>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

StarLadder Berlin Major 2019

U 81

ukaszf9

Użytkownik
mousesports vs forZe
Krótko i zwięźle - nie wierze w sukces rosyjskiej bandy, miałem okazje oglądać wiele meczów z ich udziałem. Po stronie mysz mamy już doświadczonych zawodników i moim zdaniem jednego z najlepszych iglów, który podobnie jak neo ma coś do udowodnienia na najważniejszym turnieju. Kurs 1.57 etoto.

  dokładnie tak jak myślałem.
 
miri0 936

miri0

Użytkownik


A ja proponuję Pickem w innej formie :) 

Na forbet możemy połączyć sobie zakłady na to kto awansuje. Dla porównania podobny zakład na 1xbet daje nam kurs 2.19.

Każda z tych drużyn powinna sobie spokojnie poradzić z awansem dalej, ciężko tu cokolwiek analizować.  

 
windover 21,6K

windover

Użytkownik

 CR4ZY VS GRAYHOUND
 ​
Serbska ekipa bardzo szybko wbiła się do topki i może zaskoczyć wszystkich jednak brak im występów lanowych. Jedyny poważny występ zaliczyli nie tak dawno na DreamHacku w Szwecji gdzie tak naprawdę wygrali jeden mecz zajmując miejsca 5-6. Poza tym dwa tygodnie temu walczyli w zamkniętych kwalifikacjach do ESL One New York ,gdzie musieli uznać wyższość G2 w finale i to Francuzi ostatecznie zapewnili sobie awans (tylko 1slot). Według mnie dużo będzie zależeć jutro od dyspozycji HunTer- oraz od Fina ottoNd. Australijska ekipa z kolei to już doświadczony zespół ,który ostatnio na lanach pokazał się przede wszystkim ''u siebie'' IEM Sydney 2019 (7-8 miejsce) oraz podczas finałów ESL Pro League sezonu 9 (13-16 miejsca). Grayhound może być zależne od najlepiej strzelających w swoich szeregach ,czyli Sico czy też erkaSt (ten odchodzi z zespołu po majorze by stworzyć własny team złożony z graczy rodem z Mongolii). To BO1 także bardzo ważny będzie wybór mapy według mnie będzie to Dust2 albo Mirage. Kurs niski ale warto sobie dodać gdzieś do jakiegoś kuponu.

typ: CR4ZY @ 1.38 / 1x2bet   
 
windover 21,6K

windover

Użytkownik
G2 - mousesports
KennyS i spółka łatwo trafili ,bo najpierw na TYLOO a potem na DreamEaters i są o krok od wymarzonego bilansu (3-0) ,tuż przed MAJOREM Francuzi już notowali zwyżkową formę ,gdzie najpierw zapewnili sobie awans na lan do ESL One New York czy też na IEM Chicago wygrali z MiBR-em czy urwali mapę Liquid-owi. ''Myszy'' właściwie to nie wiadomo co tam się zbytnio dzieje co chwilę ktoś nowy w składzie to przychodzi / odchodzi STYKO ,to wskakuje do składu karrigan a na końcu jeszcze woxic. G2 jest teamem a mouesports tylko zlepkiem graczy stawiam na G2. 

typ: G2 1.92 /1x2bet
 
gram_dla_beki 5,5K

gram_dla_beki

Użytkownik
cytat z dnia 24 sierpnia 2019 01:20 przez windoverG2 - mousesports
 ''Myszy'' właściwie to nie wiadomo co tam się zbytnio dzieje co chwilę ktoś nowy w składzie to przychodzi / odchodzi STYKO ,to wskakuje do składu karrigan a na końcu jeszcze woxic. G2 jest teamem a mouesports tylko zlepkiem graczy stawiam na G2. 

typ: G2 1.92 /1x2bet
Jak już próbujesz ożywić dział, który usmierciliscie zniechęcając innych użytkowników do korzystania z forum to rób to solidnie i nie wprowadzaj ludzi w błąd. Po ostatnim nieudanym Minorze dla mysz było wiadome że będzie przebudowa składu. Tylko to było 5 miesięcy temu, więc wystarczający czas żeby wypracować mappool, ustalić pozycje na mapach i wszystko inne co potrzebne. STYKO poszedł na ławkę drugi raz właśnie przed ogłoszeniem nowego składu. A karrigan, woxic i frozen o którym nawet nie wspomniałeś dołączyli do składu jednocześnie, nie osobno jak to napisałeś i od tego czasu grają w niezmienionym składzie. 
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
windover 21,6K

windover

Użytkownik
cytat z dnia 24 sierpnia 2019 10:40 przez gram_dla_beki

Jak już próbujesz ożywić dział, który usmierciliscie zniechęcając innych użytkowników do korzystania z forum to rób to solidnie i nie wprowadzaj ludzi w błąd. Po ostatnim nieudanym Minorze dla mysz było wiadome że będzie przebudowa składu. Tylko to było 5 miesięcy temu, więc wystarczający czas żeby wypracować mappool, ustalić pozycje na mapach i wszystko inne co potrzebne. STYKO poszedł na ławkę drugi raz właśnie przed ogłoszeniem nowego składu. A karrigan, woxic i frozen o którym nawet nie wspomniałeś dołączyli do składu jednocześnie, nie osobno jak to napisałeś i od tego czasu grają w niezmienionym składzie. 
Miło ,że napisałeś pierwszy raz coś poza suchym typem co zdarzyło Ci się pierwszy raz na forum (nie wiem czy teraz czy przed zmianą nicka) oczywiście zrobiłeś to celowo wiadomo z jakich powodów. Z tą poprawką że do europejskiego minora najpierw trzeba było się zakwalifikować co udało się mousesports a nie poszło im już tylko na samym minorze choć wcześniej zajęli trzecie miejsca na ECS czy też w finałach ósmego sezonu ESLa a nie jak to zasugerowałeś ,że ciągle było źle.
 
M 38

mikael14

Użytkownik
cytat z dnia 24 sierpnia 2019 01:20 przez windoverG2 - mousesports
KennyS i spółka łatwo trafili ,bo najpierw na TYLOO a potem na DreamEaters i są o krok od wymarzonego bilansu (3-0) ,tuż przed MAJOREM Francuzi już notowali zwyżkową formę ,gdzie najpierw zapewnili sobie awans na lan do ESL One New York czy też na IEM Chicago wygrali z MiBR-em czy urwali mapę Liquid-owi. ''Myszy'' właściwie to nie wiadomo co tam się zbytnio dzieje co chwilę ktoś nowy w składzie to przychodzi / odchodzi STYKO ,to wskakuje do składu karrigan a na końcu jeszcze woxic. G2 jest teamem a mouesports tylko zlepkiem graczy stawiam na G2. 

typ: G2 1.92 /1x2bet
Poważnie? Mouz zlepkiem graczy?! Dawno nie widziałem tak bardzo życzeniowo pisanej analizy. Mouz skompletowało obecny roster 14 marca , więc minęło od tego czasu ponad 5 miesięcy.  Więcej napiszę - ostatnia zmiana w G2 nastąpiła zaledwie 7 dni wcześniej.  Mouz wygrało europejskiego minora (North, fnatic, Sprout, CR4ZY w pokonanym polu), awansowali na finały ESL Pro Ligi po wygraniu grupy z North, Optic i ex-SS.  W finałach odpadli w półfinale przegrywając z Liquid. G2 mając obiektywnie łatwiejszą drabinkę w play-off awansowało do finału gdzie z Liquid przegrali. W maju, w obecnych składach było w miarę łatwe 2-0 dla ekipy karrigana. Ale nie wiadomo co tam się zbytnio dzieje. A to świetne G2 uległo MIBR grającemu z zewsem. Opcje są dwie - albo nie masz pojęcia o czym piszesz albo manipulujesz faktami pod typ. 

Co do samego meczu - ban mirage, ban overpass. Myszy pick inferno, G2 pick - nie wiem - d2, Train? Myszy wywalają raczej Vertigo i zostajemy na trainie/d2 jako deciderze.  Możemy się otrzeć o 3 mapy - inferno i d2 dla wybierających, train zależny od dyspozycji dnia shoxa i kenny-ego.  

Powyżej 2.5 @ 1.90   
Mouz @1.55   

G2 1:2 mousesports (16:5 train, 13:16 dust 2 7:16 Vertigo)

Udany powrót do działu

Oba betfan
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
windover 21,6K

windover

Użytkownik
cytat z dnia 24 sierpnia 2019 13:36 przez mikael14

Poważnie? Mouz zlepkiem graczy?! Dawno nie widziałem tak bardzo życzeniowo pisanej analizy. Mouz skompletowało obecny roster 14 marca , więc minęło od tego czasu ponad 5 miesięcy.  Więcej napiszę - ostatnia zmiana w G2 nastąpiła zaledwie 7 dni wcześniej.  Mouz wygrało europejskiego minora (North, fnatic, Sprout, CR4ZY w pokonanym polu), awansowali na finały ESL Pro Ligi po wygraniu grupy z North, Optic i ex-SS.  W finałach odpadli w półfinale przegrywając z Liquid. G2 mając obiektywnie łatwiejszą drabinkę w play-off awansowało do finału gdzie z Liquid przegrali. W maju, w obecnych składach było w miarę łatwe 2-0 dla ekipy karrigana. Ale nie wiadomo co tam się zbytnio dzieje. A to świetne G2 uległo MIBR grającemu z zewsem. Opcje są dwie - albo nie masz pojęcia o czym piszesz albo manipulujesz faktami pod typ. 

Co do samego meczu - ban mirage, ban overpass. Myszy pick inferno, G2 pick - nie wiem - d2, Train? Myszy wywalają raczej Vertigo i zostajemy na trainie/d2 jako deciderze.  Możemy się otrzeć o 3 mapy - inferno i d2 dla wybierających, train zależny od dyspozycji dnia shoxa i kenny-ego.  

Powyżej 2.5 @ 1.90
Mouz @1.55 

Oba betfan
 
Niczym nie manipuluje ,nie widziałem że doszli do składu razem ,bo nie śledze csa od jakiegoś czasu. Twoja wiedza opiera się o hltv a piszesz mi ,że nie mam pojęcia. To jedyny błąd. Kolejny znawca tematu się znalazł. Gdybyś tak się znał to wiedziałbyś ,że np taki woxic nie chciał grać w składzie międzynarodowym, bo kompletnie nie znał angielskiego (czytaj bariera komunikacyjna ,grając FPL używał podstawowych zwrotów ) no ale tego już na hltv nie ma. Zlepek graczy ,wiesz co to znaczy ? taki karringan od dawna był wypychany jeszcze z FaZe a pod koniec pobytu tam ciężko mu było nawet 10killi na mapę robić to samo było w Envy gdzie kompletnie sobie nie poradził i dopiero myszy go przygarnęły. A o Frozenie chyba też nie wiesz ,że był talentem i mouse to jego pierwszy poważny międzynarodowy team.
 
M 38

mikael14

Użytkownik
A o co ma się opierać przepraszam? Mało istotne w tej chwili czy dołączyli razem czy nie i czy miało to miejsce 10 czy 14 marca  - najbardziej istotnym jest fakt że grają razem blisko pół roku więc jest to wystarczająco dużo czasu żeby przygotować sensowną pulę map, zwłaszcza że dopiero co zakończyliśmy długą wakacyjną przerwę, a i przed nią zawodnicy mouz pokazywali że potrafią.  Nikt nie pamięta dat konkretnych transferów - ale rozeznanie czy miało to miejsce tydzień, miesiąc czy pół roku warto mieć - zwłaszcza jeżeli używa się tego jako argumentu.

Zdarzały się  mouz wpadki, ale i G2 je miało - dla mnie Francuzi to ekipa w pewnym sensie podobna do North- jeśli KennyS i shox mają dzień to są groźni dla każdego, jeśli nie mają to G2 może się obawiać nawet ekip bardzo przeciętnych. Ani wygrana na DE ani na dołujące ostatnio TyLoo na overpassie (którego dziś niemal na 100% nie będzie) to nie są wyznaczniki formy Francuzów - weryfikacja nastąpi dziś. Trochę podobnie po drugiej stronie, nawet jeśli Avangar i Forze cenię wyżej niż rywali G2, to weryfikacja formy jaką na majora przygotował karrigan i spółka też nastąpi w dzisiejszej potyczce. Delikatnie korzystniejszą pulę mają moim zdaniem myszy, pojedynek w0xica z kennym zapowiada się ciekawie, zobaczymy jak będzie siadać jednemu i drugiemu.

A dla Twojej informacji - miałem tutaj kiedyś temat w VIP i bywało nawet zielono, więc myślę, że jakieś tam pojęcie mam i możesz sobie darować personalne wycieczki - za które kolega wyżej dostał od Ciebie warna - może sobie też przyznaj - jasne nie zawsze siądzie, ale zamiast podjąć dyskusję rozdajesz ostrzeżenia (gram_dla_beki) albo próbujesz nieudolnie dyskredytować (znawca z HLTV). Podejmiij rozmowę i przekonaj mnie, że to G2 jest dziś faworytem, ale podając argumenty nieco bardziej poważne niż taki że mouz z karriganem to zlepek graczy a G2 to team. 
 
 
windover 21,6K

windover

Użytkownik
Mało istotne rzeczy są te których kompletnie nie wiesz dlatego tak piszesz. Masz na tacy podane a dalej brniesz w swój idiotyzm. Pół roku wystarcza na zbudowanie teamu ,masz rację teraz już nie mamy o czym pisać (bo gość nie chciany tu i tam ,wzięty bo jest wolny na rynku bo nie ma nikogo lepszego) . Miałeś temat (chwalisz się?) VIP i już nie masz tak samo jak nie udzielasz się w działach tematycznych ;) Bez odbioru.
 
gram_dla_beki 5,5K

gram_dla_beki

Użytkownik
cytat z dnia 24 sierpnia 2019 14:38 przez windover

Niczym nie manipuluje ,nie widziałem że doszli do składu razem ,bo nie śledze csa od jakiegoś czasu. Kolejny znawca tematu się znalazł. Gdybyś tak się znał to wiedziałbyś ,że np taki woxic nie chciał grać w składzie międzynarodowym, bo kompletnie nie znał angielskiego (czytaj bariera komunikacyjna ,grając FPL używał podstawowych zwrotów ) no ale tego już na hltv nie ma.
Sam stwierdzasz, że nie siedzisz w cs' od jakiegoś czasu po czym piszesz analizę nie sprawdzając podstawowych informacji, których potem używasz jako argumenty. Jak to inaczej nazwać niż manipulacja? Pamiętasz kiedy woxic nie chciał grać w międzynarodowym teamie? Bo przypomnę Ci, że przez ostatnie 2 lata też grał w międzynarodowym teamie, gdzie komunikował się po angielsku. Kolejny argument z czapy. No i gdybyś śledził dłużej temat, to byś wiedział ze rzeczywiście znalazł się znawca, który pisał lata w tym dziale.
 
cytat z dnia 24 sierpnia 2019 14:38 przez windover

Zlepek graczy ,wiesz co to znaczy ? taki karringan od dawna był wypychany jeszcze z FaZe a pod koniec pobytu tam ciężko mu było nawet 10killi na mapę robić to samo było w Envy gdzie kompletnie sobie nie poradził i dopiero myszy go przygarnęły. A o Frozenie chyba też nie wiesz ,że był talentem i mouse to jego pierwszy poważny międzynarodowy team.
A teraz Frozen już nie jest talentem? Bo według hehe hltv ma 17 lat i jest drugim najmłodszym zawodnikiem w tej fazie. To ile powinien mieć tych drużyn międzynarodowych, 10?

Żeby nie było spamu, a do meczu parę minut:
Tyloo - Complexity @2,1xbet
Chińczycy pechowe seedowanie, najpierw G2 potem NRG które niespodziewanie przegrało pierwszy mecz. Azjaci od dawna czołówka w swoim regionie, masa międzynarodowych turniejów. Major mialbyc turniejem docelowym po ostatnich zmianach w składzie, 0-3 nie powinni zrobić. Gramy już w systemie BO3, a mappool po ich stronie. Complexity jeżeli w ogolę gra (a robi to rzadko) to głownie w swoim regionie. No i są zlepkiem graczy niechcianych w innych teamach :)). Podsumowując idę w bardziej doświadczona drużynę, z lepszym mappoolem i umiejętnościami indywidualnymi.
 
M 38

mikael14

Użytkownik
cytat z dnia 24 sierpnia 2019 15:21 przez windoverMało istotne rzeczy są te których kompletnie nie wiesz dlatego tak piszesz. Masz na tacy podane a dalej brniesz w swój idiotyzm. Pół roku wystarcza na zbudowanie teamu ,masz rację teraz już nie mamy o czym pisać (bo gość nie chciany tu i tam ,wzięty bo jest wolny na rynku bo nie ma nikogo lepszego) . Miałeś temat (chwalisz się?) VIP i już nie masz tak samo jak nie udzielasz się w działach tematycznych ;) Bez odbioru.
 
Chciałbym zgłosić obrażanie @waldi1979  To jest jakiś skandal jak się zachowuje ten "moderator"
 
windover 21,6K

windover

Użytkownik
Sam stwierdzasz, że nie siedzisz w cs' od jakiegoś czasu po czym piszesz analizę nie sprawdzając podstawowych informacji, których potem używasz jako argumenty. Jak to inaczej nazwać niż manipulacja? Pamiętasz kiedy woxic nie chciał grać w międzynarodowym teamie? Bo przypomnę Ci, że przez ostatnie 2 lata też grał w międzynarodowym teamie, gdzie komunikował się po angielsku. Kolejny argument z czapy. No i gdybyś śledził dłużej temat, to byś wiedział ze rzeczywiście znalazł się znawca, który pisał lata w tym dziale.
Tak było to pod koniec 2018 roku sam wyraźnie powiedział ,że nie chcę grać z nimi (HR) i właśnie przez to nie chciał grać w międzynarodowym teamie bo jeszcze i tak jego angielski nie był na tyle dobry. Czego ty nie rozumiesz?
A teraz Frozen już nie jest talentem? Bo według hehe hltv ma 17 lat i jest drugim najmłodszym zawodnikiem w tej fazie. To ile powinien mieć tych drużyn międzynarodowych, 10?
Kolejna bzdura grał zawodowo w csa od 2015roku ,właśnie talent w csie to dzieci co mają po 13-14 lat a są lepsi od innych a to już jego 5 team (oficjalny). Dobra próba czekałeś aż ktoś pomoże ale nie wyszło. Kończę tą dyskusje (atak na mnie bo już 2razy płakałeś że zabijamy forum) Bez odbioru. 
 
gram_dla_beki 5,5K

gram_dla_beki

Użytkownik
cytat z dnia 24 sierpnia 2019 15:57 przez windoverKolejna bzdura grał zawodowo w csa od 2015roku ,właśnie talent w csie to dzieci co mają po 13-14 lat a są lepsi od innych a to już jego 5 team (oficjalny). Dobra próba czekałeś aż ktoś pomoże ale nie wyszło. Kończę tą dyskusje (atak na mnie bo już 2razy płakałeś że zabijamy forum) Bez odbioru. 
Co tam jest bzdura? Ze nie jest talentem? Oczywiście, ze jest, Ma 17 lat? Ma, Jest drugim najmłodszym zawodnikiem? Jest. Widzisz tu coś innego?

Znasz jakieś dziecko 13-14 letnie grające w profesjonalnej drużynie? O wieku idealnie przekonał się o zgrozo - frozen - który najpierw został zdyskwalifikowany w kwalifikacjach do IEM Katowice, gdy miał 14 lat, a potem nie mógł grac w MDL, który wprowadził dolna granice wieku 16 lat. Pomocy nie potrzebuje, na takie slabe argumenty radze sobie samemu.
 
windover 21,6K

windover

Użytkownik
Potrzebowałeś ,bo po ostrzeżeniu już nie napisałeś ,czekałeś aż ktoś się włączy do dyskusji i szczęście ktoś próbuje Ci pomóc. Teraz wracasz ze zdwojona wiedzą rodem z google. Ja napisałem ,że frozen jest talentem a nie ,że nie jest . Przeczytaj sobie jeszcze raz od początku co napisałem (już pomijam że zapomniałeś odnieść się do woxica bo miałem racje?) Dodajmy to ,że to Twoja pierwsza dyskusja na forum poza TnZ gdzie podawałeś suche typy albo przyklaskiwałeś innym. Zrobiłeś to tylko dlatego by zrobić taki ''mały odwet'' za robina. Mimo wszystko pozdrawiam.
 
gram_dla_beki 5,5K

gram_dla_beki

Użytkownik
Czytam:
cytat z dnia 24 sierpnia 2019 15:57 przez windover
Kolejna bzdura grał zawodowo w csa od 2015roku ,właśnie talent w csie to dzieci co mają po 13-14 lat a są lepsi od innych a to już jego 5 team (oficjalny). Dobra próba czekałeś aż ktoś pomoże ale nie wyszło. Kończę tą dyskusje (atak na mnie bo już 2razy płakałeś że zabijamy forum) Bez odbioru. 
cytat z dnia 24 sierpnia 2019 14:38 przez windover

A o Frozenie chyba też nie wiesz ,że był talentem i mouse to jego pierwszy poważny międzynarodowy team.
Ma 17 lat, a talentami dla Ciebie są dzieci 13-14 letnie. BYŁ talentem. No nie mogę znaleźć fragmentu że jest. Do reszty się nie odniosę, bo cokolwiek nie napiszę to odpowiesz mi że to "bzdura" jak wcześniej.
A dyskusji to prowadziłem na tym forum setki i w 90% przypadków właśnie w tym dziale i bardzo merytorycznych na koncie które usunąłem po aktualizacjach forum. Teraz mogę jedynie zacytować "Ale to już było i nie wróci więcej". Zieloności
 
 
ragz0 11

ragz0

Użytkownik
cytat z dnia 24 sierpnia 2019 14:38 przez windover

Niczym nie manipuluje ,nie widziałem że doszli do składu razem ,bo nie śledze csa od jakiegoś czasu.
Skoro nie sledzisz csa jaki jest sens pisania analiz?
 Gdybyś tak się znał to wiedziałbyś ,że np taki woxic nie chciał grać w składzie międzynarodowym, bo kompletnie nie znał angielskiego (czytaj bariera komunikacyjna ,grając FPL używał podstawowych zwrotów ) no ale tego już na hltv nie ma.
niby nie chcial, ale gra w miedzynarodowych druzynach od 2 lat, a 2 lata na nauke jezyka do grania w csa to chyba wystarczajacy okres
  taki karringan od dawna był wypychany jeszcze z FaZe a pod koniec pobytu tam ciężko mu było nawet 10killi na mapę
ciezko robic duzo killi bedac iglem i majac w druzynie takich graczy jak niko, rain, guardian, olof, z reszta z biegiem czasu sami gracze przyznali ze wyrzucenie karrigana to byl blad, wiec chyba nie byl taki slaby jak ci sie wydaje https://www.vpesports.com/csgo/news/faze-rain-on-cutting-karrigan-i-regret-it-right-now-we-should-never-have-kicked-him
to samo było w Envy gdzie kompletnie sobie nie poradził i dopiero myszy go przygarnęły.
w envy to on byl na wypozyczeniu, i trudno zeby z takim skladem jaki wtedy mialo envy mogl cokolwiek ugrac, niech swiadczy o tym to, ze z 4 graczy, ktorzy grali wtedy z karriganem w envy pare miesiecy pozniej zostal tylko nifty

nazywanie mouz zlepkiem graczy to po prostu zart, aktualnie to jeden z lepszych i najbardziej perspektywnicznych teamow w europie, koledzy wyzej tez juz sporo wyjasnili i we wszystkim sie z nimi zgadzam i nawet wygrana g2 nie zmieni tego, ze twoja zyczeniowa analiza jest totalnie slaba
 
 
M 38

mikael14

Użytkownik
Uporządkujmy :

w0xic - grał w HR w składzie raczej międzynarodowym, więc angielski raczej nie powinien stanowić problemu. Może HR nie należało do topowych ekip w ostatnim czasie, ale kompletnie anonimowi też nie byli , a był tam jedną z gwiazd tej formacji

frozen - pierwszy raz usłyszałem o nim jako o 15 - latku jak mieli dobry występ w MDL z eXtatus. Później wszedł limit wieku i kariera wyhamowała. Z tego też powodu raczej o 13-14 letnich talentach na międzynarodowej scenie się nie słyszy - ewentualnie na krajowych podwórkach ale to już trzeba mocniej śledzić poszczególne krajowe sceny a ich weryfikacja i tak następuje właśnie po 16 urodzinach. 

karrigan - tak , wyrzucili go z FaZe, czego do teraz trochę żałują - posypały im się role, częściowo uporządkowało to przyjście Neo, ale tam chyba coś nie gra pod kątem stylów gry i myślę że niedługo mogą szukać bardziej pasującego im IGL niż Filip. Wydaje mi się też że jego okres w Envy nie był zły - może zabrakło jakichś wyników, ale jak na fragment w którym grał było nieźle. Zresztą z tego co pamiętam to było tylko wypożyczenie, na okres do majora. Pewnie Envy nie było stać na buyout karrigana (przypuszczam jedynie). A ocenianie IGL przez pryzmat fragów też jest słabe - zwłaszcza, że o ile raczej nie otwierał tabeli (nie jego rola), to aż tak źle jak piszesz (że nie było nawet 10 fragów) też nie było. 
 
Do góry Bottom