>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy Dnia - 23.08.2019 (piątek)

Status
Zamknięty.
psotnick 827,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi


Tutaj podajemy typy
na piątek - 23. Sierpnia





Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: Over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować.Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a użytkownik z automatu otrzymuje za taki typ ⛔100 punktów.

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania Fortuna
forBet
Totolotek
Lvbet
eTOTO
- STS
- Betclic


▶ Adnotacja: Dla celów konkursowych przy podliczaniu typów z polskich buków (naziemnych i internetowych) bierzemy pod uwagę kurs nominalny, czyli taki jaki widnieje przy typie, bez uwzględniania podatku.

W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem wpisu z analizą zawsze sprawdź czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt;KLIK podając LINK do swojego wpisu. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu. Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych. W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu "kiepskie analizy" nie możesz już podać nowego typu. przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu oraz nagrodzony okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu "Typ:" zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp. zamiast "1" czy "2". W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
lepszy-szkodnik 7,6K

lepszy-szkodnik

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Japonia/ J-League
Godzina: 12:00
Spotkanie: Kashima - Gamba Osaka
Typ: 1
Kurs: 2,02
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Konfrontacja drugiej ekipy z trzynastą po 23 kolejkach. Kashima ma na dzień dzisiejszy 4 punkty straty do prowadzącej ekipy Tokyo i nie dość, że musi wygrywać swoje spotkania to jeszcze musi liczyć na potknięcie ekipy ze stolicy aby móc wystąpić w azjatyckiej lidze Mistrzów bez kwalifikacji. Co prawda w ostatnich spotkaniach niespodziewanie ulegli na wyjeździe przeciętnej ekipie Shonan 3-2 i stracili punkty także w wyjazdowy spotkaniu z Urawa. Jednak u siebie mają bardzo dobry bilans 9-1-1 przy bramkach 23-7.
Goście na wyjazdach notuja bilans 3-4-4 przy czym zwycięstwa nad drużynami z dołu tabeli. Ekipa z Osaki co prawda nie przegrywa sromotnie na wyjazdach notując z ostatnich 10 spotkań aż 5 remisów ale o ich zwycięstwie w tej konfrontacji nie liczę.
Z ostatnich 5 bezpośrednich konfrontacji na boisku Kashima trzykrotnie wygrali gospodarze a dwukrotnie goście. Ostatnie zwycięstwo drużyny z Osaki miało miejsce w 2016 roku a w dwóch kolejnych latach wygrywali już zawodnicy Kashima.
Nie spodziewam się łatwego zwycięstwa gospodarzy, tym bardziej, że goście nad strefą spadkowa mają tylko 3 punkty przewagi. Typowałbym jednobramkowe zwycięstwo gospodarzy ale remis nie będzie budził mojego zdziwienia. Wygranej gości nie biorę pod uwagę ????

  100
 
successful 1,8M

successful

ModTeam
Członek Załogi
DyscyplinaPiłka nożna - 1. Niemcy
Godzina: 20:30
Spotkanie: FC Koln - Dortmund
Typ: Dortmund i over 1.5 gola w meczu
​​Kurs: 1.61
​​​Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Druga kolejka niemieckiej Bundesligi i pierwszy mecz Borussi na wyjeździe. Po raz ostatni obydwa zespoły rywalizowały ze sobą półtora roku temu. Wówczas górą byli goście, którzy wrócili z trzema strzelonymi bramkami i dwiema straconymi.

FC Koln z pewnością będzie chciał pokazać, że ich awans do czołowej ligi w Niemczech nie był dziełem przypadku. W pierwszym meczu na wyjeździe nie udało im się wywalczyć punktu, przegrywając z Wolfsburgiem 1:2. W drugiej kolejce trafiają na zespół, który mierzy znacznie wyżej, niż dobre pokazanie się w Bundeslidze. 

Dortmundczycy wygrali ostatnich pięć swoich meczów, a w przypadku aż dziewięciu swoich ostatnich spotkań strzelili minimum dwie bramki. Ktoś mógłby spodziewać się innego scenariusza w dzisiejszym spotkaniu? 

​​​​​​Wszystkiego powyższe argumenty każą przypuszczać, że Borussia wróci z tego meczu z kolejnymi trzema oczkami na koncie, i że będzie to pojedynek w którym nie brakować będzie choćby dwóch bramek.

  61
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Z 582K
Dyscyplina: Baseball Japonia
Godzina: 11:00
Spotkanie: Chunichi Dragons - Hiroshima Carp
Typ: over 8,5 punkta
Kurs: 2,65
Bukmacher: STS
Analiza.Gospodarze tego pojedynku Chunichi Dragons w tym sezonie spisują się niespodziewanie słabo i teraz zajmują 5 miejsce w Dywizji Centralnej.W dotychczas rozegranych pojedynkach odnieśli oni 50 zwycięstw,2 spotkania zremisowali i 62 razy schodzili z boiska pokonani przez swoich przeciwników.W swoim ostatnim spotkaniu spisali się bardzo dobrze pokonując na swoim terenie lidera grupy Yomiuri Giants 7-4.Hiroshima Carp ich rywal w tym spotkaniu początek sezonu mieli słaby jednak teraz spisuja się juz lepiej i plasują sie na 2 miejscu w tej grupie.Na ich wynik składa się teraz 59 odniesionych zwyciestw,3 mecze zremisowali i 55 pojedynków przegrali.W ostatniej kolejce niespodziewanie przegrali na swoim boisku 4-8 z Yakult Swallows.Myśle że ten pojedynek zakończy się wysokim wynikiem.

  100
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Tenis - ATP - Winston Salem
Godzina: 2:30
Spotkanie: Frances Tiafoe - Hubert Hurkacz
Typ: Hubert Hurkacz wygra i w meczu będzie powyżej 25,5 gemów
Kurs: 3,95
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

To spotkanie zapowiada się bardzo ciekawie. Bukmacherzy nie mają tutaj wyraźnego faworyta. Minimalnym faworytem kursowym jest Hubert Hurkacz i ja się z tym zgadzam. Hubert Hurkacz uwielbia grać na twardych kortach, w tym sezonie zaliczył już na nich kilka bardzo udanych występów. W tym turnieju radzi sobie przyzwoicie. W ostatniej rundzie bez problemu pokonał Feliciano Lopeza. Lopez co prawda skreczował, ale do momentu kreczu Hubert wysoko prowadził i losy meczu były już raczej przesądzone. Tiafoe ma za to szczęście do kreczy rywali, gdyż w obydwu jego meczach w tym turnieju jego przeciwnicy przedwcześnie zakończyli mecz. Tiafoe gra ciekawy tenis, dobrze serwuje, ale ja jednak wyżej cenię umiejętności Huberta Hurkacza. Hurkacz technicznie wydaje się być lepszym graczem i jeśli zagra swoje, to powinien wygrać. Widzę tu zwycięstwo Polaka po zaciętym meczu.

  295
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
przemas92ck 1,4K

przemas92ck

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna - Bundesliga  
Godzina: 20:30
Spotkanie: FC Köeln - Dortmund  
Typ: Dortmund rożnych  +7
Kurs: 2,29
Bukmacher: Betclic 

Witam wszystkich w kolejnym dniu. Wczorajsza analiza okazała się być trafiona i najwyższa linia została pokryta bez większych problemów. Na dzień dzisiejszy zdecydowałem się na spotkanie niemieckiej Bundesligi pomiędzy gospodarzami FC Köeln, a Borussią Dortmund, która jest oczywiście tutaj faworytem do zgarnięcia całej puli. W meczu z Wolfsburgiem mimo lekkiej przewagi w posiadaniu piłki, popularne Kozły oddał tylko dwa celne strzały na bramkę rywala i drużyna beniaminka dopiero w doliczonym czasie gry zdobyła gola, który pozwolił zmniejszyć przewagę Wolfsburga. Dzisiaj przyjdzie im się mierzyć z drugim najsilniejszym zespołem niemieckiej Bundesligi.  
Wicemistrzowie stracili gola w pierwszej akcji meczu, ale później niepodzielnie panowali na boisku, a do ich wysokiej wygranej 5:1 najbardziej przyczyniła się świetna gra w drugiej połowie kiedy zespół Favre’a zdobył aż cztery bramki. Dwie bramki zdobył Paco Alcacer, po golu i asyście dołożyli Marco Reus i Jadon Sancho. Bardzo dobre spotkanie rozegrał także Axel Witsel, który zaliczył dwa kluczowe podania. Gola po wejściu na boisko w drugiej połowie zdobył nowy nabytek zespołu z Dortmundu - Julian Brandt. Reprezentant Niemiec miał w przerwie między sezonami problem z urazem, ale już go wyleczył i powinien być cennym wzmocnieniem drużyny. Do zespołu po bardzo długiej przerwie wrócił w oficjalnym meczu Mats Hummels. Moja propozycja skierowana jest tutaj w ilość różnych zdobytych przez Borussię Dortmund, a uzyskanie ilości siedmiu rzutów różnych, nie jest czymś trudnym przy tak ofensywnie nastawionej drużynie. Liczę na wysoki wynik końcowy dla Dortmundu okraszony znaczną ilością rzutów różnych, a jeżeli Köeln uda zdobyć się pierwszą bramkę, to na pewno spotkanie nabierze rumieńców i większej intensywności co będzie tylko sprzyjało na korzyść dzisiejszej propozycji.

  129
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik


DyscyplinaTenis Kobiety WTA Nowy Jork
Godzina: 19.00
Spotkanie: Siniakova-Linette
Typ: Linette

Kurs: 2.25
Bukmacher: LVbet
Analiza:

 

Witam,

2 dni temu typowałem Panią Magdę do zwycięstwa w 1/8 nad Sasnovich i się nie myliłem.

Wczoraj przy okazji ¼ Finału nie miałem czasu pisać analizy ale również zagrałem Polkę po bardzo dobrym kursie 2.5 z Czeszką Muchova, oglądałem mecz i byłem pod wrażeniem tak dobrej gry z obu stron. Padlo tylko jedno przełamanie na 36 gemów! Serwis siedział świetnie. Panni Magda ma ostatnio doświadczenie w graniu tajów i na to również dziś licze, serwis się poprawił  a jak to siedzi u kobiet, to już bardzo dobra droga do sukcesu.

Dziś w półfinale na kort naprzeciwko Polce wyjdze dość old schoolowa zawodniczka w Tourze, Czeszka Katerina Sinikova ma niecałe 40 lat ale utrzymuje się od dłuższego czasu na równej pozycji , dziś to jest 38 pozycja w rankingu, ostatnie turnieje wta wygrała około 3 lat temu więc od dłuższego czasu regres. W tym roku bardzo podobnie do Pani Magdy z formą wystrzeliła właśnie teraz lecz jej stosunek wygranych do przegranych jest nieco gorszy aniżeli naszej rodaczki: 19 W-14 P, a na twardej 9 W – 12 P. Rozjechała po drodze kilka zawodniczek ale nie sadze ,ze zatrzyma dobrze dysponowana Linette, która jest skoncentrowana i szybka. Licze tu na wiek zawodniczek i to ,ze obie w poniedziałek graja w US Open, Linette z Sharma , a Sinikova z Cristea. Kurs spada i trzeba grać teraz lub na live.

  125

 
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
apil64 10,7K

apil64

Użytkownik


Dyscyplina: TenisWTA  New York

Godzina: 19:00

Spotkanie:  Siniakova K. – Linette M.

Typ:  Siniakova K.  wygra 2-0

Kurs: 2,48

Bukmacher:  Fortuna

Analiza:

Spotkanie półfinałowe  turnieju WTA rozgrywanego w Nowym Yorku. Obie zawodniczki grały ze sobą dotychczas dwa razy i oba mecze wygrała Magda i to po 2-0.  Dlatego mój typ jest bardzo ryzykowny ale szanse na jego powodzenie oceniam na 50/50. Myślę, że obie zawodniczki potraktują ten mecz poważnie pomimo, że już od poniedziałku zaczyna się Wielki Szlem.  Tak jak napisałem wyżej szanse obu zawodniczek oceniam na 50/50 i dlatego zaryzykuję typ na wygraną zawodniczki wyżej notowanej w cyklu WTA. Obstawiam wygraną w dwóch setach ponieważ myślę, że gdyby Linette udało się wygrać jednego seta to wtedy ma większe szanse na wygraną w całym meczu. Jednak myślę, że  Siniakova tym razem wygra i będzie to wygrana 2-0.

  100
 
R 1,3K

ralf63

Użytkownik


DYSCYPLINA: siatkówka 
GODZINA: 20:30
MECZ: Polska vs Słowenia  
TYP: Polska -2,5 seta  
KURS: 1,53
BUKMACHER: fortuna 
ANALIZA: Witam, moja dzisiejsza propozycja pochodzi z Mistrzostw Europy w siatkówce kobiet. Obstawiam, że Polki pokonają Słowenię bez straty seta. Taki zakład oferuje fortuna po kursie 1,53. 

Po dwóch tygodniach posuchy w siatkówce wracam do podawania typów. Dzisiaj inaugurują  mistrzostwa starego kontynentu. Co ciekawe, odbywają się one rownocześnie aż w 4 państwach! Nas interesuje wieczorny mecz rozgrywany w Atlas Arenie gdzie zawodniczki Jacka Nawrockiego podejmą reprezentacje Słowenii. Drużyna gości nie jest ekipą, której należy się bać co zresztą odwzorowują typy. 

Dziewczyny mają bardzo dobry sezon reprezentacyjny: awansowały do turnieju finałowego Ligi Narodów gdzie Malwina Smarzek została najlepszą atakującą. Następnie stoczyły heroiczny bój z mistrzyniami świata - Serbkami, i mimo porażki ich postawa została odebrana bardzo pozytywnie. 

W tym turnieju rownież liczymy - jako kibice - na dobry wynik a najlepiej zacząć od efektownej wygranej nad Słowenią. Powodzenia

  53
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
stanley-63 754,4K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / Hiszpania
Godzina 20:00
Spotkanie : Granada : Sevilla
Typ : Granada over 1.5 gola
Kurs : 3.30
Bukmacher : ETOTO

Początek sezonu w LaLiga tak więc trudno powiedzieć coś więcej o drużynach , po pierwszej kolejce Granada pokazała się z bardzo dobrej strony , chłopaki grali wyjazd z Villarreal i zremisowali 4:4 co pokazało że ofensywa spisała się na medal i w tym upatruję mój dzisiejszy typ , Sevilla natomiast wygrała wyjazd z Espanyolem 0:2 ale Espanyol miał swoje okazje jednak nie zdołali strzelić bramki , faworytem dziś zapewne są goście jednak liczę że Granada u siebie łatwo skóry nie sprzeda , Bilans Granady w ostatnich 9 meczach u siebie z Sevillą  to: 3 zwycięstwa, 2 remisy i 4 porażki. Różnica bramek: 14-10 dla FC Sevilla , ale jak pisałem na początku duży plus z mojej strony za pierwszy mecz Granady i zdobyte 4 bramki , liczę na otwarte spotkanie i przynajmniej 2 bramki gospodarzy !

  100
 
lusy_b 69K

lusy_b

Znawca - Snooker
Dyscyplina: piłka nożna, Bułgaria, Parva Liga, runda 7
Spotkanie:FC Tsarsko Seło Sofia - PFC Beroe Stara Zagora
Godzina: 17:00
Typ: wygra Tsarsko Seło lub remis
Kurs: 2,13
Bukmacher: STSAnaliza: mecz ten typuję, ponieważ odniosłem wrażenie, że rynek meczowy (1x2) zachowuje się tutaj irracjonalnie, nie dyskontując pozytywnych informacji po stronie gospodarzy. Tymczasem fakty są następujące:
(1) Tsarsko Seło to nowicjusz, który pewnie awansował wygrywając B-Ligę. Od początku sezonu miał bardzo wąską kadrę zaledwie 21 graczy. Wartość tej kadry była najniższa w lidze i wynosiła niecałe 3 mln. euro. Ale w ostatnich dniach pozyskano 23-letniego defensywnego pomocnika Łudogortsa - Yuseina. W ciągu ostatnich kilkunastu miesięcy nie przebił się on do kadry wyjściowej tamtego zespołu, był tylko rezerwowym. Jednak wcześniej przez 3 sezony zbudował sobie mocne statystyki w Botewie Płowdiw. Wyceniany jest na 1,5 mln. euro. Najlepsze statystyki ma jako defensywny pomocnik, w tym bramki i asysty, na tej pozycji występował najczęściej. O połowę mniej meczy rozegrał jako ofensywny pomocnik, w kilku grach występował w roli napastnika.
(2) Obecnie najdroższa jedenastka wyjściowa, wraz z nowym nabytkiem, jaką może wystawić do gry Tsarsko Seło to 3,7 mln.  Oczywiście nadal jest ona tańsza od tej, którą może wystawić Beroe - 5,3 mln. euro. Jednak różnica tych wartości zmniejszyła się o połowę. O POŁOWĘ! - jak mówi pewna reklama. Bułgarski sportal.bg zapewnia, że Yusein wybiegnie dziś na boisko, wzmacniając linię pomocy gospodarzy.
(3) Tsarsko Seło po raz pierwszy w tym sezonie zagra na swoim boisku. Dotychczas nie mieli na to zgody władz ligi i musieli grać na innych boiskach w Sofii. Publiczność ich nigdy nie była liczna, ale własne boisko zawsze jest ich atutem. W drugiej lidze nie przegrali meczu u siebie i tylko 2 zremisowali. Nie zamierzam przemilczeć faktu, że Beroe ostatnio bardzo solidnie prezentuje się na wyjazdach. Od 26 kwietnia, w 6 spotkaniach mają statystyki 4-1-1 br. 10:6.
(4) kilka tygodni temu odbył się pierwszy mecz między tymi drużynami, towarzyski, na neutralnym terenie i wygrało Beroe 3:1.
(5) każda z drużyn jest przed tym meczem osłabiona brakiem jednego zawodnika szerokiej kadry meczowej, ale są to rezerwowi, więc te absencje nie będą mieć wpływu na moją ocenę obu ekip. Zakładam, że obie zagrają w najsilniejszych składach. Poza wskazaną wyżej zmianą u gospodarzy, nie powinno być innych ruchów kadrowych przed początkiem dzisiejszego meczu.
Podsumowanie: spodziewam się, że gospodarze w nowej sytuacji kadrowej i boiskowej będą lepiej zabezpieczeni w liniach defensywnych i będą też mieli lepszą ofertę w ofensywie, dzięki wzmocnieniu linii środkowej. Powrót na własne boisko na pewno im pomoże. Nie twierdzę, że potencjał Beroe nie przeważy, ale sądzę,że drużyna ze Starej Zagory będzie miała trudniejszą przeprawę niż spodziewa się rynek bukmacherski. Dlatego widzę wartość po stronie typu na gospodarzy przy aktualnych cenach na rynku bukmacherskim. Stawka średnia - 5/10 jednostek.

P.S. Po zakończeniu pisania, ale przed jego publikacją, zauważyłem, że rynek zaczął delikatnie korygować wcześniejszy trend.

   113
 
Otrzymane punkty reputacji: +40
enero1986 1,1K

enero1986

Użytkownik


Dyscyplina: Piłka nożna - 1. Niemcy
Godzina: 20:30
Spotkanie: FC Koln - Dortmund
Typ: Handicap(-1)-Dortmund wygra
​​Kurs:2.24
​​​Bukmacher: Fortuna
Analiza:

W drugiej kolejce Bundesligi Borussia Dortmund zmierzy się na wyjeździe z FC Koeln.Podopieczni Luciena Favre udanie rozpoczęli sezon wygrywając Superpuchar Niemiec 2:0 z Bayernem natomiast w pierwszej kolejce Bundesligi przed własną publicznością pewnie pokonali Augsburg 5:1.Dortmund sprowadził do klubu kilku ciekawych zawodników min:Matsa Hummelsa, Thorgana Hazarda, Nico Schulza czy Juliana Brandta.Z pewnością w obecnym sezonie będą chcieli odebrać mistrzostwo Bayernowi i mają na to spore szanse.FC Koeln natomiast rozpoczęcia sezonu nie może zaliczyć do udanych na inauguracje nowego sezonu przegrała na wyjeździe 1:2 z Wolfsburgiem i nic nie wskazuje na to żeby w dzisiejszym spotkaniu powalczyła o punkty.Dortmund ma serie 11 spotkań bez porażki odnosząc 10 zwycięstw z rzędu.Koel natomiast gra w kratkę w ostatnich sześciu spotkaniach wygrali zaledwie dwa odnosząc cztery porażki.Dortmund nie przegrał także ostatnich sześciu wyjazdowych spotkań.od 1992 roku obie ekipy spotkały się 32 razy 6 spotkań wygrało FC Koeln,8 razy padł remis,23 spotkania wygrała Borussia.Ostatnie pojedynki obu zespołów miały miejsce w sezonie 2017/18. Wówczas obie konfrontacje zakończyły się wygranymi Borussii (5:0 w Dortmundzie, 3:2 w Kolonii).Jeżeli chodzi o sytuację kadrową to w zespole gospodarzy zabraknie Clemensa i Jakoba.Trener Borussii ma natomiast do dyspozycji pełną kadrę do gry wraca min.:Raphael Guerreiro.
Przewidywalne składy obu ekip prezentują się następująco:
Koeln: Horn – Ehizibue, Jorge Meré, Czichos, Hector – Verstraete, Skhiri – Ki. Schindler, Kainz – Cordoba, Modeste
Dortmund: Bürki – Piszczek, Akanji, Hummels, Schulz – Weigl, Witsel – Sancho, Reus, Hazard – Alcacer.
Stawiam tutaj na pewne minimum dwubramkowe zwycięstwo Dortmundu.

   124
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
erni1 82,9K

erni1

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Belgia 
Spotkanie Genk Anderlecht
Godzina 20:30
Typ Genk DNB
Kurs 1.40
Bukmacher forbet 
5 kolejka. Mistrz kraju podejmuje najbardziej utytulowany zespol. Genk po 4 kolejkach ma 6 punktow. Anderlecht po slabym ubieglym sezonie nadal w kryzysie, tylko 2 punkty. Po najgorszym starcie od 21 lat w tym tygodniu podziękowano Vincentovi Kompanemu za pelnienie funkcji grającego menagera. Kompany bedzie od teraz wylacznie pilkarzem a jego obowiązki przejal dotychczasowy asystent Davies. Dodatkowo w Anderlechcie dluga lista kontuzjowanych. Liczę na wygraną Genk, jesli bedzie remis mamy zwrot stawki. 

  40
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
K 26,1K

katherinna

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna / HiszpaniaGodzina 20:00Spotkanie : Granada : SevillaTyp : Każda drużyna powyżej 1 żółtej kartkiKurs : 1.50Bukmacher : ForbetAnaliza: Mecz w którym wszystko jest możliwe. Granada spisała się bardzo dobrze z Villarrealem, z którym na inaugurację zremisowała 4-4, natomiast Sevilla wykorzystała napięty terminarz Espanyolu w LE i wygrała 2-0 w meczu wyjazdowym. Spotkanie zapowiada się na bardzo otwarte ze sporą ilością walki, stąd też skupiam się na żółych kartkach. Sędzią meczu jest Sánchez Martínez, który pokazuje średnio 6-7 żółtych kartek na mecz. Typ odnosi się do minimum dwóch żółtych kartek zdobytych przez oba zespoły, co według mnie jest bardzo prawdopodobne. Większość bukmacherów wystawia na ten mecz progi zaczynające się od +2.5 żółtych kartek po kursach poniżej 1.70 lub też wysoki over kartkowy po stosunkowo niskim kursie.

  100
 
fullmax 161,9K

fullmax

Użytkownik
DyscyplinaPiłka nożna - 3. Niemcy
Godzina: 20:30
Spotkanie: Inglostadt - Rostock
Typ: Inglostadt handicap 0:1
​​Kurs: 2,55
​​​BukmacherFortuna
Analiza:

III poziom rozgrywek u naszych zachodnich sąsiadów i spotkanie pomiędzy FC Inglostadt, a Hansą Rostock. Spotykają się zespoły które kilka sezonów wstecz występowały na najwyższym poziomie piłkarskim w Niemczech, a teraz grają w III lidze. Cel postawiony przed gospodarzami to awans na zaplecze Bundesligi i jak na razie są na najlepszej drodze ku temu. Po pięciu ligowych kolejkach dzisiejsi gospodarze liderują tabeli III Bundesligi z 13 punktami i stosunkiem bramkowym 11:3 (4 zwycięstwa i 1 remis). U przyjezdnych już tak kolorowo nie jest 4 punkty, bilans bramkowy 5:7 i 18 miejsce w tabeli (1 zwycięstwo 1 remis i 3 porażki). FC Inglostadt w tym sezonie na Audi - Sportpark rozegrał 2 spotkania i w obu zdobył po 3 gole (3:0 z Kicker Wurzburg i 3:2 z Duisburgiem). Przyjezdni dwukrotnie w bieżących rozgrywkach polegli w delegacji, ale skromnie po 1:0 w Unterhaching i Halle. Dzisiaj liczę, że miejscowi podtrzymają passę i również trafią do bramki gości z 2 lub 3 razy. Goście na wyjazdach nie strzelali i myślę, że jeden gol to maks co zdobędą. 

  100
 
T 2,9K

terazjo

Cierpliwosc jest cnota
DyscyplinaPiłka nożna - Turcja Super Liga
Godzina: 19:30
Spotkanie:Besiktas - Goztepe
Typ: Besitktas handicap 0-2
​​Kurs: 4.9
​​​Bukmacher: Betclic
Analiza:

Od razu zaznaczam, że typ jest ryzykowny, co zresztą widać po kursie. Wczoraj dałem podobny i gdyby Espanyol wykorzystał karnego typ by wszedł, gdyby....

Wracając do dzisiejszego meczu Besiktas to trzecia drużyna poprzedniego sezonu, jeden z potentatów ligi tureckiej, Goztepe cudem uniknęli spadku w zeszłym sezonie zajmując 15 miejsce. Besiktas aktualnie nie jest w najlepszej formie, w ostatnich 5 meczach 2 remisy i 3 porażki, ostatnia na wyjezdzie z Sivaspor 0-3 choć to Besiktas prowadził grę. Ja myślę, że gospodarze dzisiaj się przełamią, mają coś do udowodnienia przed swoimi fanatycznymi kibicami i spodziewam się wysokiego zwycięstwa. Goeztepe mało strzela, ale też mało traci, zobaczymy jak bedzie na goracym terenie w Stambule, nie będą mogli skorzystać z 5 graczy. Dzisiaj Besiktas musi pokazać, że jest druzyną z topu, pokazać to swoim kibicom, do tego kurs jest naprawdę dobry w Betclic na ten typ, więc próbujemy.

  390
 
Otrzymane punkty reputacji: +61
barti2000 750,5K

barti2000

Znawca - Siatkówka
DYSCYPLINA: siatkówka 
GODZINA: 19
MECZ: Turcja - Grecja
TYP: Turcja poniżej 75,5 pkt
KURS: 1,54
BUKMACHER: fortuna
ANALIZA:
Rozpoczynamy mistrzostwa Europy siatkarek. Turczynki przed własną publicznością w Ankarze podejmują Greczynki. Na sam początek to dość łatwy rywal dla gospodyń. Turcja to z pewnością jeden z faworytów do wygrania tej imprezy. W tym sezonie Turczynki zajęły 4 miejsce w Lidze Narodów. Od lat Turcja liczy się w najważniejszych siatkarskich imprezach. O jej sile decydują Ebrar Karakurt, Hande Baladin czy Meliha Ismailoglu. Większość siatkarek gra w najlepszych klubach Europy. Grecja natomiast to siatkarski drugi świat. W tym sezonie występowała w Europejskiej Srebrnej Lidze, w której nie osiągnęła większych sukcesów. Te rozgrywki to dwa poziomy niżej od Ligi Narodów. Jej główną gwiazdą jest Olga Stranzali, znana z gry w polskiej lidze. Turcja to klasowa ekipa. Grając u siebie nie widzę innej opcji niż pewne zwycięstwo w 3 setach.

  54
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
isztwan 236,2K

isztwan

Użytkownik
DYSCYPLINA: Piłka nożna - Dania- Superliga
GODZINA: 19
MECZ: Hobro - Odense
TYP: poniżej 2.5 gola
KURS: 2.00
BUKMACHER: sts
ANALIZA:

Ostatnio coś mizernie obie drużyny jeśli chodzi o overowe wyniki spotkań, aczkolwiek między tymi dwiema częściej padają undery niźli overy. Dzisiaj progresywnie rzecz biorąc jak i ich stosunek bramkowy może paść over w końcu. Lecz ryzykownie i to bardzo postawię under co by na przekór wszelkim statystykom. Nie polecam. ;]

  100
 
Otrzymane punkty reputacji: +37
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Dyscyplina: Hokej - Towarzyskie
Godzina: 18:30
Spotkanie: Petersburg - Sochi
Typ: Petersburg i poniżej 5,5 bramki
​​Kurs: 2,39
​​​Bukmacher: FortunaOba zespoły radzą sobie bardzo dobrze w końcowej części okresu przygotowawczego, ale kadra teamu z Petersburga jest nieporównywalnie lepsza od drużyny z cieplejszej części Rosji. Oba zespoły mierzyły się ze sobą w pierwszym meczu kontrolnym. Minimalne zwycięstwo odniesli gracze z Soczi. Dzisiaj czas na rewanż. Wojskowi pokonali w ostatnich dniach zespoły z Nowogrodu, Podolska czy Helsinek pozwalając sobie wbić w tych trzech spotkaniach jedynie dwie bramki. Pantery również radzą sobie ostatnio nieźle z tym, że klasa ich ostatnich rywali jest sporo niższa niż przeciwników SKA. Dzisiaj w bramce niebieskich stanie Melnichuk, który w poprzednim meczu nie wpuścił do bramki ani jednego krążka. Bramkarze z Soczi również są bardzo solidni stąd zakład na under. Liczę na zdecydowane zwycięstwo Petersburga i mało rezultatywne spotkanie i spodziewam się wyniku w granicach 3:0 lub 3:1 dla Wojskowych.

  139
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
I 209

isco23

Użytkownik
DYSCYPLINA: pilka nozna
GODZINA: 20:30
MECZ: Jagiellonia vs Wisła 
TYP: 1
KURS: 2.00
BUKMACHER: fortuna
ANALIZA:


Pewniczek na wieczór po bardzo okazalym kursie. Wisła to drużyna którą w tym sezonie gra nieźle ale tylko na własnym boisku,  na wyjeździe zaś nie strzelili jeszcze ani jednego gola. Jagiellonia natomiast ostatnio pokonała Zabrze na swoim boisku grając bardzo dobry mecz, i ogólnie rozkręca się że spotkania na spotkanie. H2H zdecydowanie na korzyść Jagiellonii w ostatnich latach kiedy byli gospodarzami stąd moim zdaniem dzisiaj w naszej Ekstraklasie pewna jedyneczka. 

  100
 
Otrzymane punkty reputacji: +49
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom