>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

6. kolejka PKO Ekstraklasy (23.08-26.08.2019)

Status
Zamknięty.
paga 28K

paga

Użytkownik
cytat z dnia 25 sierpnia 2019 10:07 przez mocceDla mnie ten kurs na Legie też troche za wysoki, patrząc nawet nie na ich gre tylko na gre ŁKSu, tylko pamietąjcie że Legia grała w czwartek z Rangersami, mecz kosztował ich dużo zdrowia, nie wiadomo czy nie będzie dużej rotacji bo rewanż w czwartek i ten mecz dzisiejszy może być dość nudny i nie zdziwie się jak skończy się jakieś 0-0
ŁKS jest cienki jak szczewo z krupnioka. Jednego zawodnika mają a reszta to drewniaki jakich świat nie widział. Nawet słaby Piast tam wygrał 0:1, choć całe spotkanie kopal się po czole. A z drugiej strony drużyna z Jasiem Fasolą na ławce trenerskiej. Większego egoisty ekstraklasa nie widziała. Człowiek trochę pokopał i tak się zastanawiam jak ktoś taki mógł zostać trenerem?! Zaliczenie jakiegoś śmiesznego egzaminu i otrzymanie licencji to wszystko ?! Zresztą Mioduski nie od dzisiaj jest znany, że się zamienił z koniem na łby, tak obserwując jego decyzje z przeszłości. Gdyby nie trener i jego pupilek Kulenovic, który jest jedynym piłkarzem na świecie, który jak biegnie to się skrada to grałbym bez pytania w stronę Legii. 
 
P 6,8K

piotrf

Użytkownik
ŁKS - Legia
under 2,5 gola
kurs 1.75
STS

ŁKS do tej pory w 5 kolejkach zanotował 1 zwycięstwo 1 remis i 3 porażki. W meczach tych zdobyli 3 bramki a stracili 8. W dwóch spotkaniach ( z Lechią u siebie 0-0 oraz również w meczu domowym z Piastem przegranym 0-1) padało mniej niż 2,5 bramki. W pozostałych 3 liczba goli w meczu była większa. Z 3 meczy granych u siebie we wspomnianych wyżej 2 under 2,5 bramki został pokryty.
Swój typ opieram głównie na tym że Legia szykuje się do rewanżu w Glasgow i ten mecz nie będzie miał dla niej aż takiego znaczenia jak rewanż w europejskich pucharach więc pewno będą starali się oszczędzać siły na Szkotów. Do tej pory Legia w lidze zanotowała 2 zwycięstwa jeden remi i porażkę. W meczach tych strzeliła tylko 4 bramki a straciła 3. W dwóch z tych 4 meczy linia under 2,5 gola została pokryta i były to dwa ostatnie ligowe spotkania Legi. Liczę że dzisiaj passa zostanie podtrzymana.  
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Zagłębie - Piast 0:3
obie strzela, @1,95 betfan
  
powyżej 2,5 gola, @2,33 betfan   

Wstyd i hańba, byłem na meczu, jedyne co mi przychodzi do głowy, że zawodnicy graja przeciwko trenerowi, skład praktycznie ten sam sam co w zeszłym sezonie, a nie grają nic, chyba czas BvD w Lubinie dobiegł końca, mam nadzieję, że zmiany nastąpią jeszcze przed meczem z Wisłą w Krakowie.

Do Lubina przyjeżdża aktualny mistrz Polski Piast Gliwice, który po słabym początku powoli się odbudowuje i punktuje, ostatnie 2 spotkania wygrane, problemem trenera Fornalika są na pewno kontuzje, dodatkowo klub sprzedał w tygodniu Dziczka do Lazio. Zagłębie słabo zaczęło sezon, wygrało jak narazie tylko jedno spotkanie, jednak nie to jest najgorsze, ponieważ gra Lubinian wygląda po prostu słabo, w ostatnim przegranym meczu z Legią zagrali dobrze tylko przez 15 minut, podobnie było w innych spotkaniach, że mieli tylko fragmenty dobrej gry, a przez większość spotkania to rywal prowadził grę. Pocieszającym jest fakt, że nie przegrali u siebie, a bezpośrednia historia ostatnich spotkań z Piastem w Lubinie jest optymistyczna, na 5 spotkań 3 wygrane Zagłębia i 2 remisy, dodatkowo we wszystkich spotkaniach strzelały obie drużyny, a w 4 na 5 spotkań padł over 3,5 gola, a we wszystkich over 2,5. osobiście liczę, że Zagłębie podtrzyma passę u siebie, a nawet że zdobędzie komplet punktów. Ciekawostką jest też fakt, że do piasta ma przejść Patryk Tuszyński grający w Zagłębiu.

 
 
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Górnik Zabrze - Korona Kielce
powyżej 32,5 fauli @ 2,15 
forBet

Jak dla mnie nie ma co kombinować w tym spotkaniu, kto wygra ile strzeli bramek etc... Korona jak grała twardo i ostro tak gra dalej i wątpię aby w dzisiejszym spotkaniu nagle zmienili swój styl. Po zwycięstwie w pierwszej kolejce teraz notują serię 4 spotkań bez zwycięstwa (1 remis, 3 porażki) i z każdym spotkaniem ciśnienie będzie rosło i w grze piłkarzy Korony pojawi się jeszcze więcej agresywności co będzie kończyło się faulami. Ekipa z Kielc w prawie każdym przekracza 20 fauli na spotkanie (wyjątkiem 19 z Arką). Górnik na razie wygrywa tylko w Zabrzu (po 1-0 z Zagłębiem i Rakowem) i dzisiaj będzie szukał kolejnego kompletu punktów, które pozwolą odskoczyć im od drużyn z dolnych rejonów tabeli. Jako, że Górnik obecnie gra średnio, zablokowany na razie jest Angulo spotkanie powinno mieć wyrównany przebieg i ekipa z Zabrza będzie musiała się sporo natrudzić aby zgarnąć 3pkt. Przy tej ostrej grze przyjezdnych gospodarze muszą odpowiedzieć tym samym i spokojnie w tym spotkaniu jak dla mnie z 40 fauli padnie.
 
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
ŁKS Łódź - Legia Warszawa
Carlitos strzeli gola @ 2,5 (Zawodnik musi wyjść w pierwszym składzie. W przeciwnym razie następuje zwrot stawki)[zwrot] 
forBet

Sporo ostatnio mówi się o Carlitosie i jego sytuacji w Legii. Vuković konsekwentnie wystawia w ataku Kulenovica pomimo, że ten jest nieskuteczny i do tego nie prezentuje się najlepiej. Przed Legią w czwartek rewanż z Rangersami i pod te spotkanie wszystko będzie podporządkowane. Roszady zapewne nastąpią nie wiadomo jakie dokładnie ale wydaje mi się, że skoro Vuko widzi w Kulenovicu napastnika nr 1 to dzisiaj mimo wszystko da mu odpocząć i wystawi Carlitosa aby pokazał czy to że nie gra jest jego dobrą czy może złą decyzją. Jeżeli zagra od początku to myślę, że będzie miał parę okazji na pokonanie bramkarza ŁKS a że potrafi bramki strzelać to wszyscy wiedzą.
 
paga 28K

paga

Użytkownik
Uważajcie na Koronę. Tam dopóki nie zwolnią Letteriego to Ci zawodnicy nie wygraja meczu. Nie od dziś wiadomo, że Włoch to ciężki charakter a nie wierzę, że nagle ktoś zapomina jak podać na metr do kolegi z drużyny, nie wspominając o jakichkolwiek strzałach. Odejdzie trener zacznie się gra. To jest proste. 
 
1 0

10gracz10

Użytkownik
jednak ciężko myśleć o wygranej jak nie ma się atutów do strzelenia bramki. Papa~~ to nie jest zawodnik do strzelenia bramek. Pokazał to w poprzednim sezonie. A dostaję szansę gry na szpicy
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom