>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [91]

Status
Zamknięty.
adik1992 392,2K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
cytat z dnia 29 sierpnia 2019 09:04 przez psychol32

Z Celticem też nikt nie dawał szans, a gdzie Celtic gdzie Rangers
Tylko jak się ma Legia z tamtego okresu do obecnej. Jak kluby z dwóch innych bajek. Nie twierdzę że odpadna bo to sport co pokazała Legia w tamtym roku że dla nich niemożliwe nie istnieje ale takie porównywanie nie ma sensu. 
 
moleziusz 3,9K

moleziusz

Użytkownik
cytat z dnia 29 sierpnia 2019 10:07 przez adik1992

Tylko jak się ma Legia z tamtego okresu do obecnej. Jak kluby z dwóch innych bajek. Nie twierdzę że odpadna bo to sport co pokazała Legia w tamtym roku że dla nich niemożliwe nie istnieje ale takie porównywanie nie ma sensu. 
Jeszcze trochę poczekamy i zobaczymy na co ich stać. Nie lubię legii ale to jedyny polski klub z budżetem dzięki któremu mogą sobie pozwolić na grę w pucharach, tylko brakuje tam zaplecza odpowiednich ludzi, a wtedy piłkarsko byliby lepsi 
 
Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
Chciałabym napisać "stawiam wszystkie moje oszczędności na Rangersów" gdyż wszystkie znaki na niebie pokazują kto ma zdecydowanie większe szanse. Teoretycznie Legia wieczorem pojedzie na Ibrox Stadium na pożarcie. Bo to tylko polski klub z zaściankowej ligi wschodniej Europy. Tak nas widzą. 
Ale kto zagwarantuje, że Rangersi nie dostaną jakiegoś paraliżu, nie dopadnie ich indolencja strzelecka i będą ostrzeliwać słupki, poprzeczki?Kto wie czy Majecki nie zagra meczu życia, a Carlitos nie odda jednego celnego strzału i Legia awansuje?
Dlatego nie postawię złotówki na rozstrzygnięcie, nie takie cuda piłkarski świat oglądał  :)
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
cytat z dnia 29 sierpnia 2019 11:33 przez kamilcia21Chciałabym napisać "stawiam wszystkie moje oszczędności na Rangersów" gdyż wszystkie znaki na niebie pokazują kto ma zdecydowanie większe szanse. Teoretycznie Legia wieczorem pojedzie na Ibrox Stadium na pożarcie. Bo to tylko polski klub z zaściankowej ligi wschodniej Europy. Tak nas widzą. 
Ale kto zagwarantuje, że Rangersi nie dostaną jakiegoś paraliżu, nie dopadnie ich indolencja strzelecka i będą ostrzeliwać słupki, poprzeczki?Kto wie czy Majecki nie zagra meczu życia, a Carlitos nie odda jednego celnego strzału i Legia awansuje?
Dlatego nie postawię złotówki na rozstrzygnięcie, nie takie cuda piłkarski świat oglądał  :)
przepraszam, ale nie moge sie powstrzymac mam pytanie. kursy tez pokazuja to o czym pani pisze, jaki by pani wystawila kurs na rangersow, biorac pod uwage wszystkie znaki na niebie, ktore pokazuja szanse, bo skoro pani widzi te znaki to jest pani w stanie wlasciwie ocenic sytuacje i wystawic kurs zgodny z postrzeganiem rzczywistosci. moj kurs to 1,50 a pani?
 
betrayal 774

betrayal

Użytkownik
Na żadne pożarcie Legia nie jest skazana, nie tacy faworyci nie dali rady wygrać choćby w tym miesiącu. Tak pisać może osoba, która bukmacherką zainteresowała się wczoraj...
 
zloty5o 83,2K

zloty5o

Użytkownik
kolego@rasijskij z modteam wlasnie czytam twoje popisy z kolegom @zderzok i mam pytanie?nie przyszlo ci do glowy ze moze sa tu osoby ktore nie potrzebuja pobierac typow od innych a maja chec wymienic pare zdan? a ty zaraz straszysz banem &lt;urlopem&gt;jak to nazwales wlasnie dla tego ludzie stad uciekaja ale nie martw sie za pare dni rok szkolny sie zaczyna dzieci przestana sie bawic nad woda wroca TU bedziesz mial typow od zatrzesienia.POZDRAWIAM i mozesz mnie banowac 
 
Otrzymane punkty reputacji: +45
Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
cytat z dnia 29 sierpnia 2019 11:47 przez przestrzalninja

przepraszam, ale nie moge sie powstrzymac mam pytanie. kursy tez pokazuja to o czym pani pisze, jaki by pani wystawila kurs na rangersow, biorac pod uwage wszystkie znaki na niebie, ktore pokazuja szanse, bo skoro pani widzi te znaki to jest pani w stanie wlasciwie ocenic sytuacje i wystawic kurs zgodny z postrzeganiem rzczywistosci. moj kurs to 1,50 a pani?
Jaka "pani"? Kamila jestem :))
Moim zdaniem kurs na Rangersów jest zawyżony. Według mnie jest murowanym faworytem, zważywszy nie na poziom jaki prezentuje ale na to z kim gra.

Jednak napisałam powyżej, wskazanie faworyta na papierze niekoniecznie musi się przełożyć na końcowy wynik. Zwłaszcza w pucharach. Dzisiaj Legia wcale nie musi wygrać, żeby awansować. 
Pewnie, że fajnie by było ale osobiście tego nie widzę. Chyba, że stanie się jak wspomniałam, iż Rangersi zagrają wyjątkowo słaby mecz a Legia wręcz przeciwnie?

Słowem nie można wykluczyć nawet takiej opcji ale nie zmienia to faktu, że szanse Legii są przed meczem mizerne.
 
betrayal 774

betrayal

Użytkownik
Berrere - Goffin over 3,5 seta @2.25
Goffin dopiero wraca do swojej najlepszej formy a kursy wystawione, jakby grał tenis życia. Zwłaszcza przy serwisie kuleje, przy takim kursie obstawiam, że seta odda.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
dziekuje, ja tez tak pisze kurs nie gwarantuj wyniku. to czekam na odpowiedz moj kurs to 1,5 wg ciebie jest zawyzony od jakiego jaki wg ciebie jest prawidlowy kurs czyli taki zebys nie postawila na rangersow, bo o to pytam ;) wiec moj kurs to 1,5 taki kurs powoduje ze nie obstawiam na rangersow ani na legie a u ciebie jaki to jest kurs czytalem twoj temat pisalas zechcesz sie rozwijac, wiec sprawdzam jak bardzo sie rozwinelas ;) 

edit; szanse ocenia sie w odniesieniu do kursow trzeba miec swoj konkretny kurs zeby szanse mialy wartosc wymierna czyli mierzalna, bo tak to do czego sie odnosi czlowiek jak bukmacher musi robic to samo i on tez ma swoj kurs 
 
erni1 82,9K

erni1

Użytkownik
cytat z dnia 29 sierpnia 2019 07:11 przez moleziuszFajna promocja na forbet zagraj za 119 zł awans Legii a jak nie wejdzie to zwrot w postaci bonusu do obrotu 4x po kursie min. 2,00
Według mnie też za 119 zł można spróbować. Osobiście większe szanse daję Rangersom ale to jest zakład na Legię bez ryzyka. Jeśli ktoś gra na forbecie to 30 dni na zrobienie łącznie 476 zł obrotu to chyba nie jest problem

  
 
betrayal 774

betrayal

Użytkownik
cytat z dnia 29 sierpnia 2019 14:01 przez erni1

gość pisał, że ma potwierdzone info o ustawionym meczu, szczegóły poda po kontakcie na adres email ????
I oczywiście zanim to zagrać na pewniaka i zarobić to sprzedaje info na forum (za co dostanie bana).
Taaaaaaaa :D
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom