>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Mistrzostwa Europy 2019 kobiet

Status
Zamknięty.
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
CEV EURO VOLLEY 2019
23 Sierpień - 8 Wrzesień
Gospodarze: Turcja, Polska, Węgry, Słowacja

Jest to pierwszy taki turniej gdzie są 4 gospodynie...

4 grupy po 6 drużyn z czego wychodzą najlepsze 4 drużyny, które zagrają następnie w 1/8 finału, ćwierćfinale, półfinale, meczu o 3 miejsce i finale.

 

1/8 finału - 1 września 2019:

Mecz nr 1: A1 - C4
Mecz nr 2: C2 - A3
Mecz nr 3: B1 - D4
Mecz nr 4: D2 - B3
Mecz nr 5: A2 - C3
Mecz nr 6: C1 - A4
Mecz nr 7: B2 - D3
Mecz nr 8: D1 - B4

1/4 finału - 4 września 2019 (Ankara i Łódź):

Mecz nr 9: zw. meczu nr 1 - zw. meczu nr 2
Mecz nr 10: zw. meczu nr 3 - zw. meczu nr 4
Mecz nr 11: zw. meczu nr 5 - zw. meczu nr 6
Mecz nr 12: zw. meczu nr 7 - zw. meczu nr 8

1/2 finału - 7 września 2019 (Ankara): 

Mecz nr 13: zw. meczu nr 9 - zw. meczu nr 10
Mecz nr 14: zw. meczu nr 11 - zw. meczu nr 12




Zapraszam do analizowania i podawania swoich typów!


 ​
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
G 434

gdzziemojnick

Użytkownik


Zbliża się fajna impreza, a zainteresowania wielkiego nie widzę. Trochę szkoda, sam ze swojej strony postaram się kilka meczów podczas tych mistrzostw opisać i podzielić się swoimi spostrzeżeniami. 
 

Na początek turnieju zaciekawił mnie Belgia - Ukraina. Kurs na Belgijki u większości buków przekracza już @1,50 i stale rośnie. Odkąd sięgam pamięcią Ukraina na siatkarskiej mapie świata raczej nie istniała. Teraz przywożą na mistrzostwa młody i perspektywiczny skład, ale czy są one aż tak mocne ? Belgijki bardzo przyzwoicie wypadły w tegorocznej Lidze Narodów, w najwyższej dywizji, choć zdaję sobie sprawę, że nie każdy brał te rozgrywki na poważnie. W drużynie zapewne zabraknie Helene Roussaux, ale mimo to uważam, że kadrowo wyglądają bardzo przyzwoicie. 

Przyglądał się ktoś temu spotkaniu ? Może ktoś widzi coś czego ja nie dostrzegam ? 
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Witam, na jutrzejszy dzień, który rozpoczyna tegoroczne ME mam kilka typów i... wydaje się, że 2 perełki ale do rzeczy.

Holandia - Rumunia Holandia -18,5 1,78        3:0 75:48
Włochy - Portugalia poniżej 131,5 1,72        3:0 117 pkt

Te 2 mecze to moim zdaniem lekkie perełki, oczywiście wszystko jest w sporcie możliwe lecz ja uważam, że linie są lekko zaniżone ale po kolei.
Holandia jedna z kilku faworytów do wygrania całego turnieju a Rumunki to jedne ze słabszych drużyn na turnieju. Holenderki mają zawodniczki, które są w czołówce światowej, może nie są już tak mocne jak 2-3 lata temu ale jednak nadal trzeba się z nimi liczyć. Rumunki są co by nie mówić słabe i moim zdaniem linia jest zaniżone o jakieś 3-4 punkty.
Włoszki jedne z gospodyń i jedne z WIELKICH faworytów do wygrania turnieju podejmują Portugalki, które nie są chyba nikomu znane. Jest to ich pierwsza tak wielka impreza, skład mają bardzo młody, niedoświadczony i myślę, że jeśli tylko Włoszki podejdą do tego spotkania na 100% to under powinien być i tutaj także, myślę, że linia jest zaniżona o jakieś 5 punktów.

Z innych typów polecam przeanalizować i zastanowić się nad:

Francja - Bułgaria Francja +2,5 seta 2,11        3:2
Belgia - Ukraina Belgia -4,5 1,76        3:0 75:51
Serbia - Finlandia poniżej 130,5 1,51        3:0 124 pkt
Holandia - Rumunia Holandia -21,5 2,62        3:0 75:48
Polska - Słowenia 3:0 1,53        3:0

Oczywiście Bułgarki są faworytem tego mecz ale uważam, że Francuski mają szansę na zdobycie chociaż seta, kurs bardzo przyjemny więc próbujemy.
Belgijki kadrowo dużo mocniejsze od Ukrainek, stawiam, że wygrają minimum 5 małymi punktami.
Serbki główne faworytki nie powinny mieć żadnych problemów z pokonaniem Finek, rozbicie chociaż w 1 secie pomoże do pokrycia tego underka.
Również ryzykuję mocniejsze handi na Holenderki, które opisałem wyżej.
No i stawiam na 3:0 dla Polek, grają u siebie i na pewno potrzebują szybkich i łatwych zwycięstw przed najważniejszymi meczami z Ukrainkami, Belgijkami i Włoszkami.
 
Otrzymane punkty reputacji: +49
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
Zibi16 Włoszki jedne z gospodyń i jedne z WIELKICH faworytów do wygrania turnieju podejmują Portugalki, które nie są chyba nikomu znane. Jest to ich pierwsza tak wielka impreza, skład mają bardzo młody, niedoświadczony i myślę, że jeśli tylko Włoszki podejdą do tego spotkania na 100% to under powinien być i tutaj także, myślę, że linia jest zaniżona o jakieś 5 punktów.

 
Włoszki nie są gospodyniami. Zagraja w Polsce
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Faktycznie, przepraszam nie wiem czemu tak pomyślałem... przecież wpisywałem gospodarzy turnieju :D Sorki.
 
Sycioss 30,6K

Sycioss

Użytkownik
Chorwacja vs Azerbejdżan 
Typ: 1,
Kurs: 2,45

Witam, ja z kolei w pierwszym dniu gram na zespół Chorwacji. Azerki są niesamowicie uzależnione od Rahimovej, która jest niesamowicie chimeryczną zawodniczką i potrafi oczywiście sama wygrać mecz, jednak kiedy jej nie idzie to ciągnie za sobą w dół cały zespół, pokazują przy okazji swoje "humorki". W ekipie Chorwacji wiele młodych i ciekawych zawodniczek na czele oczywiście z Fabris. Chorwatka na codzień gra we włoskim Conegliano, razem z naszą Asią Wołosz. Moim zdaniem Chorwacja ma dużo więcej argumentów, którymi może postraszyć rywalki, a Azerki po prostu są w pełni uzależnione od jednej zawodniczki. Moim zdaniem dzisiaj wygra zespołowość, a kurs jest naprawdę warty grania.
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
bisior44 5,6K

bisior44

Użytkownik
Dzisiaj faworyci pozamiatali, wszystko siedzi ! 
sobota chyba też bez większych niespodzianek 
z dobrej strony pokazały się Francuski, Szwajcarki 
 
M 0

maatt09

Użytkownik
Panowie szukam jakis kursów min 1.2 zeby dorzucić do ako za większą stawkę. Co myślicie o over 117.5 pkt w meczu Polska vs Portugalia?Z Wloszkami, które są o wiele m9cniejsze od  Polek Wbili te 117 pkt.  Smialo mozna dorzucać czy może macie jakieś inne typy z dzisiejszych meczow siatkarek?
 
W 12

wrzesien

Użytkownik
Ja bym poszedł raczej w stronę zwycięstwa Francuzek. Wczoraj wygrały mecz gdzie zdecydowanie nie były faworytkami a ich przeciwniczki Greczynki nie zaprezentowały się dobrze z Turcją nie wygrywając żadnego seta a ostatni przegrały do 8.
 
W 12

wrzesien

Użytkownik
Moje propozycje na dzisiaj, wszystkie kursy z Betfan.

Niemcy - Rosja -1,5 seta, k. 1,55
Obie drużyny są dobre ale wydaje mi się, że spora przewaga jest po stronie Rosjanek a Niemki mogą nie wytrzymać presji tego spotkania.

Holandia -2,5 seta - Chorwacja, k. 1,52
Holandii idzie na razie bardzo dobrze, z Azerbejdżanem, z którym Chorwacja przegrała nie straciły nawet seta więc dzisiaj powinny mieć mecz pod kontrolą.

Włochy -2,5 seta - Belgia, k. 1,57
Obie drużyny spotkały się już w czasie kwalifikacji olimpijskich i Włoszki wygrały tam pewnie wszystkie trzy sety, powinny to moim zdaniem powtórzyć.

Polska - Ukraina under 135,5, k. 1,60
Ukrainkom idzie słabo, dwie przegrane, żadnego seta nie wygrały, w żadnym meczu nie osiągnęły te linii. Dzisiaj też raczej się nie przełamią więc Polki mogą wygrać nawet większą różnicą punktów niż ta linia.

Węgry - Azerbejdżan over 175,5, k. 1,65
Azerki nie ugrały ani seta z Holandią i męzyły się z Finkami więc to kurs bardziej w stronę ic słabości i tego, że z Węgierkami też może być im ciężko.
 
 
R 114

rodzyn9125

Użytkownik
Belgia - Polska
Polska (-2.5 seta)
@ 2.52
Fortuna


Nasze zawodniczki są w gazie nie raz już pokazały w tym sezonie jak i w poprzednich latach iż siatkówka w naszym kraju stoi na wysokim poziomie. Co do Belgijek to chyba nie utrzymają tak wysokiej formy aby urwać naszej ekipie seta. Polki jak i Belgijki spotykały się ze sobą nie jednokrotnie i bywało różnie biorąc uwagę iż jest to turniej rozgrywane w naszym kraju stawiam tutaj dokładny wynik 3:0 dla Polek ;)
 
W 12

wrzesien

Użytkownik
Typy na pierwsze spotkania dzisiaj. Kursy z betfan.

Azerbejdżan - 2,5 seta - Estonia, k. 1,42

Azerki mają szansę na drugie miejsce natomiast Estonki nie mogą już awansować więc nie grają o nic. Liczę, że Azerki się zepną żeby szybko skończyć ten mecz i mięć dłuższy odpoczynek przed jutrzejszym.

Serbia - Grecja over. 125,5, k. 1,48
Serbki mają dużą przewagę ale jutro mecz z Turcją więc mogą być trochę rozprężone ze słabym przeciwnikiem i rotować składem. Dotychczas tylko w pierwszy meczu Serbii z Finlandią było mniej. Nie liczę na to że Serbki stracą seta jak z Francuzkami ale na to że jeden, dwa sety mogą być w miarę wyrównane i typ wejdzie.
 
pinio1111 56K

pinio1111

Użytkownik
cytat z dnia 28 sierpnia 2019 07:01 przez rodzyn9125Belgia - Polska
Polska (-2.5 seta)
@ 2.52
Fortuna


Nasze zawodniczki są w gazie nie raz już pokazały w tym sezonie jak i w poprzednich latach iż siatkówka w naszym kraju stoi na wysokim poziomie. Co do Belgijek to chyba nie utrzymają tak wysokiej formy aby urwać naszej ekipie seta. Polki jak i Belgijki spotykały się ze sobą nie jednokrotnie i bywało różnie biorąc uwagę iż jest to turniej rozgrywane w naszym kraju stawiam tutaj dokładny wynik 3:0 dla Polek ;)
Oj uważałbym bardzo na to zdarzenie. Owszem sportowo jesteśmy lepszym zespołem, ale to mecz dla naszych dziewczyn o wszystko, bo zajęcie trzeciego miejsca w tej grupie to byłaby porażka. Presja będzie niesamowita, a juz w ostatnim meczu z Ukrainą nasz zespół stracił niespodziewanie seta. Belgijki to o klasę lepsza druzyna od Ukrainy, dodatkowo z czterema Polkami w składzie, ktore zrobią wszystko żeby na ojczystej ziemi zaprezentować się jak najlepiej. Nie widzę tu pogromu, a raczej walkę o kazdą piłkę i set dla Belgii jest jak najbardziej prawdopodobny.

???? spodziewałem się problemów, ale że będzie aż tak źle się nie wierzyłem!!! niestety forma naszych zawodniczek jest dużo słabsza niż podczas LN i jest to widoczne gołym okiem. Malwina myli się zbyt często a przyjęcie jest fatalne. Z Włoszkami ugrany set będzie dla mnie dużą niespodzianką, ale raczej dziewczyny mnie miło nie rozczarują...
 
K 0

kruczkens

Użytkownik
Trochę underdog ale co myślicie o podłożeniu się reprezentacji Rosji, żeby w ćwierćfinale zagrać najprawdopodobniej z Belgią i uniknąć w 1/4 Włoszki? Ewentualna porażka Rosji zmobilizowałaby też Włoszki żeby jednak nie przegrać przypadkowo z Polską i nie zagrać z nimi(Rosją) w 1/8. Po wygraniu przez Włoszki dwóch setów zapewne wstawią rezerwowe(1 miejsce zapewnione)
 

Słowacja - Rosja 1 @5,46 STS

Polska - Włochy wynik po 2 setach 0-2 @2,00 STS

 
 
Z 3,9K

zenekkk82

Użytkownik
cytat z dnia 28 sierpnia 2019 23:27 przez kruczkensTrochę underdog ale co myślicie o podłożeniu się reprezentacji Rosji, żeby w ćwierćfinale zagrać najprawdopodobniej z Belgią i uniknąć w 1/4 Włoszki? Ewentualna porażka Rosji zmobilizowałaby też Włoszki żeby jednak nie przegrać przypadkowo z Polską i nie zagrać z nimi(Rosją) w 1/8. Po wygraniu przez Włoszki dwóch setów zapewne wstawią rezerwowe(1 miejsce zapewnione)

Słowacja - Rosja 1 @5,46 STS

Polska - Włochy wynik po 2 setach 0-2 @2,00 STS



Sam gram po 5,5@  Słowaczki z Ruskimi, które będą głupie jesli tego meczu nie będą chciały przegrać by ominąć w dalszej fazie Włoszek i najlepszej ekipy Grupy A czyli zapewne Serbek. Ciekawe jak podejdą do meczu z Polkami Włoszki jeśli jednak to Rosja zajmie 2 miejsce w grupie D, każda wygrana polek daje im "zwyciestwo" w Grupie B, gdyz nie mogą spotkać się ze Słowaczkami w 1/8 finału. Wówczas Włoszki wchodzą jak B2 i mają Slowaczki i w ćwierćfinale Niemki, zatem wymarzona droga do półfinału, gdzie bedzie czekać Holandia lub druga ekipa z Grupy A. Pytanie czy Włoszki będą kalkulować, przyjechały tu wygrać, więc muszą sie liczyć z tym że każdego można pokonać, jednak czy nie obiorą łatwiejszej drogi? Zwłaszcza że w przypadku zwycięstwa Rosjanek to Polkom bardziej będzie zależało na wygranej by uniknąć Rosjanek już w 1/8, a to daje wówczas tylko wygrana nad Włoszkami. Dziewczyny będą pewnie znały też ważny do drabinki wynik meczy Serbia-Turcja, jeśli Serbki wygraja, oczywistym lepszą drogą wydaje się B2. Generalnie to na temat meczu Włochy-Polska co dla kogo lepsze wypowiem się po meczu Rosjanek ze Słowaczkami. Jednakże w przypadku gdy jednak Rosja nie będzie kalkulować i zajmie 2 miejsce w grupie D to Polki staną przed nie lada dylematem. Próbować pokonać Włoszki i zagrac 1.8 z Hiszpania i ćwierćfinał z Rosja/Belgia. Czy przegrać i trafić w 1/8 z Niemkami, które ostatnio zniszczyły i w ćwierćfinale zagrać z Belgia/Słowacja. Jak dla mnie druga opcja łatwiejsza znacznie, ale tak jak mówie dywagować wnikliwiej na temat tego meczu będę dopiero po zakończeniu meczu Słowacja-Rosja 
 
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Witam, mało czasu bo zaraz do roboty zbieram się...
Zgadzam się w 100% z kolegami wyżej jeśli chodzi o mecz Rosjanek, mogą zrobić lekki wałek a jednak Słowacja to gospodynie więc One będą gryzły parkiet żeby wygrać z faworyzowanym zespołem.

 ​
Słowacja - Rosja Słowacja 5,1    0:3
                            Słowacja +1,5 seta 3,00   
                            Słowacja +2,5 seta 1,62   

Kolejny mecz, gdzie faworyt może lekko odpuścić są oczywiście Holenderki, które już mają wygraną grupę a Węgierki mają jeszcze szanse na awans

Węgry - Holandia Węgry 7,40    0:3
                             Węgry +1,5 seta  4,60   
                             Węgry +2,5 seta  2,06   

Oczywiście każdy wie, że Włochy to naród, który potrafi przekręcić wszystko więc i Włoszki nie przekreślam, że zrobią wałek jeśli będzie trzeba. Oczywiście Włoszkom wystarczą tylko 2 sety aby być pewnym 1 miejsca.

Polska - Włochy Polska 5,20        3:2
                           Polska +1,5 seta 3,10       
                           Polska +2,5 seta 1,65       
 
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
Panowie wszystko fajnie ale w następnej rundzie nie mogą zagrac gospodynie ze soba. Czyli Polska i tak nie może trafic na Slowaczki. Ktos wie jak to wtedy bedzie wyglądało? 
 
T 27,1K

trynek85

Użytkownik
Teraz wariantów jest kilka. Jeżeli pokonamy Włoszki za trzy punkty, to zajmiemy pierwsze miejsce w tabeli, po zwycięstwie po tie-breaku wrócimy na drugą pozycję. Jakakolwiek porażka sprawia, że pozostajemy na trzecim miejscu. Teraz spójrzmy na rozwój wydarzeń w Bratysławie. Białoruś i Szwajcaria na pewno nie awansują do kolejnej fazy, Niemki mają zapewnione zwycięstwo w grupie, a Hiszpania nie zmieni już swojego dorobku. Oznacza to, że mecz, który odbędzie się o godz. 15:30 zadecyduje o tym, kto zajmie drugie i trzecie miejsce. 

 

 

Co to oznacza dla Polski? Biało-Czerwone nie mogą trafić na reprezentację Słowacji, która podobnie jak nasza kadra, jest jednym z gospodarzy mistrzostw. Jeżeli nasza kadra zajmie drugie miejsce, a Słowaczki trzecie lub odwrotnie, co oznaczałoby, że trafią na siebie w 1/8 finału, zafunkcjonuje tu specjalny zapis w regulaminie.

 

 

W tym wypadku, jeżeli zespół Jacka Nawrockiego zająłby trzecie miejsce, to trafi na najlepszą drużynę z Bratysławy, czyli Niemki. Jeżeli to Słowaczki byłyby trzecie, to Biało-Czerwone trafią na Hiszpanię.
 
Z 3,9K

zenekkk82

Użytkownik
cytat z dnia 29 sierpnia 2019 15:58 przez ar0nekNo czyli typ na slowaczki i tak nie mial sensu bo Polki trafiajac na Slowaczki wszystko zmieniaja. 
Jakto nie, jakby Slowaczki wygrały to grałyby przy porażce Polek z Włoszkami ze Słowenkami, a tak to trafiają albo naBelgijki, albo co mało prawdopodobne na włoszki. 

Ten cały zapis ze gospodarze nie trafiają na siebie polega na tym że jeśli polki zajęłyby dugie miejsce a słowacja 3 to graja z hiszpankami a slowaczki z wloszkami i analogicznie jesli polki bylyby 3 a slowaczki drugie to Polki trafiają na niemki a slowacja gra ze słowenią
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom