>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

wiem ze nic nie wiem value betting dla ubogich xd

P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Thailand Women — Malaysia Women
1:0 11:15
+143
To Win Match With Handicap
taka sama sytuacja rozni bukmacherzy rozne kursy na strzeli nie strzeli bramke a handi wszedzie podobne. strzeli nie strzeli marathon po rowno prawie a bet-at-home 1,37 ni strzeli malezja.

edit; ten w bah moim zdaniem byl prawidlowy xd i pewnie spadnie po czasie wszedzie ;p

edit; a slowo stalo sie cialem hihihi dziesiec minut niecale xd
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
 Independiente Del Valle Reserves — Fuerza Amarilla Reserves
0:0 33:1

kolejny mecz kursy na gosci juz leca powoli... czesto w tej lidze sa takie mecze.

edit; wenezuela liga rezerw tez i generalnie amerykanskie afrykanskie australijskie nowozelandziki gowniane europejski ligi rezerw maja takie mecze w koncu to rezerwy i inne sklady i sie rozwijaja w innym tempie...
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
 Amadense — Estanciano
0:0 21:45

staty masakra... mecz teraz


edit; w brazylijskich niskich ligach to norma xd wszedlem na ten mecz, bo nazw w ogole nie kojarze xd pierwsze co to ten mecz nazwy nieznane, wiec kursy rzadko sa do tej ligi, wiec oddsmaker ni jest na biezaco...

edit; pamietajcie ze value jest dynamiczne... i wszystko sie moze zdarzyc.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
 Sultra United — Galasiswa
0:0 29:00
+183
Match ResultSultra United To Win1.66Draw3.56Galasiswa To Win4.75

ludzie zobacza statystyki i zaczna zaraz odwracac kursy tak sadze

edit; a nie mowilem xd tylko kto ma racje xd moim zdaniem teraz valye jest po stronie gospodarzy w tym momencie meczu to oni maja 3-1 w niebezpiecznych atakach i odwracaja posiadanie ;p jak ktos ma cash out to masakre moz zrobic na jednym meczu nic nie robiac ;)
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Malawi W - Kenya W

Today, 28 Aug 2019, 14:30

kobiety kwalifikacje do igrzysk z tego co obstawiam to kenia dluzej gra w pilke i zaryzykuje na handi na nie, bo fajnie wzroslo a wynik z mozambikiem moze byc mylacy... sie okaz ni twierdze ze mam racje nigdy tak nie zakladam zawsze zakladam, ze mam racje i sie myle jednoczesnie xd


edit; tak w ogole to linie na mecze kobiet w afryce sa odwrotnie proporcjonalne do tych u mezczyzn a przy takim dwumeczu i w miare wyrownanym niskim... poziomie upale... baby to tez ludzie...
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
prawda jest taka ze czytalem temat typy na zywo ;p lubie czytac tam czesto sa nietypowe sytuacje i chcialem tam to napisac, ale sie ogarnalem ;p ale chce zeby wszyscy wiedzieli co to czytaja ze nikt nie jest doskonaly i kazdy sie myli i ja tez i zawsze to zakladam i musze niestety to podkreslac, bo ludzie mylnie zakladaja ;) ze chce sie wywyzszyc nie, przeciez ja gram typy najgorszego typera to jak moge sie wywyzszac skoro dla mnie typer ktory wg swiata jest najgorszy jest najlepszy i chyba mam racje uznalem ze wszyscy sa rowni i z kazdego mozna wyciagnac cos dobrego ;) i uwazam ze buki sa zle i brzydkie hahaha 

dzien dobry, mnie tez interesuje mecz legii. moim zdaniem prawidlowe kursy to wlasnie 1,5 na rangers i kazde odchylenie w jedna albo w druga strone powoduje pojawienie sie value. to moja subiektywna ocena, nie twierdze ze mam racje. mysle, ze kazdy kto analizuje mecz ma swoj kurs do ktorego sie odnosi i na podstawie analizy przedmeczowej, czynnikow ktore uzna za majace wplyw na ocene sytuacji wystawia swoj kurs. legia w tym sezonie nie stracila bramki w lidz europejskiej, bo taki byl jej cel, ale nie o to chodzi zeby osiagnac cel. chodzi o to ze srodki ktorymi osiagasz cel sa wlasciwe i ma to odzwierciedlenie na boisku z rundy na runde. legia gra pod przeciwnika kazdego nawet tego z gibraltarem i finlandii, bo vukovic moim zdaniem wie co robi. dostosowuje sie do kazdego przeciwnika. nikt sie nie spodziewal takiego przebiegu meczu oprocz dwoch osob vukovica i gerrarda. widac to w decyzjach, to gerrard nie wie co robi a vukovic wie tak oceniam sytuacje przed meczem. moge sie mylic, ale vukovic zrobil to co nie udalo sie wczesniejszym przeciwnikom rangersow. zrobil to co nie udalo sie dunajskiej stredzie a trener atromitosu dostosowal taktyke do stredy u siebie mieli chyba 12 rogow to o czyms swiadczy. jak mowil strejlau szanuje goscia naprawde rzadko ogladam mecze i slucham komentatorow, ale ten trener mowi co wie i wie co mowi. a vukovic znutralizowal trenera atromitosu, ktory zneutralizowal trenera dunajskiej stredy, ktory chyba jest niemcem i ma doswiadczenie i pojecie o taktyce, wiec vuko wie co robi zawsze. nawet kulenovic tu pasuje bo carlitos jest lepszy od kulenovica ale druzyna z kulnovicem jest lepsza od druzyny z carlitosem. przepraszam za bledy i brak wielkich liter. nie wiem jak sie pisze. to czy postawie na ten mecz zalezy od 3 rzeczy. kursow live, kursu do ktorego sie odnosz i do tego co napisalem. nie zakladam ze mam racje to tylko teza jesli przebieg meczu bedzie zgodny z tym co napisalem to value bedzie latwiej zauwazyc. bo to dziala w dwie strony. napisalem ze vukovic sie dostosuje, rownie dobrze moze sie nie dostosowac... to tez napisalem ;) bo wszystko mozna odwrocic. a teza jaka zalozylem pozwala mi na wlasciwa ocene sytuacji, bo zobacze value podczas meczu w rangersach i legii czy nie. zalozylem na poczatku ze sie myle i mowie prawde jednoczesnie, dlatego podejme dobra decyzje. pozdrawiam i milego dnia wszystkim zycze
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
https://18bet.com/en/euro/event-live/1885602

jesli ktos moze obstawiac ten mecz to kurs byl 1,83 na obie nie strzela u tego buka az do przerwy to byc moze jakies inne buki tez utrzymuja taki kurs. kurs sie zmienil jak postawilem ponad 500zl. bukmacher dziala tak jak obstawiam jakis mecz z niszowej dyscypliny to sie przyglada tym meczom i koryguje kursy patrzac na statystyki czyli na bierzaco nie jest wcale z meczami... skoro taki kurs utrzymywal sie przez pol meczu... a takich meczow jest bardzo duzo... czy uwazacie ze fizycznie mozliwe jest obstawienie kazdego zdarzenia z kazdej dyscypliny sportu jednym czlowiekiem... w sensie kazd zdarzenie ma swojego oddsmakera... zadnego bukmachera na to nie stac ;) i wszystkich na raz tez. im jest wiecej bukmacherow tym wiecej ludzi potrzeba do korygowania kursow na zywo a pree tez trzeba wystawiac kursy i obserwowac... 
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
 Northern Ireland Women U-19 — Scotland Women U-19
0:1 (0:1) 68:00
+107
Match ResultNorthern Ireland Women U-19 To Win17.50Draw5.45Scotland Women U-19 To Win1.172
 Northern Ireland Women U-19 — Scotland Women U-19
0:1 (0:1) 68:00
+107
Match ResultNorthern Ireland Women U-19 To Win17.50Draw5.45Scotland Women U-19 To Win1.172

handi prawidlowe to 00 po statach kursy faworyzujace irlandie polnocna powinne byc moim zdaniem

edit; o karnego dostaly szkoda ze nie strzelily jak sie wysylal post.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Nazwa wydarzenia 1X2
 
+8
2.023.603.125

gram asian 0.25 na czski w innym buku. moim zdanim kursy powinny byc odwrotne. czeszki czesto w mlodziezowych kategoriach jak na zywo obstawialem radzily sobie z druzynami topowymi lepszymi niz polska, wic podobnie jak u nas tam idzie futbol do przodu. tylko wydaje mi sie ze tam sie dzieje wszystko szybciej... patrz kluby czskiew kobiecej lidze mistrzow... przeciez obcokrajowcy tam nie graja prawda... a jak graja to i tak musza grac czeszki... a gdzies sie te nastolatki musza rozwijac, wiec pewnie w najlepszych klubach graja a jak nie to si przygotowuja do gry wq najlepszych klubach w czechach ktore sa chyba lepsze a przynajmniej liga wyzej niz polska ale moge sie mylic.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
finlandia, przepraszam za literowke. statystyki cisna, podaje linka od razu do meczu, zeby kazdy sam sobie mogl je ocenic ;) jakby finklandua cisnela to bym tez postawil. staram sie tlumaczyc kilka razy tlumaczylem ze klawiatura mi nie dziala jak trzeba. oczywiscie mog tutaj wracac co chwile i edytowac posty... ale ja przeciez nie tylke te mecze obstawiam... jakby mialo to jakas wieksza wartosc to bym edytowal te posty, ale mi to nie przeszkadza u innych to u mnie tez nie.


https://ibb.co/RPmpCQ6


  zeby nie bylo ze nie gram tego co mowie. chociaz kazdy ma swoj rozum albo nie nie wiem.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
oddsmaker tez czlowiek i tez popelnia bledy, bo jest swiecie przekonany do swoich racji jak to wykorzystac, bo wszystko dziala w dwie strony w kazdej sytuacji. trzeba wykorzystywac to co sie wie wtedy kiedy sie wie. kiedy jest jakis mecz na zywo i widze spadki kursow, ale sie z nimi nie zgadzam to moge grac powyzej limitu, ktory mam. czasem sie uda a czasem nie, ale kropla drazy skale... i oddsmaker albo obstawiajacy... - mi to nie robi roznicy bo jaka jest roznica xd nie ma zadnej poza nazwa - mysli sobie czasem co za idiota... pozwole mu zagrac powyzej limitu... robi to albo tak mysli albo robi to zeby zmniejszyc straty... w kazdym razie jak kursy spadaja to lepiej wyrownac je w druga strone i zarobic na marzy jak sie ma okazje czy nie xd przedstawilem chyba sporo zasad dzialania bukmacherow, o ktorych nikt nie pisal a jak pisal to odwrotnie, bo nie ma roznicy z ktorej strony hustawki siedzisz... jak ktos mi powie ze to nieprawda i trzeba byc ciezszym to nawet lepiej xd typy sobie obczaje zawsze mozna sie czegos nauczy a noz przegrywa 50 procent regularnie to bede wygrywal tylko znak odwroce... 
 
Do góry Bottom