>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Championship w sezonie 2019/2020

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Kamil Grabara przedłużył kontrakt z Liverpoolem i został ponownie wypożyczony. Sezon 2019/2020 spędzi na drugim poziomie rozgrywkowym w Anglii. Trafił do spadkowicza z Premier League – Huddersfield Town.
 
jozzy22 530,3K

jozzy22

Użytkownik
02.08.2019   1 kolejka

Luton - Middlesborough

Typ: 2     Kurs: 2.60    

fortuna

Kurcze o co kaman z tym meczem? Takie kursiwo na Middlesborough?To ja to musze spróbować.
Luton fajnie awansowali do Championship ale patrzać na sparingi to raczej nie mają czym zagrozić rywalowi.
Dopóki grali ze słabymi było ok ale tylko trafili na Norwich i .... lepiej przemilczeć wynik.
Cóż faworyt jest znany i nie wiem o co chodzi może ktoś mądrzejszy odemnie się znajdzie ale ja w to wchodze z buta.
Trzeba spróbować wykorzystać być może błąd buków przy szacowaniu szans?!

Wynik: 3:3

e: takiego meczu się nie spodziewalem
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
ryanwolf 26K

ryanwolf

Użytkownik
cytat z dnia 31 lipca 2019 14:55 przez jozzy2202.08.2019   1 kolejka

Luton - Middlesborough

Typ: 2     Kurs: 2.60

fortuna

Kurcze o co kaman z tym meczem? Takie kursiwo na Middlesborough?
Trzeba spróbować wykorzystać być może błąd buków przy szacowaniu szans?!

 
To nie jest błąd przy szacowaniu szans. Pewności na chwilę obecną nie mam, ale moim zdaniem kurs na Middle jeszcze pójdzie do góry. A przynajmniej moim zdaniem większa szansa na wzrost kursu na gości niż na jego spadek.
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
windover 21,6K

windover

Użytkownik
cytat z dnia 31 lipca 2019 14:55 przez jozzy2202.08.2019   1 kolejka

Luton - Middlesborough

Typ: 2     Kurs: 2.60

fortuna

Kurcze o co kaman z tym meczem? Takie kursiwo na Middlesborough?To ja to musze spróbować.
Luton fajnie awansowali do Championship ale patrzać na sparingi to raczej nie mają czym zagrozić rywalowi.
Dopóki grali ze słabymi było ok ale tylko trafili na Norwich i .... lepiej przemilczeć wynik.
Cóż faworyt jest znany i nie wiem o co chodzi może ktoś mądrzejszy odemnie się znajdzie ale ja w to wchodze z buta.
Trzeba spróbować wykorzystać być może błąd buków przy szacowaniu szans?!

Wynik:
 

Bo ja wiem ,początek sezon do tego grają z beniaminkiem który u siebie w poprzednim sezonie na swoim obiekcie przegrał tylko trzy spotkania. Do tego utrzymali w składzie króla strzelców J. Collinsa (44/25) ,fakt Norwich ich zjadło u siebie ,ale Boro też dostało lanie z drugoligowym 1. FC HEIDENHEIM 1846 (5-1) do tego już straciło Obi Mikela a w ataku mają kolesia z Konga za prawie 20-baniek który strzela 14-bramek w 42-meczach plus Cardiff za 4.banki  kupiło Flinta (39/1) a pościągali ludzi na razie nic nieznaczących. Dla mnie 50/50.
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
OFICJALNIE: Krystian Bielik przeszedł z Arsenalu do Derby County za 10 milionów funtów. Polak podpisał z nowym klubem 5-letni kontrakt
 
windover 21,6K

windover

Użytkownik
cytat z dnia 31 lipca 2019 18:09 przez windover


Bo ja wiem ,początek sezon do tego grają z beniaminkiem który u siebie w poprzednim sezonie na swoim obiekcie przegrał tylko trzy spotkania. Do tego utrzymali w składzie króla strzelców J. Collinsa (44/25) ,fakt Norwich ich zjadło u siebie ,ale Boro też dostało lanie z drugoligowym 1. FC HEIDENHEIM 1846 (5-1) do tego już straciło Obi Mikela a w ataku mają kolesia z Konga za prawie 20-baniek który strzela 14-bramek w 42-meczach plus Cardiff za 4.banki  kupiło Flinta (39/1) a pościągali ludzi na razie nic nieznaczących. Dla mnie 50/50.
Jednak 3-3 ;)
 
moleziusz 3,9K

moleziusz

Użytkownik
Dzisiaj jest kilka ciekawych spotkań, ja pod lupę biorę dwa. 
Pierwsze z nich to Birmingham - Barnsley
Bukmacherzy stawiają za faworyta drużynę gospodarzy lecz ja widzę tutaj okazję dla Barnsley na wywiezienie punktów
Typ na zwycięstwo Barnsley @3,30 @efortuna   

I już tradycyjnie sobie obstawiam, w poprzednim sezonie dali trochę zarobić:
Hull - Blackburn 
Hull +1,5 gola @2,11 @efortuna     
 
windover 21,6K

windover

Użytkownik

Sheffield Wednesday vs Luton

SHEFFIELD WEDNESDAY (4-3-3): Westwood; Odubajo, Lees, Borner, Palmer; Lee, Hutchinson, Reach; Murphy, Fletcher, Harris
LUTON (4-1-2-1-2): Sluga; Cranie, Pearson, Bradley, Potts; Ruddock-Mpanzu; Shinnie, Butterfield; McManaman; Cornick, Collins

- Gospodarze nieźle zaczęli nowy sezon ,po trzech kolejkach mają na koncie sześć oczek ,po zwycięstwach z Reading FC (3-1) oraz Barnsley FC (2-0) przyszła wyjazdowa porażka z Millwall (0-1 ,a szkoda bo przecież rywale grali w ''10'' przez cała drugą połowę).
- Do klubu nie przyszedł nikt ciekawy ,większość to wypożyczenia lub piłkarze przychodzili za nieznane kwoty ,odszedł za to Lucas João do Reading FC za co do kasy klubowej wpłynęło 7mln.
- Jeśli chodzi o braki w ekipie Sheffield to kontuzjowany jest Wildsmith a pod znakiem zapytania stoi występ Iorfa.
- Przyjezdni dużo gorzej otworzyli sezon po remisie z słabiutkim  jak na razie Middlesbrough (3-3) były porażki z Cardiff City FC (1-2) oraz WBA (1-2) jedyną wygraną jak na razie w pucharze ligi jest zwycięstwo nad Ipswich Town FC (3-1) te jednak gra o jedną klasę rozgrywkową niżej ,więc nie ma czym się podniecać (w dodatku grali u siebie).
- Luton dziś na pewno bez Sheehan, Rea a nie wiadomo co występem Hylton.

typ: Sheffield Wednesday @ 1.75Unibet   
 
Otrzymane punkty reputacji: +63
windover 21,6K

windover

Użytkownik
 

West Brom vs Reading

WEST BROM (4-2-3-1): Johnstone; Ferguson, Ajayi, Bartley, Gibbs; Sawyers, Livermore; Phillips, Krovinovic, Diangana; Austin
READING (3-5-2): Rafael; Moore, Morrison, Miazga; Yiadom, Ejaria, Pele, Swift, Richards; Puscas, Lucas Joao

- WBA po raz kolejny podejmie próbę powrotu do elity w Anglii ,wiadomo nie będzie to łatwe zadanie ale początek należy jak najbardziej do udanych, a szczególnie idzie im na wyjazdach gdzie odnieśli dwa zwycięstwa z Nottingham (2-1) a potem nad Luton (2-1) a w międzyczasie dwukrotnie zmierzyli się z Millwall z którym najpierw zremisowali w lidze (1-1) by w pucharze ligi przegrać (1-2) po tym jak prowadzili po golu Austina.
- Po dwóch golach (po wejściu z ławki rezerwowych w drugiej połowie) do podstawowego składu wskakuje wypożyczony z West Hamu 21-letni Anglik G. Diangana.
- Warto dodać ,że gospodarze przed sezonem wzmocnili się K. Zohorè (Cardiff 9mln) czy też R. Sawyers (2.9mln Brentford)
- Przyjezdni gorzej rozpoczęli sezon ,bo od dwóch porażek ,ale impas został przerwany w miniony weekend ,bo udało się ograć Cardiff (3-0 u siebie) po dwóch golach sprowadzonego z Interu Mediolan za 10-mln G. Puşcaş-a (dołożył też gola w pucharze ligi / łącznie ma ich już trzy).
- W szeregach Reading zabraknie kontuzjowanych Obita oraz Blackett.

typ: West Brom @ 1.75 / Unibet   
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
wojttekkk 7,3K

wojttekkk

Użytkownik
Swensea ewidentnie celuje w powrót do Premier League w tym sezonie - obecnie zajmują 1 miejsce w lidze i ich bilans bramek to 15 strzelonych i tylko 7 straconych. Po drugiej stronie Stoke, które jest totalnie bez formy i są na ostatnim miejscu - w 10 meczach zdobyli tylko 2 punkty, strzelili 9 bramek, a stracili aż 21. Kurs na gospodarzy, którzy wyjdą dzisiaj w pełnym składzie na boisko wydaje się być bardzo atrakcyjny i ja go pobieram.
1 @2,04 Fortuna  
 
kombajn 163,1K

kombajn

Użytkownik
18/X/2019 | 8:45 PM; Cardiff City Stadium
Cardiff City - Sheffield Wednesday

Już w piątkowy wieczór zaczynamy nowy weekend z angielską piłką - i to od razu od 'mocnego uderzenia'! Wszak  mecz będzie transmitowany w Polsce przez ElevenSports2. Prime Time na Wyspach i powinno to wystarczyć. 

Oba zespoły dzielą w tabeli 3 'oczka'. Gospodarze - popularne Drozdy - tracą 4 punkty do pierwszej szóstki, a Sowy 1. Mając na uwadze utrzymanie kontaktu ze strefą Play-Off'ów mecz wydaje się niezmiernie ważny. To powinno być starcie dwóch dobrze zorganizowanych, zdyscyplinowanych ekip i pomimo ostatniej wpadki Cardiff City z West Bromem (przegrana na wyjeździe 4:2) stawiam na Nich. We wspomnianym meczu z West Bromem Drozdy 'musiały gonić wynik' ze stanu 3:0 i 'po Wejściu Smoka' Danny'ego Ward'a, który strzelił dwie bramki, prawie udało Im się wyrównać - jednak w doliczonym czasie dostali gola na 4:2... Swoja drogą jestem ciekaw czy Glatzel ustąpi miejsca Ward'owi, czy może obaj zagrają? Na Cardiff City Stadium - The Bluebirds - są jeszcze niepokonani w tym sezonie  (4W 1D) i w pięciu meczach stracili 3 bramki. W Ekipie Neil'a Warnock'a 'widać tą chemię'. Po spadku z PL zakontraktowali kilku graczy, którzy od razu 'weszli do wyjściowej jedenastki' (Robert Glazel, Gavin Whyte czy Aden Flint). Takie zmiany w 'kręgosłupie' drużyny czasami mogą mieć odwrotny skutek, ale tutaj się udały. Z kolei w Ekipie Sów również doszło do sporych przetasowań na rynku transferowym. Od 2017 roku plasowali się w środku tabeli Championship. Steve Bruce przeszedł do Newcastle i został zastąpiony przez Garry'ego Monk'a na stanowisku Manager'a i Sowy naprawdę mogą się cieszyć ze swojej formy i pozycji w tabeli Championship pod okiem Monka - 3W 1D 1L. Jednak Cardiff u siebie nie przegrało od maja i będzie to, jak do tej pory, największe wyzwanie dla Sheffield Wednesday Monk'a... Typuję 2:0 dla Ekipy z Walii!

Cardiff City -0.25 Asian Handicap (w przypadku remisu - zwrot połowy stawki)
@ 2.05 b e t s s o n | 0.5/10

  1:1  

Cardiff City (4231): Smithies; Peltier, Morrison, Flint, Bennett; Pack, Bacuna; Whyte, Patterson, Hoilett; Glatzel
Sheffield Wednesday (4141):Westwood; Odubajo, Iorfa, Börner, Palmer; Pelupessy; Murphy, Reach, Bannan, Harris; Fletcher
 
B 694

blanek15

Użytkownik
2045     10/12/2019
Nottingham Fores : Middlesbrough

Forest win @ 1.72    1:1
BET365
Forest co prawda nie gra dobrze na City Ground, ale Middlesbrough gra jeszcze gorzej na wyjazdach.
Nottingham w tym sezonie bedzie walczylo o wejscie do Premier League.
Nie graja rowno, ale ich defensywa jest jedna z mocniejszych w Championship. 16 bramek straconych po 19 kolejkach.
Mniej ma jedynie Leeds, ktory plasuje sie na 2 miejscu w tabeli. Ostatnie 22 wizyty w Nottingham dla Middlesbrough to zaledwie 2 zwyciestwa, 8 remisow i 12 porazek. Dlatego w tym spotkaniu wybralem wygrana gospodarzy.
Licze rowniez na bramke anytime Lewisa Grabbana po kursie 2.30 rowniez w BET365
 
B 694

blanek15

Użytkownik
2100     10/12/2019
Stoke : Luton
Stoke win @ 1.67 
  3:0
BET365
​​​​​​Tak na szybko, bo mecz za kilka chwil zacznie sie. 
Przegladajac ostatnie spotkania druzyny  z Luton to przypomina mi LKS. Po awansie ewidentnie nie radzi sobie w Championship. Sa jakies wygrane mecze, ale glownie przegrywaja. Stoke oczywiscie nie gra w tym sezonie footballu na wysokim poziomie, ale wydaja sie byc lepsza druzyna. 
 
Otrzymane punkty reputacji: +32
B 694

blanek15

Użytkownik
2045     11/12/2019
Wigan : West Brom

West Brom i under 2,5 @ 4.0   1:1
BET365
W tym sezonie druzyna z Birmingham na wyjazdach strzela srednio 1,8 gola na mecz. Wigan jest stosunkowo slabsza druzyna od WBA, ale u siebie nie traci duzo bramek. Srednio na mecz wpada 2,3 i na 9 domowych meczy 5 bylo underowych. Spodziewam sie skromnego 0:1
0:2 tez mnie zadowoli.

Dzisiaj wyjatkowo Wigan zasluzylo na 3pkt.
Gdyby nie glupi blad bramkarza, ktory zlapal pilke kopnieta przez kolege z druzyny to mecz pewnie zakonczylby sie 1:0
 
B 694

blanek15

Użytkownik
2045     13/12/2019
Charlton : Hull 
HT DRAW @ 2.30   
   1:0
BET365
W tym spotkaniu znowu pojde w statystyke. Mianowicie Charlton w domowych spotkaniach do przerwy W5 oraz D6.
Natomiast Hull na wyjazdach do przerwy najczesciej remisuja. Od 258min Charlton nie moze trafic do siatki, 12 bramek straconych u siebie, nie jest to jakas duza liczba. Mysle, ze Tygrysy zaatakuja w drugiej polowie spotkania.
 
B 694

blanek15

Użytkownik
Dzisiaj bez glebszej analizy z powodu braku czasu.
Preston u siebie najlepsza w lidze. 
​​​​Preston : Luton
Preston win i O 1,5 @ 1,73   
     2:1
PaddyPower
Millwall z Bialkowskim w bramce ostatnio fajnie gra, a Derby niby u siebie raczej zdobywaja punkty, ale troche problemow maja w kadrze. 
Derby : Millwall 
Millwall over 0,5 @ 1,4        0:1
PaddyPower 
Reading licze na to ze dadza rade zaskoczyc Stoke.
Stoke : Reading
Reading DNB @ 3,0   
 [zwrot]    0:0
PaddyPower 
 
B 694

blanek15

Użytkownik
2045     20/12/2019
Middlesbrough : Stoke
Stoke under 1.5 card @ 2.00   
   4 kartki
BET365
Dzisiaj znow wzialem pod lupe Stoke. Jest to druzyna, ktora w tym sezonie otrzymuje najmniej kartek.Na 22 rozegranych spotkan 7 x dostali wiecej niz 1, a jako goscie jedynie 2 razy.
Ciekawa zaleznosc jesli chodzi o druzyny z dolnej czesci tabeli. Z nimi "kartkuja" rzadziej.
Wigan - 3 kartki / dom / dol w tabeli
WBA - 2 kartki / dom / gora w tabeli
Fulham - 2 kartki / dom / gora w tabeli
Brentford - 2 kartki / wyjazd / gora w tabeli
Bristol - 3 kartki / dom / gora w tabeli

Preston - 2 kartki / wyjazd / gora w tabeli
Derby - 3 kartki / dom / dol w tabeli
Srednio na mecz maja 1.18 kartki (25 zoltych, 1 czerwona)

 ​
 
B 694

blanek15

Użytkownik
Nottingham Forest : Wigan
Forest win @ 1,8    
   1:0
PaddyPower
Wigan bez zwyciestwa na wyjezdzie w tym sezoonie (4D; 8L), od 12 spotkan przeplataja remisy z porazkami.
Nottingham napewno beda chcieli powalczyc conajmniej o baraze, aby wkoncu powrocic do Premier League.
Mozna tez sprobowac Grabbana anytime @ 2,2 albo under 2,5 @ 1,73 
Rowniez po kursie 1,73 bramki w obu polowach.

 
Millwall : Brentford 
BTTS @ 1,85       1:0
PaddyPower
 
B 694

blanek15

Użytkownik
Nowy 2020 Rok w Championship o 16 starcie dwoch legend. Nottingham Forest i Blackburn Rovers. 
Ostatni raz kiedy Fores wygral z Blackburn, Leicester wchodzilo do Premier League, czyli sezon 13/14
W tym sezonie Forest lepiej radzi sobie na wyjadzach, a odwrotnie Blackburn u siebie. Maja oni identyczny bilans. 
Dzisiaj licze na przelamanie sie druzyny z Nottingham. 
Nottingham Forest win @ 2,0  
    3:2
Nottm wygra przewaga 1 bramki @ 3.6  
  
Dokladny wynik 1:0 @ 6.5    
Od 1972 Preston nie wygralo z Middlesbrough u siebie 3 remisy i 4 przegrane. 
Preston u siebie do tej pory wygralo 9 spotkan, a Middlesbrough zaledwie 1 spotkanie wyjazdowe. Dlatego typ ryzykowny, ale nie jest niemozliwy. 
Middlesbrough win @ 4.0   
     0:2
Middlesbrough
DNB @ 2.88   
  

Wszystkie podane kursy sa z PaddyPower. 
 
 
Otrzymane punkty reputacji: +128
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom