>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Szwecja - Elitserien/Allsvenskan 2019 - typy i analizy

Status
Zamknięty.
neutralny 432,8K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Eliteserien dużo bardziej jest mi przyjazna niż brytyjska SGB, a że dziś kilka fajnych meczów to postaram się coś wybrać. Wszystkie oczy speedwaya będą zwrócone na G&amp;B Arena w Malilli, gdzie wicelider Dackarna podejmie lidera rozgrywek, Vastervik. Dla polskich kibiców w szczególności ciekawy pojedynek, gdyż pojedzie tam aż 5 naszych rodaków, a transmisję bez problemy będzie można obejrzeć w internecie.

Dackarna Malilla - Vastervik Speedway
Dackarna -10.0 @1.92 Forbet  
Moim zdaniem bet dnia. Dackarna jest faworytem bukmacherów, moim również. Myślę, że pokażą dziś miejsce w szeregu Vastervikom i podgonią ich w tabeli, choć stratę z pierwszego meczu będzie bardzo trudno odrobić. Patrząc na dzisiejszy skład nie widzę większych dziur, trochę się jedynie obawiam o Thorsella, który nie pojechał wczoraj najlepiej w Premiership, dziś jednak u boku będzie miał takich jeźdźców, jak Pawlicki, Janowski, czy Dudek, więc i o punkty powinno być mu łatwiej. Gości "pociągnie" pewnie Nicki i może Peter Ljung, jeśli będzie miał dobry dzień. Jeśli nic dziwnego się nie wydarzy nie widzę wielu argumentów w ekipie gości, a na pewno nie takich, które wystarczą na ich dzisiejszych rywali.
M. Janowski powyżej 10.5 pkt. powyżej 10.5 pkt (pierwsze 5 startów) @1.88 STS  
Maciek jest w świetnej formie, nie zalicza wtop na żadnym froncie, spokojnie powinien dziś zdobyć 11 oczek w 5 biegach.

Eskilstuna Smederna - Vetlanda Speedway 
Vetlanda Speedway @3.10 Etoto [zwrot] 
Mocno wychylił się ten bukmacher z kursem, w polskich oscyluje on w granicach 2.50 - 2.65,  a różnica między drużynami nie jest tak duża, sąsiedzi w tabeli, podobny bilans, podobna liczba punktów. Swój stadion to plus gospodarzy. Patrząc na personalia, Lindgren troszkę nierówny i chyba liczył na lepsze rezultaty w tym sezonie, do tego Lebiediew, Pawlicki, Jensen, Miedziński. Moim zdaniem skład jak na Eliteserien średni, choć praktycznie wszyscy gwarantują kilka oczek w każdym meczu. U gości przede wszystkim dwie petardy w postaci Zmarzlika i Łaguty, do tego całkiem nieźli Kubera, Woźniak, czy Lyager. Wynik pewnie będzie na styku, liczę jednak na końcową wygraną przyjezdnych.
H2H Lebedevs - Kubera 2 @1.92 [zwrot] 
Dominik nieźle pokazał się w IMP, w Szwecji również potrafi "wystrzelić", mając u boku Bartka i Artjoma może dziś przywieźć więej punktów niż Lebiediev, który słabo spisuje się, gdy przychodzi rywalizować z silnym rywalem.
 
Masarna Avesta - Piraterna Motala 2 @3.75 STS [zwrot] 
Kolejny mecz w którym szukam niespodzianki, a w którym jedynym atutem faworyta jest swój obiekt. Oczywiście jest to bardzo ważny argument, ale nie zawsze tak oczywisty, jak się wydaje. 
N.K. Iversen poniżej 12.0 (wszystkie starty) @1.92 [zwrot] 
Typ mocno zależny od pierwszego. W 5 biegach moim zdaniem Niels bez szans na tyle punktów, niekoniecznie będzie miał dziś szansę na więcej biegów.

Indianerna Kumla - Rospiggarna Hallstavik
Rosspigarna +14.0 @.1.92 Forbet  
M. Fricke powyżej 10.0 (wszystkie starty) @1.92 Forbet  


 
 
W 2,9K

wasp40

Użytkownik
M.Smolinski - O,Fajfer 1 @ 1.83 forbet  

Smolinski mysle w tejparze jest faworytem, punktuje dosc przyzwoicie w granicach 8 pkt.Do Fajfera jakos nie mam przekonania.Co do meczu to chyba a raczej napewno faworytem sa goscie maja lepszy sklad na papierze ale mysle ze gospodarze sie mocno postawia i nie wykluczone ich zwyciestwo.Jednak zbyt malo sie interesuje ta liga i nie wiem kto pojedzie za M.Fricke bowiem on ma dzisiaj mecz w angli.Kusi jednak win na gospodarzy 3,65 forbet,ale na ta chwile Smolinski wyglada dobrze i tak tez typuje jego win z Fajferem

M.Smolinski 6,5 pkt? over @ 2,01 fortuna  

Troszke ryzykownie stawiac 2 razy na Smolinskiego ale chyba warto.Mysle ze gospodarze beda bardzo zdeterminowani by pokonac lepsza na papierze ekipe ale...zajmujaca obecnie ostatnie miejsce w tabeli.Tak wiec jak widac nazwiska nie jada i mysle ze niemiec jest w stanie zrobic min. 7 pkt na swoim torze.GL

ps .szkoda ze zabraklo mi odwagi by postawic win gospodarzy @ 3,65 ale moze ktos sie zasugerowal i obstawil, lub tez ktos zrezygnowal na granie gosci po mizernym kursie.



 
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
neutralny 432,8K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Masarna Avesta - Rospiggarna Hallstavik

K. Nilsson poniżej 8.5 punktów (liczą się wszystkie starty) @1.95 Forbet  
Kim ostatnio trochę spuścił z tonu  i notuje średnio między 4-7 punktów. Raz jeden zaliczył "dychę", miał jednak okazję do 6 startów w meczu z Vetlandą. Przyznam szczerze, że wysoka postawiona linia przez bukmacherów biorąc pod uwagę fakt, jak trudny mecz czeka gospodarzy, moim zdaniem zbyt wysoka. 

A. Lindbaeck poniżej 10.0 punktów (liczą się wszystkie starty) @1.92 Forbet  
Nierówna forma Szweda w tym sezonie, świetne wyścigi przeplata słabymi, dziś trudni rywale pod taśmą, liczę że zdobędzie maksymalnie 9 oczek.

A. Jonsson poniżej 10.5 punktów (liczą się wszystkie starty) @1.90 Forbet  
Dzisiaj troszkę underowo, ale tak po prostu widzę ten mecz, składy są równe i myślę, że AJ mimo że się wyróżnia w Eliteserien to dziś również będzie miał na torze ciężką przeprawę.

H2H Lindbaeck - Doyle 2 @1.31 Totolotek  
Jeśli nic się dziwnego nie wydarzy to pewniak, Doyle to jeden z najlepszych jeźdźców ligi i bez problemu powinien sobie poradzić ze Szwedem w bezpośrednich pojedynkach, a także w końcowym rozrachunku. W ubiegłym roku Jason na tym obiekcie zdobył 14 punktów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
mrybka 253

mrybka

Użytkownik
Witam
co tutaj sie dzieje Panowie kiedys naprawde huczalo od informacji ktore pomagalo wygrywac z bukami bo zuzel jest bardzo czuly na informacje do ktorych mozna dotrzec i przechytrzyc buki.. sam gram grubo zuzel i lubilem posuzkac u was jakis perelek. 

Co dzisiaj polecacie na Szwedzką-- kilku bylo specjalistów 
 
neutralny 432,8K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
cytat z dnia 6 sierpnia 2019 15:10 przez mrybkaWitam
co tutaj sie dzieje Panowie kiedys naprawde huczalo od informacji ktore pomagalo wygrywac z bukami bo zuzel jest bardzo czuly na informacje do ktorych mozna dotrzec i przechytrzyc buki.. sam gram grubo zuzel i lubilem posuzkac u was jakis perelek. 

Co dzisiaj polecacie na Szwedzką-- kilku bylo specjalistów 
mrrybka zostało kilku użytkowników, którzy regularnie dzielą się typami, niestety. A szkoda bo faktycznie informacje z pierwszej ręki w żużlu to klucz do wygranej. Szkoda, ale chyba takie przyszły czasy, że ludzie nawet jeśli jakąś wiedzę posiadają to wolą zostawić to dla siebie niż o niej podyskutować. Szkoda.
 
W 2,9K

wasp40

Użytkownik
M.J.Jensen 9,5 pkt? under @1,88 fortuna  8 pkt

M.J.Jensen - K.Kasprzak+1  2 @1,85 fortuna  8 pkt - 11 pkt

mrrybka szwecja to nie moja liga, a wielka szkoda bo zatrzesienie u bukow par na dzisiejsze mecze.Jednak nie sledze tak tej skandynawi.Dzisiejsze typy bardziej na czuja i instynktowne ale mysle ze jest szansa na powodzenie.Moze nawet sie uda ze M.J.Jensen pojedzie tylko 4 razy? Sklad maja fajny wiec nie mozna tego wykluczyc a jedzie w parze z dobrze oststnio dysponowanym Miedziakiem wiec moze cos tam pkt potracic oby.GL
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
neutralny 432,8K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
P. Przedpełski poniżej 7.5 pkt. (pierwsze 5 startów) @2.01  
T. Lahti poniżej 8.5 pkt. (pierwsze 5 startów) @1.50  
Ako: 3.02
Bukmacher: Fortuna

K. Nilsson poniżej 8.5 pkt. (pierwsze 5 startów) @2.38  
B. Zmarzlik powyżej 12.5 pkt. (pierwsze 5 startów) @1.45  
Ako: 3.45
Bukmacher: Fortuna

Przedpełski i Nilsson nie walczą już o nic, więc myślę, że nie będą się dziś "zabijać" o punkty, linia na Kima trochę ryzykowna, ale biorąc pod uwagę tylko 5 startów zaryzykuję. 
Lejonen walczy o drugie miejsce w tabeli, jednak plany pewnie będzie chciał im pokrzyżować Bartek Zmarzlik, bardzo przyjemna linia. 13 oczek spokojnie do wyciągnięcia przez Zmarzlika. Timo nie może się ostatnio odnaleźć i biorąc pod uwagę, jak silnych rywali będzie miał dziś pod taśmą nie przewiduję wielu "trójek" w jego wykonaniu. Ostatnie trzy jego domowe starty to 5, 6 i 9 oczek. Poniżej 8.5 dziś moim zdaniem bardzo możliwe.

 
 
A 300,9K

adams235

Znawca - Żużel
Witam
Na dzis proponuje mecz 
Rospiggarna-lejonen 1 (-8.5) Fortuna  
Na ten moment taka linia widnieje,liczylem po cichu na 6.5 ale jednak buki czujne????????Gospodarze slaby sezon maja ale sa potwornie zmobilizowani a i sklad calkiem niezly napewno lepszy niz wskazuja na to wyniki,goscie pojada w eksperymentalnym skladzie, ma zabraknac Drabika i Hampela( za nich ma jechac m.in Gala) i jest to glowny powod dlaczego gram na gospodarzy w handi. Bez handi kurs oscyluje 1.15 do podbicia do dubla lub tripla tez to wezme tylko czekam na linie punktowe zawodnikow na dzis, zwlaszcza trzeba obserwowac linie na Ljunga i jeszcze jednego zawodnika mam upatrzonego ale to w dalszej czesci gdy buki pokaza linie punktowe????
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
A 300,9K

adams235

Znawca - Żużel
Ljung under 8.5 Fortuna kurs ok 1.75  
Kurs spada ,ryzykowny typ dzisiaj jako ze nie mam czasu , to krotko bardzo ciezki mecz i uklad biegow dla Ljunga m.in 2 razy przeciwko Zmarzlikowi i do tego wyjazd,problemy w Unii Tarnow gdzie nie placa sklaniaja mnie do proby zagrania tego typu, do tego mocny doparowy ktory tez moze zabrac Ljungowi punkty 
Pozdrawiam i Powodzenia ☺
 
neutralny 432,8K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
cytat z dnia 20 sierpnia 2019 20:45 przez mumin89Witam dlaczego na forbecie dali zwrot jak miałem że holder lepszy od protasia mecz zakończył się po 10 biegu jaki tam jest regulamin?
Z tego co pamietam to wyczytalem gdzies wlasnie na forbecie, ze jesli wszystkie biegi nie zostana rozegrane to overy, undery i h2h sa rozliczane jako zwroty.
 
marasspec 21,9K

marasspec

Użytkownik
ja w STS odnoście tego samego meczu mam H2H Protasiewicz(2pkt)-Nilsson(5pkt) na 2 i rozliczony jako wygrany
Natomiast Tai Woffinden under 11,5 ( zdobył 3 pkt w 3 startach ) rozliczony jako ZWROT -kompletna bzdura bukmachera i wiadomo że by te linii i tak nie pokrył ,nawet jakby dalej jechali .Ktoś może to wytłumaczyć panowie ???
 
 
G 29,7K

gkskubik

Użytkownik
cytat z dnia 21 sierpnia 2019 09:17 przez marasspecja w STS odnoście tego samego meczu mam H2H Protasiewicz(2pkt)-Nilsson(5pkt) na 2 i rozliczony jako wygrany
Natomiast Tai Woffinden under 11,5 ( zdobył 3 pkt w 3 startach ) rozliczony jako ZWROT -kompletna bzdura bukmachera i wiadomo że by te linii i tak nie pokrył ,nawet jakby dalej jechali .Ktoś może to wytłumaczyć panowie ???


Zgodnie z regulaminem STS zakłady h2h są ważne nawet gdy zawodnik nie odjechał pełnej liczby wyścigów. Co do handi i under/over musi być odjechanych minimum 12 wyścigów. Wszystkie zdarzenia zostają anulowane gdy mecz zostanie przerwany wcześniej. Gracz może czuć się poszkodowany bo jak widać na tym przykładzie Tai nie zgromadziłby 12 oczek, ale wszystko zgodnie z regulaminem - punkt 13.17.1
 
Otrzymane punkty reputacji: +64
neutralny 432,8K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Dokladnie tak, jak pisze @gkskubik . W stsie wystarczy ze zawodnik pojawi sie na torze to zaklad jest juz zaliczany, nawet jesli pojedzie tylko raz.
 
tyrion77+ 726

tyrion77+

Szanowny Pan
z/z za Mikelsena - sprawdz na stronce klubowej - bo ja tylko kopiuję za kimś to info 
Większośc z Was gra u ziemniaków a nikt nie widzi , ze sieć -26,5 Dackarna a Sts równe kursy i -20,5 :) UB dla porównania 1,45 przy tym samym handi .

Z/Z bankowo tu masz potwierdzenie : (fb motali)


Piraterna Speedway
2 godz. · 

Tyvärr får vi klara oss utan Mikkel ikväll.
Han har dragits med ett virus en längre tid och vi bestämde att han återvänder hem till sin husläkare för att kurera sig. Vi åker RR för honom ikväll.

No i z/z za Maxa 
 

Rospiggarna speedway
18 godz. · 

Efter dagens vinst mot Lejonen är det redan dags att blicka mot morgondagens, onsdag 21 augusti, match. Imorgon stundar elitserieavslutningen när vi gästas av Piraterna. 
Här är laguppställningarna:
ROSPIGGARNA:
1) Max Fricke (R/R)
2) Daniel Bewley
3) Andreas Jonsson
4) Rasmus Jensen
5) Jason Doyle
6) Tomas H Jonasson
7) Andreas Westlund
Lagl: Peter Jansson

wszystko masz przeciez na fb lub stronkach klubowych 

Do tego sts nie kuma , ze nie ma Mikkelsena i wystawia go w parach z co za tym idzie wystawia lekko źle pozostałem pary z tego meczu (jesli liczą wszystkie starty to nawet mocno - ale jesli 5 tylko pierwszych to kursy sa tylko błędnie powystawiane bo nie uwzględniaja tej z/z-ki )
 
Otrzymane punkty reputacji: +64
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom