>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

3. kolejka Premier League (23.08-25.08.2019)

Status
Zamknięty.
kibic-zwierze 42,5K

kibic-zwierze

Użytkownik
Dobra weekend coraz bliżej a ja na tym etapie dalej próbuje przeciwko drużynom, które grają o europejskie puchary. Z LE mam wpisanych 7 drużyn przeciwko, którym będę próbował, więc do piątku pewnie się pojawia kolejne krótkie informacje ode mnie. 

Na początek Wolverhampton - Burnley. 

Gospodarze zagrają ciężki dwumecz z Torino, jedna z pewnie najbardziej wyrównanych par. 

W lidze Wolves w między czasie zagrają w Burnley, które ostatni sezon kiepski teraz ja początek rozjechali Southampton a potem przegrana z Arsenalem ale fragmentami nie wyglądali źle. Tzn nie jest to nie wiadomo jaka drużyna i pewnie na top10 bez szans ale aby urwać punkty w tym momencie sezonu Wolverhampton maja szansę. 

Burnley x2 2.00 fortuna

Edit
1-1
        
​​​​
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
wojttekkk 7,3K

wojttekkk

Użytkownik
Sobotnie zmagania otwiera mecz Norwich przeciwko Chelsea. Jak dla mnie to jest mecz na przełamanie podopiecznych Franka Lamaparda, którzy naprawdę nie grają źle, Frank ma pomysł na tą drużynę i w końcu to wypali - na to przynajmniej liczę. Kanarki jako beniaminek jak na razie poradzili można powiedzieć, że dobrze w dwóch pierwszych kolejkach Premier League - w 1 kolejce dostali lekcję futbolu od zdobywcy Ligi Mistrzów - Liverpoolu, natomiast w 2 kolejce rozbili wynikiem 3:1 na własnym obiekcie drużynę Newcastle, gdzie Pukki zaliczył hat-tricka. Jeżeli chodzi o dotychczasowe mecze Londyńczyków, to tak jak pisałem - nie grali źle, ale nie mieli też szczęścia. W 1 kolejce ulegli na Old Trafford Manchesterowi aż 4:0, później przyszedł mecz w ramach Super Pucharu UEFA przeciwko Liverpoolowi, w którym zwycięzce poznaliśmy dopiero po rzutach karnych (regulaminowy czas gry 1:1, dogrywka 1:1), po tym meczu przyszła pora na 2 kolejkę w Premier League, gdzie Chelsea znowu dostała bardzo wymagającego przeciwnika na Stamford Bridge - Leicester, z którym zremisowali 1:1. Myślę, że teraz The Blues powinni w końcu zainkasować 3 punkty po pewnym zwycięstwie nad beniaminkiem. 
2 @1,85 Fortuna   

Drugim meczem jaki wpadł mi w oko to MU przeciwko Crystal Palace. W moich oczach odejście Lukaku jest świetne dla tego zespołu, ponieważ w końcu Martial wskoczył do 1 składu i gra razem z Rashfordem - ten duet w moim odczuciu może być zabójczy na przestrzeni całego sezonu, jak na razie obaj panowie nie zawiedli w dwóch pierwszych kolejkach i mają po 2 gole na koncie. United świetnie zaczął ten sezon - rozgromili na inaugurację Chelsea, następnie zremisowali z Wolves na ich obiekcie, ale mogli ten mecz wygrać, gdyby nie Pogba, który nie strzelił karnego przy wyniku 1:1. Obecna obrona MU spisuje się bardzo dobrze, natomiast napastnicy Crystal Palace co najmniej źle - podopieczni Roya Hodgsona nie strzelili do tej pory ani jednego gola, ale za to stracili tylko 1 bramkę w meczu przeciwko Sheffield Utd. Dzisiaj bardzo ciężkie zadanie przed Orłami, nie spodziewam się, żeby urwali punkty Manchesterowi, ale myślę, że mogą zdobyć bramkę. 

Crystal Palace strzeli gola - TAK @1,84 Fortuna   
Manchester United wygra + obie drużyny strzelą gola @3,1 Fortuna   
Over 2,5 gola w meczu @1,77 Fortuna   
Manchester United wygra + over 2,5 gola w meczu @2,01 Fortuna   
Myślę, że wszystkie typy wartę gry, chętnie posłucham innych użytkowników co na ten temat myślą. 
 
Otrzymane punkty reputacji: +38
windover 21,6K

windover

Użytkownik

Aston Villa vs. Everton

Aston Villa : Heaton; Elmohamady, Engels, Mings, Taylor; Luiz, McGinn, Grealish; Trezeguet, El Ghazi, Wesley
Everton: Pickford; Coleman, Keane, Mina, Digne; Schneiderlin, Gomes; Richarlison, Sigurdsson, Bernard; Kean

- Gospodarze po powrocie do najwyższej klasy rozgrywkowej w Anglii na razie mają pod górkę ,w pierwszym meczu z Tottenhamem grając nieźle i prowadząc praktycznie cały mecz stracili trzy gole w około 20.minut i skończyło się (1-3). W drugiej kolejce także nie udało się zdobyć żadnego punktu po porażce z Bournemouth (1-2) tym razem dwa szybko stracone gole zadecydowały o wyniku. 
- Aston Villa wydała mnóstwo pieniędzy na nowe nabytki a efektów na razie nie widać (sprowadzeni do klubu zostali m. in T. Mings (22.3mln), M. Targett (15.6mln) czy też Douglas Luiz (16,7mln).
- D. Smith nie będzie mógł dziś skorzystać z usług kontuzjowanych Chester oraz Kodjia.
- Everton w swoim stylu po dwóch kolejkach ,czyli jak zwykle to bywa bez szału ,najpierw bezbramkowy wyjazdowy remis z Crystal Palace FC (0-0) a przed tygodniem udało się ograć przed własną publicznością Watford po golu Bernarda.
- W szeregach gości prowadzonych przez Marco Silve zabraknie Delpha a pod znakiem zapytania stoją występy Baines i Digne zaś po odbytym zawieszeniu wraca Morgan Schneiderlin który raczej zasiądzie na ławce rezerwowych.
- W ostatnim meczu między tymi zespołami w 2016roku to '' The Toffees'' wygrali na terenie rywala (1-3).
- Liczę na to ,że obie ekipy strzelą co najmniej po jednym golu.

typ: bts @ 1.72 / totolotek   
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
B 39

basior93

Użytkownik
Mój pierwszy typ na dziś to mecz Norwich - Chelsea. Drużyna z Londynu będzie dziś szukała pierwszego zwycięstwa rywal wydaje się odpowiedni wiec spodziewam się wygranej Chelsea kurs 1.80 może i jest fajny ale jak dla mnie lepszym wyborem jest typ  na liczbę goli gdzie stawiam że wpadnie więcej niż 3, 5 bramki. Chelsea ma młodych ambitnych zawodników którzy chcą się pokazać i uważam że dziś mają dobrą okazję w ostatnich meczach Chelsea miała dużego pecha ale uważam że dziś pokażą pełnie swoich możliwości. Co do gospodarzy uważam że po tym co pokazali z Newcastel są w stanie stworzyć zagrożenie pod bramką gości i uważam że też dziś strzelą bramkę. Wynik jaki obstawiam na ten mecz to  Norwich 1 - 4 Chelsea
Typ
Norwich - Chelsea
liczba goli w meczu 3.5 +
kurs 2.40
STS
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Na weekend przygotowałem dla was 3 kuponiki. Jeden główny z dość dużą ilością zdarzeń jednak dla mnie dość pewnymi oraz dwa dubelki z fajnymi kursikami. Do tego od poprzedniego tygodnia gram systemik ze wszystkimi pomysłami na weekend jakie mam i ten kupon również wrzucam w komentarzu.

Chelsea lub remis i powyżej 1.5 gola x Leicester lub remis x Liverpool i powyżej 1.5 gola x City (-1.5) x Real Madryt x Kane strzeli, a Tottenham wygra
AKO: 8.42/forbet
Stawka: 50zł

Swój główny kupon na ten weekend zrobiłem z dość dużej ilości zakładów. Widzę w nich jednak bardzo dużą szansę i spróbuję wam przybliżyć krótko każdy z typów. Chelsea będzie mocniej opisana niżej jednak Frankie nie ma prawa przegrać, bo jego drużyna gra dobrze i na Norwich musi punktować, najlepiej 3 punktami. Po tym co zobaczyłem wczoraj w spotkaniu AV-Everton oraz prawdopodobnemu awansowi Wolves do LE jestem zadowolony. A to, dlatego że zagrane przed sezonem Lisy najlepsze spoza top6 wydaję się bardzo dobrym betem. Jeżeli jednak ma on wejść to ekipa Rodgersa musi zacząć wygrywać, a kiedy jak nie z beniaminkiem? Sheffield pokazało się naprawdę z dobrej strony przeciwko Crystal Palace w poprzednim tygodniu jednak ekipa Orłów nie weszła dobrze w ten sezon. Lisy mają za sobą dwa ciężkie spotkania, oba zremisowane z Wolves oraz Chelsea. Jeżeli dziś zagrają tak jak w drugiej połowie na Stamford Bridge to jestem pewien, że będą wstanie wygrać to spotkanie, a remis to naprawdę minimum z minimum nawet przy słabszej dyspozycji Vardyego czy Maddisona. The Reds kochają grać przeciwko Arsenalowi na własnym stadionie co pokazują wyniki z ostatnich sezonów. Spodziewam się otwartego spotkania, z którego górą wyjdzie ekipa gospodarzy. Emery tworzy świetny zespół jednak oni potrzebują jeszcze trochę czasu na zgranie i poukładanie obrony. Real to może nie typowa podbitka jednak dość pewny bet. Królewscy zagrali świetne spotkanie w Vigo grając nawet przez pewien okres w 10. Dla mnie pierwsze spotkanie w sezonie na Santiago Bernabeu to pewna wygrana. Na City i wszelakim handi w ich stronę mógłbym oprzeć wiele kuponów w ten weekend. Sportowa złość z jaką wyjdzie ekipa The Citizens na jutrzejsze spotkanie musi być wielka. Bezwzględna dominacja w poprzedniej kolejce przeciwko Kogutom, a mimo tego uzyskali zaledwie remis. W maratonie jakim jest Premier League taka strata punktów może później okazać się bolesna, więc jutro ekipa Guardioli powinna sobie to odbić. Przeciwnik niby pod względem H2H niezbyt wygodny jednak Wiśnie w tym roku są słabsze niż w poprzednim, gdyż Fraser czy Wilson póki co nie grają sezonu życia. Na koniec wlatuje książę Harry, który w większości składów FPL (w tym moim) dostał opaskę na tą kolejkę. Przeciwnik wymarzony, bo tragiczne Newcastle. Dwie porażki ekipy Srok i naprawdę tragiczna postawa przeciwko Norwich powodują, że trzeba grać wszelakie kombinację w stronę Spurs. Powraca Son, wydaję mi się, że jeszcze nie od początku jednak z ławeczki będzie mógł pomóc Kane’owi i kolegom. Dla mnie bramka Anglika + wygrana Spurs po kursie 1.75 miejmy nadzieję, że zamyka nam pozytywnie kuponik.

Firmino strzeli gola, a Liverpool wygra x Chelsea wygra i powyżej 1.5 gola
AKO: 5.12/forbet
Stawka: 25zł

8 spotkań przeciwko Arsenalowi, 8 bramek. 5 ostatnich spotkań na Anfield – 7 bramek. Firmino kocha grać przeciwko ekipie Kanonierów i spodziewam się, że w najbliższym spotkaniu również ukąsi. Brazylijczyk ma szansę strzelić 50 bramkę na angielskich boiskach i stać się pierwszym zawodnikiem z tego kraju, który tego dokona. Do tej pory w czterech spotkaniach o stawkę strzelił jedną bramkę oraz zaliczył 3 asysty. Nadal ma wielki wpływ na grę zespołu The Reds i dochodzi do sytuacji bramkowych. W spotkaniu z Norwich oraz Soton miał stuprocentowe sytuacji, a mimo tego bramkę strzelił z dużo trudniejszej sytuacji. Uważam, że kurs na wygraną LFC i bramkę Roberto jest warty ryzyka. Do tego dokładam wygraną Chelsea oraz przynajmniej 2 bramki w spotkaniu. Ekipa Lamparda w tym sezonie może nam dostarczyć bardzo dużo wrażeń i emocji, a póki co dostarcza mi pieniędzy. W zeszłym tygodniu grałem w stronę Leicester i mimo świetnej 1 połowy ekipy Lamparda to zakład został pokryty. Mimo, że wyniki The Blues w tym momencie nie powalają to gra jest dużo lepsza i widzę w nich jutro value. Świetne spotkanie z Liverpoolem, dużo lepszy mecz niż wynik z United i świetna pierwsza połowa z Leicester. Nie wiem czy Hype wokół Norwich nie jest zbyt duży po tych dwóch spotkaniach. Z Liverpoolem stwarzali sytuację jednak zostali wypunktowani w pierwszej połowie, a Newcastle to zespół, który na ten moment wygląda jak słaby zespół Championship, a nie drużyna Premier League. Obie drużyny grają bardzo ofensywnie i jutro spodziewam się wymiany ciosów, z której górą według mnie wyjdzie ekipa Chelsea, która posiada dużo lepszych zawodników.  

Powyżej 1.5 gola w każdej połowie (Liverpool – Arsenal) x Każda drużyna powyżej 1 RR w obu połowach (Wolves-Burnley)
AKO: 11.79/forbet
Stawka: 25zł

Na koniec spory wariacik, który w październiku grałbym mocniej singlami. Teraz mamy jednak początek sezonu i łącze to w delikatny dubelek. Liverpool i Arsenal potrafią grać bardzo ofensywną piłkę i właśnie na takie spotkanie dzisiaj liczę. Po 2 bramki w każdej połowie? Trudne, ale możliwe. Brak Alissona, brak czystego konta LFC w tym sezonie. Arsenal mimo dominacji na własnym stadionie mógł stracić więcej niż 1 bramkę przeciwko Burnley. Spodziewam się bardzo otwartego spotkania. Do tego dokładam rożne na The Meolineux. Żeby bet na to spotkanie został pokryty to każda z drużyn musi wykonać przynajmniej 2RR w każdej z połów. Typ mocno szalony, ale również do pokrycia. Jeżeli weźmiemy ten sezon to każda z drużyn pokryła ten zakład raz z dwóch spotkań w tym sezonie dokonując tego przeciwko United oraz Arsenalowi czyli drużynom top6. Dyche i jego ekipa pokazały, że w tym sezonie mocno stawiają na pressing i chcą w końcu grać w piłkę. Ich atak na rywali zaczyna się już na 30 metrze jednak często jest nieudolny przez co robi się sporo miejsca. Takie sytuacje mogą kończyć się rożnymi, a przy graniu wahadłami przez Wolves dochodzą bardzo częste centry z bocznych sektorów, który również mogą kończyć się stałymi fragmentami. Taki dubelek wariacik na zakończenie. Jeżeli ktoś chciałby na tym zarobić to wydaję mi się, że przynajmniej 1 bet wejdzie, więc granie tego singlami również może być owocne.

Pozdrawiam
Sportowy Dyktator

Kupon ze wszystkimi typami pojawi się jak pójdę do buka, bo nie jestem wstanie odtworzyć ekuponu jednak pierwsze meczę na nim zaczynają się dopiero od 15, więc na spokojnie czekajcie. Jeżeli widzisz, grasz, obserwujesz to zostaw (y) dla zasięgu ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +53
caveman 1,8K

caveman

Użytkownik
Witam Panowie.

Moja taśma na tą kolejkę to Chelsea over 1.5 + 1/1 Spurs + Leicester DNB ako 4,35 uni

Co do pierwszego beta to chciałem grać bts, ale kurs na over Chelsea jest wyższy. Fakt w tej kolejce drużyna Lamparta potrzebuje 3 pkt aby nie tracić zbytniego dystansu do czołówki z top4. Muszą zagrać cały mecz tak jak zagrali pierwsze 45 min z United.

Z kolei Spurs to liczę na wynik minimum 3:0. Wszystko o tym meczu już zostało napisane. Spurs walczy o top 4, a Sroki o utrzymanie.

Tak jak mój poprzednik wierzę w to że Lisy dziś sięgną po zwycięstwo. Vardy musi się w końcu przebudzić.

Życzę Powodzenia !!!
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
gonza 19,8K

gonza

Użytkownik
Na dziś, tak szybciutko:

Chelsea strzeli w 1 poł. - 1,61  
Póki co dwa mecze i tylko jeden punkt, ale z tego co widzę, the Blues mają mocne początki spotkań. Pierwszy kwadrans z MU czy pierwsza połowa z Lisami. Większość spodziewa się w spotkaniu z Norwich zwycięstwa jak i kilku bramek. Jeśli dziś również mocno wejdą w mecz od samego początku, powinni strzelić gola przed przerwą.

Sheffield Utd. - Leicester BTS - 1,86  
Wprawdzie po dwóch kolejkach obie drużyny strzeliły razem zaledwie 3 bramki, dziś widzę tu BTSa. Sheffield zagrało całkiem fajny mecz z Orłami, inna sprawa, że rywale mieli bardzo słaby dzień. Lisy dobra druga połowa z Chelsea, w sumie mogli nawet to spotkanie wygrać. W sumie to nawet over mi tu po głowie chodzi, ale jednak wybieram, że obie strzelą.

Liverpool - Arsenal BTS - 1,52  
Na hit kolejki - obie strzelą. Kurs relatywnie niski, ale sam nie wierzę, że Auba z Lacazette, jak i Salah, Firmino czy Mane choć raz nie znajdą drogi do bramki rywala. Adrian już dziś na pewno nie będzie się bawić jak ostatnio, ale jednak drugi Allison to on nie jest.

Kursy z Uni.
 
Otrzymane punkty reputacji: +36
lukas88 284,7K

lukas88

Forum VIP
24.08.2019 g. 18.30 Liverpool- Arsenal
Typ: 1 + BTS
      
Kurs: 2,46
Stawka 5/10
Fortuna


Kurs na gołe zwycięstwo The Reds marny, więc trzeba poszukać kombinacji na podbicie. Uważam że połączenie z BTS to dobre rozwiązanie z uwagi na: brak Allisona w bramce Liverpoolu, potencjał Arsenalu w ofensywie. Moim zdaniem na Anfield ciężko będzie urwać punkty zespołowi Klopa, który jest mocno ze sobą zgrany, podbudowany wygraniem LM i Superpucharu Europy. Arsenal potencjał w ofensywie ma duży bo i Lacazette, Pepe czy Auba bramki potrafią strzelać, jednak Kanonierzy słyną ze słabej defensywy, a takie prezenty Salah i spółka wykorzystują dość skrupulatnie. Zespół Jurgena Klopa w niezmienionym składzie w porównaniu z ubiegłorocznym, brak znaczących transferów. Arsenal z kolei wzmocnił linię obrony gdyż przyszedł Luiz z Chelsea oraz Tireney z Celticu, za istotne wzmocnienia linii ofensywnej należy uznać zakup Pepe oraz wypożyczenie Ceballosa, który świetnie wkomponował się w zespół w dwóch pierwszych spotkaniach.

Reasumując uważam że na Anfield zobaczymy ciekawe widowisko, z kilkoma trafieniami, z obu stron, osobiście stawiam na 3-1 dla gospodarzy.

Poboczne typy:
Arsenal gol do 72 minuty @ 1,67 7/10 Fortuna
  
Arsenal over 3,5 RR @ 1,81 4/10 Fortuna      ​
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
lukas88 284,7K

lukas88

Forum VIP
25.08.2019 g. 15.00 Bournemouth- Manchester City
Typ: over 10,5 RR
Kurs: 1,93
Fortuna 
5/10


City w poprzedniej kolejce straciło punkty w pojedynku z Tottenhamem, pora więc na 3 punkty by Liverpool nie odskoczył na większy dystans już po 3 kolejkach.. Rywal ku temu dogodny bo gospodarze potęgą nie są, w dodatku solidnie osłabieni. "Eddie Howe przed niedzielną konfrontacją z błękitnym gigantem musi zmierzyć się z prawdziwą plagą kontuzji – poza dyspozycją trenera pozostaje bowiem aż siedmiu piłkarzy! Przeciwko The Citizens z pewnością nie zagrają bowiem David Brooks, Dan Gosling, Lewis Cook, Simon Francis, Lloyd Kelly, Junior Stanislas oraz Arnaut Groeneveld." 
Mecz City jak każdy inny, siądą na rywala i będą napierać. Dlatego też proponuję linię 10,5 RR, gdzie samo City jest w stanie ją pokryć, było tak w meczu z Totkami oraz w poprzednim spotkaniu pomiędzy tymi zespołami.
Moim zdaniem City powinno bez większych problemów wygrac to spotkanie, biorąc pod uwagę potencjał jakim dysponuje Pep Guardiola w swoim zespole. W formie od startu rozgrywek Aguero, Jesus, Sterling więc liczę również na bramki po stronie gości.

Poboczne typy:
City strzeli w obu połowach @ 1,60
City wygra obie połowy @ 2,14

 ​
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom