>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

ATP Wielki Szlem: US Open 2019 - turniej główny - 26.08.2019-08.09.2019

Status
Zamknięty.
C 0

carloquero

Użytkownik
Federer R. - Evans D. @1,98 +3,5 seta 

Na pierwszy rzut oka mógłby ktoś pomyśleć, że typ z kapelusza jednak przyjrzyjmy się temu bliżej. Oglądam regularnie mecze Evansa i twierdze, że to bardzo dobry i równy gracz miewa czasem słabsze momenty jednakże na tym turnieju wygląda po prostu jakby trafił z formą. Wygrane w ładnym stylu po 3:1 z Pouille L. i Mannariano A. napawają optymizmem gdzie, gdyby Brytyjczyk zachował więcej zimnej krwi to skończyłby te spotkania w 3 setach. Poz tym przypomina mi się mecz z Rafą przed US Open, gdzie fakt przegrał w 2 setach, ale po mega wyrównanym meczu i mógł śmiało liczyć tam na więcej. Przejdźmy do Federera, co tu mówić legenda, tenisista kompletny, jednak wiek robi już powoli swoje i Szwajcar nie jest już tak regularny, że nie zdarza mu się mieć słabszych momentów. Dla naszego pecha niestety będzie on powoli schodził z najwyższej sceny i zbliżał się ku końca kariery. Patrząc na ostatnie jego mecze chociażby ma tym turnieju, gdzie ze słabszymi rywalami jak Nagal S. czy Dzumhur D. tracił po secie to czemu miałby nie stracić z perspektywicznym Evansem. Jakieś uwagi do typu ? Zapraszam do dyskusji, polecam też zagrać set Evansa po kursie 1.87 :)
 
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
Jedna uwaga: Pouille 51 winnerów i 83(!!!) UE. 48% pierwszego serwisu. Meczu nie widziałem, ale statystyki wskazują, że bardziej ten mecz przegrał Francuz, niż Evans wygrał.
Inna sprawa, że Federer mocno niepewnie wygra, jakby Dzumhur nie miał problemów ze zdrowiem to mógł tam nawet do 5. seta doprowadzić. Kurs na over setowy chyba rzeczywiście przesadzony, ale Roger to Roger - jak wrzuci trzeci bieg to z takiego przeciętniaka jak Evans nie będzie co zbierać.
 
lazan 642

lazan

Użytkownik
1.Te mecze na dzisiaj to jedna wielka nie wiadoma szczegolnie De Minaur i Nishi, normalnie to Nishi ,,u siebie'' wygra ten mecz, ale ciezko powiedziec o jego dyspozycji bo to bedzie taki 1-szy powazny sprawdzian.

2. Bazyl - ciezko powiedziec gra jak chce, jak zagra na tyle ile pary ile ma i bezdie mu sie chcialo to wezmie ten mecz. Ale ja mam wrazenie ze on sie bawi w tym turnieju.

3. Mimo wszystko nie wiadomo jak u Premiera i Nole z forma wiec w ich strone nie obastawialbym meczow.

4. Wawrinka dokladny wynik 3:0 kurs 1.50 - ,bardziej sie kieruje tym ze Pablo Lorenzi ma prawie 38 lat i 2 pierwsze rundy to mecze 5-cio setowe w dodatku ten wczorajszy prawie 5 h. Malo czasu na regeneracje, sowje juz osiagnal na tym turnieju.

5. Dima -1,5 seta z Polakiem kurs 1.45. Brawo dla Kamila ze doszedl tak daleko. Dzisija stanie naprawde w dobrej formie Bulgar naprzeciw (ogladalem ostatni mecz Bulgara i gral b.dobrze, wynik moze mylic ale poziom tamtego spotkania z gornej polki). Ogladalem takze mecz Polaka wczoraj no i co by powiedziec, PAblo od stanu w 4 secie z kontuzja, wiec kto wie kto by wygral mecz. Kamil nie gra zle no ale po 2-giej stronie wypoczety Dima i Kamil po dwoch 5-cio setowych meczach, nie sadze aby dzisiaj znowu gral 5 setow.

a wiec na dziisja Duble :)

osatni typ wszedl Fabianno po kursie 5.40   :)  z Thiemem

ps. Stomil Olsztyn - Zaglebie Sosnowiec 02, ewentualnie czytsa 2 - kursy wyborne
 
 
lazan 642

lazan

Użytkownik
a tak oglnie to pogralem dzisiaj Rafa win po kursie 2.90 na caly turniej

a takze Medison Keys zajdzie do polfinalu po kursie 3.90 :)
 
T 3

taslan

Użytkownik
Federer - Evans  
Federer przegra 1 seta i wygra mecz @6,50

Trochę życzeniowy typ, ale patrząc na ostatnią dyspozycję obu panów to kurs trochę przesadzony. Federer słabo wchodzi w mecze, w dwóch pierwszych rundach przegrywał właśnie pierwszego seta by potem bez większych problemów poradzić sobie z rywalami. A nie byli oni wcale z wysokiej półki, pierwszy z końca drugiej setki, drugi z końca pierwszej setki. Evans to o wiele lepszy zawodnik, trafił z formą. Do tego często chodzi do siatki, a patrząc właśnie na to jak Roger wchodzi w mecze to taka agresywna gra może go zmusić do jeszcze większej ilości błędów. Potem powinien standardowo wejść na swój poziom i grać swoje. 
 
T 3

taslan

Użytkownik
cytat z dnia 30 sierpnia 2019 12:10 przez micanMacie jakieś ciekawe propozycje na dziś ? Nishikori i Goffin nadają się na dubla? Basilaszwili tez wygląda przyzwoicie.
Nishikoriego bym nie ruszał
Nie po takim kursie, De Minaur zawsze jest groźny a Japończyk jest nierówny. Nie zapominajmy, że Nishikori nie ma serwisu, w przeciwieństwie do Minaura. To może mieć duże znaczenie w kluczowych momentach albo w chwilach, kiedy jeden bądź drugi będą mieli mały kryzys, okres słabszej gry. De Minaur jeszcze będzie mógł się poratować serwisem, Nishikori nie bardzo. Ja w tym meczu celuję w handicap w stronę Australijczyka.  

E:
I w miarę gładko wygrał De Minaur :D
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
Koepfer win 2.4 lvbet    
 
Mi osobiście ostatnio Basil kompletnie nieimponuje. Widziałem z 2 mecze, gdzie ledwo trafiał pierwsze serwisy. W wymianach też dużo dziwnych wyborów, a to klasycznie mocno uderza i potrafi wypracować sobie przewagę. Koepfer natomiast bardzo solidnie gra od kwali - dobrze serwuje, gra mądrze, nie podpala się i dodatkowo ta lewa ręka dużo pomaga. Z opelka byl dogiem, a opelka to praktycznie sam serwis. Tutaj to wymiany będą problemem, ale za to Gruzin potrafi też się pogrążyć serwisem i na to liczę. Koepfer jak już przełamuje to nie jest prosto odebrać mu podanie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
P 0

plan

D
Na kogo trafi Djoko jakby jutro awansował? JAK TO sprawdzić?  Według mnie ten mecz wygra Kudla bo gra u siebie. Jeśli już w stronę novaka to 3-2. Mogą być tutaj 2 sety ugrane dla Kudly. Wydaje mnie się ze djoko ładnie sprzeda ten mecz.
 
M 220

mm25

Użytkownik
cytat z dnia 30 sierpnia 2019 15:32 przez planNa kogo trafi Djoko jakby jutro awansował? JAK TO sprawdzić?  Według mnie ten mecz wygra Kudla bo gra u siebie. Jeśli już w stronę novaka to 3-2. Mogą być tutaj 2 sety ugrane dla Kudly. Wydaje mnie się ze djoko ładnie sprzeda ten mecz.
Dlaczego Djoko ma odpuscic?
 
mazak24 5,7K

mazak24

Użytkownik
cytat z dnia 30 sierpnia 2019 15:32 przez planNa kogo trafi Djoko jakby jutro awansował? JAK TO sprawdzić?  Według mnie ten mecz wygra Kudla bo gra u siebie. Jeśli już w stronę novaka to 3-2. Mogą być tutaj 2 sety ugrane dla Kudly. Wydaje mnie się ze djoko ładnie sprzeda ten mecz.
Wygrany z meczu Wawrinka-Lorenzi
 
P 0

plan

D
Djoko może nie odpuści, ale wątpie że łatwo wygra tutaj 3-0. Dlaczego? Djoko aż tak bardzo nie zależy na US i przyjechał na wakcje tak jakby (post u góry), ostatnio ma problemy z ręką, Kudla gra u siebie więc może powalczyć, dzisiaj nie było sensacji więc może będzie odpadnięciem Djoko? Kolejne to wysoka pula nagród - dużo osób stawia konkretną kasę na Djoko no to on może odpadnie i ludzie nie zarobią na nim a kasę organizatorzy skąd powinni wziąć. W next rundzie jeśli by przeszedł to zagra z Wawrinką, wątpie żeby mu się chciało zwłaszcza że tyle razy grali ze sobą i może mu to zbrzydło. O wiele ciekawszy dla ludzi tam będzie pojedynek Kudla - Wawrinka. Raz do roku Djoko odpada po wysokim kursie z jakiegoś turnieju.
Podsumowując - uważam że Djoko wygra 3-2, ale jakby miał odpaść to 3-1 dla Kudly.
 
lazan 642

lazan

Użytkownik
cytat z dnia 30 sierpnia 2019 13:20 przez lazan1.Te mecze na dzisiaj to jedna wielka nie wiadoma szczegolnie De Minaur i Nishi, normalnie to Nishi ,,u siebie'' wygra ten mecz, ale ciezko powiedziec o jego dyspozycji bo to bedzie taki 1-szy powazny sprawdzian.

2. Bazyl - ciezko powiedziec gra jak chce, jak zagra na tyle ile pary ile ma i bezdie mu sie chcialo to wezmie ten mecz. Ale ja mam wrazenie ze on sie bawi w tym turnieju.

3. Mimo wszystko nie wiadomo jak u Premiera i Nole z forma wiec w ich strone nie obastawialbym meczow.

4. Wawrinka dokladny wynik 3:0 kurs 1.50 - ,bardziej sie kieruje tym ze Pablo Lorenzi ma prawie 38 lat i 2 pierwsze rundy to mecze 5-cio setowe w dodatku ten wczorajszy prawie 5 h. Malo czasu na regeneracje, sowje juz osiagnal na tym turnieju.

5. Dima -1,5 seta z Polakiem kurs 1.45. Brawo dla Kamila ze doszedl tak daleko. Dzisija stanie naprawde w dobrej formie Bulgar naprzeciw (ogladalem ostatni mecz Bulgara i gral b.dobrze, wynik moze mylic ale poziom tamtego spotkania z gornej polki). Ogladalem takze mecz Polaka wczoraj no i co by powiedziec, PAblo od stanu w 4 secie z kontuzja, wiec kto wie kto by wygral mecz. Kamil nie gra zle no ale po 2-giej stronie wypoczety Dima i Kamil po dwoch 5-cio setowych meczach, nie sadze aby dzisiaj znowu gral 5 setow.

a wiec na dziisja Duble :)

osatni typ wszedl Fabianno po kursie 5.40   :)  z Thiemem

ps. Stomil Olsztyn - Zaglebie Sosnowiec 02, ewentualnie czytsa 2 - kursy wyborne
 mam nadzieje ze ktos pogral wczoraj moje typy 4/4 :) 
1. 1.50   
2. 1.45   
3. 1.60   
4. 2.80 !!!   

dzisiaj tez sie cos pojawi :)


 
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
dx2 210,2K

dx2

Użytkownik
Czy jest tu jakis moderator czy pojechał na wakacje?
Wchodzac tutaj to jeden przybigl z dzialu z typami na zywo, bo widocznie kolegow zabraklo do debaty tam i pisze o sprzedanych meczach, drugi cytuje kazdy swoj post, chcac sie dowartosciowac i oznajmic całemu swiatu, że cos trafil, trzeci zadaje pytanie kto wygra, a czwarty po drodze chwalil sie ile to milionow wygral bez podawnia typow, a piaty to juz w ogole jest z innej galaktyki i do konca zycia ma zamiar grac przeciwko Djokovicowi. Ten dzial nie sluzy takim rzeczom.

Gdyby policzyc typy na ostatnich 2-3 stornach to tutaj ponad polowa postow nadaje sie do wywalenia. To jest dzial z typami.
Jak ludzie maja szukac tu typow jezeli musza sie przebijac przez 5 stron, gdzie polowa to spam podobny do tego wymienionego na poczatku posta?
 
lazan 642

lazan

Użytkownik
cytat z dnia 31 sierpnia 2019 09:40 przez dx2Czy jest tu jakis moderator czy pojechał na wakacje?
Wchodzac tutaj to jeden przybigl z dzialu z typami na zywo, , bo widocznie kolegow zabraklo tam i pisze o sprzedanych meczach, drugi kopiuje kazdy swoj post, chcac sie dowartosciowac i oznajmic całemu swiatu, że cos trafil, trzeci zadaje pytanie kto wygra, a czwarty po drodze chwalil sie ile to milionow wygral bez podawnai typow, a piaty to juz w ogole jest z innej galaktyki i do konca zycia ma zamiar grac przeciwko Djokovicowi.

Gdyby policzyc tytpy na ostatnich 2-3 stornach to tutaj ponad polowa postow nadaje sie do wywalenia. To jest dzial z typami.
Jak ludzie maja szukac tu typow jezeli musza sie przebijac przez 5 stron, gdzie polowa to spam podobny do tego wymienionego na poczatku posta?

Najlepsze jest to ze problem ma ten co 2- razy sie udzielil na Us Open ATp. :) 

Po to jest to forum zeby sie wymieniac informacjami i pogladami :) a jak chcesz tylko typy to zapraszam na typy dnia :) tam podaja Ci typy.

Po 3 to Ty zaczynasz afere :)

Po 4 nie musze sie dowartosciowac :) ale widze ze zawistnosc jest w Tobie ze komus wchodza typy po dobrych kursach i moze to Cie boli? Nie mam zamiaru robic spamu i odpisywac Ci na twoja odpowiedziec wiec jesli chcesz dalej rozmaiwac to zapraszam priv.

Pablo Andujar win po kursie 1.73

Andujar widac ze bardzo dobrze gra w tym turnieju, ma forme i potrafi zagrac w wymianach lepiej jak Bublik. Bublik gosc niemozliwy po w poprzednim spotkaniu poslal 48 asow, ale przy tym takze okolo 30 df . Hiszpan gra b.rowno nie popelnia bledow wiec jesli dojdzie do wymian to Pablo zgarnie te gemy. Bedzie wyrownany mecz zapewne ale to Hiszpan jest regularniejszy co zapewne bedzie kluczem do wyrania tego spotkania.

 
 
dx2 210,2K

dx2

Użytkownik
Oczywiscie musial zacytowac... bo inaczej nie bylby soba.

Rzeczywiscie cytowanie swoich postow i powielanie ich po raz drugi to duzo wnosi i jest to bezcenny wklad w dzialalnosc tego forum. Rozumiem, ze jakbym zaczal cytowac swoje posty to mialbym ich dwa razy wiecej i ladniej by wygladalo. Tyle, ze ja nie potrzebuje sie sztucznie dowartosciowywac po trafionym typie i i ich cytowac, albo stawiac plusow obok typow w przeciwienstwie do Ciebie.
Rozumiem tez, ze wg Ciebie kopiowanie i cytowanie wlasnych postow sluzy... "wymianie informacji", jak to okresliłes. W sumie mozliwe, dla kazdego uzytkownika forum do "informacja", ze umiesz poslugiwac sie przyciskiem "cytuj". Innej wymiany informacji w tym nie dostrzegam.

Masz racje, jestes jedynym typerem na forum i prawdopodobnie tez na swiecie, ktory trafia i  caly swiat Ci zazdrosci.
A tak na marginesie, napisalem jak widzisz ponad 2600 postow z czego grubo ponad 90% w tym dziale, wiec przy Twojej ilosci to troche wiecej, wiec takie aluzje o tym ile to wnisoles do tego dzialu mozesz sobie darowac.
 
 
T 3

taslan

Użytkownik
lazan, myślę, że dx2 chodzi o to, żebyś po prostu rozliczył swoje typy normalnie, przez edycję posta, a nie tworzył tutaj sztucznego ruchu przez podliczenie w osobnym poście i zapowiadanie, że dzisiaj coś się pojawi. Bo to tylko niepotrzebnie zaśmieca temat a do prowadzenia dyskusji są inne tematy ;)

Na dzisiaj proponuję

Nadal -8 gemów @1,81  

Rafa sobie poodpoczywał, bo Kokkinakis oddał mecze walkowerem. Nadal jest w formie, z Millmanem pewna wygrana. Żeby wygrać punkt z Rafą trzeba się sporo nabiegać, bo zbyt wielu błędów to on nie chce popełniać. Chunga mogło już tutaj nie być, 2 pięciosetowe boje z Escobedo i Verdasco. Z Hiszpanem powinien odpaść, w 2 pierwszych setach ugrał ledwie 3 gemy. Później coś się "popsuło", i kolejne sety już wygrał. Ogółem jego gra nie wygląda najlepiej, nie potrafi nawiązać do swoich lepszych czasów i dzisiaj powinien gładko przegrać.

Kyrgios @1,60  

Nick ostatnio o wiele mniej pajacuje. Bardziej skupia się na grze i są efekty. Oczywiście, swoje musi dołożyć w praktycznie każdym meczu, trochę cyrku musi być. Ale przy tym gra znakomicie, świetnie serwuje, potrafi potężnie uderzyć z forehandu i backhandu. Rublev również w całkiem dobrej dyspozycji, ale do Nicka się nie umywa. Kyrgios jest według mnie większym faworytem niż wskazuje na to kurs i można zaryzykować coś w jego stronę.
 
mrw2019 1,1K

mrw2019

Użytkownik
Ja proponuję over 3,5 seta w meczu Monfilsa z Shapovalovem oraz Isnera z Cilicem. Na Betfanie złapie sie bez podatku akurat na podwojenie a ryzyko ze nie siądzie sądze, ze stosunkowo niskie, co sądzicie?
Pozdr
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom