta faworytowi. Sądzę, że w przynajmniej jednym secie obejrzymy dodatkowy gem.

Typy główne:
Goffin +2,5 seta @1,72
  
Over 3,5 seta w meczu @1,86  

Typy poboczne:
Over 38,5 gema @2,10
  
Over 39,5 gema @2,28  
Over 40,5 gema @2,43  
Dokładny wynik 3:1 @3,60 - tutaj za drobne można spróbować :)  
Liczba Tie Breaków - over 0,5 @1,48 - do dubla  

Edit: masakra, miał być fajny tenis ale Goffin nie dojechał na mecz.
 
marylka 5,4K

marylka

Użytkownik
KOEPFER-Medvedev  @ 4.35 fortuna   krecz brak zwrotu

To sie nie moze Ruskowi udac. Nie doczeka cwiercfinalu z Dzokerem lub Wawrina. Polegnie juz dzisiaj.
Trzy finaly w Amerykanskich turniejach pod rzad, i teraz tutaj w wymiarze best of five.
On mi na robokopa nie wyglada. W nastepnej rundzie juz nie bedzie kursu.
Niemiec gra solidnie, powinien przetrzymac Danilla jak najdluzej na korcie.
Win Koepfer.

 
 
M 220

mm25

Użytkownik
Ale Ten Goffin jest słaby, mam na 1 kuponie na seta na niego, 2 kupon over 36,5 gemów.
masakra Federer z cieniasami sety jemu urywali a ten niby taki dobry buste 3-0 pokonał a tu Federer robi z nim co chce.
 
 
P 0

plan

D
Według mnie jutro 2 sety wygra cilic. Być może nawet cilic przejdzie dalej. Niespodzianka powinna  być jeśli dzisiaj przejdzie Federer to ktoś z 2 Djoko lub Nadal odpadnie. Wawrinka też powinien 2 sety ugrać. 
 
M 63

matek_1991_

Użytkownik
cytat z dnia 1 września 2019 19:23 przez planWedług mnie jutro 2 sety wygra cilic. Być może nawet cilic przejdzie dalej. Niespodzianka powinna  być jeśli dzisiaj przejdzie Federer to ktoś z 2 Djoko lub Nadal odpadnie. Wawrinka też powinien 2 sety ugrać. 
Te typy są bezpodstawne...
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
  • Najlepsze analizy września 2019 (2. miejsce)
  • #114
Dyscyplina: Tenis - ATP - US Open
Godzina: 3:00
Spotkanie: Novak Djokovic - Stan Wawrinka
Typ: Stan Wawrinka (z opcją krecz = brak zwrotu)
Kurs: 4,55   Djokovic skreczował w trzecim secie
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Celowo podaję typ z opcją krecz = brak zwrotu, bo według mnie istnieje nie taka mała szansa, że Novak Djokovic tego meczu nie dokończy. W meczu z Londero Serb już w pierwszym secie miał jakieś problemy z ramieniem. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem Djokovica, potem jeszcze łatwo wygrał z Kudlą. Były to dość szybkie zwycięstwa, więc ta kontuzja jakoś bardzo mu nie przeszkodziła. Zupełnie inaczej może być w przypadku, gdy mecz potrwa bardzo długo. Szansa na długi mecz istnieje i nie jest ona mała. Stan Wawrinka może gładko przegrywać z Djokovicem w normalnych turniejach, ale w wielkich szlemach Szwajcar jest jego zmorą. Wawrinka w wielkim szlemie pokonał Djokovica trzy razy, a jak przegrywał, to często po bardzo zaciętej batalii. Wiadomo jak to jest ze Szwajcarem- im dłużej trwa turniej wielkoszlemowy, tym ten zawodnik jest groźniejszy. Wawrinka przez pewien czas grał znacznie poniżej swojego poziomu, jednak znowu powrócił do czołówki i z pewnością stać go na kolejne wielkie sukcesy w turniejach wielkoszlemowych. Póki co jego gra w tym turnieju nie robi jakiegoś wielkiego wrażenia, ale nie musiał się bardzo wysilać, po prostu robił tyle, żeby spokojnie wygrywać. Na Djokovica mobilizacja będzie ogromna, tak jak zawsze w meczach do pięciu wygranych setów. Jeśli z ramieniem Djokovica jest coś poważniejszego, to całkiem prawdopodobne, że w pewnym momencie to da o sobie znać w tym spotkaniu. Zresztą nawet jeśli wszystko będzie w porządku, to Wawrinki skreślać absolutnie nie można.
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Koepfer - Medvedev(-6,5g) 2 @ 1,86
PS3838


Koepfer w Nowym Jorku prezentuje się bardzo dobrze od samych kwalifikacji. Pokonał groźnego Opelkę i niewygodnego Basilaszwilego. Żaden z tych rywali jednak nie jest zbliżony poziomem do Medvedeva, który jest w kapitalnej formie. Wracając do Niemca, to jednak trzeba przyznać, że mimo dobrej gry to nie jest ten poziom i widać dużą różnicę. Będzie tu odstawał na pewno serwisem, ale też brakuje mu momentami zdecydowania i agresywności. Z poprzednimi rywalami bazował na regularności, ale kiedy napotkał Munara, który trzyma piłkę w korcie dał rywalowi aż 17 BP. 
Dla Medvedeva dłuższe wymiany nie będą stanowić problemu, jest w takiej formie, że potrafi przytrzymać rywala, by odpowiednio skontrować. Rosjanin na pewno lepiej serwuje, na pewno jest bardziej doświadczony i wydaje mi się również, że lepiej znosi trudy meczów od Niemca. Nie mogę znaleźć sensownych argumentów za Koepferem, może jedynie dobre passing shoty, ale po mocnych zagraniach Danila może być o nie bardzo ciężko, dlatego spodziewam się pewnego i szybkiego zwycięstwa Medvedeva i idę w to dość pewnie.​
 
T 3

taslan

Użytkownik
Cilic - Nadal  
Nadal -6 gemów @1,70

Cilic może i dysponuje mocnym serwisem, ale Nadal należy do tych graczy, którzy bardzo dobre potrafią odpowiedzieć returnem. Wystarczy moment słabszej dyspozycji serwisowej Marina i będzie mu bardzo ciężko wygrać gema. Rafa popełnia mało błędów i ciężko wygrać z nim wymianę. Cilic jest graczem nieco bardziej "drewnianym" oraz mniej mobilnym. Jeśli Hiszpan wejdzie na swój dobry poziom to Chorwat nie będzie nadążał za piłkami granymi przez Rafę. 

Monfils - Andujar  
Monfils -5,5 gemów @1,73

Do zrobienia, dla Andujara 4 runda US Open to i tak już jest najlepszy wynik w karierze. Poza Edmundem nie miał zbyt ciężkich rywali. Monfils ograł zawsze groźnego Shapovalova i na pewno liczy na dobry rezultat w tym meczu. Monf po prostu jest dużo lepszym graczem od Andujara, w każdym elemencie jest o klasę lub dwie lepszy. Jeśli zagra to co gra w tym turnieju to bez problemu upora się z Andujarem.
 
wilander 239

wilander

Fan Sportu


Dyscyplina: Tenis - ATP - US Open Godzina: 23:10
Spotkanie: Monfils G.(-1.5)-Andujar Alba P. sety : handicap
Typ: Monfils G.(-1.5)
   3:0
Kurs: 1.40
STS 10/10

Niestety typ na szybko bo bardzo mało wolnego czasu. Spotkanie 1/8 finału pomiędzy dwoma doświadczonymi zawodnikami. Obaj mają po 33 lata – ciekawostka Gael wczoraj obchodził swoje urodziny – więc dziś liczę na prezent w postaci awansu do ćwierćfinału.

Będzie to 4 pojedynek między Panami – jak na razie 3:0 dla Monfilsa – jednak ostatni pojedynek odbył się w 2013 roku.

Francuz zajmuje aktualnie w Rankingu ATP 13 pozycję i w tegorocznym US Open odprawił już Ramosa (ATP: 51) 3:0, Copila (ATP: 93) 3:0 i Shapovalova (ATP: 33) 3:2. Ten ostatni pojedynek był naprawdę świetnym widowiskiem – moim zdaniem dzisiejsze spotkanie nie będzie tak zacięte.

Andujar to aktualnie numer 70 Rankingu ATP, na swojej drodze pokonał Edmunda (ATP: 31) 3:2, Sonego (ATP: 49) 3:0 oraz Bublika (ATP: 75) 3:0. Także bilans setowy obu panów to 9:2.

Moim faworytem jest Gael, który ma spory talent do robienia SHOW na korcie czy nierzadko jednoczy sobie publikę. Jego SLAM DUNKY czy ostatnie 360 mogą cieszyć. Ale jego największym atutem jest niesamowita zwinność czy sporym wzroście i walka o każdą piłkę.

Dzisiaj typuję, że wygra co najmniej dwoma setami.
 
Otrzymane punkty reputacji: +29
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
No to czas na ćwierćfinały. Czekają nas naprawdę ciekawe pojedynki. Zaczniemy od Wawrinki z Medvedevem. To może być naprawdę dobry mecz, a raczej powinien takim być. Wawrinka, który wygral z Djokovicem ( nie do końca sprawnym, ale teraz to nie ma znaczenia) jest zawsze groźny i to taki stary wyga tenisowy, nie podpala się, a Gra po prostu swoje. Głównym atutem Stana jest fenomenalny jednoreczny bekhend i serwis, który w ostatnich latach jest na naprawdę dobrym poziomie. Na przeciw stanie Medvedev, czyli młody Rusek, który w tym momencie jest 5 rakieta świata i ks początku roku prezentuje się świetnie. Bardzo dobry serwis plus nie wymieka w długich wymianach i potrafi grać agresywnie. Wydaje się, że Danill w takiej formie jest w stanie dzisiaj ograć Wawrinke i zameldowac się w półfinale US Open, ale dzisiaj może być mu bardzo ciężko nie tylko ze względu na świetnego przeciwnika, ale też przez to, że nie oszczędzal się w turniejach poprzedzających US Open i brał udział w każdym dając z siebie wszystko. Myślę, że Wawrinka doskonale sobie zdaje z tego sprawę i im dłużej ten Mecz będzie się przeciągal tym lepiej dla Szwajcara, dlatego myślę, że pierwsze 3 sety będą bardzo wyrównane i to spotkanie na pewno się w tych 3 setach nie zakończy dlatego nie będę bawił się tu w typowanie zwycięzcy, a pogram Over gemow. 
Wawrinka - Medvedev Over 42,5 gemow @ 2,14 Fortuna​​

Do tego jeden typ bez analizy, bo to powinno być łatwe spotkanie dla Rogera. 
Federer - Dimitrov DW 3:0 @1,70 Fortuna 
​​
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
cytat z dnia 3 września 2019 11:37 przez planStary życzę Ci jale najlepiej ale nie graj tenisa po takim kursie. Dużo osób pewnie też tak typuje jak ty 3-0 a buki mogą być zarobione bo np bulgar wygra set. szukaj niespodzianki pp wyższym kursie takim typie który mało osób stawia.
Jakie to ma znaczenie ile osób tak typuje? Federer ma juz swoje lata i musi kończyć swoje mecze jak najszybciej, by się zregenerować. Jeśli Roger zagra swoje to wygra ten mecz, bo Dimitrov nie ma żadnych argumentów. Bulgar słabo serwuje i gra bardzo agresywnie, co dla Rogera jest woda na młyn :) jeśli tylko Szwajcar nie będzie miec żadnych momentów słabości, to powninen to zakończyć w 3 setach 
 
T 3

taslan

Użytkownik
Federer - Dimitrov
Federer -6 gemów @1,76


Można powiedzieć, że zagrają oryginał z kopią, bo Dimitrov od wielu lat nazywany był "baby Fed". No ale do rzeczy. Niesamowicie się Roger rozkręcił, przejechał się jak walec po Evansie i Goffinie. W zasadzie wszystko funkcjonowało na najwyższym poziomie, serwis, return, forehand, backhand, gra przy siatce - w żadnym elemencie rywal nie dorównywał Szwajcarowi. Dimitrov już teraz osiągnął dobry wynik, ponieważ ten sezon nie jest dla niego udany. Niby udało mu się awansować, ale swoją grą nie zachwyca jak choćby wtedy, kiedy dochodził do półfinału Australian Open. W swojej grze przypomina Federera, ale w każdym elemencie jest słabszy. 

Wawrinka - Medvedev
Wawrinka @1,86


Stan the Man rozkręca się. Bardzo dobry mecz z Djokoviciem, nawet gdyby Nole nie grał z kontuzją to miałby ogromne problemy z Wawrinką. Posyłał bomby z forehandu, backhandu i serwisu, potrafił pograć agresywnie i po prostu bardzo dobrze się prezentował. Medvedev zaczął turniej dobrze, ale od 2 rundy, kiedy zgłaszał jakiś uraz, gra o wiele słabiej. Tracił sety w każdej z rund i o ile Stan z meczu na mecz gra coraz lepiej, to Medvedev prezentuje odmienną tendencję. 
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom