>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [91]

Status
Zamknięty.
psychol32 402,1K

psychol32

Użytkownik
cytat z dnia 29 sierpnia 2019 10:07 przez adik1992

Tylko jak się ma Legia z tamtego okresu do obecnej. Jak kluby z dwóch innych bajek. Nie twierdzę że odpadna bo to sport co pokazała Legia w tamtym roku że dla nich niemożliwe nie istnieje ale takie porównywanie nie ma sensu. 
Rangers też się nijak nie ma do Celticu z tamtego okresu./
 
Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
cytat z dnia 29 sierpnia 2019 12:57 przez przestrzalninja...moj kurs to 1,5 taki kurs powoduje ze nie obstawiam na rangersow ani na legie a u ciebie jaki to jest kurs czytalem twoj temat pisalas zechcesz sie rozwijac, wiec sprawdzam jak bardzo sie rozwinelas ;) 
Ja się nie rozwijam a wręcz przeciwnie :)
Gdybym miała ustalić kursy na mecz Legii:
1,25 - 5,00 - 9,80

Dostaniemy po uszach za te dyskusje ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
ciekawe, zezadalem pytanie kamilci a tak naprawde dotyczy ono wszystkich zainteresowanych meczem legii. nie wiem co kto pisal, ale traktuje wszystkich sprawiedliwie.wiec mam pytanie do wszystkich uczestnikow dyskusji. skoro legia ma dostac baty i nie ma co sie ludzic to jaki kurs sprawilby, zebys tak nie pisal? nie tego tez nie zrozumiecie, bo to nie pytanie do wszystkich. to napisalem zebys sie zastanowil nad soba chwile jeden z drugim w jakim celu tu jestes... zeby bylo sprawiedliwie musze zadac inne pytanie, zeby wszyscy 'zainteresowani' obstawianiem meczu legii sprawiedliwie odpowiedzili nie chce nikogo pominac. jakie bys wystawil kursy przeciwko rangersom gdyby gral tam inny polski klub? tzn. jakie kursy wystawilbys gdyby przeciwko rangersom gral twoj ulubiony klub przez pryzmat ktorego tak nie nawidzisz legie ;p sedzia bedzie mecz rangersow i sie okaze czy masz racje. wiemy z bukmachrzy wystawili okolo 1,5 na rangersow i ja sie z nimi zgadzam. jesli wystawisz kurs swojej ulubionej druzyny tzn. ocenisz jej szanse w meczu z rangersami na wyjezdzie i wystawisz kurs na rangersow przeciwko twojej ulubionej druzynie... to dowiemy sie prawdy. jesli twoj kurs bedzie za wysoki to klamiesz i twoje argumenty nie sa prawdziwe. jesli kurs bedzie za niski to mowisz prawde i twoje argumenty sa prawdziwe.  bo jak podasz swoj kurs na rangersow przeciwko swojej ulubionej druzynie to jesli mam racje i mowisz to z nienawisci do legii... i nie wiem jak, bo zmeczony jestem ide sie zdrzemnac o 17;30 mistrzostwa europy kobiet ale juz pogralem to wstane tylko moze polski buk wystawi cos na te mecze, bo betfan usunal jak zagralem za kilkaset zl w dublu z bosnia gruzja kobiet obie nie strzela kurs ponad 2... gram pare tygodni tak do 1500zl stawkami. skoro takafirma boi sie kogos takiego jak ja i mnie limituja to nie musze nic robic, bo bukmacher wycenil ze mam value xd czy nie ;p milego dnia wszystkim zycze


edit; kamilcia moje pytanie ciebie nie dotyczy ty juz znasz odpowiedz bez wzgledu na wynik jest dobra ;)

 
 
zderzok 3,5K

zderzok

Użytkownik
cytat z dnia 29 sierpnia 2019 15:55 przez przestrzalninjaciekawe, zezadalem pytanie kamilci a tak naprawde dotyczy ono wszystkich zainteresowanych meczem legii. nie wiem co kto pisal, ale traktuje wszystkich sprawiedliwie.wiec mam pytanie do wszystkich uczestnikow dyskusji. skoro legia ma dostac baty i nie ma co sie ludzic to jaki kurs sprawilby, zebys tak nie pisal? nie tego tez nie zrozumiecie, bo to nie pytanie do wszystkich. to napisalem zebys sie zastanowil nad soba chwile jeden z drugim w jakim celu tu jestes... zeby bylo sprawiedliwie musze zadac inne pytanie, zeby wszyscy 'zainteresowani' obstawianiem meczu legii sprawiedliwie odpowiedzili nie chce nikogo pominac. jakie bys wystawil kursy przeciwko rangersom gdyby gral tam inny polski klub? tzn. jakie kursy wystawilbys gdyby przeciwko rangersom gral twoj ulubiony klub przez pryzmat ktorego tak nie nawidzisz legie ;p sedzia bedzie mecz rangersow i sie okaze czy masz racje. wiemy z bukmachrzy wystawili okolo 1,5 na rangersow i ja sie z nimi zgadzam. jesli wystawisz kurs swojej ulubionej druzyny tzn. ocenisz jej szanse w meczu z rangersami na wyjezdzie i wystawisz kurs na rangersow przeciwko twojej ulubionej druzynie... to dowiemy sie prawdy. jesli twoj kurs bedzie za wysoki to klamiesz i twoje argumenty nie sa prawdziwe. jesli kurs bedzie za niski to mowisz prawde i twoje argumenty sa prawdziwe.  bo jak podasz swoj kurs na rangersow przeciwko swojej ulubionej druzynie to jesli mam racje i mowisz to z nienawisci do legii... i nie wiem jak, bo zmeczony jestem ide sie zdrzemnac o 17;30 mistrzostwa europy kobiet ale juz pogralem to wstane tylko moze polski buk wystawi cos na te mecze, bo betfan usunal jak zagralem za kilkaset zl w dublu z bosnia gruzja kobiet obie nie strzela kurs ponad 2... gram pare tygodni tak do 1500zl stawkami. skoro takafirma boi sie kogos takiego jak ja i mnie limituja to nie musze nic robic, bo bukmacher wycenil ze mam value xd czy nie ;p milego dnia wszystkim zycze


edit; kamilcia moje pytanie ciebie nie dotyczy ty juz znasz odpowiedz bez wzgledu na wynik jest dobra ;)
 
ale bełkot, co ma piernik do wiatraka ? :)
 
19nowik45 19,7K

19nowik45

Użytkownik
cytat z dnia 29 sierpnia 2019 17:42 przez 19nowik45Vardar - THW Kiel
52 minuta, 22:32
Blow 5:13 w 2 połowie.
Vardar +11.5 - 1.80
Zniszczyli ich Niemcy, ale Macedończycy powinni pokryć handi.
      
Niemcy odpuścili kompletnie.
30:34, mogłem więcej obstawić.
Ważne, że siedzi.
      
 
Otrzymane punkty reputacji: +29
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom