>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

ATP Wielki Szlem: US Open 2019 - turniej główny - 26.08.2019-08.09.2019

Status
Zamknięty.
dx2 210,4K

dx2

Użytkownik
Wawrinka-Chardy 1 @1.35

Wawrinka mial bardzo trudny mecz z Sinnerem w 1 rundzie, gdzie kwalifikant z Włoch gral bardzo dobrze, ale Szwajcar ogarnal mecz. Emocje na pewno byly duze, mimo 3-1 dla Wawrinki. Tutaj wypada liczyc na dobra gre Wawrinki i klase, bo jednak Szwajacar wygral 3 z 4 szlemow w swoje karierze, a ostatnio chyba najlepiej wypadalo wlasnie USO.
Chardy jest da lata mlodszym tenisista, ale bieganie to nie jest jego mocna strona i to Szwajcar lepiej porusza sie po korcie. Chardy pokonal Hurkacza takze po trudnym boju, ale jednak Francuz coraz rzadziej na szlemach zaskakuje dobrym wynikiem.
Na pewno atutem Chardy'ego jest jego mocno serwis i forhand, ale Wawrinka akurat jest naprawde niezle returniejuacym zaowdnikiem i return blokiem to opanowan technika, ktora czesto zwraca pileczke na druga strone. Poza tym Wawrinka na pewno bedzie obijac swoim backahndem backhand Chardy'ego, ale to raczje zadna tajemnica nie jest.
Wawrinka mysle, ze nastawia sie na dobry wynik, chociaz troche nie dopisalo mu szczescie, bo w potencjalnej 1/8 finalu los najprawdopodbniej skojarzy go z Djokovicem, jesli Szwajcar tam dotrze. Co prawda Wawrinka pokonuwal Djokovica na USO w pamietnym finale, kiedy wygrywal na kortach Flushing Meadows, ale ciezko bedzie taki wyczyn powtorzyc. Niemniej jednak licze na dobra forme Szwajcara.

Carreno B.-Berankis 1 @1.32

Carreno bardzo dlugo dochodzil do dobrej formy. Niby Hiszpan gral seozn ceglany, ale wypadlo to bardzo slabo i dopiero od Hamburga zaczal grac duzo lepiej, naprawde dobry wystep w Cincinnati i ta forma caly czas wydaje sie zwyzkowac i wlasnie na to licze. Carreno Busta jest jednak polfinalista US Open sprzed dwoch sezonow, wiec wynik w stanie jest zrobic.
Berankis swego czasu numer 1 juniorskiego tenisa , wygrywal nawet w tej kategorii USO, na pewno mozliwosci i potencjal mial wieksze. Litwin czasem zaskoczy dobra gra w pewnych okresach, gra jako zwyciezca challengera z Vancouver, takze forma tez jest, ale wciaz wydaje mi sie, ze na dystansie Carreno jest slusznym faworytem i to jednak Hiszpan ma w CV wymierne wynik na szlemach, a to zupelnie inna gra niz turnieje nizszej kategorii. Spodziewma sie dobrej gry Berankisa, ale Carreno w miare pewnie pokonal Pelle w 1 rundzie, gdzie sadzilem ze bedzie bardzoej wyrownany mecz, wiec dlatego typuje w strone Hiszpana.
 
psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Reilly Opelka - Dominik Koepfer
1. SET – ILOŚĆ GEMÓW: Powyżej 12.5 @ 2.49   4-6 4-6- 6-7
Forbet

Chyba ktoś tu nie pomyślał u buka. Typ na co najmniej 13 gemów 1 secie jest po dużo wyższym kursie (2.49) niż typ na Tie breaka w 1 secie (2.15), a to przecież te same typy. I choćby tylko z tego powodu warto się nim zainteresować. Co do samego meczu, kurs na to że którykolwiek z setów zakończy się tiebreakiem wynosi @1.10 czyli prawie pewniak, a przecież o przedłużony set zwykle jest najłatwiej w secie otwarcia kiedy obaj zawodnicy są jeszcze świeży i zmęczenie nie wpływa na precyzję serwisu czy jego siłę. Opelka wiadomo, wielkolud, 211cm wzrostu i jego główną siłą jest właśnie serwis, po korcie porusza się dostojnie, niczym lotniskowiec i choć ogromy zasięg pomaga to siłą rzeczy Amerykanin nie jest demonem defensywy. Trudno go przełamać ale też przy solidnym własnym serwie łatwo go trzymać w ryzach w swoich gemach serwisowych. Niemiec takim serwem dysponuje co już zdążył przetestować w 3 bezpośrednich pojedynkach, wszystkie na twardej nawierzchni. Na 7 rozegranych setów 4 kończyły się tiebreakami, w tym 2 z 3 pierwszych setów. Liczę że dzisiaj panowie podtrzymają tę tradycję.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
F 860

fasolkin

Użytkownik
Medvedev -18,5 gema. @1,57
Kilka typów i słów ode mnie. Wydaje się dość atrakcyjny mecz do zagrania. Dellien na kortach twardych słabiutki, beznadziejny wręcz. Awansował do 2 rundy przez krecz Kwoon Soona. W meczu tym co chwilę się przełamywali, więc przy obecnej dyspozycji rosjanina widzę tutaj szybki mecz.. Lub - 24,5 gema- @2,96 

Poza tym dokładam
Opelka@ 1,41
S.Williams (-6,5)@1,74

No i dzięki Panowie bo z niektórych typów z forum skorzystałem.. Dużo meczy i nie wszystko "wpadnie w oko", więc fajnie że tyle osób się udziela..
 
T 126

tenisowo

Użytkownik
Opelka @ 1,41 Świetny mecz z Włochem. Nie spodziewałem się że taki dryblas może tak poruszać się po korcie
Nishioka  @ 1,43   Gra z Lopezem który w tym sezonie delikatnie mówiąc słabiutko. Raczej szybki, ruchliwy, przebijający większość trudnych piłek na drugą stronę  Japończyk może stanowić zaporę nie do przebicia dla Hiszpana
Dimitrov - Coric @ over 3,5 seta 1,47  Coric dla mnie faworytem ale lubi tracić sety . Bułgar na pewno łatwo sie nie podda i chociaż w tym sezonie nie błyszczy na seta go stać
Berrettini - Thompson @  over 3,5 seta 1,49  Berrettini faworytem u buków ale nie wykluczam niespodzianki.  Australijczyk uważam że często nie doceniany przez buków. Po za tym to walczak więc w razie czego łatwo meczu nie odda. Może mecz  nawet 5 setowy.

Wszystkie kursy z fortuny
 
crisronaldo 2,7K

crisronaldo

Użytkownik


Cuevas vs Majchrzak @1.65

Nikt nie rusza tego spotkanka Zipy? Wydaje mi sie, ze kursiwo warte gry.
Kamil - Polak, teoretycznie ten slabszy z naszych dwoch reprezentantow na tym turnieju. Po odpadnieciu Huberta, jedyny nasz reprezentant na tym turnieju, jesli chodzi o panow.. W pierwszym meczu 5 setowka.. 3 godziny 43 minuty na korcie. 3x Tie break, ktory decydowal o zwyciestwie w secie. 4 mecze na hardzie. Przegrana z Iwaszka. 3 Wygrane. W turnieju jako "Lucky Looser", przez to ze wycofal sie Rao. W pierwszej rundzie dal rywalowi szanse na przelamanie 12x. 8 razy udalo mu sie wyjsc obronna reka.
Naprzeciw Pablo. Doswiadczony "ziemniak". W pierwszej rundzie 3:0 ze "Skarpeta". W ostatnim secie wyciagnal z 3:5. Blisko 1.5h krocej na korcie niz nasz Rodak. W porownaniu do Majchrzaka, rywalowi podal reke tylko 2 razy. Jack mogl go przelamac tylko 2x razy w ciagu calego meczu ! JEDYNIE RAZ MU SIE to udalo, a raz nie.

Wydaje mi sie, ze doswiadczenie wezmie gore. Kamil i tak juz wpisowe zgarnal, a awans do drugiej rundy to i tak mysle, sukces w jego wypadku.

Ja sprobuje.
 
wodzu1902 173

wodzu1902

Użytkownik


Stan z przed 20minut:

Aug. 28, 2019 (As of 5:06 p.m. ET)


Outside courts are being dried. Matches will be called as they are ready.

Matches in Arthur Ashe Stadium and Louis Armstrong Stadium are holding to their scheduled times.

All doubles and mixed doubles matches are canceled for today. 
wygląda, że niebawem coś powinno ruszyć :)
 
wodzu1902 173

wodzu1902

Użytkownik
Wednesday, Aug. 28, Day Session Officially Canceled

Due to the weather, the Wednesday day session at the US Open—Session No. 5—has now been canceled for all matches outside of Louis Armstrong Stadium, where matches are continuing as planned. (The day session has already been completed inside Arthur Ashe Stadium.)
 
mrbrightside 2,6K

mrbrightside

Użytkownik
Haha Opelka Koepfer :) ogladalem ten mecz caly i to jest niewiarygodne ale dla mnie Opelka sie podłożyl. Amerykaniec gral taki dobry mecz z fogninim i dostał sredniego niemca Koepfera z ktorym umie grac majac bilans h2h 3:0.. Dodatkowo gra przed swoją publicznością na najwiekszym turnieju w kraju i motywacji mu nienpowinno zabraknąć... A teraz fakty co sie wydarzylo w meczu. Koepfer wygladal juz na samym poczatku bardzo zle pod wzgledem samej gry jak i o dziwo fizycznie???? w drugim gemie seta 1 byl spocony doslownie jakby gral przed meczem 2h na orliku z chłopakami pod blokiem i po tym nie mial czasu wziac prysznica ani zmienic koszulki tylko przybiegl id razu na mecz z Opelka ????albo nie wiem moze niemiec sobie poszedl przed samym meczemdo klubu  na manhatanie zeby sie rozluznic i wypil drinka z jakims cukierkiem dla rozluźnienia?  No nie iwem nie wiem naprawde nie wiem...Ogladajac 1 set mialem wrazenie ze amerykanin nie ma prawa przegrac z Niemcem. No i Opelka pyk lamie sie w 1 secie nawet bez taja się obeszło  Mysle sobie ' ok przegral seta niemiec  mial fart bo sam sie meczyl prawie przy kazdym swoim serwisie ale nie ma opcji zeby sie to w 3 setach skonczylo' ...Opelka jednak koniecznie chcac udownodnic ze tenis jest nieprzewidywlany i ze  ludzie a szcegolnie tajperzy g#&amp;$no się znają dorzuca skutecznosc brejkpointow na poziomie 1/8 do tego przegrywając seta z  prowadzenia 3:0 w gemach  i marnuje jeszcze 4 setowe pilki w tym secie. Rezultat taki ze przegrywa ogólnie 0:3 w setach ze slabo/srednio wygladajacym niemcem???? jakby to moja Śp babcia powiedziala 'no komedia za darmo' ????


Ja dzisiaj gram Majchrzaka po kursie 2.2
Majchrzak ma szanse na zyciowy sukces jest w formie lubi grac na hardzie w przeciwieństwie do Cuevasa ktory jest urodzonym ziemniakiem.polak widac ze jest mega ambitnybi ma umiejętności bardzo chce dorownac Hurkaczowi w tych sukcesach . Polak ma swietny serwis jak na takie warubki fizyczne do tego jest bardzo regularny poradzil sobie z Jarrym cuevas na hradzie mysle ze to podobny poziom tylko ze na serwisie z Pablem bedzie mial troche latwiej nizbz Jarrym. Moim zdaniem kurs fajny i patriotycznie dla emocji wiekszyxh moNa zagrać..grane w sts
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
M 15K

mijon

Użytkownik
cytat z dnia 29 sierpnia 2019 09:21 przez mrbrightsideHaha Opelka Koepfer :) ogladalem ten mecz caly i to jest niewiarygodne ale dla mnie Opelka sie podłożyl. Amerykaniec gral taki dobry mecz z fogninim i dostał sredniego niemca Koepfera z ktorym umie grac majac bilans h2h 3:0.. Dodatkowo gra przed swoją publicznością na najwiekszym turnieju w kraju i motywacji mu nienpowinno zabraknąć... A teraz fakty co sie wydarzylo w meczu. Koepfer wygladal juz na samym poczatku bardzo zle pod wzgledem samej gry jak i o dziwo fizycznie???? w drugim gemie seta 1 byl spocony doslownie jakby gral przed meczem 2h na orliku z chłopakami pod blokiem i po tym nie mial czasu wziac prysznica ani zmienic koszulki tylko przybiegl id razu na mecz z Opelka ????albo nie wiem moze niemiec sobie poszedl przed samym meczemdo klubu  na manhatanie zeby sie rozluznic i wypil drinka z jakims cukierkiem dla rozluźnienia?  No nie iwem nie wiem naprawde nie wiem...Ogladajac 1 set mialem wrazenie ze amerykanin nie ma prawa przegrac z Niemcem. No i Opelka pyk lamie sie w 1 secie nawet bez taja się obeszło  Mysle sobie ' ok przegral seta niemiec  mial fart bo sam sie meczyl prawie przy kazdym swoim serwisie ale nie ma opcji zeby sie to w 3 setach skonczylo' ...Opelka jednak koniecznie chcac udownodnic ze tenis jest nieprzewidywlany i ze  ludzie a szcegolnie tajperzy g#&amp;$no się znają dorzuca skutecznosc brejkpointow na poziomie 1/8 do tego przegrywając seta z  prowadzenia 3:0 w gemach  i marnuje jeszcze 4 setowe pilki w tym secie. Rezultat taki ze przegrywa ogólnie 0:3 w setach ze slabo/srednio wygladajacym niemcem???? jakby to moja Śp babcia powiedziala 'no komedia za darmo' ????


Ja dzisiaj gram Majchrzaka po kursie 2.2
Majchrzak ma szanse na zyciowy sukces jest w formie lubi grac na hardzie w przeciwieństwie do Cuevasa ktory jest urodzonym ziemniakiem.polak widac ze jest mega ambitnybi ma umiejętności bardzo chce dorownac Hurkaczowi w tych sukcesach . Polak ma swietny serwis jak na takie warubki fizyczne do tego jest bardzo regularny poradzil sobie z Jarrym cuevas na hradzie mysle ze to podobny poziom tylko ze na serwisie z Pablem bedzie mial troche latwiej nizbz Jarrym. Moim zdaniem kurs fajny i patriotycznie dla emocji wiekszyxh moNa zagrać..grane w sts
ortografia razi po oczach nie mówiąc o interpunkcji :/
 
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
cytat z dnia 29 sierpnia 2019 09:21 przez mrbrightsideHaha Opelka Koepfer :) ogladalem ten mecz caly i to jest niewiarygodne ale dla mnie Opelka sie podłożyl. Amerykaniec gral taki dobry mecz z fogninim i dostał sredniego niemca Koepfera z ktorym umie grac majac bilans h2h 3:0.. Dodatkowo gra przed swoją publicznością na najwiekszym turnieju w kraju i motywacji mu nienpowinno zabraknąć... A teraz fakty co sie wydarzylo w meczu. Koepfer wygladal juz na samym poczatku bardzo zle pod wzgledem samej gry jak i o dziwo fizycznie???? w drugim gemie seta 1 byl spocony doslownie jakby gral przed meczem 2h na orliku z chłopakami pod blokiem i po tym nie mial czasu wziac prysznica ani zmienic koszulki tylko przybiegl id razu na mecz z Opelka ????albo nie wiem moze niemiec sobie poszedl przed samym meczemdo klubu  na manhatanie zeby sie rozluznic i wypil drinka z jakims cukierkiem dla rozluźnienia?  No nie iwem nie wiem naprawde nie wiem...Ogladajac 1 set mialem wrazenie ze amerykanin nie ma prawa przegrac z Niemcem. No i Opelka pyk lamie sie w 1 secie nawet bez taja się obeszło  Mysle sobie ' ok przegral seta niemiec  mial fart bo sam sie meczyl prawie przy kazdym swoim serwisie ale nie ma opcji zeby sie to w 3 setach skonczylo' ...Opelka jednak koniecznie chcac udownodnic ze tenis jest nieprzewidywlany i ze  ludzie a szcegolnie tajperzy g#&amp;$no się znają dorzuca skutecznosc brejkpointow na poziomie 1/8 do tego przegrywając seta z  prowadzenia 3:0 w gemach  i marnuje jeszcze 4 setowe pilki w tym secie. Rezultat taki ze przegrywa ogólnie 0:3 w setach ze slabo/srednio wygladajacym niemcem???? jakby to moja Śp babcia powiedziala 'no komedia za darmo' ????


Ja dzisiaj gram Majchrzaka po kursie 2.2
Majchrzak ma szanse na zyciowy sukces jest w formie lubi grac na hardzie w przeciwieństwie do Cuevasa ktory jest urodzonym ziemniakiem.polak widac ze jest mega ambitnybi ma umiejętności bardzo chce dorownac Hurkaczowi w tych sukcesach . Polak ma swietny serwis jak na takie warubki fizyczne do tego jest bardzo regularny poradzil sobie z Jarrym cuevas na hradzie mysle ze to podobny poziom tylko ze na serwisie z Pablem bedzie mial troche latwiej nizbz Jarrym. Moim zdaniem kurs fajny i patriotycznie dla emocji wiekszyxh moNa zagrać..grane w sts
Przecież Opelka to większe drewno od Isnera, serwis jedynie dobry, ale jak serwis przestanie funkcjonować, to w wymianach poziom challenger....się dziwie że ludzie na to kase stawiają...
 
lazan 642

lazan

Użytkownik
cytat z dnia 29 sierpnia 2019 11:22 przez mateuszx77Znawcy ... Ten US open jest tak nieprzewidywalny że szkoda kasę na to ladowac, tyle niespodzianek dawno nie było....
Dziwne aby nie bylo, najwieksza i w dodatku rekordowa pula do wziecia to trzeba pieniadze zdobyc :) 
 
F 0

frankforum1017

Użytkownik
cytat z dnia 29 sierpnia 2019 10:58 przez madman01

Przecież Opelka to większe drewno od Isnera, serwis jedynie dobry, ale jak serwis przestanie funkcjonować, to w wymianach poziom challenger....się dziwie że ludzie na to kase stawiają...
Jakie to typowe dla "znawców" :).
Trzeba było się odezwać jak ludzie podawali tu typy na Opelke, a nie teraz zgrywać  fachmana od tenisa.
Jakbyś te swoje mądrości napisał przed meczem to zyskałbyś lokalny rozgłos, a tak to się tylko ośmieszasz :).
 
arass1 161,3K

arass1

Użytkownik
Moim zadaniem dzisiaj warto przyjrzeć się bliżej spotkaniu Verdasco - Chung. Koreańczyk nie jest w najwyższej formie, a spowodowane jest to kontuzją, która wykluczyła go z rozgrywek prawie na pół roku. Przed US Open wystąpił w trzech challengerach i jego gra nie porywała. Często tracił sety ze słabszymi zawodnikami. W pierwszej rundzie wielkoszlemowego US Open udało mu się wymęczyć zwycięstwo w spotkaniu z Escobedo. Natomiast jeśli chodzi o Verdasco, to uważam, że jest faworytem tego spotkania. Zawodnik, który niejednokrotnie udowadniał. że bardzo mobilizuje się na wielkie imprezy. Motywacji na pewno mu nie zabraknie, a jeśli chodzi o samą formę to uważam, że na tą chwilę wyższa jest u Hiszpana i dlatego skłaniam się ku jego zwycięstwu.

Verdasco @ 2.03 fortuna   

Ciekawie również wyglądają kursy na Cuevasa @ 1.72 fortuna    i Kukuskhina @ 1.72 fortuna  .
 
 
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
cytat z dnia 29 sierpnia 2019 11:45 przez frankforum1017

Jakie to typowe dla "znawców" :).
Trzeba było się odezwać jak ludzie podawali tu typy na Opelke, a nie teraz zgrywać  fachmana od tenisa.
Jakbyś te swoje mądrości napisał przed meczem to zyskałbyś lokalny rozgłos, a tak to się tylko ośmieszasz :).
Po co? Żeby mi ktoś dał repute? Albo żebym w jakimś konkursie forumowym wygrał marne 100 plnow?
Nie jestem zadnym konkursowiczem, a jak trzeba to się podziele wiedzą z odpowiednimi osobami..Ośmieszam się, ale co szlem zgarniam ciekawą kasę, a to że nie wklejam kuponów nie znaczy że wymądrzam się po fakcie, Ośmieszać to się może administracja, dając ochłapy w swoich konkursach, ale niektórzy to łykają. Kiedyś to forum żyło i mozna było merytorycznie podyskutować, ale teraz widze więcej jest przypadkowych osób...Po za tym mi żaden rozgłos nie jest potrzebny, sorry ale musiałem to napisać, na twój arcymądry post.
 
N 298,9K

niewierny-janek

Użytkownik
cytat z dnia 29 sierpnia 2019 13:34 przez madman01

Po co? Żeby mi ktoś dał repute? Albo żebym w jakimś konkursie forumowym wygrał marne 100 plnow?
Nie jestem zadnym konkursowiczem, a jak trzeba to się podziele wiedzą z odpowiednimi osobami..Ośmieszam się, ale co szlem zgarniam ciekawą kasę, a to że nie wklejam kuponów nie znaczy że wymądrzam się po fakcie, Ośmieszać to się może administracja, dając ochłapy w swoich konkursach, ale niektórzy to łykają. Kiedyś to forum żyło i mozna było merytorycznie podyskutować, ale teraz widze więcej jest przypadkowych osób...Po za tym mi żaden rozgłos nie jest potrzebny, sorry ale musiałem to napisać, na twój arcymądry post.
Na tym polega to forum, Ci co się znają, albo mają nosa do jakiegoś spotkania dzielą się tym z innymi. A dawanie reputacji ma właśnie uwypuklić tych co się znają bardziej od innych. Jak się nie podoba, to nie musisz tu zaglądać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom