>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pozostałe ligi hokeja 2018/2019

Status
Zamknięty.
O 143

okuka79

Użytkownik
Hokej mecz towarzyski

Slezan Opava vs SHK Hodonin  2019-08-16 19:00    4-6   
typ over 8,5 kurs 4,2 etoto

Jak dla mnie bardzo kuszący kurs obie drużyny graja w 2 lidze czeskiej ( 3 poziom rozgrywkowy) a w meczach na tym szczeblu pada naprawdę bardzo dużo bramek  nawet 10 czy 12 to nie jest na tym poziomie rzadkość dlatego uważam że kurs 4,2 jest mocno zawyżony .

 
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Dawno mnie nie było. Ekipa z Petersburga mierzyła się z zespołem z Kazachstanu tydzień temu wygrywając mecz kontrolny 3:1. Myślę, że dzisiaj będzie podobnie, ponieważ Karaganda nie radzi sobie najlepiej w okresie przygotowawczym. Kazachowie zwyciężyli jedynie raz od zakończenia poprzedniego sezonu VHL ogrywając wczoraj przeciętny zespół Humo z Uzbekistanu. Jeśli chodzi o satelicki klub SKA to sprawy wyglądają o wiele lepiej. SKA Neva w międzysezonie przegrała tylko raz i to nie z byle kim, bo z mistrzami Białorusi - Yunost Mińsk. Pozostałe sześć spotkań wygrali. Ponownie jak ostatnio odstraszająco wygląda H2H, bo Karaganda wyrzuciła SKA Nevę z ubiegłorocznych play offów zaskakująco wygrywając w serii 4:0, ale z każdym sezonem składy się zmieniają zwłaszcza w niższych ligach, więc nie ma co poświęcać większej uwagi wynikom z poprzedniego sezonu. Co do underu to ostatnie mecze obydwu ekip nie obfitowały w bramki podobnie jak pojedynki bezpośrednie tych zespołów. Poza tym bramkarze SKA są w świetnej formie i myślę, że dzisiaj również nie dadzą się pokonać Kazachom więcej niż dwa razy.SKA Neva '60 @1,95        Fortuna
SKA Neva - Karaganda 18:00

Edit// No i Kazachowie nie strzelili więcej niż dwie bramki... Wygrali 1:0 :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +36
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Niezwyciężone w tegorocznym okresie przygotowawczym Jastrzębie zmierzy się z drużyną z zaplecza słowackiej Extraligi. Skoro ostatnimi czasy udało im się pokonać dwukrotnie GKS Katowice, dwukrotnie czeski zespół Frydek - Mistek z czeskiej pierwszej ligi i pozostałe zespoły z którymi Polacy rozgrywali sparingi powinni sobie również poradzić z ekipą słowacką. Tym bardziej, że zespół Martin przegrał swoje dwa dotychczasowe mecze kontrolne w których wcale nie mierzył się z przeciwnikami wysoko notowanymi. Jeśli GKS utrzyma swoją wyśmienitą formę to powinni odnieść zdecydowane zwycięstwo nad słowackim zespołem. Skoro ostatnio "nasi" dali zarobić kilka złotych spróbuję kolejny raz. Poniżej kilka propozycji.Jastrzębie '60 @1,80
Jastrzębie -1,5 @2,25
Jastrzębie -2,5 @3,35
Jastrzębie i powyżej 4,5 bramki @2,19
Jastrzębie i powyżej 6,5 bramki @3,45
Kursy z Fortuny.

Jeden wielki minus 
      
 
Otrzymane punkty reputacji: +36
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Avtomobilist Jekaterynburg OT @2,01
Lokomotiv - Avtomobilist 16:00 Fortuna
Ostatnio, gdy postanawiam się podzielić typem w tym miejscu to ponoszę klęskę, ale zaryzykuje ponownie ;) Co tu dużo mówić. Obie ekipy radzą sobie w sierpniu bardzo podobnie. Głównym czynnikiem, który przeważył w wyborze dzisiejszego zwycięzcy jest obsada bramkarska powyższych zespołów. Między słupkami Lokomotivu stanie Lazushin, który nie radzi sobie najlepiej i w dwóch ostatnich meczach, które zespół z Jarsoławia przegrał wpuścił aż osiem bramek. Po drugiej stronie lodowiska bramki będzie bronił jeden z najlepszych bramkarzy poprzedniego sezonu - Kovar, który w dwóch ostatnich spotkaniach (były to jedyne zwycięstwa w ostatnich pięciu sparingach zespołu) został pokonany tylko trzykrotnie w ostatnim meczu nie dając sobie strzelić nawet jednego gola. Liczę na podtrzymanie formy czeskiego bramkarza i jednocześnie żałuję, że w trakcie czekania na składy zespołów kurs spadł z ponad trzech na nieco ponad dwa, ale jest jeszcze na poziomie "do gry".
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom