>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

ATP Wielki Szlem: US Open 2019 - turniej główny - 26.08.2019-08.09.2019

Status
Zamknięty.
zderzok 3,5K

zderzok

Użytkownik
cytat z dnia 29 sierpnia 2019 11:22 przez mateuszx77Znawcy ... Ten US open jest tak nieprzewidywalny że szkoda kasę na to ladowac, tyle niespodzianek dawno nie było....
Dlatego polecam obserwować co się dzieje i grać tylko live jak ktoś ma czas.
 
zderzok 3,5K

zderzok

Użytkownik
cytat z dnia 29 sierpnia 2019 09:21 przez mrbrightsideHaha Opelka Koepfer :) ogladalem ten mecz caly i to jest niewiarygodne ale dla mnie Opelka sie podłożyl. Amerykaniec gral taki dobry mecz z fogninim i dostał sredniego niemca Koepfera z ktorym umie grac majac bilans h2h 3:0.. Dodatkowo gra przed swoją publicznością na najwiekszym turnieju w kraju i motywacji mu nienpowinno zabraknąć... A teraz fakty co sie wydarzylo w meczu. Koepfer wygladal juz na samym poczatku bardzo zle pod wzgledem samej gry jak i o dziwo fizycznie???? w drugim gemie seta 1 byl spocony doslownie jakby gral przed meczem 2h na orliku z chłopakami pod blokiem i po tym nie mial czasu wziac prysznica ani zmienic koszulki tylko przybiegl id razu na mecz z Opelka ????albo nie wiem moze niemiec sobie poszedl przed samym meczemdo klubu  na manhatanie zeby sie rozluznic i wypil drinka z jakims cukierkiem dla rozluźnienia?  No nie iwem nie wiem naprawde nie wiem...Ogladajac 1 set mialem wrazenie ze amerykanin nie ma prawa przegrac z Niemcem. No i Opelka pyk lamie sie w 1 secie nawet bez taja się obeszło  Mysle sobie ' ok przegral seta niemiec  mial fart bo sam sie meczyl prawie przy kazdym swoim serwisie ale nie ma opcji zeby sie to w 3 setach skonczylo' ...Opelka jednak koniecznie chcac udownodnic ze tenis jest nieprzewidywlany i ze  ludzie a szcegolnie tajperzy g#&amp;$no się znają dorzuca skutecznosc brejkpointow na poziomie 1/8 do tego przegrywając seta z  prowadzenia 3:0 w gemach  i marnuje jeszcze 4 setowe pilki w tym secie. Rezultat taki ze przegrywa ogólnie 0:3 w setach ze slabo/srednio wygladajacym niemcem???? jakby to moja Śp babcia powiedziala 'no komedia za darmo' ????


Ja dzisiaj gram Majchrzaka po kursie 2.2
Majchrzak ma szanse na zyciowy sukces jest w formie lubi grac na hardzie w przeciwieństwie do Cuevasa ktory jest urodzonym ziemniakiem.polak widac ze jest mega ambitnybi ma umiejętności bardzo chce dorownac Hurkaczowi w tych sukcesach . Polak ma swietny serwis jak na takie warubki fizyczne do tego jest bardzo regularny poradzil sobie z Jarrym cuevas na hradzie mysle ze to podobny poziom tylko ze na serwisie z Pablem bedzie mial troche latwiej nizbz Jarrym. Moim zdaniem kurs fajny i patriotycznie dla emocji wiekszyxh moNa zagrać..grane w sts
gość wolał otrzymać $ niż być w kolejnej rundzie.

Co do Polaka, myślę podobnie + miał dłuższy odpoczynek po tej 5 setówce (wczoraj padało)
 
F 0

frankforum1017

Użytkownik
cytat z dnia 29 sierpnia 2019 13:34 przez madman01

Po co? Żeby mi ktoś dał repute? Albo żebym w jakimś konkursie forumowym wygrał marne 100 plnow?
Nie jestem zadnym konkursowiczem, a jak trzeba to się podziele wiedzą z odpowiednimi osobami..Ośmieszam się, ale co szlem zgarniam ciekawą kasę, a to że nie wklejam kuponów nie znaczy że wymądrzam się po fakcie, Ośmieszać to się może administracja, dając ochłapy w swoich konkursach, ale niektórzy to łykają. Kiedyś to forum żyło i mozna było merytorycznie podyskutować, ale teraz widze więcej jest przypadkowych osób...Po za tym mi żaden rozgłos nie jest potrzebny, sorry ale musiałem to napisać, na twój arcymądry post.
Po co zatem zabierasz głos skoro tu wszystko jest takie be? Kompletny brak logiki w tym co powypisywałeś. Pogrubiony przeze mnie fragment teksu pokazuje jaki jesteś przewidywalny. Bez odbioru.
 
T 3

taslan

Użytkownik
Kokkinakis - Nadal [zwrot] 
Nadal -8,5 gemów @1,64

Nie jest to zły kurs. Rafa w formie, jak widać zresztą. Z Millmanem szybki mecz, bez większych problemów zameldował się w kolejnej rundzie. Przed US Open zagrał w Montrealu, gdzie pewnie zwyciężył, w finale wręcz roznosząc w pył Medvedeva. Co o Rafie można mówić - ściana, mało błędów, mocne uderzenia - po prostu jeden z najlepszych tenisistów na świecie. Kokkinakis zapowiadał się na dobrego tenisistę, ale niestety kariera nie poszła po jego myśli. Niedawno wrócił do gry, zresztą w okresie od Australian Open do lipca rozegrał tylko jeden mecz. Z Ivashką miał trochę problemów, ale się z nim uporał. Jak Rafa zacznie mu przerzucać piłki na drugą stronę to będzie bezradny. Poratuje się czasem serwisem, ale to tyle. Handicap na spokojnie do zrobienia, wystarczy jedynie wynik typu 6:3, 6:3, 6:3, a nie można wykluczyć, że któryś z setów skończy się wynikiem np. 6:1.

Dellien - Medvedev   
Medvedev -9,5 gemów @1,65

Różnica klas ogromna. Dellien to ziemniak, na twardej nawierzchni gra słabiutko. Jedynie szczęściu zawdzięcza swój awans do 2 rundy. A Medvedev w bardzo dobrej formie. Finał w Waszyngtonie i Montrealu, wygrana w Cincinnati, ograni choćby Goffin, Djoković, Thiem czy Rublev. Gunneswaran w pierwszej rundzie rozniesiony, ugrał marne 7 gemów. Spodziewam się tutaj pogromu jeśli Medvedev podtrzyma swoją dyspozycję. Spokojnie można by ładować nawet wyższe handicapy.
 
marylka 5,4K

marylka

Użytkownik
Fabbiano-Bublik @ 1.57 fortuna krecz brak zwrotu    nie docenilem dzisiejszej medycyny

Krotko. To co we wtorek gral Bublik to wielka lipa. Ogromne klopoty zdrowotne. Miedzy gemami nie siadal, tylko 60 sek spedzal na lezaco. Wygladalo to komicznie. Z forhendu gral nawet slajsami bo nie mogl otwarta rakieta uderzac. Biegal z niczego do siatki.
I wygral. A z kim wygral? Z czlowiekiem o nazwisku Giraldo. Z czlowiekiem, bo tenisista Kolumbijczyka bym nie nazwal.
Bublik daje mu slajsy lecace 10 sekund, a ten stoi na lini koncowej zamiast chwytac te balony przy siatce.
Koles by sie nadawal do tenisa kobiecego.
Nie sadze by u Bublika bylo ze zdrowiem lepiej, napewno nie duzo lepiej.
Zagra z Fabbiano, powazny gosciu.
Juz pomijajac to za w 1 rundzie ogral Thiema.
 
 
T 126

tenisowo

Użytkownik
To co pokazali opelka i paire  każe się poważnie zastanowić nad sensem grania u buka w tenisa... Ja jako pasjonat tenisa  jak widzę francuza który w decydującym secie bije po autach i siatce po prostu nie wierzę .Już na początku tie breaka powiedziałem że paire się podłoży i przegra i się sprawdziło... Znaczy  tu wiara nie ma nic do rzeczy... tenisiści sami ustawiaja sobie mecze - tzn. omawiają turnieje z trenerem w których walczą a w których odpoczywają. Nishioka tak dobry niedawno oddaję  się lopezovi w 4 setach.....  przed chwila Halep przegrywa z otyłą rywalką???a za tydzień zagra jakiś turniej życia...w arabii saudyskiej.
Murowani faworyci jak wielka trójka przegrywaja sobie po secilku i najlepiej na początku meczu żeby w końcowej fazie meczu nie narazić się na jakieś nieprzewidziane wydarzenia...
 
 
wodzu1902 173

wodzu1902

Użytkownik
Nadal - Kokkinakis
Nadal under 18.5  @1.85


Witam, pozwolę sobie ponowić typ na 3-0 Rafy bez tie-breaka w żadnym z setów. W pierwszej rundzie weszło z Millmanem więc dlaczego dziś miało by się nie udać. Kurs na wygraną Rafy 3-0 to 1.28, z kolei kurs, że w meczu będzie tie break to również kurs rzędu 1.30. Dlatego uważam, że przebicie kursu jest tak duże, że na prawdę warto zagrać ten typ. Tym bardziej, że w ważnych turniejach Nadal to bardzo solidny zawodnik i zazwyczaj słabszych rywali odprawia z kwitkiem po szybkich 3-0. Powodzenia
 
T 0

thefreshmind993

Użytkownik
cytat z dnia 30 sierpnia 2019 00:31 przez wodzu1902Nadal - Kokkinakis
Nadal under 18.5  @1.85


Witam, pozwolę sobie ponowić typ na 3-0 Rafy bez tie-breaka w żadnym z setów. W pierwszej rundzie weszło z Millmanem więc dlaczego dziś miało by się nie udać. Kurs na wygraną Rafy 3-0 to 1.28, z kolei kurs, że w meczu będzie tie break to również kurs rzędu 1.30. Dlatego uważam, że przebicie kursu jest tak duże, że na prawdę warto zagrać ten typ. Tym bardziej, że w ważnych turniejach Nadal to bardzo solidny zawodnik i zazwyczaj słabszych rywali odprawia z kwitkiem po szybkich 3-0. Powodzenia
Zauważ, że taki typ nie jest jednoznaczny z brakiem tie-breaka. Może Nadal któryś z setów wygrać 7:5, wtedy tie-breaka co prawda nie ma, ale typ już nie wchodzi ;)
Pozdrawiam, powodzenia! 
 
wodzu1902 173

wodzu1902

Użytkownik
cytat z dnia 30 sierpnia 2019 02:12 przez thefreshmind993

Zauważ, że taki typ nie jest jednoznaczny z brakiem tie-breaka. Może Nadal któryś z setów wygrać 7:5, wtedy tie-breaka co prawda nie ma, ale typ już nie wchodzi ;)
Pozdrawiam, powodzenia! 
masz rację, generalnie chodzi o 7 set.
 
lazan 642

lazan

Użytkownik
cytat z dnia 30 sierpnia 2019 00:13 przez tenisowoTo co pokazali opelka i paire  każe się poważnie zastanowić nad sensem grania u buka w tenisa... Ja jako pasjonat tenisa  jak widzę francuza który w decydującym secie bije po autach i siatce po prostu nie wierzę .Już na początku tie breaka powiedziałem że paire się podłoży i przegra i się sprawdziło... Znaczy  tu wiara nie ma nic do rzeczy... tenisiści sami ustawiaja sobie mecze - tzn. omawiają turnieje z trenerem w których walczą a w których odpoczywają. Nishioka tak dobry niedawno oddaję  się lopezovi w 4 setach.....  przed chwila Halep przegrywa z otyłą rywalką???a za tydzień zagra jakiś turniej życia...w arabii saudyskiej.
Murowani faworyci jak wielka trójka przegrywaja sobie po secilku i najlepiej na początku meczu żeby w końcowej fazie meczu nie narazić się na jakieś nieprzewidziane wydarzenia...

Nie od dzis wiadomo ze takie rzeczy maja miejsce w tenisie. W tym zawodzie jestes sam sobie szefem :) Pierwsze rundy czasami warto odpuscic po jest tyle niespodzianek ze glowa mala a od cwierfinalow juz kazdemu zalezy na wygraniu i wtedy juz jak jest niespodzianka to wtedy naprawde jest to niespodzianka. 

Trzeba uwazac jeszcze na Nole i Premiera bo graja z kontuzjami i roznie moga zagrac. Dla mnie warto obstawiac Kyrygiosa i Monflisa widac ze sa w gazie i im zalezy :) 
 
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
cytat z dnia 30 sierpnia 2019 10:49 przez lazan


Nie od dzis wiadomo ze takie rzeczy maja miejsce w tenisie. W tym zawodzie jestes sam sobie szefem :) Pierwsze rundy czasami warto odpuscic po jest tyle niespodzianek ze glowa mala a od cwierfinalow juz kazdemu zalezy na wygraniu i wtedy juz jak jest niespodzianka to wtedy naprawde jest to niespodzianka. 

Trzeba uwazac jeszcze na Nole i Premiera bo graja z kontuzjami i roznie moga zagrac. Dla mnie warto obstawiac Kyrygiosa i Monflisa widac ze sa w gazie i im zalezy :) 
Skąd info o kontuzji Miedwiediewa?
A o Kyrgiosie pisałęm już przed turniejem. :)
 
U 0

Usunięty użytkownik 153241

Gość
Medvedev przy po 5/5 w trzecim poślizgnął się na linii i przewrócił i po czym szybko wstał by kontynuować wymianę. Potem pajacowal i kulał. Nic mu nie jest, może się rozluźnił, może za niski poziom i się znudził graniem 3 setów, może  miał przegrać 3 partię. Kto to wie? Djoko już zaczyna grę psychologiczną przed ćwierćfinałem to może Daniila odpowiedział tym samym? Nie trafisz za nimi. :)
 
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
cytat z dnia 30 sierpnia 2019 00:13 przez tenisowoTo co pokazali opelka i paire  każe się poważnie zastanowić nad sensem grania u buka w tenisa... Ja jako pasjonat tenisa  jak widzę francuza który w decydującym secie bije po autach i siatce po prostu nie wierzę .Już na początku tie breaka powiedziałem że paire się podłoży i przegra i się sprawdziło... Znaczy  tu wiara nie ma nic do rzeczy... tenisiści sami ustawiaja sobie mecze - tzn. omawiają turnieje z trenerem w których walczą a w których odpoczywają. Nishioka tak dobry niedawno oddaję  się lopezovi w 4 setach.....  przed chwila Halep przegrywa z otyłą rywalką???a za tydzień zagra jakiś turniej życia...w arabii saudyskiej.
Murowani faworyci jak wielka trójka przegrywaja sobie po secilku i najlepiej na początku meczu żeby w końcowej fazie meczu nie narazić się na jakieś nieprzewidziane wydarzenia...
Ja się odniosę tylko tak: z Pairem to sytuacja standardowa, ma problemy z głową nie od dziś.

Nishioka niby dobry ostatnio,ale rozegral duzo spotkań na o wiele wyzszym poziomie niz zwyczajnie,a ani nie poraza warunkami,ani technika. Lopez jest doswiadczony i umie serwowac,wg mnie ten rezultat nie byl wielce z kapelusza.

No i Halep. W meczu 1 rundy popelniala masę unforcow. Townsrnd jest ulana to fakt, tyle ze grala oldschool serve &amp;volley. Jest tlusta ale i silna i przy mocnym serwisie i w ciemno chodzeniu do siatki,nawet lepsza zawodnicxka moze miev problemy, bo o ile umie mijac,to nie miniesz za kazdym razem + czesto serwis np coe wyrzuci + dochodza unforcy. 104 net points won w meczu wta mowi wszystko.
 
lazan 642

lazan

Użytkownik
cytat z dnia 30 sierpnia 2019 11:22 przez sphairstikeMedvedev przy po 5/5 w trzecim poślizgnął się na linii i przewrócił i po czym szybko wstał by kontynuować wymianę. Potem pajacowal i kulał. Nic mu nie jest, może się rozluźnił, może za niski poziom i się znudził graniem 3 setów, może  miał przegrać 3 partię. Kto to wie? Djoko już zaczyna grę psychologiczną przed ćwierćfinałem to może Daniila odpowiedział tym samym? Nie trafisz za nimi. :)

Mi sie jednak nie wydaje aby Nole kitowal to nie jest w jego stylu po za tym on juz wygral Wimbledon. Nole przed Us Open podrozowal sobie i robil wakacje, widac ze nie za bardzo mu zalezy na Us. Co do Medvedeva to mu podejrzewam ze naprawde cos dolega Premier nie kituje, po za tym ostatnie tygodnie daja sie we znaki - nie mozna grac przez 4/5 tygodnii na szczycie formy i organizm domaga sie odpoczynku :) dla porownania - jakby ktos cwiczyl 4 h na silce z pelnym obciazeniem to w tym 5 tygodniu nawet juz by sie nie chcialo podniesc sztangi. Danill zapewne odczuwa to w organizmie a Nole ma ,,wakacje''. Ale co dokaldnie na rzeczy jest to nikt z nas nie wie :)
 
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
cytat z dnia 30 sierpnia 2019 11:50 przez lazan


Mi sie jednak nie wydaje aby Nole kitowal to nie jest w jego stylu po za tym on juz wygral Wimbledon. Nole przed Us Open podrozowal sobie i robil wakacje, widac ze nie za bardzo mu zalezy na Us. Co do Medvedeva to mu podejrzewam ze naprawde cos dolega Premier nie kituje, po za tym ostatnie tygodnie daja sie we znaki - nie mozna grac przez 4/5 tygodnii na szczycie formy i organizm domaga sie odpoczynku :) dla porownania - jakby ktos cwiczyl 4 h na silce z pelnym obciazeniem to w tym 5 tygodniu nawet juz by sie nie chcialo podniesc sztangi. Danill zapewne odczuwa to w organizmie a Nole ma ,,wakacje''. Ale co dokaldnie na rzeczy jest to nikt z nas nie wie :)
Nie 4 tygodnie, tylko 3, do tego miał tydzień przerwy przed USO. To, że grał na stojąco to też o niczym nie świadczy, ile razy już były sytuacje, że tenisista dwa sety walczył z mięśniami, a potem one puszczały. Tu ma znowu cały dzień na regenerację. Jeśli nie ma informacji, że to coś poważniejszego, to raczej spodziewam się Premiera gotowego na 100% i tym razem doświadczenie Felka nie wystarczy.
Ale i tak dzięki wielkie za wszystkie informacje. :)
 
M 510

mican

Użytkownik
Macie jakieś ciekawe propozycje na dziś ? Nishikori i Goffin nadają się na dubla? Basilaszwili tez wygląda przyzwoicie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom