>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Pytania, dyskusje, skargi

S 30,4K

snickers69

Użytkownik
Też jestem za tym, żeby wprowadzić ukrywanie postów. Każdy byłby zdany tylko na siebie i na podanie swoich typów po analizie, a tak bardzo często się zdarza, że ludzie sugerują się innymi typami. 
 
kubagkm 484

kubagkm

Użytkownik
Już nie róbmy z tego konkursu nie wiadomo czego , można pomyśleć o takich rzeczach za rok. W po mamy samych najlepszych więc myślę ,że nikt tu nie jest przez przypadek. Z reszta w grupie 4 przewaznie podawałem typy pierwszy , a wygrałem to z przewagą.
 
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Wszystko to co napisaliście wykorzystamy w następnej edycji.

@pitcairn - nie możemy uznać tego, typujemy H2H ale pojedynczych zawodników, nie par. Nie jest to uściślone w regulaminie, ale założeniem pozwalającym na typowanie H2H było wybieranie który zawodnik będzie lepszy, a nie pojedynek par. Dlatego też w tej sytuacji jako prowadzący konkurs po prostu decyduję, że to zostaje na minusie i myślę, że jest to decyzja zgodna z rywalizacją w duchu fair-play. 
 
pitcairn 1,1K

pitcairn

Użytkownik
No trudno w takim razie. Biere to na klatę i mimo, że się nie zgadzam z werdyktem to toleruję to, że ostateczna decyzja należy do prowadzącego konkurs
 
 
B 26,1K

bosky

Użytkownik
To nie to, ze jestem obrażony czy coś, ale czuje się lekko pominięty. Rozumiem ze zasady były ustalone przed rozpoczęciem konkursu i w myśl tych zasad odpadłem - z tym nie mam żadnego problemu. Natomiast troszkę słabe jest to, ze po 1. Etapie była dogrywka, po tym etapie bez dogrywki zostały dokoptowane dwie osoby dla odmiany bez dogrywki (mające bodajże po 22 punkty), a ja z 25 i jednym brakującym do awansu z grupy zostałem pominięty. Z konkursu odpadłem wiec mam luz, tylko zastanawiam sie czemu wcześniej był ten baraż, teraz znowu awansował ktoś extra ale raczej nie w myśl punktów, bo tych miałem więcej od tych, którzy awansowali.. No nie do końca fajnie wyszło.
 
Do góry Bottom