>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Bukmacher BetClic - opinie

C 272

cowboy

Użytkownik
radze uwazac - nie przyjmuja dokumentow do weryfikacji ze znakiem wodnym, mimo tego ze nie maja takiego zapisu nigdzie. chyba jako jedyny 'polski' bukmacher. tej decyzji nie potrafia tez uzasadnic. oczywiscie po wplaceniu kasy nie mozna zakladu postawic bez weryfikacji, nie mozna jej tez bezposrednio wyplacic. smierdzi to bardzo... ja zamknalem konto i zaraz je zamykam, przestrzegam innych bo maja bardzo dziwne praktyki, granie u buka ktory nie przestrzega wlasnego regulaminu nic dobrego nie przyniesie.
 
psychol32 402,1K

psychol32

Użytkownik
No i  konto zlimitowane 2 dnia. Nie chcę mi się liczyć ale chyba nawet za 5k łącznie nie obstawiłem zakładów.
 
H 0

hilfiger

Użytkownik
Totalne dno od dwóch dni próbuję zrobić wypłatę , cały czas sciemniaja o błędach technicznych , że ta sprawa jest wyjątkowa itp nie polecam nikomu!
 
pilka_radom 38,4K

pilka_radom

Znawca - Nizsze ligi polskie
Z mojej strony, jeśli mam ocenić buka:
oferty na 4 ligę polską BRAK   
wpłaty za pomocą PAYSAFECARD BRAK   
rzutów rożnych na Ekstraklasę BRAK   
rozliczanie żużla następnego dnia   
wyskakujące wizualizacje o wygranych kuponach dopiero przy okazji następnego logowania na konto (mocno irytujące, zwłaszcza jeśli przegrałeś wszystko podczas ostatniej sesji ????)   

duża ilość streamów   
ciekawe przejścia wizualne przy okazji zawierania zakładów   
niska marża   


Jeden z kolegów miał ostatnio dosyć nietypową sytuację (screeny poniżej), na jego koncie nie wiadomo skąd zrobiło się -100zł. Zgłaszał sprawę do Betclick na początku sierpnia i do dziś (20 sierpnia) nic z tym nie zrobiono. Może ktoś z Was miał podobną sytuację?





 
 
L 41,8K

lubuszanin

Użytkownik
cytat z dnia 20 sierpnia 2019 13:41 przez jedrulaNajwieksza żenada na polskim rynku.Znikające mecze na live,ciągłe zawiechy strony.Jedna wielka kpina.
Co za bzdury wypisujesz?? Jakoś gram codziennie i nic mi się nie dzieje.????????Do STS u Juroszka się przenieś
 
K 650

kamil997

Użytkownik
Jak tam znaleść live chat, kiedyś jakimś cudem udało mi się znaleść ale za nic nie pamiętam jak. Btw miały być dziś bonusy za 2 wygrane kupony i standardowe nie dodali
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Wchodzisz w moje konto i tam na dole na srodku masz napis "Potrzebujesz Pomocy?" i pod niem do wyboru: Live czat lub E-mail.

Zbyt wiele na tym nowym Betclicu nie grałem ale moim zdaniem na tle innych bukmacherów wygląda solidnie. Przede wszystkim mają lepsze kursy poprzez niższą marżę. Poza tym strona czy aplikacja są bardzo przejrzyste. Na czacie od ręki można załatwić weryfikacje. Promocja powitalna cashback na prostych warunkach a nie jakies mnożniki, procentowe bonusy od kilku depozytów itd
 
moleziusz 3,9K

moleziusz

Użytkownik
Obstawiam trochę już na tym buku i żadnych rażących błędów nie zauważyłem. Z drobnymi problemami natychmiastowo pomaga LiveChat załatwiając problem od ręki i można grać dalej. Nic się nie zacina, oferta bardzo dobra jest w czym wybierać chociaż ja głównie preferuję standardowe typy z piłki nożnej na mecz bądź gole.
 
G 0

glukoza87987

Użytkownik
Betclic nie da się grać ciagle limit i wypłaty bardzo długo i obsługa na czacie żenada. Bonus powitalny bez ryzyka ale potem obrót jakiś kosmos ciekawe czy ludzi to robi dużo. Zero chęci żeby tam zostać kolejni co skończą jak ten co upadł już bukmacher
 
I 365

iczasopisma

Użytkownik
cytat z dnia 17 lipca 2019 17:05 przez perek99Kiedyś betclic kojarzył mi się z dużą solidonością a teraz brak słów. To ta sama firma?

Marka - tak, firma "matka" - niezupełnie. To twór pewnej firmy z Wrocławia, specjalizującej się w dość skomplikowanym i karkołomnym obejściu obecnych przepisów ustawy hazardowej w RP, czytaj: umożliwieniu takim firmom jak Betclic wejścia na rynek (robią to kompleksowo, od zagadnień prawnych, po technikalia), przy kreatywnym wyjaśnieniu urzędnikom, że ten obecny Betclic to nie jest ten Betclic, który latami łamał ustawę i nie płacił podatków, więc nie jest temu państwu nic winny????
 
 
T 0

tomaszf76

Użytkownik
Pomimo wcześniejszych pozytywnych doświadczeń z betclikiem muszę niestety opisać sytuację w której czuję się OKRADZIONY przez tego bukmachera. Przy składaniu drugiego depozytu wyskoczyła mi opcja dodania 50% bonusu z której skorzystałem. Na stronie nie było zamieszczonego ŻADNEGO opisu ww promocji, był tylko regulamin ogólny w którym było opisane że środki bonusowe muszą zostać obrócone w ciągu 30 dni. Kupon był wygrany, pieniądze przelane na konto bonusowe po czym na drugi dzień zostały z tego konta bonusowego usunięte, ponieważ promocja na ten bonus się skończyła!!! Złożyłem oficjalną reklamację w której podałem punkty ich regulaminu bo wyglądało jakby go nie znali lub działali w imię zasady że regulamin sobie a my sobie. Odpowiedź na reklamację zawarła się w jednym zdaniu i oczywiście była negatywna. Zamierzam złożyć odwołanie ale wiele już sobie po nim nie oczekuję. Chyba ten "stary" maltański bukmacher był lepszy niż ten nowy, licencjonowany... Jeśli odwołanie nie zostanie rozpatrzone pozytywnie (a raczej juz się nie łudzę) to zamykam konto i zwiewam to konkurencji.
 
 
muminsc 384

muminsc

Użytkownik
Odradzam gre. Obsługa klienta fatalna. Nie podpisują na maile. Zleciłem wypłatę, a oni mi ja anulowali, nie przeprosili mnie, nie poinformowali, tlumacza sie problemami technicznymi. To ja znowu, zalecam wypłatę I czekam jak ten osioł. Nie dbają o klienta. Czekam na pieniadze, łaski mi nie robia. Dostane siano i zamykam konto na stale. Odradzam, żenada.
 
L 3,1K

loveparade

Użytkownik
Co to za pseudo gowno. Wczoraj konto zakaldane, a dzis juz limity. A zebym cos jeszcze wygrał to nic nie wygrałem..ba byłem na minusie nawet. Chciałem obstawiac topowe ligi europejskie jak np bundesliga, a oni nawet nie przyjma za 500zł. Darmo istnieje ten bukmacher
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
limity na wygrana jakies 80zl mam. jak probuje grac za 500 to zawsze wyskakuje komunikat, ze maksymalna stawka dla zakladu wynosi 0zl xd poziej musze wpisywac nizsze kwoty, bo nie wierze zebym mial taki limit. mozna grac 3 razy to samo zdarzenie za pierwszym razem limit 80zl za drugim chyba 30 a za 3 mniej niz 2zl na wygrana xd jak polacy mogli sie rejestrowac w zagranicznym betclic oraz expect to nie mialem takich smiesznych limitow a wiekszymi kwotami obracalem i wiecej wygrywalem. to chyba ten durny podatek powoduje taki stan rzeczy. mozna byc na minus, ale jak sie obroci jakis pieniadz to z samych podatkow bukmacher bedzie w plecy albo po prostu to taki bukmacher.
 
Do góry Bottom