>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

6. kolejka PKO Ekstraklasy (23.08-26.08.2019)

Status
Zamknięty.
U 39

uzytkownik-165580

Użytkownik
cytat z dnia 23 sierpnia 2019 10:16 przez apil64

Spotkanie:  Cracovia – Arka Gdynia

Godzina : 15:00  Sobota 24.08.2019

Typ:  Gol w obu połowach - Nie

Kurs: 1,88

Bukmacher:  Fortuna

Analiza:

Mecz szóstej kolejki naszej ekstraklasy.  Uważam, że w tym meczu  praktycznie każdy wynik jest możliwy tak jak we wszystkich meczach naszej ekstraklasy.  Myślę, że będzie to bardzo wyrównany i zacięty pojedynek. Cracovia będzie  chciała zdobyć trzy punkty w tym meczu ale myślę, że nie będzie to takie łatwe.  Korona z kolei grając na wyjeździe większą uwagę skupi na obronie własnej bramki.  Nie spodziewam się wielu bramek w tym spotkaniu. Myślę, że o zwycięstwie w tym meczu może zadecydować jedna lub dwie bramki.  Zakładając, że w tym meczu padnie niewiele bramek wybieram typ, że przynajmniej jedna połowa zakończy się wynikiem bezbramkowym.
Jak już kopiujesz analizę, to chociaż ją przeczytaj. Korona to nie ten mecz...
 
maialen93 68

maialen93

Użytkownik


24.08.2019 - godz: 17:30

LECHIA GDANSK - SLASK WROCŁAW

Typ:  1
Kurs: 2.32
Bukmacher:  Fortuna

ANALIZA:

W sobote w PKO Ekstraklasie bardzo ciekawie zapowiada sie nam spotkanie pomiedzy Lechią Gdansk a Sląskiem Wrocław. Zespół trenera Stokowca po bardzo dobrym poprzednim sezonie teraz znów ma walczyc o czołowe miejsca, ale początek tych rozgrywek nie jest dla nich zbyt udany. Lechia co prawda przed tygodniem przegrała dopiero swój pierwszy mecz z Rakowem Czestochowa 1-2, ale też ma na koncie dopiero jedną wygraną. Na pewno potencjał ta drużyna ma ogromny wiec z czasem jej wyniki powinny być coraz lepsze. U siebie zespół z Gdańska zawsze był mocny wiec powinien być stroną dominująca. Slask Wrocław jeszcze w poprzednim sezonie walczył o utrzymanie a tymczasem spisuje sie bardzo dobrze co pokazuje bilans 4-1-0. Trener Lavicka wykonuje bardzo dobrą robotę, gdyż tak naprawde do drużyny doszło 3-4 nowych zawodników. Slask na pewno w tym meczu powalczy o punkty, ale moim zdaniem będzie to trudne zadanie do wykonania. Ja spodziewam sie interesującego meczu w którym to jednak gospodarze powinni być bliżsi zwycięstwa.
 
typerskoki 398,2K

typerskoki

Ekstraklasa Expert
Członek Załogi
ŁKS - Legia
Typ: 1
Kurs: 3,35 Fortuna
Analiza:
Legia skupiona na ostatniej fazie eliminacji do Ligi Europejskiej, które na tą chwilę są priorytetem. Zatem spodziewany nieco rezerwowy skład w tym meczu. Ponadto Legia na początku mnie osobiście nie porywa swoją grą. Owszem, mało tracą, ale nie widzę pomysłu na grę ofensywną. Znacznie fajniej wygląda pomysł ŁKSu, który po 5 kolejkach wylądował w strefie spadkowej mimo bardzo fajnej gry. Tabela jest ciasna i 3 dobrze zapunktowane mecze mogą od razu przesunąć do grupy mistrzowskiej. Czas zacząć punktować już teraz by stawka nie odskoczyła. Bardziej bezpieczny typ to 1X, też po niezłym kursie. Ja jednak ryzykuje w czystą jedynkę. Liczę na dobry mecz ŁKSu i mniejsze zaangażowanie Legii, co powinno dać 3pkt gospodarzom.
 
L 221

l10

Użytkownik
ŁKS - Legia
Poniżej 2,5 gola
Kurs 1,90
STS

Legia zagrała wczoraj ważny mecz u siebie z Rangersami. Szanse awansu nadal są, także wszystkie siły zostaną zapewne rzucone na następny mecz w Glasgow. W związku z tym wydaje mi się, że nie zobaczymy w tym meczu ofensywnej Legii, tylko taką, która chce jak najszybciej zapomnieć o tym meczu i skupić się na Rangersach. Co za tym idzie, w roli prowadzących grę widzę ŁKS. Problem ŁKSu jest jednak taki, że nie mają dużo do zaoferowania w grze ofensywnej. Ostatnia porażka 0-4 z Wisłą na wyjeździe zdaje się tylko potwierdzać moją opinię. Dodatkowo można zwrócić uwagę na to , że wszystkie ostatnie mecze Legii to under 2.5 gola.
Składając te wszystkie moje przypuszczenia razem wychodzi, że w tym meczu nie powinniśmy widzieć dużo bramek i dlatego osobiście stawiam UNDER 2.5 gola w tym meczu.
 
barti2000 750,5K

barti2000

Znawca - Siatkówka
Raków - Lech
Lech over 5,5 rożnych @2,15 betfan

Znowu Lech gra na wyjeździe. Do tej pory w 3 wyjazdach nie przegrał ani razu, a każde spotkanie było podobne. Lech naprawdę dobrze w piłkę. W znakomitej dyspozycji są Jevtić i Tiba, którzy kreują grę. Na skrzydłach ma bardzo szybkich zawodników. W poprzednim meczu z Arką całe spotkanie Lech bił głową w mur. Teraz raczej będzie podobnie. To Lech będzie ciągle atakował co powinno dać sporą liczbę rożnych. W poprzednich meczach na wyjeździe Lech wykonał kolejno 9,6 i 11 rożnych. Teraz 6 rożnych dla takiej drużyny jak Lech nie powinno stanowić problemu. Można grać wyższe linie.
 
 
crossmen 8,1K

crossmen

Użytkownik
Raków Częstochowa-Lech Poznań - typ 2 - 2,38 betfan
Co tu dużo pisać,typ może nie bardzo przekonywujący bardziej na przełamanie Kolejorza.
Grają z beniaminkiem,który co prawda ostatnio pocisnął Lechię ,ale jakoś mnie nie przekonuję swoją grą i myślę ,że Częstochowa będzie walczyć tylko o utrzymanie,Lech po dobrym starcie złapał zadyszkę,i okaże się po tym meczu czy dobijają do czołówki czy też staną się ligowym średniakiem.Skład Lecha nie powala na kolana i trudno wymagać super wyników więc zobaczymy jak to poleci.
Na marginesie wie ktoś może gdzie oprócz fortuny można łączyć zakłady z tego samego meczu typu:
wynik+kartki+rożne+spalone.Z góry dzięki za info
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
K 52

korbin88

Użytkownik
Lechia Gdańsk- Śląsk Wrocław  over 4,5 żółte kartki Fortuna 1,68   

Mecz Lechii z obecnym liderem zapowiada się bardzo ciekawie. Lechia po zdobyciu zaledwie 1pkt w dwóch ostatnich meczach będzie mocno zmotywowana na zdobycie kompletu punktów u siebie. Szczególnie remis u siebie z Jagiellonią musiał zaboleć Gdańszczan, którzy byli blisko zwycięstwa. Lechia nie gra już w pucharach więc to dobry moment na legendarne skoncentrowanie się na lidze i nawiązanie kontaktu z czołówką, która coraz bardziej się oddala. Z powyższych względów uważam, że może to być bardzo trudne spotkanie dla Śląska, może nawet najtrudniejsze w tym sezonie. Nastawienie mentalne piłkarzy WKS pozwala jednak stwierdzić, że na pewno niezależnie od przebiegu meczu będą stawiać się rywalom i walczyć o każdą piłkę. Lechia nie inaczej. Mecz może mieć dość ostry przebieg. Śląsk zwykle łapie 2-3 kartki, natomiast Lechia przeplata bez kartkowe mecze meczami gdzie sama tylko pokrywa linię kartek (Raków, Wisła Płock). Sędzia jest Musiał, który co prawda ostatnie 3 mecze ma underowe nie waha się jednak sięgać po kartki, gdy jest taka potrzeba (5 czerwonych w 10 ostatnich meczach, kilka mocnych overow kartkowych). Typuje, że w tym meczu takie okoliczności zajdą.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
mariusz-idol 2,5K

mariusz-idol

Użytkownik
Jagiellonia-Wisła
typ-2
kurs-4,15
FORTUNA
Piłkarze Wisły  jak można się było spodziewać po powrocie do gry kilku czołowych graczy wreszcie ponownie zaczęła grać z rozmachem. W pierwszych czterech meczach ligowych w tym sezonie Wisła potrafiła zdobyć tylko jedną bramkę, ale w ostatnim meczu z ŁKS-em już cztery razy pokonywali bramkarzy rywali, grając odważnie i ofensywnie. Takiej postawy można się ponownie spodziewać w Białymstoku. Natomiast Jagiellonia zdobyła 9 bramek w 4 meczach i również ma czym duży potencjał w ataku. Jezeli pilkarze z Krakowa utrzymają wysoką skutecznosc to dzis mogą pokusic sie o wywalczeniu 3 pkt mój typ na dzisiaj to niespodzianka i wygrana gosci 
 
 
R 14

rekin_finansjery

Użytkownik
W tej kolejce rzuca mi się w oczy parę dobrych typów. Przede wszystkim ŁKS vs Legia 1X @ 1.78   . ŁKS gra całkiem nieźle ale póki co nie punktuje tak jak by tego oczekiwał. Legia wiadomo że gra teraz o europejskie puchary więc pewnie skupia się na tych rozgrywkach i meczem rewanżowym z Rangers. Myślę że remis jest bardzo możliwy a zwycięstwo gospodarzy w tym meczu także realne. 
Drugim typem jest Cracovia vs Arka 1 @ 1.81   . Cracovia pod wodzą Probierza gra także całkiem dobrze. Arka natomiast nie pokazuje się z dobrej strony w tym sezonie i w Krakowie będzie jej napewno trudno. 
Ostatnim typem jest Raków vs Lech X2 @ 1.41   . Lech gra bardzo fajna i ofensywa piłkę. W meczach stwarzają dużo sytuacji tylko brakuje trochę skuteczności. Co najmniej jeden punkt powinni spokojnie wywieźć z stadionu w Bełchatowie. 
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
xbrajanx 10,8K

xbrajanx

Użytkownik
Jagiellonia - Wisła Kraków
Typ: X2 @1,97 eFortuna      aj szkoda, jak widać Jagi nie da się przewidzieć :D

Na razie u mnie sezon z Ekstraklasą super się zaczął, był zysk i na Śląsku i na ŁKSie. Dzisiaj postanowiłem zagrać pierwszy raz w tym sezonie w stronę Wisły z Krakowa. Według mnie jest tu bardzo fajny kurs. Jaga oczywiście gra u siebie, ale jest bardzo nie stabilna. Owszem uzbierali już te 8 punktów ale zdecydowanie mogli by mieć ich mniej. W ostatnim meczu z Górnikiem wygrali 3-1, ale kto oglądał ten wie że Zabrzanie mieli mnóstwo sytuacji pod bramką Jagi i mogli zdobyć 3 bramki a udało się tylko 1. Wiele do poprawy jest w grze Jagiellonii i przede wszystkim potrzeba ustabilizowania formy. Co do Wisły - wyglądają solidnie. Mają już 2 zwycięstwa, przegrali z Pogonią ale to mnie nie zdziwiło i na początku ponieśli porażkę ze Śląskiem który ma razem z Portowcami po 13 punktów i zajmuje pozycje lidera. Z każdym meczem Wisły widać poprawę i wrócił Kuba. Ostatni mecz pokazał że on mimo wieku, w Ekstraklasie będzie sobie jeszcze radził bo jak ma mieć trudności skoro nawet Brożek gra po powrocie tak dobrze także fajnie to wygląda w ataku. Jaga dopuszcza swoich rywali do mnóstwa sytuacji pod swoja bramką w prawie każdym meczu i myślę że tu jest szansa, ponieważ piłkarze Białej Gwiazdy umieją zakonczyc akcje golem. Dla mnie to taki mecz na over i remis, ale to tylko moje gdybanie, jednak większe szanse daje Wiśle i nie było opcji abym nie spróbował zagrać tego typu. 
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
n3r0 632

n3r0

Użytkownik
Jagiellonia - Wisła 1 2.00 Fortuna

Krótka piłka. Jaga poza jedną wpadką i zlekceważeniu Zagłębia prezentuje się bardzo dobrze. Pewna wygrana w Gdyni i u siebie z Górnikiem i po trzy zdobyte bramki. Do tego remisy na trudnych boiskach w Gdańsku i Lubinie. Wisła z kolei gdyby nie mecze na własnym boisku miałaby bardzo słaby dorobek. Początek sezonu bardzo przeciętny i blady. Defensywa, wymęczone remisy, co dało im wygraną u siebie z Górnikiem oraz remis na Lechii. Do tego doszły porażki z Pogonią i Śląskiem (okej - to aktualnie czołowe zespoły) no i wygrali w końcu u siebie bardzo pewnie z ŁKS. Wisła u siebie, a Wisła na wyjeździe to jednak dwie różne ekipy. Warto zerknąć na miniony sezon, gdzie na boiskach rywali zaliczyli aż 11 porażek. Oprócz spadkowicza z Sosnowca - najwięcej w lidze. Jaga u siebie zawsze jest groźna, co potwierdzili w minionym sezonie, notując szósty z kolei bilans w lidze 9-4-5. Poza tym aktualna jakość piłkarska również przemawia za białostoczanami. Imaz, Romańczuk, Wójcicki, Runje, Guilherme to czołowe nazwiska naszej Ekstraklapy już od paru sezonów. A Wisła? Trochę zlepek zawodników. Sporo młodzieży + doświadczenie. No nie przekonują mnie, tym bardziej na wyjeździe. 
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
elalma 119,1K

elalma

Olimpijski Mistrz Skoków
Jagiellonia Białystok - Wisła Kraków
Suma celnych strzałów w meczu powyżej 9.5 1.75 totalbet

Jak na poziom PKO BP Ekstraklasy obie drużyny mają duży potencjał ofensywny. 10 celnych strzałów w całym spotkaniu nie powinno być problemem. Z jednej strony Imaz, z drugiej Błaszczykowski - ci dwaj zawodnicy powinni być najbardziej efektywnymi postaciami w ataku po obu stronach. Moim zdaniem obie ekipy wyglądają słabo w obronie. Wisła może nie traci już tylu bramek co w poprzednich rozgrywkach, ale wciąż prezentuje się bardzo niepewnie i pozwala rywalom na oddawanie wielu strzałów w praktycznie każdym meczu. Jagiellonia mimo wygranej w poprzedniej kolejce i tak na wiele pozwalała Górnikowi, który przy lepszej skuteczności mógł zdobyć więcej niż jedną bramkę. W 3 z 5 dotychczasowych spotkań z udziałem Jagielloni kibice mogli zobaczyć przynajmniej 10 celnych uderzeń na bramki. Tak też było w 2 z 5 meczów krakowskiej Wisły. To tylko statystyki, bo w dzisiejszym spotkaniu zmierzą się ze sobą dwie dobrze grające w ataku i słabo w obronie drużyny. Obie strony powinny mieć wiele okazji i jak najbardziej są w stanie "zebrać" łącznie 10 strzałów w światło bramki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
bettingekstraklasa 31,2K

bettingekstraklasa

Użytkownik
Raków Częstochowa - Lech Poznań
Lech wygra lub remis @ 1,40


Raków szczęśliwie wygrał ostatni mecz, ale nie sądzę aby stało się to po raz drugi z rzędu. Zespół z Częstochowy na razie nie gra jakiejś wielkiej piłki. Lechii dwukrotnie brakło centymetrów aby trafiała parę chwil po stracie gola a drugie trafienie gospodarzy trzeba bardziej zaliczyć jako fart. Kolejorz w Gdyni otrząsnął się już po knock downie że Śląskiem i był blisko wygranej. Dziś także powinien zdobyć chociaż punkt.


Zagłębie Lubin - Piast Gliwice
Zagłębie wygra lub remis @ 1,44


Piast ostatnio dwukrotnie wygrał, ale trudno tu mówić o wyraźnych zwycięstwach. W Łodzi było trochę dobrych akcji, ale bramki jednak nie było. Gdyby nie samozaoranie ŁKSu kompletu a może i jakichkolwiek punktów by nie było. Z Płockiem gra też nie była zachwycająca, jednak przy tym poziomie rywala przegrać się tego nie dało. Trudno bez względu na rywala oczekiwać kolejnej wygranej. Zwłaszcza, że Zagłębie u siebie potrafi strzelić gola, co bez wątpienia zbliży Miedziowych do chociaż tego punktu.


AKO @ 2,02 Betfan


Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław
Remis @ 3,50 Betclic


Lechia nie gra tak dobrze jak w analogicznym okresie rok temu. Groźnych momentów bramkowych jest po prostu mniej. Śląsk notuje bardzo dobre wyniki. Dzieje się tak dzięki sporej skuteczności zamieniania szans bramkowych na gołe oraz świetnej dyspozycji bramkarza. Gdyby nie tych kilka kluczowych interwencji nie byłoby dwóch ostatnich zwycięstw.  W zespole gospodarzy po ostatniej porażce w Bełchatowie na pewno nastąpi tak zwane "spięcie dupy" i nie oddadzą WKSowi wszystkich punktów. Poprzednie wyżej wymienione zwycięskie spotkania zespołu z Wrocławia pokazały, że gdy przyciśnie się Śląsk to można z Matusem Putnockym dojść do sytuacji sam na sam. Najbliższy mi scenariusz to remis.


Raków Częstochowa - Lech Poznań
Lech wygra 2,45 Betclic


Lech w tej chwili to nie zespół na mistrza, ale na puchary jest już w stanie się załapać. W dwóch poprzednich meczach mimo braku zwycięstwa jednak zachował swój poziom, zabrakło skuteczności. Raków zapunktował dwukrotnie z mocnymi ekipami, ale nie sądzę aby się to znowu powtórzyło. Piłkarze z Częstochowy po zdobyciu bramki czy po wygranej tracą koncentrację. Po pokonaniu Jagiellonii przegrali z Cracovią w meczu z Lechią po zdobyciu każdej z bramek zespół z Gdańska bardzo szybko był centymetry od trafienia. Raz był minimalny spalony a raz świetnie interweniował Michał Gliwa. Sądzę, że dzisiejszy mecz będzie wyraźnie zbliżony do starcia Rakowa z Cracovią, czyli rezultat wiadomy wygrana gości.
 
Otrzymane punkty reputacji: +54
B 212

bulek78

Użytkownik
Lechia - Śląsk
Typ: 1 drużyna liczba rzutów rożnych: + 5,5
Kurs: 1,89
Buk: Fortuna

Będzie to niezwykle ciekawe spotkanie, w którym gospodarze po raz pierwszy w tym sezonie są trochę pod ścianą. Media donoszą o męskiej rozmowie w szatni, spodziewam się więc, że Lechia od początku ruszy na lidera rozgrywek. Może nie zagrać Sobiech, dlatego nie wytypuje wyniku spotkania, bowiem gospodarze są praktycznie teraz bez napastnika, biorąc pod wzgląd jak fatalnie gra Paixao w tym sezonie, ale sporta ilość rzutów rożnych jest przez nich do "ogarnięcia". Lechia nie ma wyjścia, musi w końcu rozstrzygnąć mecz na własną korzyść, a ponieważ Śląsk jest drużyną groźną przez pełne 90 minut i może im wyjść jeden atak/jedna kontra, nie spodziewam się sytuacji, w której Lechia będzie mogła bronić wynik. Może być tak, że to Śląsk szybko strzeli gola i Lechia będzie musiała wyjść z frontalnym atakiem, co tylko zwiększa szansę na pokrycie tej linii. Granie na rzuty rożne jest w tym meczu chyba najbezpieczniejsze.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
G 14

grycash

Użytkownik
Śląsk jest w "gazie" i bardzo zmotywowany wynikami oraz będzie chciał wykorzystać przeciwników, do których oczekiwania były dużo większe. Wygrywał z teoretycznie lepszymi rywalami do tej pory i wychodził zwycięsko. Nie można powiedzieć, że Śląsk miał szczęście, raczej rywale mieli pecha. Lechia jest praktycznie słaba i nie pomogą nawet największe motywacje, w tydzień nie podniesie się poziomu. Lechia jeśli będzie chciała przycisnąć, Śląsk spokojnie przeczeka, to drużyna poukładana, a błędy jeśli wystąpią, to indywidualne. O sile Śląska stanowi fakt, że strzelić może każdy, gdyż póki co rasowego i klasowego napastnika nie ma, o ile nie "wystrzeli" Exposito. Obrona Wrocławia z meczu na mecz będzie wyglądała co raz lepiej i powinna zatrybić w tym meczu już solidnie. Trener Lavicka stawia na dyscyplinę taktyczną oraz walkę do końca i to już widać. Wraca też Mączyński, który powinien wraz z Łabojko zdominować przeciwnika w środku pola. Płacheta pali się by pokazać w końcu na co go tak naprawdę stać. Pich powołany do kadry narodowej, będzie chciał udowodnić, że jego miejsce jest tam w wyjściowej 11. Lechia na pewno zagra dobrze, ale wystąpi to partiami i wtedy tylko będzie miała szansę na strzelenie gola. Jeśli nie, nie mają co marzyć choćby o punkcie. Gdańszczanie będą biegać z "gorącymi" głowami. Śląsk pokazał, że potrafi odrabiać straty. Jeśli Śląsk dziś przegra, to po raz pierwszy będzie można powiedzieć, że to przeciwnik szczęście.
Mój typ (pokorny): x2
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
flamaster 875

flamaster

Forum VIP
Cracovia 3:1 Arka

Dziś w Krakowie Pasy podejmą Arkę. Faworytem bukmacherów są gospodarze. Moim zdaniem również, ale jednak nie przy tak niskim kursie, który i tak wzrósł. Dlaczego? Arka fatalnie zaczęła sezon. Trzy porażki i dwa remisy stawia zespół w nieciekawej sytuacji. W ostatniej kolejce podopieczni trenera Zielińskiego bezbramkowo zremisowali z Lechem co może pozytywnie wpłynąć na nastroje w klubie. Aczkolwiek należy zwrócić uwagę, że po 5 kolejkach strzelili zaledwie 1 bramkę.
Lepiej spisuje się ekipa Cracovii chociaż na razie mają tylko dwa wygrane mecze. Na ich korzyść przemawia również historia spotkań. Ja dobrze widzę ostatni raz dzisiejsi goście wygrali przy ul. Kałuży w ... październiku 2007 roku (mecz pucharowy). Dziś także nie spodziewam się żeby coś w tej kwestii zmienili. Z drugiej strony nie jestem w pełni przekonany, że Pasy spokojnie wygrają, do tego zniechęca niski (moim zdaniem) kurs. Nie zdziwi mnie remis.
Uznałem, że pewniejszy jest typ na ilość bramek. Jak wspomniałem Arka ma problem ze strzelaniem. W 4 z 5 ich spotkań padł wynik underowy. Z 8 ostatnich bezpośrednich pojedynków w 6 było mniej niż 3 bramki. Wprawdzie w ostatnich meczach Cracovii gole zwykle padają z dwóch stron, ale nawet jeśli tak dziś się stanie to będzie to po 1 bramce.

Moja propozycja:

under 2.5 kurs: 1.77 fortuna   
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
matelke222 28,8K

matelke222

Użytkownik


Raków Częstochowa - Lech Poznań Typ: Lech wygra lub remis @ 1,44 Fortuna

 

Dzisiaj ponownie próbuję grę na Lecha. Ostanie spotkanie z Arką bardzo dziwne. Przez całe spotkanie dominował Lech. Jednak w ostatniej akcji meczu mógł ten przegrać i zakłada na X2 by nie wszedł. Znakomitą sytuację w ostatniej akcji meczu zmarnował Antonik. Kolejny dobry mecz Jevtica, sporo strzałów, słupek z wolnego. Swoją sytuację miał Makuszewski, którego nie spodziewałem się w pierwszym składzie. Moim zadaniem kolejny przeciętny mecz zaliczył Gytkjear. Może teraz trener Żuraw postawi na Tomczyka? Wg mnie dobry mecz w debiucie zagrał Satka, chociaż mógł lepiej zachować się w sytuacji z Antonikiem. Myślę, że dzisiaj w Bełchatowie zobaczymy taki sam skład jak tydzień temu, może oprócz napadu XD. Szerszy opis 11 Lecha umieściłem w typie na mecz z Arką. Bardzo dobry mecz zagrał Steinbors, który w końcu zaliczył czyste konto. Generalnie Lech prezentował się bardzo dobrze (poza ostatnią akcją).

Raków również dobrze zaprezentował się w poprzednim meczu. Brown Forbes zagrał dobry mecz. Wiele sytuacji wybronił Kuciak. Generalnie obaj bramkarze zagrali bardzo dobre zawody i w ogóle ostatnia kolejka była zdecydowanie kolejką bramkarzy: 3 wspomniani, Pestkowic i Putnowsky, Stiplica, Buchalik. Kiepski był Paixao, który zagrał na skrzydle. Ciężko określić dyspozycję Rakowa. potrafią wygrać z silnymi Lechia i Jaga na wyjeździe ale potrafią przegrać u siebie z Koroną.

Wg mnie Raków nie powtórzy występu z Lechią. Uważam, że Raków nie powtórzy wyniku z Lechią. Warto dorzucić kurs do kuponu. Najlepszy kurs proponuje Fortuna.  1,44 w Fortunie trzeba spróbował taką opcję.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
15:00 Górnik Zabrze - Korona Kielce
Górnik @ 2.50 
Fortuna


Obie ekipy wydają się być daleko od swojej dobrej formy, ale pomimo tego spróbuje pograć zwycięstwo Górnika. Gospodarze kilka tygodni temu zapowiadali, że Zabrze ma być twierdzą nie do zdobycia. Obecnie polegli tutaj Raków oraz Zagłębie, a oba spotkania skończyły się wynikami 1:0. To prawda, że Górnik ma problem z zdobywaniem goli, a gdy dobrych okazji nie wykorzystuje min. Angulo czy Jimenez. W Zabrzu brak obecnie zmienników którzy by pociągnęli grę z przodu. Wolsztyński, Zapolnik to za mało nawet na ekstraklasę. Dzisiejszy rywal jest trochę nie wygodny, bowiem Korona lubi stosować pressing co powoduje duże zakłopotanie u rywali. Zespół bardzo dobrze zorganizowany, który potrafi się naprzykrzyć rywalowi, lecz mnie Korona na dzień dzisiejszy nie przekonuje swoją grą tak jak to miało miejsce w poprzednim sezonie. Mam nadzieje, że trener Brosz ma pomysł na to spotkanie i zaskoczy rywala, bowiem kibice w Zabrzu chcą zwycięstw i pewnego bytu w ekstraklasie


 
 
R 114

rodzyn9125

Użytkownik
cytat z dnia 22 sierpnia 2019 23:27 przez main1991ŁKS - Legia
Typ: Legia handicap -1
Kurs: 4.25 STS
Analiza:
Kolejna kolejka ekstraklasy, to już 6 i już coś można powiedzieć więcej o obu ekipach.
Gospodarze jako beniaminek zaczęli z wysokiego C i zdobyli w pierwszych dwóch meczach 4 pkt. Teraz jednak znacząco obniżyli loty i zanotowali trzy porażki z rzędu. Ich gra nie wygląda najlepiej ale trzeba im oddać że terminarz ich nie oszczędzał do tej pory.
Legia zgromadziła tylko 7 pkt w 4 meczach, co jak na tą drużynę jest słabym wynikiem. Na plus dla nich jest to że robią małe bo małe ale postępy, tracą mało bramek. Do poprawy napewno skuteczność, ale myślę że to przyjdzie z czasem. Mam nadzieję że nie są zmęczeni pucharami i zaczną strzelać już w Łodzi. 
Typuje w tym meczu zwycięstwo Legii co najmniej dwoma golami po dobrym kursie wartym ryzyka.

Również idę w stronę Legii, mecz z Glasgow Ranger pokazuje nam iż Warszawianie wchodzą na odpowiednie tory a i na wyjazdach z tego co pamiętam grają nieco lepiej niż u siebie taką są właśnie ekipą. Nie widzę tutaj w ŁKS zawodnika, który mógł by postraszyć ekipę Stołecznych. Dla mnie taki kurs na Legię jest nieco zawyżony a to lepiej dla obstawiających.
 
mocce 1,2K

mocce

Użytkownik
Dla mnie ten kurs na Legie też troche za wysoki, patrząc nawet nie na ich gre tylko na gre ŁKSu, tylko pamietąjcie że Legia grała w czwartek z Rangersami, mecz kosztował ich dużo zdrowia, nie wiadomo czy nie będzie dużej rotacji bo rewanż w czwartek i ten mecz dzisiejszy może być dość nudny i nie zdziwie się jak skończy się jakieś 0-0
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom