>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Bukmacher BETFAN - opinie

pilka_radom 38,4K

pilka_radom

Znawca - Nizsze ligi polskie
adamo80 Widocznie musisz być "lubianym" graczem tych 50 różnych buków. Na Twoim miejscu byłbym wdzięczny, że przyjęli Ci 2 paczki (jeśli faktycznie była taka różnica jak piszesz). A jeśli uważasz, że inni bukmacherzy nie postępują podobnie w analogicznych przypadkach to patrz poniżej. To tylko kilka przykładzików z tego miesiąca. Nie biorą nic - odrzucają całość. 

Zmieniając temat, ciekaw jestem kiedy Betfan wprowadzi inne metody wpłaty, choćby paysafecard - której osobiście najczęściej używam.






 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
cytat z dnia 23 sierpnia 2019 15:12 przez pilka_radomadamo80 Widocznie musisz być "lubianym" graczem tych 50 różnych buków. Na Twoim miejscu byłbym wdzięczny, że przyjęli Ci 2 paczki (jeśli faktycznie była taka różnica jak piszesz). A jeśli uważasz, że inni bukmacherzy nie postępują podobnie w analogicznych przypadkach to patrz poniżej. To tylko kilka przykładzików z tego miesiąca. Nie biorą nic - odrzucają całość. 

Zmieniając temat, ciekaw jestem kiedy Betfan wprowadzi inne metody wpłaty, choćby paysafecard - której osobiście najczęściej używam.





Ale dla wcześniejszych graczy i do tego AKO to ja wiem, że tak się dzieje... ale dla nowego gracza grającego singlem po kursie 2,00 ???

Jak ktoś gra mocno, grubo i często i wygrywa to może mieć limity... I ja miałem wiele razy... Ale jest chyba różnica jak wchodzi nowy gracz i stawia singla ???

Ręczna weryfikacja tylko po to, żeby się nie mylić to tylko w Betfan ! Nigdzie indziej tak nie ma !



 
 
pilka_radom 38,4K

pilka_radom

Znawca - Nizsze ligi polskie
Myślę, że na to nie ma reguły. Nie mam pojęcia jak działają firmy bukmacherskie od środka, ale zapewne oferta ręczna u większości buków posiada niskie limity i takie rzeczy to "codzienność". Niestety przekonałem się o tym niejednokrotnie grając niższe ligi polskie czy żużel
 
sunfirex 34,9K

sunfirex

Użytkownik
cytat z dnia 23 sierpnia 2019 15:36 przez pilka_radomMyślę, że na to nie ma reguły. Nie mam pojęcia jak działają firmy bukmacherskie od środka, ale zapewne oferta ręczna u większości buków posiada niskie limity i takie rzeczy to "codzienność". Niestety przekonałem się o tym niejednokrotnie grając niższe ligi polskie czy żużel
A nie jest tutaj rozwiązaniem gra u tzw. „ziemniaka”? Pomijając kwestię braku czasu (wiadomo, na necie klik i poszło) to czy w takim stsie np. babka będzie przeprowadzać jakieś weryfikacje lub będzie robić problemy jeśli zechcemy zagrać kilka kuponów po 200 zł na przykładowo IV ligę? 
 
B 91

blacky777

Użytkownik
Ban po jednym przyjetym kuponie na kwote 80 zeta, kupon byl trafiony po czym rozliczony jako zwrot i komunikat od nich ze zegnaja mnie. Nie polecam :)
 
pilka_radom 38,4K

pilka_radom

Znawca - Nizsze ligi polskie
cytat z dnia 23 sierpnia 2019 15:43 przez sunfirex

A nie jest tutaj rozwiązaniem gra u tzw. „ziemniaka”? Pomijając kwestię braku czasu (wiadomo, na necie klik i poszło) to czy w takim stsie np. babka będzie przeprowadzać jakieś weryfikacje lub będzie robić problemy jeśli zechcemy zagrać kilka kuponów po 200 zł na przykładowo IV ligę? 
niestety, ale tak. jest telefon do centrali. odrzut również dostałem w jednej z firm
 
G 0

glukoza87987

Użytkownik
 aż musiałem założyć tu konto i się wypowiedzieć bo to chybakur jakieś żarty. Nie znam się aż tak na bukach ale xxxxx wchodzi jak się da. Facebook Betfan pojawia się reklama sponsorowana „Zagraj kupon min. 3.0 jak nie wejdzie zwrot stawki gwarantowany!” Wchodzę na stronę i mają jakąś promocje kilka. Megapakiet bez podatku i dzisiaj radar dnia w zasadach tego jakieś bzdury. Inna promocja zupełnie Że tylko w przypadku jak kupon za 199zl i wtedy jest zwrot połowy stawki i to na bonus. Piece of sh* Pisze na czacie bo od razu wali ściemą.Ale to co się pokazuje to dwie różne promocje.  odpowiada „na Facebooku jest błąd, musisz zagrać za 199 i potem zwrot połowy na bonus”. Wkurzony że przepadł kupon zgodnie z reklamą wysyłam mu mój ekran i. Tłumacze jak do dziecka. Jak w sklepie jest pokazana cena inna niż na kasie to płaci się taką jaką sklep informuje człowieka! I skoro piszecie „dowolny zakład 3.0 zwrot stawki” to chyba jak gram za dowolną kwotę to warunki spełnione! I dostaje w ryj „to błąd zwrot połowy za kupony 199”. o nic nigdzie o tym nie było. Kłamstwo w reklamie nie dawanie tego co obiecane Ilu tak zagrało? Ile osób nabrało się na zwrot stawki a dostało półp Albo ile zagrało i nie dostało nic bo nie było ani słowa o 199??????? Wszystkie promocje oszustwo jest trzeba polegać tylko na sobie i wiedzy kuponach a nie promocje sponsorowane i radar. Sobie radar to tak
 
G 0

glukoza87987

Użytkownik
A te grę bez podatku polecacie czy to oszustwo tez jest czy coś im wyszło? Bo chyba nie ma nikt bez podatku z legalnych bukmacher? I wydaje się ok ale nawet nie chce wnikać w szczegóły potem na pewno limity i grać nie da jak kupony bez podatku ma
 
spekul@nt 4,7K

spekul@nt

Użytkownik
cytat z dnia 23 sierpnia 2019 21:05 przez glukoza87987A te grę bez podatku polecacie czy to oszustwo tez jest czy coś im wyszło? Bo chyba nie ma nikt bez podatku z legalnych bukmacher? I wydaje się ok ale nawet nie chce wnikać w szczegóły potem na pewno limity i grać nie da jak kupony bez podatku ma
Tę grę " bez podatku" uznaj jako promocję bukmachera i rzeczywiście ona działa. Mam już kilka kuponów, które mało tego, że spełniły warunki ww. przez Ciebie gry to też załapały się powyżej pułapu ako 4 i wtedy dodają 20% do wygranej. Oczywiście musisz spełnić pewne warunki. W pierwszym przypadku musisz mieć ako powyżej 2, żadne zdarzenie nie może mieć niższego kursu niż 1,25. Analogicznie z ako powyżej 4.  Limitów na razie brak... ale sezon ogórkowy dla mnie i wygrane do max stówki więc pewnie dlatego. 
 
K 650

kamil997

Użytkownik
Ja gram te radary codziennie chociaż dopiero od 2 dni zrobili zwrot połowy stawki, wcześniej dawali zwrot całej. Z grą bez podatku to zauwazyłem że jeżeli na kuponie wejdzie 1 typ a drugi zwrot to też masz bez podatku Zauważyłem to grając systemem "faworyt no bet" gdzie miałem 1 wygrany i 6 zwrot i 14% pozostało ale pozostałe 6 już nie.
 
odklejony 68

odklejony

Użytkownik
Czy cos wiadomo o przedluzeniu prpmocji bez podatku? Dzieki temu buk jest nieporownywalny z zadnym innym polskim bukiem z haraczem
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Promocja na grę bez podatku (duble z kursem minimum @2) obowiązuje do końca 2019 roku, a czy zostanie przedłużona to nie ma narazie nigdzie takiej wiadomości.
 
Z 2

ziutek11113

Użytkownik
cytat z dnia 23 sierpnia 2019 15:44 przez blacky777Ban po jednym przyjetym kuponie na kwote 80 zeta, kupon byl trafiony po czym rozliczony jako zwrot i komunikat od nich ze zegnaja mnie. Nie polecam :)
Jakoś ciężko mi uwierzyć, czemu mieliby to zrobić? 
 
janusz_tracz 4,4K

janusz_tracz

Użytkownik


Powiem Wam, że takiego krzaka dawno nie widziałem - ale przynajmniej się uśmiałem tyle mam z tych 15 minut przed komputerem
ale po kolei...

W oczekiwaniu na zleconą wczoraj wypłatę (gdzie standardem u konkurencji jest kilka, kilkanaście minut) i 
skuszony ofertą na najlepsze zakłady dotyczące rozrywki postanowiłem sobie coś obstawić, nie gram wielkimi stawkami, do tej pory w betfan zawarłem zakłady za łączną kwotę 290 złotych i uzyskałem z nich zysk niespełna 150 zł

Z oferty wybrałem zakład na Baracka Obamę i jego konto na twitterze po kursie @2,55



Ku mojemu zdziwieniu zakład został odrzucony a kurs podniesiony na @2,65 - pomyślałem super, mega uczciwy bukmacher, chce mi dać zagrać po lepszym kursie, ponowiłem więc zagranie. Po odczekaniu blisko 5 minut zakład nie wiedzieć czemu został odrzucony. Pomyślałem - pomyłka, zagram raz jeszcze. Znów kilka minut oczekiwania i jest! Przyjęty, ale nie za 200 tylko za 100 i nie po kursie @2,65 tylko @1,67 gdzie na kuponie było wciąż @2,65 No to pięknie - oszukali mnie w biały dzień, ale na szczęście będąc po lekturze forum gdzie opisujecie takie krzaki, każde zagranie sobie screenuje. Na koniec z ciekawości zerknąłem na ofertę i zakład który chciałem zagrać za oszałamiającą sumę 200 złotych - a tam kurs @1,25 ????


Dobra myślę sobie, może przypadek dam im jeszcze jedną szansę, dołożę coś z piłki żeby nie było. Tym razem mój wybór padł na inny zakład z rozrywki dotyczący premiery filmu Boże Ciało



Zgadnijcie co się stało... Znów zakład odrzucony a zdarzenie usunięte z oferty....

SAMI OCEŃCIE CZY WARTO POŚWIĘCAĆ SWÓJ CZAS...

Ps. Ja straciłem 15 minut, ale zyskałem 51 groszy robiąc cashout tego zakładu z Obamą, na którym też mnie orżnęli. Screenów mam oczywiście nie 3 tylko 13 ale nie chce zaśmiecać forum, jak ktoś chce udostępnię na priv
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
A 8

amaretti11

Użytkownik
Hmmm. Ciekawe rzeczy piszesz. Wydawało mi się, że betfan to dobry bukmacher z uczciwym traktowaniem klientów. Ostatnio obserwuję ich ofertę na niskie ligi i miałem ochotę zacząć u nich grać, po tym co napisałeś, to się zastanawiam. Ktoś jeszcze ma jakieś opinie?
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
@janusz_tracz mialem dokladnie to samo. Tam zagrac za wiecej niz 100zl jest wielka sztuka. Wlasciwie to juz ustawiajac stawke 100zl leci kupon z automatu do weryfikacji. Co wiecej jak chcesz zagrac za wiecej niz stowka to na 99% takie zdarzenie albo zniknie calkowicie z oferty albo kurs znacznie poleci w dol. Generalnie ten buk to takie same badziewie jak Totalbet z takimi samymi niskimi limitami i weryfikacja reczna kazdego kuponu od poziomu 100zl. Gram raczej rzadko w polskich bukach ale chyba jedyni z w miare normalnymi limitami sa Fortuna i STS (stfu). Kiedys chyba tez Totolotek byl w miare ok ale teraz ich strona wyglada jakby ja 10-latek w paincie projektowal wiec ich totalnie odrzucam plus usuneli promke Gram Grubo wiec sie pozegnalem z nimi.
 
Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
cytat z dnia 7 października 2019 14:07 przez ranczo0123@janusz_tracz mialem dokladnie to samo. Tam zagrac za wiecej niz 100zl jest wielka sztuka. Wlasciwie to juz ustawiajac stawke 100zl leci kupon z automatu do weryfikacji.
To co piszesz sprawia, że mam dylemat. Gram u nich ciągle dubelki u/o, wczoraj puścilam kupon za przeszło 60zł i nie miałam problemu jednak coraz częściej zastanawiam się nad progresją. Nie jakieś duże kwoty ale z pewnością przekraczające stówkę. No wiadomo, na którymś progu to nieuniknione (5-10-20-40-80-160). I na serio mogliby nie przyjąć kuponu za 160zł? Przecież w takim układzie gra zatraca sens? 
Aż mi się wierzyć nie chce, że mamy do czynienia z takimi limitami?  ???? rozumiem jakby ktoś chciał zagrać za kilka tysięcy kupon ale 100zł i robią problem? Toż to dramat.
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
cytat z dnia 7 października 2019 15:22 przez kamilcia21

To co piszesz sprawia, że mam dylemat. Gram u nich ciągle dubelki u/o, wczoraj puścilam kupon za przeszło 60zł i nie miałam problemu jednak coraz częściej zastanawiam się nad progresją. Nie jakieś duże kwoty ale z pewnością przekraczające stówkę. No wiadomo, na którymś progu to nieuniknione (5-10-20-40-80-160). I na serio mogliby nie przyjąć kuponu za 160zł? Przecież w takim układzie gra zatraca sens? 
Aż mi się wierzyć nie chce, że mamy do czynienia z takimi limitami?  ???? rozumiem jakby ktoś chciał zagrać za kilka tysięcy kupon ale 100zł i robią problem? Toż to dramat.

Grałem u nich kilka razy za 100 zł i nigdy nie miałem żadnego problemu z przyjęciem zakładu lub weryfikacją.
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
cytat z dnia 7 października 2019 15:22 przez kamilcia21

To co piszesz sprawia, że mam dylemat. Gram u nich ciągle dubelki u/o, wczoraj puścilam kupon za przeszło 60zł i nie miałam problemu jednak coraz częściej zastanawiam się nad progresją. Nie jakieś duże kwoty ale z pewnością przekraczające stówkę. No wiadomo, na którymś progu to nieuniknione (5-10-20-40-80-160). I na serio mogliby nie przyjąć kuponu za 160zł? Przecież w takim układzie gra zatraca sens? 
Aż mi się wierzyć nie chce, że mamy do czynienia z takimi limitami?  ???? rozumiem jakby ktoś chciał zagrać za kilka tysięcy kupon ale 100zł i robią problem? Toż to dramat.
To pewnie tez zalezy co grasz. Jedno jest na pewno pewne. Ten buk nie jest najlepszym pomyslem do grania progresji ???? Ja mialem problemy zeby zagrac cos za przeszlo 100-200zl i byly cyrki z wycofywaniem oferty albo bardzo ostrym zjazdami kursu. Mysle, ze mniejsze z tym problemy beda mialy osoby, ktore graja podstawowe typy na podstawowe ligi czyli na przyklad Arsenal wygra mecz albo over 2.5 gola w meczu Barcelony. Cos w ten desen.
 
Do góry Bottom