>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

NFL/NCAAF/CFL 2019/2020

Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Nowy sezon NFL już bliziutko, NCAA gra już w ten czwartek a sezon CFL jest w połowie. Zapraszam do pisania, nawet jeśli to luźne myśli na temat jakiegoś meczu. Nie ma tutaj żadnego gestapo :) Mam nadzieję, że i w tym sezonie temat będzie żył. W zeszłym roku 230 postów, może postaramy się w tym sezonie pobić rekord z 2009/2010 wynoszący 401 postów? 
 
jozzy22 530,3K

jozzy22

Użytkownik
cytat z dnia 27 sierpnia 2019 12:41 przez gucci-maneZapraszam do pisania, nawet jeśli to luźne myśli na temat jakiegoś meczu. Nie ma tutaj żadnego gestapo :) 
Skoro tak to ja spróbuje podać to co mam pograne

NCAA

Bowling Green - Morgan State

Typ: 1(-21.5)   Kurs: 1.8    STS   

Trudno coś rokować bo to dopiero początek ale patrząc na historie to ekipa Morgan State to taki typowy chłopiec do bicia.
Czy tak będzie w tym sezonie przekonamy się już niedługo. Zobaczymy czy bukmacherzy przeszacowali szanse ale ja spróbowałem.
Kusiło większe handi ale jednak zostałem przy tym. Jeśli w ekipie nie nastąpił jakiś wielki BOOM to raczej mecz powinien być łatwy i przyjemny dla BG

e: trzeba było brać najwyższe handi. W ekipie Morgan State bez zmian

Wynik: 46:3
 
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Winnipeg Blue Bombers @ Saskatchewan Roughriders (CFL)
Typ: Saskatchewan Roughriders -3.5 @ 1.71 - Unibet   

Roughriders są aktualnie na 5-meczowym winning streaku. Ofensywa tej drużyny prowadzona przez świetnego rozgrywającego Cody'ego Fajardo aktualnie prezentuje najlepszą formę w lidze. Winnipeg sroce spod ogona nie wypadli bo liderują dywizji zachodniej, ale w tym momencie ekipa z Saskatchewan imponuje swoją grą i mają swój moment żeby załapać się na playoffy z jak najlepszego miejsca. Inna rzecz to wyjazdy Winnipeg na których nie prezentują się zbyt dobrze. Ostatni mecz co prawda wygrali, ale miało to miejsce przeciwko beznadziejnym BC Lions, najgorszej ekipie ligi legitymującej się bilansem 1-9. Wcześniej przegrana 1-punktem z innymi "tytanami" czyli Toronto Argonauts którzy w tym sezonie wygrali 1 mecz a 8 przegrali. Jedyna wygrana to właśnie przeciwko Winnipeg. Roughriders u siebie w swojej twierdzy, Mosaic Stadium posiadają bilans 4-1, natomiast wyjazdowy bilans Winnipeg to 3-2. To bardzo ważny mecz, bo grają dwaj "przyjaciele" z dywizji zachodniej zajmujący obecnie 1 i 2 miejsce. Riders będą atakować pozycję lidera, dlatego ten mecz jest dla nich spotkaniem o przysłowiowe piłkarskie 6 punktów. Handicap -3.5 wygląda całkiem apetycznie i przy tym kursie wchodzę i oczekuję wysokiego zwycięstwa gospodarzy i kolejnego wielkiego występu ofensywy gospodarzy. Od lipca ofensywa Saskatchewan nałożyła na rywali odpowiednio 38, 45, 17 i ostatnio 40 punktów. Co również bardzo ważne w zespole gości nie zagra Andrew Harris, jeden z najlepszych running-backów ligi, gdyż został zawieszony na 2 mecze za użycie niedozwolonej substancji. Kontuzjowany jest Matt Nichols, podstawowy QB Bombers. Jego obowiązki przejmie Streveler, którego głównym atutem jest bieganie z piłką, gdzie potrafi nabić więcej jardów niż podaniami Ale to wszystko, mimo wszystko, bardzo osłabia siłę ataku Winnipeg na której barkach będzie spoczywać obowiązek zdobywania punktów. Liczę, że i tutaj Saskatchewan zaprezentują tak świetną grę w ataku jak miało to miejsce w ostatnich meczach, co przy w miarę solidnej grze obrony, a szczególnie powstrzymaniu biegów Strevelera powinno dać dobry wynik. Linia zapewne poleci jeszcze w dół, gdyż informacja o zawieszeniu Harrisa jest dość świeża.
 
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP


Miami Dolphins @ New Orleans Saints
Typ: New Orleans Saints -3 @ 1.77 - Unibet  

Przez ostatnie 3 lata meczów preseasonowych zagrałem 2 typy (1-1). Będę niekonsekwentny, bo mimo, że wyżej napisałem, że nic nie ruszę z ostatniej kolejki przedsezonowych spotkań, to jednak widzę ciekawą opcję. Szczególnie po wczorajszych informacjach o stanie zdrowia jednego z QB. Mecz Miami Dolphins @ New Orleans Saints. W Miami trwa walka o pozycje w depth-charcie quarterbacków. Szansę w meczu miał dostać Fitzpartick (potencjalnie starter), ale z powodu jakiegoś przeziębienia czy grypy ma nie zagrać. To nie sezon zasadniczy i jakieś zasłony dymne. W Dolphins rzucać będą więc Rosen i Jack Rudock. Ten drugi zagrał w 3 meczach zaledwie 19 snapów. Nie pokazał w nich, ani wcześniej niczego co pozwoliłoby wierzyć w jego niesamowity występ dzisiaj. Trener Miami pewnie podzieli czas pomiędzy Rosenem i Rudockiem, ale myślę, że więcej pogra ten drugi. To co najbardziej przekonuje mnie do zagrania na Saints to ich sytuacja na pozycji quarterbacków. Brees być może dostanie jeden drivie, ale później do walki o miejsce backupa, czyli drugiego QB powalczą Bridgewater i Hill. Obaj sroce spod ogona nie wypadli i są zdecydowanie lepsi od swoich rywali z tej samej pozycji. Obaj są graczami mega mobilnymi, nie tylko podają, ale też dużo biegają z piłką. Saints grają u siebie, w swoim specyficznym sanktuarium jakim jest Superdome i myślę, że wezmą ten mecz. Oczywiście trwa również walka o miejsce w składzie na innych pozycjach, gdyż trochę ponad 50% obecnych składów zostanie w sobotę zwolniona. Ci którzy walczą o to by otrzymać się w 53-osobowym finałowym rosterze będą grać na pełnych obrotach, a wierzę, że wsparci głośnym, halowym dopingiem kibiców Saints, łatwiej o dobry występ będzie właśnie gospodarzom. Saintsi wygrali dwa mecze wyjazdowe w tym preseasonie, natomiast Dolphins wygrywali tylko u siebie. 

Zapraszam także do obserwowania mojego tematu, gdzie czasem będą pojawiać się typy, których nie będę wstawiał do tego działu.

 
 
jozzy22 530,3K

jozzy22

Użytkownik
Rozochocilem się trochę nocnym typem tak więc próbuje dalej.
Na tą noc mam w sumie 2 typy ale po długim namyśle zdecydowałem się zagrać ten:

Wake Forest - Utah State

Typ: 1(-3.5)      Kurs: 1.8     STS     

Dlaczego tak? No cóż przyznam,że tym razem idę zgodnie ze swego rodzaju przeczuciem. Nie mam za bardzo ciekawych argumentów. Ostatni mecz 2 lata temu wygrany w ciałach wiec liczę ze coś z tej przewagi jednak zostało na ten sezon. Oczywiście ze stawką bez szaleństw.  Czekamy co jutrzejszy poranek nam pokaże jeśli chodzi o to spotkanie.

Wynik: 38:35
 
little-dj 1,8K

little-dj

Użytkownik
????????????

 Green Bay Packers @ Chicago Bears  


Packers (+3,5) @ 1.82, Fortuna 
  

Wierzę w rewolucję w Green Bay. Doszedł nowy trener, który w przeszłości współpracował z McVay'em - wierzę, że pod nim będzie wykorzystywany cały potencjał Rodgersa. Taki powiew świeżości na ławce to coś, czego Packers brakowało. W dodatku wzmocnili defensywę draftując w pierwszej rundzie nowego LB i podpisując safety, Adriana Amosa, w free agency.

Bears rok temu wyglądali ciekawie, ich obrona spisywała się znakomicie, zabrakło szczęścia w decydującym momencie play-offów. No ale to było w tamtym sezonie. Teraz ta defensywa nie musi już tak wspaniale pracować - w offseason stracili kordynatora obrony, który przeszedł do Denver, w ślad za nim poszedł cornberback Callahan, który był starterem.. Opuścił ich także wspomniany wcześniej Amos. Jeśli Trubisky nagle nie odpadli i nie zacznie rzucać bomb, które zrobią z niego TOP10 QB w lidze, to Bears mogą na koniec regular season mieć gorszy bilans niż rok temu. Tym bardziej, że rywale z dywizji się wzmocnili.

All in all, rozumiem stawianie Bears w roli faworyta, ale zamierzam to wykorzystać. Packers zawsze dobrze radzili sobie z Bears i wygrywali trzy z ostatnich czterech czwartkowych meczów. Ekipa z Green Bay solidnie się wzmocniła w offseason, a nowy trener powinien ożywić Rodgersa, który w ostatnich latach jakby stracił motywację do gry.

????????????​
 
Otrzymane punkty reputacji: +63
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Green Bay Packers @ Chicago Bears 
Typ: Chicago Bears -3 @ 1.87 - Unibet 

Rozpoczynamy setny sezon NFL klasykiem, czyli starciem Green Bay Packers i Chicago Bears. Jedna z najstarszych i najgorętszych rywalizacji ligi odbędzie się już dzisiejszej nocy w Chicago. Osobiście jestem kibicem Packersów, ale mój pierwszy typ tego sezonu w NFL będzie przeciwko nim. Dlaczego tak to widzę. W Green Bay letnim okresem odeszły dwie bardzo ważne twarze tej organizacji - Clay Matthews i Randall Cobb. Potężne bronie, a właściwie armaty odpowiednio formacji defensywnej i ofensywnej. Aaron Rodgers stracił jedną ze swoich ulubionych opcji w grze podaniowej. Ciekawy jest fakt, że po przeciwnych stronach, przeciwko swoim byłym klubom zagrają dwaj safety - Ha Ha Clinton-Dix obecnie gra dla Bears i uważam, że jest silnym elementem obrony Chicago. W GB mamy natomiast Adriana Amosa, byłego zawodnika Bears. Jak wszyscy wiemy lub nie, drużynę z Wisconsin objął nowy trener Matt LaFleur, który wcześniej był OC w Titans. Jego zadaniem będzie na nowo zbudowanie silnej ofensywy wokół Rodgersa. Ofensywa trenera Matta Nagy'ego jest już natomiast zbudowana. Trubisky nie jest już pierwszoroczniakiem, frycowe które musiał zapłacić zapłacił. Udowodnił, że jest solidnym starterem. Na miejscu jest oczywiście także Mack-Attack czyli Khalil Mack, który będzie dziś polował na swoje pierwsze w sezonie sacki. Preseasonowe spotkania absolutnie nic nie powiedziały o formie obu drużyn, gdyż Nagy we wszystkich meczach oszczędził swoich starterów zarówno a ataku i obrony, natomiast sparingi dla Green Bay grali głównie zawodnicy walczący o załapanie się na finałowe cięcia składu. Po zeszłorocznym, szokującym końcu sezonu w Wietrznym Mieście, uważam, że nie będzie szoku na rozpoczęcie kolejnego i Bearsi od zwycięstwa rozpoczną kampanię 2019/2020. Kurs na zwycięstwo trochę mały, więc zaryzykuję handicap w wysokości field goala. Dziś zaczynamy NFL a w weekend kontynuujemy kolejkę i zobaczymy kolejne drużyny. Postaram się coś popisać do typów, które już mam od jakiegoś czasu pograne. Grać będę także coś z CFL. Obym rano mógł tu postawić zielonego plusa. 

Zapraszam również do swojego tematu po inne analizy, które w weekend się pojawią.
 
Gy_Gy_Craveel 248K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
Under 8,5 Player Receiving Yards @ 1,80 Bet365 (17 yrd)
Mike Davis RB (Bears)   G 02:20 I 06.09 



Zaklady na zawodnikow na poczatku sezonu maja to do siebie ze niemamy na czym sie oprzec jezeli chcemy miec statystyke tu i teraz, poprostu musimy sie oprzec na historii poprzedniego sezonu i jakis dywagacjach podparta psychoanalizie.

I tak Bears podpisały dwu letni kontrakt z Davisem o wartości 6 milionów dolarów przed sezonem, ale znalazł w mocnym line-upie druzyny gdzienadzieje sie na silna konkurencje na pozycji biegacza. Bo tak naprawde Tarik Cohen powraca do składu a był jednym z bardziej wszechstronnych Running Back(biegacz) w lidze. Jest nie naganny w odbiorze, średnio 10,2 jardów na odbiór, a PFF sklasyfikowało jego jako siódmego najlepszego odbierajacego na RB w lidze. Davis zajął 49. miejsce, więc trudno wyobrazić sobie scenariusz, w którym Davis bedzie uzywany bardziej niz Cohen.

Bears rowniez wybrali w pierwszej rundzie draftu Davida Montgomery, który gral mnostwo czasu w swoim debiutanckim sezonie. Był używany bardzo oszczędnie w okresie przedsezonowym, co sugeruje, że Bears mają wielkie plany w tym roku co do jego osoby.

Davis nie będzie kompletnym zestawieniem w backfield Bears w tym sezonie, ale ta linia mimo ze jest niska to moze byc warta ryzyka i mowimy tutajo otzrymaniu yardow podaniem a nie zdobyciem po ziemi , co zaklad chyba jest tylko w Bet365 - na polskich rynkach ciezko jest znalesc ten zaklad.

Ja rowiez zapraszam do swojego tematu: We Are Players ???? ????
 
little-dj 1,8K

little-dj

Użytkownik
????????????

Tennessee Titans @ Cleveland Browns


Browns (-2,5) @ 1.51, Betclic
   

Na co w tym weeku stawia Vegas? Public picki to Ravens (w miarę oczywiste biorąc pod uwagę, że Miami ma zamiar tankować), Chiefs (mała linia chyba zachęca ludzi, którzy wierzą w kolejny genialny sezon Mahomesa i nie doceniają wciąż świetnej defensywy Jaguars) i Lions (a tutaj to wielka niewiadomka moim zdaniem akurat). Browns są dopiero piątym public pickiem

Zdaję sobie sprawę, że trochę się wychylam z tym pickiem na odstrzał, ale ufam, że Browns naprawdę mogą sprawić zamieszania w tym sezonie. Baker wydaje się cholernie pewny siebie, doszedł do nich najlepszy WR ligi w postaci Odella Beckhama, no i wciąż gra tam Jarvis Landry, kumpel Odella z college'u. Nie bez powodu wielu uważa ich za najlepszą parę WR w całej lidze. Baker w ostatnich siedmiu spotkaniach poprzedniego sezonu zaliczył bilans 5-2, z nowym trenerem powinien bardziej rozwinąć skrzydła.

Titans to według moich rokowań przedsezonowych jedna z gorszych ekip całej ligi. Mariota nie progresował w ostatnich latach jak należy i ciężko go umieścić w górnej połówce rankingów najlepszych QB. Po tym sezonie kończy mu się kontrakt i zostanie UFA. To sezon walki o wielki kontrakt od Titans, którzy zawsze w zanadrzu mają podpisanego Tannehilla (choć ten poziomem jest niemal na równi z Mariotą). Titans mają słabą linię ofensywną, która nie powinna zapewnić ich QB odpowiedniej ochrony. To pozwoli defensywie Browns robić szybką presję. Cała reszta leży w rękach Bakera.

????????????​

 
 
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Historia z panienką Antonio Brownem w Raiders dobiegła końca. Zarządał zwolnienia i przed południem został zwolniony, tracąc prawa do sporej ilości gwarantowanej gotówki. Nie wiem czy to CTE (nie śmieje się) czy po prostu jest kretynem, a może chciałby iść gdzie indziej? Dość już tej telenoweli mam, ale jak widać dziś dodali paliwa i teraz mimo startu sezonu będziemy przeżywać gdzie znajdzie się AB.

Dziś w nocy/jutro w dzień zapodam tu swoje propozycję. Chcę wyjść na plus bo zaczęło się minusem po zaufaniu tragicznemu Trubiskiemu, który nie dał rady prowadzić tej swojej ofensywy "downfield". A po stronie GB, Rodgers w całej swojej okazałości, 1. kwarta z bodajże -16 jardami i jakiś tam negatywny rekord od wielu, wielu lat, ale potem przychodzi taki moment, ma mocną kieszeń OL, dużo czasu, jedno zagranie, odpala bombę i TD. Fajna statystyka pokazała się podczas meczu. Aaron Rodgers jest 2/3 jeśli chodzi o podania na 60 jardów "downfield" czyli podanie lecące 60 jardów i złapane. Reszta ligi od 2005 roku jest 0-11 w takich "hail marry" próbach. Bałem dość pewny tego meczu, wydawało się już dużo poukładane w Bears i to mogł/może być ten sezon, ale hurraoptymizm zgasł przez żałosny występ Trubiskiego.

Zachęcam do komentowania, nie muszą być typy, tutaj możemy luźno podyskutować, oczywiście bez postów typu "Siema co gramy?, Siema co myślicie o Giants"? Kręcimy tym!

 
 
little-dj 1,8K

little-dj

Użytkownik
Brown podpisał z Patriots... Nie mam słów, poleciał na darmowy pierścień. Pats z miejsca stają się zdecydowanym faworytem do wygrania ligi.
 
Gy_Gy_Craveel 248K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
Under 46,5 pkt @ 1,76 Unibet 
Philadelphia Eagles - Washington Redskins   G 19:00 I 08.09 

 

Ten mecz wydaje sie nudny i do jednej bramki , buki otworzyly spread na -9, teraz juz przesunal sie na -10 , prawdopodobnie ten ruch uzasadniony tak naprawde niewiele tam zrobiono i niema czym sie ekscytowac, poniewaz czerwonoskorzy byli beznadzijni w ofensywie sezon temu i zajeli 29 miejsce w DVOA oraz 29 miejsce jardow na gre tylko 4,71 ,30 miejsce w Pass Success. Na ile to sie poprawi w tym sezonie ? tak naprawde niemamy gwarancji ze bedzie lepiej bo Rozgrywajacy Keenum nie jest kims , kto moglby wniesc co nowego , oweszem ma przeblyski ale to zamalo. Linia over/under jak widac na zalaczonym obrazku spada i rowniez nie jest to przypadek, obstawaiajacy widza niski z dwoch powodow , tempo gry obydwu zespolow jak i jedna z ofensyw ktora wytlumaczylem powyzej ma mizerny potencjal w ataku.

Pozatym siedmio krotny Pro Bowl- Left Tackle nie zamierza powracac do ofensywy i nie podpisal kontraktu a Keenum musi rzucac do przecietnych  skrzydlowych Paul Richardson, Trey Quinn and Terry McLaurin ta druzyna naprawde bedzie miala problemy ze zdobywaniem punktow.

Dotego trzeba dodac jeszcze inny argumen , mimo ze jezeli cos zadziala w tej ofensywie Washingtonu i ta pilka zacznie wejdzie na wyzszy poziom to zrobia(WASH) to bardzo wolnym tempie gry Według neutralnego dla futbolu tempa gry "Football Outsiders", Waszyngton zajął ostatnie miejsce w NFL w ubiegłym sezonie w tempie ofensywnym.

Filadelfia jest obciążona talentami ofensywnymi, ale podobnie jak Waszyngton poruszaja sie wolnym tempie. Orły ukończyły ostatni sezon dopiero na 30 miejscu w neutralnym tempie, co oznacza, że nie będą się też spieszyć ofensywnie. Opierajac sie na tych danych z poprzedniego sezonu to kresli mi mecz z niewielkim wyniki, linia ponizej 46,5 - zaryzykuje czemu nie.

Ja rowiez zapraszam do swojego tematu: We Are Players ???? ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +35
little-dj 1,8K

little-dj

Użytkownik
????????????

San Francisco 49ers @ Tampa Bay Buccaneers


Over 50,5 @ 1.84, Betclic 
  

Linia wysoka, ale warto próbować. Trudno tu wskazać faworyta, oba zespoły to typowe średniaki, które tankować nie będą, ale na miejsce nawet w wildcard też się nie zanosi. Jeśli spojrzymy na historię gier między nimi, to zobaczymy same blowouty, w różne strony. W poprzednim sezonie doszło do tego samego spotkania i Buccaneers wygrali 27:9, warto jednak pamiętać, że 49ers poprzedni sezon rozegrali bez Garoppolo, który zerwał więzadła na samym początku.

Co do Jimmy'ego - to może być jego pierwszy pełny sezon jako starter QB, o ile oczywiście znowu nie nabawi się urazu. W preseason wyglądał fatalnie, wydawało się, że jeszcze nie jest pewny swojego kolana. Ja go jednak nie dyskwalifikuję z miejsca za to i mam nadzieję, że w preaseason nie chciał po prostu nic ryzykować, a teraz da z siebie wszystko. 

Dla QB Buccaneers to "być albo nie być". Winston albo udowodni, że zasługuje na nowy kontrakt, albo może żegnać się z rolą startera w lidze, a przynajmniej w drużynie z Tampy. Ogarnąć musi się też ich defensywa, która była jedną z najgorszych w całej lidze. Na korzyść Winstona gra na pewno to, że jego receiverzy mają dość łatwe match-upy. Prócz Shermana nie ma za dużych postaci w secondary 49ers, spodziewam się więc częstych wizyt Bucs w red-zone. 

????????????​
 
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
No i proszę, AB szybko znalazł nowy klub - Patriots. Idzie po niby pewny pierścień. Brady ma teraz kosmos jeśli chodzi o receiverów. Po prostu sami All-Stars. Dziś gram Cleveland, Jets i Rams. Przynajmniej jeśli chodzi o wcześniejsze mecze, później pomyślimy.

W nocy mega ciekawie, Patriots z Brownem grają ze... Steelersami. 
 
kuba22 921

kuba22

Użytkownik
Titans vs BrownsTyp: Browns -5,5 pktKurs: 1,87Pierwsza niedziela z week 1 i na tapecie mamy kilka fajny typów.Pierwszym z pewnością jest mecz Titans vs Browns. W zespole z Cleveland są duże oczekiwania w nadchodzącym sezonie. Ściągnięcie OBJ ma pomóc BM w ataku, gdzie razem z JL stworzą najlepszy duet skrzydłowych w lidze.Po czwartkowym meczu zacząłem się zastanawiać czy istnieje ryzyko, że  Baker Mayfield zacznie sezon jak Trubisky z Chicago. Tutaj naszły mnie dwie refleksje:Jednym z głównych powodów dla których GM Browns John Dorsey wybrał Mayfield’a była jego mocna pewność siebie.Po obejrzeniu paru opinii na YT byłych zawodników NFL, a obecnych ekspertów kilku z nich stwierdziło, że problemem nie był sam QB a raczej brak otwartych pozycji skrzydłowych.Duża wiara we własne możliwości oraz opcja podań do dwóch świetnych skrzydłowych wg mnie znacznie niweluje ryzyko stresu związanego z oczekiwaniami Browns w tym sezonie. Stawiam na Browns conajmniej 1 TD. Poza tym gram:Jets (-2,5) 1,87Jaguars FG over 1,5 1,81Ravens FG over 1,5 1,90Ako: 6,43
 
kuba22 921

kuba22

Użytkownik
Słuchajcie, wiecie skąd można pobrać albo obejrzeć online skróty całego meczu? Nie chodzi mi o te skróty po 10-12 min tylko cały mecz bez przerw - powinien trwać ok 40 minut. Ktoś coś wie? 
 
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
@kuba22 w gamepassie jest taka opcja. Nie wiem czy pytasz ogólnie czy jest taka opcja czy chcesz trochę na "lewo" obejrzeć więc proponuję gamepassa. Masz wszystkie mecze od wielu lat w opcji full game (bez reklam), 5 min replay i właśnie skondensowany 40 minutowy filmik z samych akcji.

 

Houston Texans @ New Orleans Saints stawka 8/10
Typ: New Orleans Saints -3.5 @ 1.60 - Unibet

Wszyscy wiemy w jak skandaliczny sposób sędziowie wydymali Saints i odesłali ich na wakacje. Niektórzy mówią, że pierwszy rzut Brees'a będzie bulletem w głowę lub jajka sędziego ;) To żarty, a tu trzeba zarobić. Znów wracamy do tego samego - Brees jak wino, jego ukochane Superdome. Alvin Kamara wyrasta na wielkiego running backa, zatem ofensywa Saints ma swoje armaty zarówno w grze podaniowej jak i w rushach. 18 TD Kamary w 15 meczach robi wrażenie. Gdy mówimy o armatach, jest także komu odbierać piłki - Michael Thomas, absolutna topka wśród receiverów. Rywale z Houston sroce spod ogona nie wypadli, ale wierzę, że są dużo słabsi od Świętych. Bardzo, bardzo mocno straciła defensywa. Odeszła jedna z twarzy organizacji Jadeveon Clowney oraz Tyran Mathieu. Clowney to przecież elitarny d-liner, numer 1 w drafcie 2014. To wielki cios dla Texans. Jest za to Hopkins, którego zna każdy interesujący się NFL. Jeśli linia defensywna Saints spisze się na miarę oczekiwań, a będzie tam od 1 do 2 nowych zawodników, którzy mogli zawalczyć o miejsce startera, to Watson w "kieszeni" nie poszaleje. To zawodnik mobilny i to też stwarza zagrożenie. Generalnie jednak wyobrażając sobie to co będzie się dziś działo na trybunach Superdome, ten entuzjazm, te utrudnianie komunikacji gościom, ten Brees grający kosmiczny futbol do tego mający do dyspozycji Kamare i Thomasa, to dochodzę do prostego wniosku. Saints otwierają sezon od wygranej. Zmniejszę sobię linię handicapu do -3.5 i takiego zwycięstwa będę oczekiwał.
 
Gy_Gy_Craveel 248K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
NCAA Week 3
Michigan State -14 HC @ 1,80 BetOnline (7:3)

Michigan State - Arizona State  G 22:00 I 14.09  




Narazie to wszystko idzie topornie ale nic dziwnego to poczatek sezonu ,wiec daje sobie margines bledu i takie tlumaczenie ze czas na lepsze zaklady przyjdzie za cztery tygodnie, na dzisiaj jeden z meczy "College Football Picks" ktory przykul moja uwage a mianowicie mecz Arizona State @ Mich. St.(-14) oczywiscie Michigan Spartans usiebie , sa faworytami. Linia otworzyla sie chyba na -7 HC ale w Arizonie jest kontuzjowany rozgrywajacy i linia soe powiekrzyla do -14 HC to tak w woli wyjasnienia.
  
Czy dojdzie do rewanzu ze strony Michigan? tak bysmy mogli zapytac bo ostatnie dwa mecze wygrala Arizona i tak powrocmy do poprzedniego sezonu  gdzie Spartanie z Michigan źle rozpoczeli pierwszy tydzien rozgrywek, na wyjezdzie w Tempe kiedy Arizona wyciognela wynik 16 do 13 i to w ostatniej kwarcie zdobywajac 13 punktow pokonujac faworyzowanych Spartan .

Teraz rozpoczyna sie trzecia kolejka tygodnia, a karta moze obrocic sie na korzysc gospodarzy czyli Michigan , mimo ze obydwa zespoly przystepuja do tego meczu z wynikiem 2-0 wygranych meczow to Wydaje mi się, że ten zaklad na Spartan ma kilka powodow aby zaryzykowac na nich a stan Arizona nie wyglądał dobrze, szczególnie w grze ofensywnej.

Skupiajac swoja uwage na Arizonie, jak stracił rozgrywającego M.Wilkinsa i skrzydlowego N Harry-ego (wybór draftu w pierwszej rundzie), Oni spodziewali się, że mocno opra swoja gre na biegaczu Eno Benjaminie , gwiazda zespolu po ustanowieniu szkolnego rekordu z liczbą 1 642 jardow. Mial powrocic jako jeden z najlepszych biegaczy w kraju a luksus biegania miala zapewnic mu doświadczona linią ofensywną złożona z pięciu seniorów. Jednak gra na linii ofensywnej nie poszła zgodnie z planem, ponieważ Arizona ma teraz dwóch początkujących i tylko jednego OL grającego na tej pozycji, którą grali w poprzednim sezonie.

Stalo sie to tak że start LT Zach Robertson-a byl opozniony z powodów osobistych, co zmusiło Stan Arizona do przeniesienia gwiazdy Cohl Cabral a Zastępca Cabrala czyli Cade Cote - złamał nogę. Wiec Musieli zrobic kilka waznych ruchow taktycznych, gdy rowniez Steve Miller(RT) został sponiewierany przeciwko Stanowi Sacramento.

To wszystko spowodowalo problemy w ofensywie Arizony a jardy zdobywane biegiem mowily same za siebie. Po rozegraniu dwóch meczów u siebie ze znacznie gorszymi drużynami w stanie Kent i Sacramento, Benjamin zdobywal zaledwie 3,7 jarda na probe. W 2018 roku osiągnął średnio 5,5 jardów na probe. Te statystyki jednego z najlepszych biegaczy nie wroza nic dobrego poniewaz Michigan ma jedna z najlepszych obron w kraju. Ich Rush Defense zezwalal w zeszlym sezonie na tylko 2,6 jardów na probe, kończąc zaledwie 0,1 jarda za mistrzem kraju Clemson.


Diagram ten przedstawia jak silny jest DEF Michigan a OFF Arizony jest przedstawiona jako lepsza ale przytych problemach ktore  zostaly przedstawione ich ofensywa jest owiele gorsza niz zostalo przedstawione powyzej.


Co ciekawe w tym sezonie Michigan w dwoch grach prowadzi w kraj z niesamowita wartością -0,1 jarda na bieg, w dwóch meczach zezwolilo na -6 jardów po ziemi , ba zezwolio , nikt nie zdobyl nawet jednego jarda po ziemi a zmusili biegaczy na deficyt -6!

Po prostu ciezko bedzie stanie Arizona zdobywac jardy w grze po ziemi. Jeśli nie byli w stanie przeprowadzić tego biegu przeciwko Sacramento, to jak to bedzie sie mialo do gry przeciwko najlepszej obronie biegu w kraju?. Problemy z rozgrywajacy oraz ze skrzydlowym ,prawdopodobnie poloza gre gora ,plus nie najlepsza gra po ziemi przeciwko najlepszej obronie poziemi , plus determinacja wziecia rewaznu przez Michigan i to usiebie ,kusi mnie aby postawic na godpodarzy z HC -14. 
 
Otrzymane punkty reputacji: +44
Do góry Bottom