>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Single z kursem > 3

apil64 10,7K

apil64

Użytkownik
Mecz 2  
Tenis- ATP- US Open
Hurkacz H. - Chardy J.  godz. 22:35
TYP:  2 (pierwszy set)  kurs 2,77 stawka 16j   Pinnacle (ew.wygrana  44,32 j)
Wynik: 2-3   Ps. Hurkacz przegrał ale akurat pierwszego seta wygrał !!
Zysk/Strata:  - 16 j
 
apil64 10,7K

apil64

Użytkownik
Dzień 14   (26.08.20190)  

Mecz 3   
Tenis- ATP- US Open
Federer R. - Nagal S. 27.08.2019  godz. 02:30
TYP:  2 (hc gemowy + 8,5)  kurs 2,71 stawka 24j   Pinnacle (ew.wygrana  65,04 j)
Wynik: 22-13    Ps. Zabrakło jednego gema!
Zysk/Strata:  - 24 j

Bilans dnia:  - 50 j

Bilans tematu : - 40,14 j j
Postawione razem: 988 j
Wygrane razem: 947,86 j

Zwroty: 2
Yield:  - 4,06 %
Ilość postawionych typów od początku tematu : 308  zakłady
Ilość typów trafionych od początku tematu: 86
Skuteczność liczona od początku tematu: 27,92 %

Bilans miesiąca: - 72,54 j 
Postawione razem: 196 j
Wygrane razem: 123,46 j
Yield:  - 32,01 %
Zwroty: 0
Ilość postawionych typów w sierpniu: 37
Ilość typów trafionych w sierpniu: 6
Skuteczność w sierpniu: 16,22 %

 
 
apil64 10,7K

apil64

Użytkownik
Tak jak zakłada moja strategia. Tym razem gram do końca zgodnie z moją strategią czyli również piąty poziom. W maju zatrzymałem się niepotrzebnie na czwartym poziomie. Kto nie ryzykuje ten nie wygrywa.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
apil64 10,7K

apil64

Użytkownik
Podsumowanie 14 dnia gry w sierpniu:

Czternasty dzień gry w sierpniu zakończył się stratą 50 j. Trochę pechowo ale jednak czwarty poziom progresji zakończył się przegraną. W drugim meczu Hurkacz tak jak myślałem przegrał ale akurat pierwszego seta wygrał. W trzecim meczu zabrakło jednego gema i typ dałby ładnie zarobić. Trudno pozostał jeszcze jeden poziom progresji. Tak więc drugi raz od prawie ośmiu miesięcy gry moją strategią dotarłem na piąty (ostatni poziom). W maju zatrzymałem się na czwartym poziomie i nie zagrałem piątego tylko wróciłem na pierwszy. To chyba był błąd ponieważ następne poziomy progresji, które zagrałem zakończyły się wygranymi. Teraz zaryzykuję i zagram stawkami z piątego poziomu. Oby z powodzeniem.
 
apil64 10,7K

apil64

Użytkownik

Dzień 15  (27.08.2019)  

Mecz 1   
SIATKÓWKA - Mistrzostwa Europy - Kobiety
Finlandia K - Francja K   godz. 16:00
TYP: 1 (pierwszy set)  kurs  2,17 stawka 16j   Unibet  (ew.wygrana  34,72 j)
Wynik: 1-0
Zysk/Strata:  + 18,72 j


Bilans dnia:  + 18,72 j

Bilans tematu : - 21,42 j 
Postawione razem: 1004 j
Wygrane razem: 982,58 j

Zwroty: 2
Yield:  - 2,13 %
Ilość postawionych typów od początku tematu : 309  zakłady
Ilość typów trafionych od początku tematu: 87
Skuteczność liczona od początku tematu: 28,16 %

Bilans miesiąca: - 53,82 j 
Postawione razem: 212 j
Wygrane razem: 158,18 j

Yield:  - 25,39 %
Zwroty: 0
Ilość postawionych typów w sierpniu: 38
Ilość typów trafionych w sierpniu: 7
Skuteczność w sierpniu: 18,42 %

 
 
apil64 10,7K

apil64

Użytkownik
Podsumowanie 15 dnia gry w sierpniu:

Piętnasty dzień gry w sierpniu zakończył się na pierwszym kroku piątego  poziomu progresji dając zysk   + 18,72 j.
  Zagrałem dzisiaj trochę bardziej ostrożnie ale  wynika to stąd, że był to piąty poziom, czyli ostatni w mojej strategii. Jednak jeszcze raz moja strategia się sprawdziła. Przełamałem złą passę i gram dalej. Ponieważ po ostatnich stratach  jestem na minusie dlatego cofam się o jedem poziom i następny typ gram stawką z poziomu czwartego. Oby z powodzeniem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
apil64 10,7K

apil64

Użytkownik
Dzień 16 (28/29/30.08.2019)  

Mecz  1     
TENIS  US Open
Światek I. - Sevastova A.   godz. 20:30
TYP: 2    kurs 2,00   bet365    
Cuevas P. - Majchrzak K. godz. 20:30
TYP: 1    kurs  1,61 bet365  
AKO: 3,22  stawka 8 j  bet365  (ew.wygrana 25,76 j)

Wynik:  1-2  i 2-3
Zysk/WStrata: - 8 j


Ps. Wyjatkowo dzisiaj mój pierwszy typ to dubel. 

Mecz 2  (dokończenie progresji rozpoczętej 28.08.2019)   

PIŁKA NOŻNA - POLSKA - Ekstraklasa  
Arka Gdynia - Górnik Zabrze   godz. 18:00 30.08.2019
TYP: poniżej 1,5 gola (suma goli w meczu)  kurs 3,35  stawka 16 j Unibet (ew. wygrana 53,60 j) 
Wynik: 1-0
Zysk/Strata: + 37,60 j

Bilans dnia:  + 29,60 j

Bilans tematu : + 8,18 j 
Postawione razem: 1028 j
Wygrane razem: 1036,18 j

Zwroty: 2
Yield:  + 0,80 %
Ilość postawionych typów od początku tematu : 311 zakłady
Ilość typów trafionych od początku tematu: 88
Skuteczność liczona od początku tematu: 28,30 %


Bilans miesiąca: - 24,22 j 
Postawione razem: 236 j
Wygrane razem: 211,78 j
Yield:  - 10,26 %
Zwroty: 0
Ilość postawionych typów w sierpniu: 40
Ilość typów trafionych w sierpniu: 8
Skuteczność w sierpniu: 20,00 %

 
 
polon83 2,7K

polon83

Użytkownik
cytat z dnia 27 sierpnia 2019 16:53 przez apil64Podsumowanie 15 dnia gry w sierpniu:

Piętnasty dzień gry w sierpniu zakończył się na pierwszym kroku piątego  poziomu progresji dając zysk   + 18,72 j.
  Zagrałem dzisiaj trochę bardziej ostrożnie ale  wynika to stąd, że był to piąty poziom, czyli ostatni w mojej strategii. Jednak jeszcze raz moja strategia się sprawdziła. 
Problem w tym, że zmieniłeś strategię opisaną w pierwszym poście i postawiłeś kurs ledwo większy od 2, a nie od 3. Więc z tego powodu trudno tutaj stwierdzić czy strategia o nazwie "Single z kursem&gt;3" by się sprawdziła, gdybyś dalej stawiał zgodnie ze swoją strategią. Obstawianie ze znacznie mniejszym kursem to już jest inna strategia która ma inne zasady niż strategia z kursem powyżej 3. Czyż właśnie nie zagrałeś ostrożniej z kursem powyżej 2 właśnie z obawy, że kurs powyżej 3 mógłby znowu nie wejść, co pod znakiem zapytania postawiłoby sprawdzalność tejże strategii? Dlatego w mojej ocenie zmiana strategii kursów &gt;3 na kursy &gt;2 oznacza to, że nie można stwierdzić że strategia kursów &gt;3 się sprawdziła, skoro został zmieniony istotny element, który powoduje że strategia działa już na innej zasadzie. 

W powyższym poście postawiłeś dodatkowo dubel, mimo że strategia dotyczy singlów, czyli kolejne odejście od założonych zasad strategii o nazwie "Single z kursem &gt;3". Zmiany w obrębie danej strategii, gdzie strategia w założeniach dotyczy grania singli i kursów &gt;3, a grane są kursy mniejsze i grany jest dubel, sprawia że to już jest inna strategia.
 
apil64 10,7K

apil64

Użytkownik
cytat z dnia 28 sierpnia 2019 08:06 przez polon83

Problem w tym, że zmieniłeś strategię opisaną w pierwszym poście i postawiłeś kurs ledwo większy od 2, a nie od 3. Więc z tego powodu trudno tutaj stwierdzić czy strategia o nazwie "Single z kursem&gt;3" by się sprawdziła, gdybyś dalej stawiał zgodnie ze swoją strategią. Obstawianie ze znacznie mniejszym kursem to już jest inna strategia która ma inne zasady niż strategia z kursem powyżej 3. Czyż właśnie nie zagrałeś ostrożniej z kursem powyżej 2 właśnie z obawy, że kurs powyżej 3 mógłby znowu nie wejść, co pod znakiem zapytania postawiłoby sprawdzalność tejże strategii? Dlatego w mojej ocenie zmiana strategii kursów &gt;3 na kursy &gt;2 oznacza to, że nie można stwierdzić że strategia kursów &gt;3 się sprawdziła, skoro został zmieniony istotny element, który powoduje że strategia działa już na innej zasadzie. 

W powyższym poście postawiłeś dodatkowo dubel, mimo że strategia dotyczy singlów, czyli kolejne odejście od założonych zasad strategii o nazwie "Single z kursem &gt;3". Zmiany w obrębie danej strategii, gdzie strategia w założeniach dotyczy grania singli i kursów &gt;3, a grane są kursy mniejsze i grany jest dubel, sprawia że to już jest inna strategia.

"Single z kursem powyżej 3" to nazwa mojego tematu, ja nie przywiązuję do tego większej wagi. Ogólnie chodzi o to by sprawdzić czy bardziej opłaca się grać wyższe kursy  z małą  liczbą zdarzeń na kuponie czy tzw. taśmy. Ja jestem przeciwnikiem taśm. Każdy dzień to inna oferta. Dzisiaj akurat widzę duże szanse na powodzenie takiego dubla jak podałem i tak gram. Ewentualna porażka nie będzie końcem świata i będę miał kolejne szanse na odrobienie ewentualnych strat. Zobaczymy jakie będą wyniki. W historii mojego tematu raz już tak zagrałem i to z powodzeniem (czerwiec). Zabaczymy jak będzie dzisiaj.  Każdy gra tak jak uważa. Pozdrawiam.
 
erni1 82,9K

erni1

Użytkownik
Liczy się dodatni wynik, a czy to będą single powyzej 2, powyzej 3 czy duble ma mniejsze znaczenie. Zalozenia strategii i konsekwencja są ważne ale nie mogą byc ciasnym ograniczeniem. 
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
apil64 10,7K

apil64

Użytkownik
cytat z dnia 28 sierpnia 2019 09:10 przez erni1Liczy się dodatni wynik, a czy to będą single powyzej 2, powyzej 3 czy duble ma mniejsze znaczenie. Zalozenia strategii i konsekwencja są ważne ale nie mogą byc ciasnym ograniczeniem. 
Dokładnie tak.
 
polon83 2,7K

polon83

Użytkownik
Generalnie obserwowałem ten temat właśnie ze względu na moje zainteresowanie grą kursami &gt;3 jako że taka strategia miała być tutaj stosowana. Jednak skoro w trudnym momencie autor rezygnuje z przyjętej strategii, to trudno tutaj zweryfikować czy taka strategia byłaby skuteczna gdyby grać nią dalej.  Ale skoro autor tematu nie przywiązuje wagi do zasad swojej strategii, to trudno. Może warto byłoby w takim razie zmienić tytuł tematu i treść opisanych zasad w pierwszym poście, aby nie wprowadzało to w błąd czytelnika...
 
apil64 10,7K

apil64

Użytkownik
cytat z dnia 28 sierpnia 2019 09:34 przez polon83Generalnie obserwowałem ten temat właśnie ze względu na moje zainteresowanie grą kursami &gt;3 jako że taka strategia miała być tutaj stosowana. Jednak skoro w trudnym momencie autor rezygnuje z przyjętej strategii, to trudno tutaj zweryfikować czy taka strategia byłaby skuteczna gdyby grać nią dalej.  Ale skoro autor tematu nie przywiązuje wagi do zasad swojej strategii, to trudno. Może warto byłoby w takim razie zmienić tytuł tematu i treść opisanych zasad w pierwszym poście, aby nie wprowadzało to w błąd czytelnika...
Każdy podejmuje ostateczną decyzję .
 
zderzok 3,5K

zderzok

Użytkownik
Ja dlatego zapytałem ostatnio co dalej po tej serii wtop, autor tematu odpisał, że wchodzi na 5 poziom, ok wszedł, ale tak naprawdę powinno być tak, że typ, który dasz i Ci wejdzie da całkowity zwrot strat + jakiś zysk, a z wyniku - 97 zmalało zaledwie o niecałe 19j. Czyli kurs powinien być wyższy. Tak powinna działać progresja a nie tylko częściowe odrobienie strat.

Sam wiem na moim przykladzie mojego tematu, jak trudno 3mać się zasad więc nie krytykuję, tylko głośno myślę.

 
 
apil64 10,7K

apil64

Użytkownik
cytat z dnia 28 sierpnia 2019 10:24 przez zderzokJa dlatego zapytałem ostatnio co dalej po tej serii wtop, autor tematu odpisał, że wchodzi na 5 poziom, ok wszedł, ale tak naprawdę powinno być tak, że typ, który dasz i Ci wejdzie da całkowity zwrot strat + jakiś zysk, a z wyniku - 97 zmalało zaledwie o niecałe 19j. Czyli kurs powinien być wyższy. Tak powinna działać progresja a nie tylko częściowe odrobienie strat.

Sam wiem na moim przykladzie mojego tematu, jak trudno 3mać się zasad więc nie krytykuję, tylko głośno myślę.
 
Widzę, że dalej niektórzy nie rozumieją mojej progresji. Jeszcze raz powtórzę, że nie polega ona na natychmiastowym odrobieniu strat. Nigdzie się nie pali. Mam na to określony budżet i tak gram. Zgodnie ze strategią jeżeli jestem na minusie to po trafieniu cofam się o jeden poziom ( i to tylko wtedy gdy uznam, że bieżąca oferta na to pozwala).  Takie progresje o których piszesz, że dają natychmistowe odrobienie strat najczęściej wymagają bardzo dużego kapitału na grę i często prowadzą do przegranej. Ja nie twierdzę, że moja progresja zawsze wygrywa ale napewno jest bardziej bezpieczna.  Z budżetem 186 jednostek gram już  osiem miesięcy, jeżeli przegram to zacznę od nowa, ale strata będzie wynosiła tylko 186 jednostek  (w najgorszym wypadku).
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
zderzok 3,5K

zderzok

Użytkownik
ok, dzięki za wyjaśnienie. Miałem błędne myślenie.

A tak poważnie zapytam, serio jak odpukać przegrasz budżet cały i "stracisz" te 8-9 miesięcy typowania to od nowa zaczniesz? szczerze to bym się poważnie zastanowił, czy aby jest sens.

Przeanalizuj sobie może ten temat pod kątem typów jakby to była stawka płaska stała, albo delikatny rozrzut czyli stawkowanie od np. 1-10 j. Co by Ci wyszło przy płaskiej stawce? plus, minus ? mały czy duży. ciekawe

Skoro czujesz te wyższe kursy, widzisz w nich sens to może warto je grać płaską stawką?
 
apil64 10,7K

apil64

Użytkownik
cytat z dnia 28 sierpnia 2019 13:25 przez zderzokok, dzięki za wyjaśnienie. Miałem błędne myślenie.

A tak poważnie zapytam, serio jak odpukać przegrasz budżet cały i "stracisz" te 8-9 miesięcy typowania to od nowa zaczniesz? szczerze to bym się poważnie zastanowił, czy aby jest sens.

Przeanalizuj sobie może ten temat pod kątem typów jakby to była stawka płaska stała, albo delikatny rozrzut czyli stawkowanie od np. 1-10 j. Co by Ci wyszło przy płaskiej stawce? plus, minus ? mały czy duży. ciekawe

Skoro czujesz te wyższe kursy, widzisz w nich sens to może warto je grać płaską stawką?
Ja nigdy nie gram za cały budżet. Jeżeli np. gram progresję wymagającą 186 jednostek  to nie jest to mój cały budżet przeznaczony na grę. Zawsze zakładam, że mogę przegrać. Wtedy zaczynam ponownie od zera. Ale nie jestem bankrutem. Zawsze lepiej wyznaczyć sobie realny cel  niż nierealny. Na przykład, jeżeli zakładam sobie 120 jednostek zysku do idę do tego celu małymi kroczkami. I tak ustałam sobie np. progresję wymagającą. 186 jednastek (np. taką którą podałem w moim temacie) i nie muszę grać nią do oporu. Mogę np. założyć sobie, że po ugraniu 10 jednostek zaczynam od nowa ale ugrane 10 jednostek to jest już mój zysk. Tak grając ograniczam znacznie ryzyko bankructwa. Na przykładzie mojego tematu można sobie przeanalizować ile razy ugrałem już  np. 10 jednostek a dotychczas jeszcze ani razu nie straciłem nawet tych 186 jednostek. To tak na marginesie Twoich uwag pod adresem mojej strategii. Od początku piszę, że mój temat ma na celu sprawdzenie co się lepiej opłaca, granie wyższych kursów z odpowiednim stawkowaniem czy granie tzw. taśm do czego zachęcają firmy bukmacherskie. Odpowiedź jest chyba oczywista ale wnioski każdy wyciąga sobie sam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
Do góry Bottom