>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

Wojttekkk - moje typy

wojttekkk 7,3K

wojttekkk

Użytkownik
20.12.2014​

Leverkusen - Frankfurt

Liga: ⚽ - NIEMCY: Bundesliga
Godzina: 15:30
Typ: 1 ⛔ gdyby grali tak w 1 połowie jak w 2 to by wygrali..
Kurs: 1.45

FC Barcelona - Cordoba

Liga: ⚽ - HISZPANIA: Primera Division
Godzina: 16:00
Typ: FC Barcelona + obie drużyny nie strzelą gola ✅
Kurs: 1.51
Analiza: Barcelona, która aktualnie zajmuje 2 miejsce w lidze i ostatnim remisem powiększyła swoją stratę do prowadzącego Realu podejmie dzisiaj na Camp Nou aktualnie 19 drużynę Primera Division.
Na Camp Nou jest bardzo ciężko o bramki dla każdego kto tam gra i dlatego dzisiaj pewnie Cordoba nie ustrzeli nawet 1 bramki (a przynajmniej tak obstawiam). Goście w meczach wyjazdowych radzą sobie słabo.. Na dotychczas 7 rozegranych meczy wygrali 1, 3 zremisowali oraz 3 przegrali, a ich bilans bramkowy to 7 strzelonych oraz 13 straconych. Ich ostatni mecz wyjazdowy to wygrana nad Bilbao 1:0.
Barcelona - u siebie jak do tej pory pokonana tylko raz na 7 spotkań przez Celtę Vigo co było chyba zaskoczeniem dla każdego po wyniku 1:0. Resztę czyli 6 spotkań pewnie wygrywali, strzelając w nich 23 gole i tracąc tylko 2.
H2H - do tej pory oba zespoły spotkały się dwa razy ze sobą w sezonie 12/13, ale w Pucharze Króla, gdzie ten dwumecz Barcelona pewnie wygrała 7:0.
Dzisiaj nie ma innej możliwości po prostu jak pewna wygrana gospodarzy i liczę także, że Pique, który ostatnio prezentuje dobrą formę wraz z Mathieu nie dopuszczą do tego, aby drużyna przeciwna zaatakowała bramkę Barcelony, a tym bardziej strzeliła jakąkolwiek bramkę. Zresztą przy posiadaniu (zakładam) maksymalnie 30% będzie im niezmiernie trudno dojść w ogóle pod bramkę, którą zapewne będzie strzegł Bravo.

Tottenham - Burnley

Liga: ⚽ - ANGLIA: Premier Legaue
Godzina: 16:00
Typ: 1 ✅
Kurs: 1.50

West Ham - Leicester

Liga: ⚽ - ANGLIA: Premier Legaue
Godzina: 16:00
Typ: 1 ✅
Kurs: 1.67

Aberdeen - Kilmarnock

Liga: ⚽ - SZKOCJA: Premiership
Godzina: 16:00
Typ: 1 ✅
Kurs: 1.43

St. Truiden - Tubize

Liga: ⚽ - BELGIA: Proximus League
Godzina: 20:00
Typ: 1 ✅
Kurs: 1.44​
 
wojttekkk 7,3K

wojttekkk

Użytkownik
21.12.2014​


Liverpool - Arsenal

Liga: ⚽ - ANGLIA: Premier League
Godzina: 17:00
Typ: Arsenal over 1.5 gola w meczu ✅
Kurs: 2.04


Inter - Lazio

Liga: ⚽ - WŁOCHY: Serie A
Godzina: 20:45
Typ: Obie drużyny strzelą gola - TAK ✅
Kurs: 1.80
Analiza: W tym meczu bukmacherzy mocno faworyzują ekipę gospodarzy, chociaż sam nie wiem dlaczego, bo tu powinny być raczej podobne kursy wystawione na wygrane obu drużyn, a nie taka przepaść, że Inter po kursie ~2.0, a Lazio ~3.0..

Dlatego postanowiłem zagrać dzisiaj BTTS, ponieważ jest to bardziej realny typ niż postawienie na którąś z drużyn w tym meczu (takie jest moje zdanie).

Inter u siebie w 7 meczach strzelił 16 goli, ale stracił ich też 10. W trzech ostatnich meczach na Stadion Giuseppe Meazzy tracił oraz strzelał gole i myślę, że dzisiaj będzie podobnie. Na pewno jeden gol dla Interu jest w zasięgu ręki.

Po drugiej stronie boiska ekipa Lazio. W 8 meczach wyjazdowych strzelili 11 bramek oraz stracili ich 8. Myślę, że tutaj też powinna paść jakaś bramka dla nich, a Klose na pewno się o to postara.

H2H - W ostatnich 5 meczach na stadionie Interu mój typ pokrył się 4 razy, a ten jeden raz nie wszedł w 2009 roku, kiedy to Inter wygrał 1:0, a ostatni mecz w tamtym sezonie zakończył się wynikiem 4:1 dla drużyny gospodarzy.

Ok, podsumowując to liczę tutaj na gola ze strony obu drużyn, a ogólnie to moim zdaniem padnie tutaj trochę więcej bramek, ale to się okaże, bo to jednak Serie A i ciężko przewidzieć te bramki czasem, jednak ja wierzę, że dzisiaj przynajmniej po tej jednej bramce oba zespoły strzelą.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
wojttekkk 7,3K

wojttekkk

Użytkownik
23.12.2014​

Lida - Brest

Liga: :hokej: - BIAŁORUŚ: Extraleague
Godzina: 16:30
Typ: 1 ⛔
Kurs: 1.75
Analiza: Dzisiaj na tafli spotkają się dwa słabe zespoły w lidze białoruskiej. Lida zajmująca aktualnie 9 miejsce podejmie u siebie 10 drużynę ligi - Brest.
Jest to ich trzeci mecz pomiędzy sobą w przeciągu 3 dni. Poprzednie dwa mecze rozgrywane były na obiekcie Brestu, gdzie pierwszy mecz Lida wygrała 4:2, natomiast w drugim meczu okazała się lepsza drużyna Brestu, która pokonała przyjezdnych takim samym wynikiem jak oni ich potraktowali w pierwszy meczu.
Ostatnie spotkanie pomiędzy tymi drużynami na lodzie dzisiejszych gospodarzy zakończyło się ich pewnym zwycięstwem 3:0. Dzisiaj podejrzewam, że będzie podobnie, ponieważ, drużyna Brestu nie radzi sobie kompletnie w meczach wyjazdowych. W 18 meczach w delegacjach zdobyli zaledwie 7 punktów - 0 wygranych w regulaminowym czasie gry, 2 wygrane po dogrywkach, 3 przegrane po dogrywkach oraz 13 przegranych w regulaminowym czasie gry. W tych meczach strzelili 25 bramek, a stracili 75.
Drużyna gospodarzy na własnych śmieciach radzi sobie jednak lepiej niż Brest w meczach wyjazdowych. W 16 meczach zdobyli 15 punktów, gdzie wygrali 4 razy w regulaminowym czasie gry, 1 raz po dogrywce, 1 raz po dogrywce przegrali oraz 10 meczy przegrali po trzech tercjach. Lida strzeliła u siebie 38 goli oraz straciła ich 61.
Dzisiaj nie widzę tutaj innego rozwiązania meczu jak wygrana gospodarzy, którzy są podrażnieni na pewno przegraną w meczu wyjazdowym.​
 
wojttekkk 7,3K

wojttekkk

Użytkownik
26.12.2014​

Leicester - Tottenham

Liga: ⚽ - ANGLIA: Premier League
Godzina: 16:00
Typ: 2 ✅
Kurs: 2.15
Analiza: Dzisiaj w Leicester zostanie rozegrany mecz pomiędzy dwudziestym zespołem ligi, a siódmym.

Stawiam w tym meczu na wygraną Tottenhamu. Mają naprawdę niezłą ekipę w tym sezonie i ten mecz może dać im awans nawet na 5 miejsce w tabeli Premier League.

Leicester czerwona latarnia ligi na własnym stadionie radzi sobie źle, ale jakieś tam punkty jednak łapią. Na 8 meczy wygrali tylko 1 mecz, 4 razy zremisowali oraz 3 razy przegrali. Ich bilans bramek to 11 strzelonych oraz 13 straconych.

Drużyna gości w klasyfikacji meczy wyjazdowych zajmuje wysoką 3 pozycję w tabeli z dorobkiem 14 punktów, które zdobyli w 8 meczach - 4 wygrane, 2 remisy oraz 2 porażki. Ich bilans bramek jest identyczny jak drużyny gospodarzy w ich meczach u siebie.

Tottenham powinien wygrać ten mecz, tym bardziej, że w głowie będą mieć kolejne dwa mecze w ciągu 4 dni i to nie z byle kim, bo z Manchesterem United oraz z Chelsea tyle, że na własnym stadionie. Dlatego, dzisiaj powinni się rozprawić z Leicester, aby podejść do potyczki z United z dobrym humorem no i, żeby sobie zapewnić jakieś tam punkty, bo z wyżej wymienionymi drużynami na pewno nie będzie tak kolorowo i łatwo, chociaż na pewno nie są też skazani z góry na porażkę, a na pewno nie z United, bo z Chelsea na pewno będzie dużo trudniej o punkty.

Tak więc dzisiaj w stronę Tottenhamu, a po tym kursie aż żal nie skorzystać.


Burnley - Liverpool

Liga: ⚽ - ANGLIA: Premier League
Godzina: 16:00
Typ: 2 ✅
Kurs: 2.15


Manchester United - Newcastle

Liga: ⚽ - ANGLIA: Premier League
Godzina: 16:00
Typ: Robin van Persie strzeli gola - TAK ✅
Kurs: 1.90
Analiza: Na ten moment najlepszy strzelec drużyny z siedmioma trafieniami. W poprzednim meczu przeciwko Aston Villi nie udało mu się umieścić bramki w siatce, a w przedostatnim zaaplikował bramkę drużynie Liverpoolu. W ostatnich 5 meczach na Old Trafford strzelił 3 gole i mam nadzieję, że dzisiaj polepszy swoją statystykę strzelecką bo go na to stać, a po takim kursie warto spróbować na niego zagrać.


Swansea - Aston Villa

Liga: ⚽ - ANGLIA: Premier League
Godzina: 16:00
Typ: 1 ✅
Kurs: 1.72


Mannheim - Köln

Liga: :hokej: - NIEMCY: DEL
Godzina: 17:45
Typ: 1 ⛔
Kurs: 1.57​
 
wojttekkk 7,3K

wojttekkk

Użytkownik
28.12.2014​

Southampton - Chelsea

Liga: ⚽ - ANGLIA: Premier League
Godzina: 15:05
Typ: Chelsea over 1.5 gola w meczu ⛔
Kurs: 1.91

QPR - Crystal Palace

Liga: ⚽ - ANGLIA: Premier League
Godzina: 16:00
Typ: QPR over 1.5 gola w meczu ⛔
Kurs: 2.40
Analiza: Faworytem spotkania moim jak i bukmacherów jest ekipa gospodarzy.
Po porażce Cystal Palace z Southampton na własnym stadionie menadżer Orłów został zwolniony i w dzisiejszym spotkaniu drużynę ma poprowadzić Keith Millen.
QPR u siebie jest całkiem inną drużyną jak na wyjazdach. W 9 meczach wygrali 5, 2 zremisowali oraz 2 przegrali. Ich bilans bramek to 17 strzelonych oraz 12 straconych.
Przyjezdni to aktualnie 18 drużyna Premier League, a w meczach wyjazdowych radzą sobie słabo. Otóż oni na 9 rozegranych meczy wygrali tylko 1, 4 zremisowali oraz 4 przegrali, a strzelali przy tym 10 bramek oraz 16 stracili.
Moim zdaniem taki typ jest bezpieczniejszy niż czysta wygrana QPR, a kurs taki sam. Gospodarze od 20 września w każdym meczu pokrywali taki over bramkowy na własnym stadionie i to nawet z Liverpoolem czy Manchesterem City, więc dlaczego dzisiaj ma być inaczej z dużo słabszym przeciwnikiem po drugiej stronie boiska?

Manchester City - Burnely

Liga: ⚽ - ANGLIA: Premier League
Godzina: 16:00
Typ: Manchester City over 2.5 gola w meczu ⛔
Kurs: 1.70​

to był naprawdę bardzo słaby dzień dla mnie.. ????
 
wojttekkk 7,3K

wojttekkk

Użytkownik
01.01.2015​

Tottenham - Chelsea

Liga: ⚽ - ANGLIA: Premier League
Godzina: 18:30
Typ: 2 ⛔
Kurs: 1.73
Analiza: Zacznę do gospodarzy dzisiejszego spotkania. Oglądałem ich w poprzedniej kolejce przeciwko Manchester United na własnym stadionie i tylko słaba postawa RvP i Falcao, którzy nie wykorzystali 100% sytuacji na gola uchronił Tottenham przed porażką i to wysoką porażką. Gdyby Falcao był w formie, którą prezentował przed kontuzją to mógłby nawet zanotować 2-3 gole w tym meczu, a van Persie mógł dodać kolejne tyle..
Ostatnie dwa spotkania pomiędzy Tottenhamem, a Chelsea w 2014 roku, zakończyły się wysokimi wygranymi dzisiejszych gości i spodziewam się dzisiaj także wygranej The Blues.
Chelsea, która aktualnie zajmuje pierwsze miejsce w tabeli ma już tylko 3 punkty przewagi nad drugim Manchestrem City, który dzisiaj najprawdopodobniej dopisze kolejne 3 punkty do swojego dorobku, które także musi uciekać przed United. Dlatego dzisiejsza wygrana Chelsea umocni ich na pozycji lidera i nadal będą mieli małą, bo małą, ale jednak przewagę nad City.
Tottenham w meczach u siebie nie radzi sobie jakoś wyśmienicie tak naprawdę. Na 10 meczu wygrał 4, 2 zremisował oraz 4 przegrał, a ich bilans bramek to tylko 11 strzelonych oraz 11 straconych.
Chelsea w delegacjach radzi sobie dobrze, bo na 10 meczy wygrali 5, 4 zremisowali oraz 1 przegrali, a w tych meczach strzelili 19 bramek oraz stracili 11.
Totteham od 5 meczy nie zaznał porażki i myślę, że dzisiaj to najwyższa pora, żeby tak było. A jeżeli zagrają tak samo jak z United, a Chelsea na swoim wysokim poziomie to myślę, że Chelsea może pokryć nawet jakiś handicap.​

Takiego wyniku (5:3 dla Tottenhamu) to się naprawdę nie spodziewałem! Zaskoczyli mnie i to bardzo pozytywnie. Z United wypadli naprawdę słabo tak jak pisałem, ale z Chelsea? Jak dla mnie bardzo dobry mecz w ich wykonaniu co dało im jak widać nawet dwubramkowe prowadzenie.
 
wojttekkk 7,3K

wojttekkk

Użytkownik
11.01.2015​


FC Barcelona - Atletico Madryt

Liga: ⚽ - HISZPANIA: Primera Division
Godzina: 21:00
Typ: Połowa z większą ilością bramek - 2 połowa ⛔
Kurs: 2.05
Analiza: Dzisiaj hit kolejki w lidze hiszpańskiej, a więc na Camp Nou FC Barcelona podejmie Atletico Madryt.

Dlaczego obstawiam, że w drugiej połowie meczu padnie więcej bramek niż w pierwszej? Otóż dlatego, że podejrzewam, że ten mecz będzie trochę wyglądał jak ostatni mecz Atletico przeciwko Realowi, tyle, że tutaj będą mieli trudniejsze zadanie, bo to jednak stadion Camp Nou, gdzie jest niezwykle ciężko dla każdej drużyny.

Barcelona w 8 meczach na Camp Nou w pierwszych połowach strzeliła 7 bramek, a straciła tylko 1. Natomiast w drugich połowach strzeliła ich aż 22, a straciła tylko 2.

Atletico w meczach wyjazdowych, których rozegrali do tej pory tyle samo meczy co podopieczni L. Enrique u siebie strzelili tylko 5 bramek, ale stracili o jednego gola więcej w pierwszych połowach meczy, ale w drugich połowach meczy wyjazdwocyh wygląda to zdecydowanie lepiej, ponieważ strzelili 7 bramek oraz stracili 1.

Reasumując.. Barcelona w 1 połowie meczu ma problem ze strzelaniem goli, a Atletico nie oszukujmy się, przyjedzie z nastawieniem solidnej obrony i wyprowadzeniu paru kontr, z których będą chcieli ukuć bramkę. Dlatego stawiam na drugą połowę, w której jest większa szansa na wiele goli patrząc po statystykach, które napisałem wyżej.​


Wynik 3:1 dla FC Barcelona!!

Typ co prawda jest na ⛔ (niestety), ale jestem strasznie zadowolony z gry i przebiegu całego meczu. Mecze z Atletico to takie &quot;mini Gran Derbi&quot;, a jak jeszcze wygrywa drużyna, której się kibicuje od 6 roku życia to cieszy niesamowicie.

Neymar, Suarez i Messi - taki widok cieszy, kiedy we 3 ustalają wynik meczu!
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
wojttekkk 7,3K

wojttekkk

Użytkownik
Dawno mnie nie było w tym temacie, a nawet bardzo dawno.. Dzisiaj pomyślałem, że do niego wrócę i tak zrobię. Od dzisiaj będę się starał znowu dodawać tutaj swoje typy, które gram oraz ewentualne krótkie analizy.


01.08.2015r.​
⚽ - POLSKA: I liga

Pogoń Siedlce - Dolcan Ząbki
Stadion MZOS Znicz w Pruszkowie, godz. 17:00

2 @2.07 Fortuna
✅ 0:4

Fortuna[/b] ⛔ 2:2

Fortuna[/b] ⛔ 0:1 duże zaskoczenie

Fortuna[/b] ⛔ Robben - gdzie wsadzasz te giry?

Fortuna[/b] ✅ 2:0

PSG dobrze wypadło w meczach przedsezonowych, czego nie można powiedzieć o zespole z Lyonu. Na pewno nie będzie to łatwy mecz dla obu ekip, jednak myślę, że tutaj zespół trenera Blanca, który zapowiada, że ten mecz to próba generalna przed startem Ligue 1, poradzi sobie z Lyonem w regulaminowym czasie gry. W meczu na pewno nie zobaczymy Lavezziego i Pastore, którzy mieli problem z łydkami i dopiero teraz zaczynają swoje przygotowania oraz Cavaniego, który został zawieszony podczas Copa America do października tego roku.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
wojttekkk 7,3K

wojttekkk

Użytkownik
Wczoraj nie miałem zbyt dużo czasu, nie podzieliłem się swoimi dwoma typami w tym temacie, jednak pochwalę się wczorajszą zdobyczą. Nawet niedzielna nocka w pracy okazała się bardziej przyjemna niż się zapowiadała.. :cool:

O meczu Śląska pisałem tutaj: Fortuna ✅
Spartak Moskwa HA -1.5 @2.93 Fortuna[/b] ⛔

Fortuna[/b] ⛔

Gospodarze zrobili parę solidnych wzmocnień w tym oknie transferowym i wg mnie są jednym z głównych kandydatów do walki o awans do najwyższej klasy rozgrywkowej w Niemczech. W sezonie 14/15 oba pojedynki pomiędzy tymi zespołami zakończyły się zwycięstwem dzisiejszych gospodarzy, gdzie goście nie strzelili ani jednego gola, natomiast Leipzig strzelił ich 3 podczas tych dwóch meczy. Ten mecz wg mnie można zagrać także z handicapem w stronę gospodarzy.


⚽ - FRANCJA: Ligue 2

AS Nancy - Tours FC
Stade Marcel Picot, godz. 20:30

1 @1.78Fortuna
⛔

AS Nancy - faworyt do awansu do Ligue 1, w ubiegłym sezonie zabrakło naprawdę niewiele, natomiast Tours podejrzewam, że myśli raczej tylko o środku tabeli, bo na więcej ich przynajmniej wg mnie nie stać. Nie polecam grać tutaj handicapów z tego powodu, że to liga francuska, gdzie są najczęściej minimalne wygrane, a jak nie to remisy - rzadko się zdarza, żeby były &quot;pogromy&quot;.
 
wojttekkk 7,3K

wojttekkk

Użytkownik
Powracam do swojego tematu. Myślę, że warto go odświeżyć. Mam teraz trochę więcej wolnego czasu, co za tym idzie - mam więcej wolnych chwil na dodawanie postów.

30.04.2016r.

GRUPA A: @2,85
Monaco - Guingamp
Typ: 1 @1,44 ✅

Lyon - Ajaccio
Typ: 1 @1,28 ✅

Nieciecza - Łęczna
Typ: X do 15 min. meczu @1,28 ✅

Troyes - Bordeaus
Typ: 2. drużyna strzeli gola przed 72 min. meczu @1,21 ✅

GRUPA B: @3,14
Etienne - Toulouse
Typ: 1. drużyna strzeli gola przed 72 min. meczu @1,33 ⛔ A miałem ich grać na osobnym kuponie, że wygrają.. W zasadzie tym meczem przekreślili szanse na zagranie w LM.

Betis - Barcelona
Typ: 2. połowa powyżej 1,5 gola @1,39 ✅

GKS Tychy - Legionowo
Typ: 1. drużyna strzeli gola @1,17 ✅

Mielec - Nadwiślan
Typ: 1. drużyna strzeli 1. bramkę w meczu @1,45 ✅

CAŁKOWITY KURS: 4,98
STAWKA: 100 zł
WYGRANA: 83,60 zł


Bukmacher: Fortuna
 
wojttekkk 7,3K

wojttekkk

Użytkownik
Na dzisiaj przygotowałem 4 mecze w połączeniu AKO dają przyjemny kurs.

21.05.2016r.

Milan - Juventus
Typ: Juventus zdobędzie puchar @1,32 ✅

Krótko i na temat. Milan kolejny sezon zawalił, nie widzę tutaj innej możliwości jak wygranie pucharu przez Juventus, który wygrał ligę i odpadł z LM po przegranym dwumeczu z Bayernem, w którym wg mnie Stara Dama była drużyną lepszą.

Luhansk - Shakhta
Typ: 2 @1,37 ✅

Kursy już lecą na łeb, 6 dni temu zespół z Doniecka przegrał z dzisiejszym rywalem 2:3 na ich obiekcie, ale jakim składem.. Dzisiaj powinno być inaczej, na boisku zobaczymy ich największe gwiazdy, które odpoczywał na finał. Shakhtar, w który pompowane są co sezon pieniądze w tym roku zawiódł i zajął 2. pozycję w lidze, co na pewno jest porażką tej drużyny.

Cr. Palace - Man. United
Typ: X2 @1,19 ✅

Po meczu ma być podobno ogłoszony nowy szkoleniowiec United, Cr. Palace nie ma raczej dobrych wspomnień z pojedynków przeciwko Czerwonym Diabłom. Dzisiaj liczę, że po kolejnym średnio udanym sezonie ligowym United sięgnie po puchar.

Marseille - PSG
Typ: 2 @1,35 ✅

PSG zdominowało poraz kolejny Ligue 1, na LM jeszcze okazali się zbyt słabi. Podwójna korona to na pewno cel Blanca jak i władz klubu. Marseille ostatnio radzili sobie dobrze, ale na PSG to za mało co mogą zaoferować.

CAŁKOWITY KURS: 2,91

Bukmacher: Fortuna
 
wojttekkk 7,3K

wojttekkk

Użytkownik
22.05.2016r.

Kyrgios - Cechinato
Typ: DW 3:0 @1,39 ✅

Nishikori - Bolelli
Typ: Nishikori poniżej 18,5 gema @1,52 ⛔ 19 GEMÓW -,-

Karlovic - Montanes
Typ: Karlovic HA +1,5 seta @1,41 ✅

Kuznetsova - Shedova
Typ: 1 @1,21 ✅

Halep - Hibino
Typ: poniżej 18,5 gema w meczu @1,28 ✅

Safarova - Diatchenko
Typ: DW 2:0 @1,29 ✅

CAŁKOWITY KURS: 5,95
 
wojttekkk 7,3K

wojttekkk

Użytkownik
Odkopuje temat! Powodzenia! 
Norwich - Chelsea
Typ: 2
Kurs: 1,80

Manchester United - Crystal Palace
Typ: 1+over 2,5 gola w meczu
Kurs: 2,03

Hannover 96 - Greuther Fürth
Typ: 1
Kurs: 1,77

AKO: 6,47 Fortuna
 
Do góry Bottom