>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

6. kolejka PKO Ekstraklasy (23.08-26.08.2019)

Status
Zamknięty.
kibic-zwierze 42,1K

kibic-zwierze

Użytkownik
Ja idę w dubel Lubin 1X i Lechia 1X

Zagłębie ma jakość, ciekawa drużyna i początek słabszy niż myślę to gdzie powinni być. 
Piast jak to Piast dla mnie wiecznie przereklamowany. Wątpię aby mieli wystarczająco dużo jakości aby wygrać w Lubinie. 

Lechia ewidentnie nie dała rady łączyć ligi z pucharami i teraz jeszcze porażka z Rakowem ale to ciągle drużyna że spora jakością. Idę w 1X głównie dlatego, że Śląsk mimo fajnej gry, ciekawej drużyny to nie jest Juventus aby wszystko wygrywać. Pora na jakąś porażkę a taki wyjazd do Gdańska to nieźle miejsce na to. 

Zagłębie 1x 1.45 fortuna 
Lechia 1x 1.32 fortuna
W sumie 1.91
​​​​​
 
R 573,2K

rjastrzab

Użytkownik
ŁKS - Legia
Poniżej 2,5 gola
Kurs 1,90
STS

Kolejny raz na poniżej 2,5 gola. ostsanio ŁKS przegrał az 0:4 z Wisla w Krakowie i szczerze należy powiedzieć, że niewiele osób spodziiewało aż takiego zwycięstwa Krakowian. Legia skromnie pokonała Zagłebie, ale oni będą mieli w głowach inne priorytety i datego sądzę, że spotkanie w Łodzi potraktują ulgowo po czwartkowym meczu z Rangersami.
ŁKS chyba nie ma zbyt dużo do zaoferowania w kwestach ofensywnych i jak poprzednio pisałem ich dobry start wynikal ze szczęścia beniaminka i lekceważenia ich przez rywali. Biorąc .od uwagę powyższe czynniki, przewiduję nudne widowisko w Łodzi i nawet można pokusic się o zaryzykowanie na 0:0.
 
C 18,3K

cobi1989

Użytkownik
Cracovia - Arka
Typ: Cracovia
Kurs 1,81
Fortuna

Mecz który ma odmienne nastroje Cracovia która ma  7 pkt po 5 kolejkach i zajmuje 7 miejsce a Arka która zdobyła tylko 2 pkt i zajmuje  15 miejsce która strzeliła tylko 1 bramkę. Gospodarze którzy co prawda przegrali ostatni mecz 2-1 ze Śląskiem ale zagrali  dobry mecz byli lepsi ale przegrali w 87 min. Dla mnie Cracovia gra dobrą piłkę ale są mało skuteczni. I myślę że w meczu z Arką wygrają. Za to Arkowcy spisują się fatalnie jak narazie 1 bramka zdobyta u siebie na wyjazdach 2 porażki 0-4 w bramkach nie napawa optymizmem , tak naprawdę nie wiem co się dzieje , to nie ta drużyna z poprzedniego sezonu , co prawda to dopiero 5 kolejka ale trzeba zacząć wygrywać. Z Lechem cenny pkt może trochę uskrzydli tą drużynę , ale myślę że ciężko pkt o jakikolwiek pkt na Cracovii. Dla mnie wygrana gospodarzy to pewne i typuje wynik 1-0. 
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
18:00 Pogoń - Wisła Płock
Pogoń 1.87 (ew. wygrana: 16.46)
Fortuna


Do rozpoczęcia spotkania tydzień czasu, ale myślę, że już dziś warto pobrać bo pewnie przed samym spotkaniem kursy pospadają do 1.60. Wisła mocno rozbita po tym jak klub musiał opuścić Ojrzyński. Mieli dwa tygodnie odpoczynku, a i tak nie zdołali ugrać choćby punktu w Gliwicach. Słabo spisują się napastnicy Kuświk czy też Zawada, którzy zaledwie dostają po 45 minut gry. Teraz Płocczanie przyjeżdżają na kolejny trudny teren jakim jest Szczecin. Pogoń obecnie obok Śląska prezentuje najlepszą piłkę. Stipica bramkarzy gospodarzy, przy tak dobrej formie długo nie zagości na naszych boiskach, a szkoda. Trener Runjac po raz kolejny potwierdza, że jest niezły w tym co robi, a Pogoń nareszcie od trzech sezonów odpaliła od pierwszych kolejek. Swoją skuteczność musi poprawić Buksa, który widać, że sam jest nie zadowolony z siebie, że nie asystuje, a tym bardziej nie strzela goli. Buksa to nie wszystko bowiem trener ma tak dobrych graczy jak Kozulj, Podstawski, Stec czy Kowalczyk. O obronie również można pisać w samych superlatywach. Pogoń to bierze i mam nadzieje, że nie zlekceważy przeciwnika...
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
filipcz 15,9K

filipcz

Użytkownik
Ekstraklasa rozkręciła nam się na dobre, za nami już pięć kolejek. Czas na krótkie analizy dwóch spotkań, do których dojdzie już w najbliższy weekend.

Analiza 1: Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław
Mecz niełatwy do wytypowania. W tym sezonie nie poznaję zarówno Lechii, jak i Śląska.
Lechia zaskakuje swoją słabą grą, na początku sezonu dwa bezbramkowe remisy, wymęczone zwycięstwo ze słabiutką Wisłą Płock, czy ostatnio porażka z Rakowem. Ewidentnie nie jest dobrze i pytanie brzmi kiedy przerwą złą passę i kiedy zagrają dobrą piłkę.
Śląsk natomiast zaskakuje wszystkich, ma świetną serię spotkań bez porażki i dużo osób czeka, aż w końcu powinie im się noga. Być może nie grają oni jakiejś wielkiej i widowiskowej piłki, ale są skuteczni i skoncentrowani na tym co robią. Oczywiście mają też trochę szczęścia, ale jak to mówią "szczęście sprzyja lepszym".
Faktem jest, że Lechia będzie chciała odpowiedzieć na ostatnią wyjazdową porażkę z Rakowem. Ba! nawet nie będzie chciała, a będzie musiała. Ich kibice są wystarczająco poddenerwowani i już podczas niedzielnego meczu, było bardzo dobrze słychać ich irytację i złość. Z drugiej strony mamy Śląsk, który w ostatnim czasie jest chwalony, lubiany, znowu kochany itp. WKS przyjedzie do Gdańska dalej "grać swoje", pełna koncentracja i mobilizacja. Skoro Jaga i Wisła Kraków potrafiły wywieźć z Gdańska 1 pkt, to dlaczego miałby nie zrobić tego aktualny lider tabeli ?
Typy, które można wziąć pod uwagę:
Obie strzelą gola - 1.66
1 drużyna zdobędzie (-1.5) gola: 1.68

Analiza 2:
Raków Częstochowa - Lech Poznań
Raków wygrał w tym sezonie z Lechią i z Jagiellonią, mhmm, ale dobra drużyna....
... ale przegrał też z Koroną, Górnikiem i Cracovią... I co teraz mamy o tym myśleć ? :)
Moim zdaniem ten mecz wygra Lech, są po prostu lepsi, wykorzystali już limit pecha w meczach ze Śląskiem i Arką, teraz czas na komplet punktów. Raków tego meczu na pewno nie wygra i jestem o tym przekonany. Remis to max co mogą ugrać, jeśli będą mieli dużo szczęścia.
Polecane typy:
2 drużyna zdobędzie goli (+1.5) - 2.25
Wygrana Lecha - 2.45
Wygrana Lecha i +1.5 gola w meczu - 2.96
1 drużyna liczba goli 0-1 - 1.43

Oprócz wyżej wymienionych typów najnormalniej w świecie gram na Pogoń. Jak słusznie zauważył kolega wyżej, kurs na jedynkę w tym spotkaniu na pewno będzie spadał, więc warto postawić już teraz.

 

 
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
D 28,9K

deenis7

Ekstraklasa Expert


Pogoń Szczecin-Wisła Płock

 W ostatnim spotkaniu 6. kolejki PKO Ekstraklasy w Szczecinie dojdzie do starcia Pogoni z Wisłą Płock. "Portowcy" spisują się w tym sezonie znakomicie, stracili tylko jedną bramkę w pierwszej kolejce z Legią, są bardzo dobrze ustawieni, widać duży wpływ trenera Kosty Runjaicia. Transfery, które poczynili wydają się bardzo dobrymi wzmocnieniami, świetnie broni nowy bramkarz Dante Stipica, a w środku obrony pewnie grają Grek Triantafyllopoulos i Zech, choć ten drugi nabawił się urazu w poprzednim spotkaniu w Kielcach. Mimo wszystko udało się zachować czyste konto i wywieźć ważne trzy punkty. Przejdźmy do rywala. Wisła spisuje się w tym sezonie bardzo słabo, zdobyli dotychczas tylko jeden punkt i według mnie wraz z Arką są głównymi kandydatkami do spadku. W ich kadrze poza Furmanem ciężko znaleźć piłkarzy, którzy zrobiliby różnicę i swoją postawą dali kilka ważnych punktów Płocczanom. Dlatego zdecydowanym faworytem do zwycięstwa jest według mnie ekipa ze Szczecina i pójdę w ich stronę.

Pogoń wygra mecz  Kurs: 1.87 Fortuna

Pogoń z handicapem -1.5  Kurs: 3.20 Fortuna
 
kibic-zwierze 42,1K

kibic-zwierze

Użytkownik
Z tego grania Pogoni z Wisłą Płock będzie podobnie jak z tą masowa, która była na Lecha że Śląskiem. 
Polecam wtedy przejrzeć... Z 15 analiz na Lecha... Idealny mecz właśnie do wtopy. Podejrzanie wysoki kurs na Pogoń a do tego to nie jest żadna maszynka do wgrywania. 
 
loki123 244K

loki123

Użytkownik
Jagielonia Białystok - Wisła Kraków
Jagielonia wygra .kurs 1,96
Bukmacher. Fortuna

Ciekawie zapowiada się konfrontacja pomiędzy Jagiellonią Białystok i Wisła Kraków na inaugurację 6 kolejki naszej Ekstraklasy. Gospodarze drużyna Jagiellonii w tabeli ligowej zajmują 3 miejsce z dorobkiem 8 punktów mając na koncie 2 zwycięstwa, 2 remisy i 1 porażkę a ich bilans bramkowy to 9-5. Podopieczni trenera Mamrota graja ostatnio bardzo skutecznie bo na 10 ostatnich meczy przegrali tylko 2 razy. W towarzyskim spotkaniu z Olimpiakosem 0-5 i z Rakowem 0-1 na inaugurację sezonu. W tym spotkaniu w drużynie gospodarzy zabraknie jedynie Savkovica, którego występ stoi pod znakiem zapytania. Wisła Kraków w tabeli ligowej zajmuje 6 miejsce z dorobkiem 7 punktów po tym jak zanotowali 2 zwycięstwa,1 remis i 2 porażki a ich bilans bramkowy to 5-2.Podopieczni trenera Stolarczyka w meczach wyjazdowych nie radzą sobie za dobrze bo mają serię 4 kolejnych spotkań w delegacjach bez zwycięstwa. W tym pojedynku w drużynie gości nie zagrają tacy zawodnicy jak Basha, Burliga, i Hoyo- Kowalski, którzy są kontuzjowani. Patrząc na dyspozycję obu ekip wydaje mi się że gospodarze są w lepszej formie i na swoim boisku powinni zainkasować 3 punkty.

 
 
juve814 71,3K

juve814

Użytkownik
pogon-plock  typ:1   kurs:1.83

w tym spotkaniu faworyt moze byc tylko jeden i beda nim gospodarze.tak jak pisalem duzo wczesniej pogon w tym sezonie moze sie liczyc i poczatkowe wyniki to pokazuja.mieli problemy w defensywia ale sprowadzono odpowiednich zawodnikow co poskutkowalo strata tylko jednego gola w 5 spotkaniach.brakuje troche bramek buksy ale w drugiej lini maja kilku dobrych strzelcow,ktorzy moga huknac z daleka.na razie zajmuja 2 lkoate w tabeli tylko gorsza iloscia bramek ale uwazam ze po tej kolejce zostana liderem bo slask bedzie mial problemy wgdansku.wisla plock to czerwona latarnia ligi i ciezko bedzie to zmienic przez pare kolejek-slaby start i odejscie trenera nie pomaga-nowy trener sobolewski potrzebuje czasu zeby nauczyc sie trenerki i poznania zawodnikow i klubu.uwazam ze nie bedzie niespodzianki i pogon wygra to spotkanie.
 
ajayinho 2,4K

ajayinho

Użytkownik
Pogoń Szczecin - Wisła Płock
Typ: 
Pogoń Szczecin   
Kurs: 1.87 (fortuna)

Krótko. Pogoń wygrała mecz z Koroną Kielce, ale czy naprawdę jeden z liderów naszej ligi nie może pojechać, strzelić dwie-trzy bramki i spokojnie dowieźć wynik do końca spotkania?! Korona póki co jest jedna z najsłabszych drużyn w PKO Ekstraklasie. Ciągłe rotacje w składzie, zawodnicy którzy są dla większości z nas anonimowi nie mają pomysłu na grę, a trener Gino Lettieri wygląda jakby czekał na odpalenie. Czyż nie? Skupmy się może na gospodarzach wyżej napisanego pojedynku. Pogoń musiała pilnować skromnego wyniku do końca i tutaj widzę pewien uszczerbek. Pod koniec meczu liczyłem na dobicie Korony, ale ataki były tak niefrasobliwe, że potraktuję je jako wypadek przy pracy. Obecny mecz odbędzie się w Szczecinie, przy swoich kibicach, zatem nie wyobrażam sobie takiej gry jak w Kielcach. 
Goście obecnie mają stosunek bramek 2-8! Przy czym mają zaległy mecz z Legią u siebie. Trener Sobolewski został zatrudniony w bardzo trudnym momencie, zespół potrzebuje punktów jak i lepszej gry. Debiut do zapomnienia. Porażka z Piastem 0-1 w niezbyt dobrym stylu, ale liczę na Wisłę że odpali po przerwie reprezentacyjnej w kolejce nr 8 - w meczu na wyjeździe z niezbyt mocnym zespołem z Lubina. 
Warto dodać, że kolejny mecz Pogoni w poniedziałek. Dziwne, mając na uwadze formę zespołu i dobry styl w większości dotychczas rozegranych spotkań. Lecz pewnie ma na to wpływ ważniejsze argumenty. Kończąc, nie wyobrażam sobie straty punktów przez Pogoń (nasza liga jest nie przewidywalna). Grając u siebie muszą zagrać swój mecz i uciekać zespołom, które są pod nimi w tabeli ligowej. Ciekawostką jest fakt, że po 5 kolejkach Śląsk i Pogoń wypracowały sobie już 5 punktów przewagi na 3 Jagiellonią Białystok.
 
lepszy-szkodnik 7,6K

lepszy-szkodnik

Użytkownik
Cracovia - Arka
typ &lt;2,5
kurs 1,77
Fortuna
Cracovia rozpoczęła ligę remisem w meczu z Zagłębiem Lubin aby potem niespodziewanie ulec u siebie z ŁKS, dwa zwycięstwa i porażka z liderującym Sląskiem w konfrontacji we Wrocławiu. Do tego tracąc bramke na kilka minut przed końcowym gwizdkiem.
Arka jak na razie fatalnie, tylko dwa remisy a najgorszy brak skuteczności. Zawodnicy z Wybrzeża strzelilido tej pory tylko jedna bramkę remisując u siebie z Przeciętną Korona 1-1.
Ostatnie 10 spotkań Cracovia notuje 7 underów, Arka 6 spotkań z ilościa goli &lt; 2,5.
Ostatnie 10 spotkań u siebie krakowianie zaliczają 8 wyników poniżej a goście w tym samym okresie w meczach wyjazdowych 7 rezultatów nas satysfakcjonujących.
Od 2012 roku w meczach obu ekip w Krakowie tylko raz padł wynik overowy 2-1. Wszystko wskazuje na zwycięstwo Cracovi ale nasza liga jest tak nieprzewidywalna, że niczego nie możemy być pewni.
 
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Pogoń - Wisła P.
Pogon 1.87 @ fortuna

W końcu Pogoń musi przegrać. Niestety dla kibiców z Płocka nie będzie to w tej kolejce. 
Pogoń w tym sezonie stracila tylko jednego gola w wygranym meczu przy Łazienkowskiej z Legią. 
Defensywa Pogoni może być kluczem do wysokiej pozycji w tabeli. 
W innych nastrojach jest Wisla Plock. Zawodnicy z Mazowsza zgromadzili jeden punkcik. Ich gra nie wygląda najlepiej.
Osobiście uważam, przyjście na ławkę trenerską Sobolewskiego, który nie jest doświadczonym treneren (do tej pory jako asystent lub tymczasowy w innych klubach), nie pomoże zawodnikom Wisły. Przypomina mi to trochę przygodę trenerską Mariusza Lewandowskiego w Zaglebiu Lubin. 

Malo tego Pogon ma patent na wisle plock. Wygrali z nimi ostatnie 3 mecze, a w poprzednim sezonie nie stracili nawet gola. 


Myślę, że Wisła Płock obok Arki może być kandydatem do spadku. Chyba, że się cos zmieni. 
​​​​
 
shadow89 512,2K

shadow89

Użytkownik


Cracovia - Arka Gdynia
1/+1,5 bramki w meczu
2.31
fortuna


W sobotnie popołudnie Cracovia podejmie na swoim stadionie Arkę Gdynia. Cracovia obecnie zajmuje 7 miejsce w lidze z 7 punktami oraz bilansem bramkowym 7:6. Jej gra wygląda lepiej niż wynik punktowy, ponieważ w obydwu przegranych meczach Cracovia potrafiła dominować nad rywalem lecz za brakło im skuteczności i musieli doznać goryczy porażki. Ostatni przegrany mecz ze Śląskiem Wrocław na pewno podrażnił ambicje piłkarzy Cracovii, ponieważ bramkę na 2:1 stracili w 87 minucie i musieli wyjechać bez punktów z Wrocławia. Teraz przed własną publicznością podejmą drużynę z Gdańska, która zajmuje przedostatnie miejsce w lidze z jedną strzeloną bramką oraz ośmioma straconymi. Na 5 meczy odnieśli 2 remisy oraz 3 porażki. Liczę, że i tym razem będzie podobnie, ponieważ w grze Arki od początku sezonu nie widać zbytniej poprawy ani w stylu ani w jakości gry. Cracovia jest jak dla mnie zdecydowanym faworytem tego spotkania.
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Jagiellonia Białystok - Wisła Kraków typ: Wisła Kraków powyżej 1,5 gola w meczu kurs 3,45 eTOTO

Wisła Kraków ten sezon rozpoczęła dość przeciętnie. Zwłaszcza w ataku nie wyglądało to zbyt dobrze, bo po czterech kolejkach mieli tylko jednego strzelonego gola. Przełom nastąpił w piątej kolejce, gdyż Wisła Kraków strzeliła aż cztery bramki grając przeciwko ŁKS Łódź i wygrywając cały mecz wynikiem 4:0. O punkty z Jagiellonią łatow nie będzie, bo Jaga u siebie zawsze jest groźna, ale liczę na to, że Wisła po bardzo udanym meczu pójdzie za ciosem i sprawi niespodziankę. Jagiellonia Białystok strzela sporo goli, ale z ich obroną nie jest najlepiej. Tylko w pierwszej kolejce z Arką Gdynia udało im się zachować czyste konto. Liczę tu na szybki i bardzo ciekawy mecz z wieloma golami. Wisła swoje szanse powinna mieć i jeśli skuteczność będzie w porządku, to mogą strzelić dwie bramki.
 
kacper091097 192,7K

kacper091097

Użytkownik
Zaglębie - Piast
Obie drużyny strzelą gola
1,62
Fortuna
Tym razem próbuję z btts-em w meczu w Lubinie. Ostatnie pięć spotkań w Lubinie kończyło się z minimum trzema zdobytymi bramkami i co najważniejsze w każdym z tych meczów gole strzelały obydwie drużyny. Nie ulega również wątpliwości, że Zagłębie lepiej czuje się u siebie niż na wyjazdach. W trzech domowych meczach Lubinianie zdobyli 5 bramek, a dwa wyjazdowe mecze nie przyniosły im ani bramki ani punktu.  Gliwiczanie za to w dwóch z wyjazdowych  spotkań mimo tego, że przeprowadzali mniej akcji od rywala to byli w stanie tą jedną bramkę strzelić. Uważam, że nie inaczej powinno być też teraz, bo Lubinianie oprócz meczu ze słabiutką Arką zawsze tracili minimum jednego gola.
 
L 1,4M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
ŁKS - Legia, under 1.5 gola ŁKS'u, kurs 1.41 fortuna    

Legia ostatnio gra bardzo minimalistycznie - typowa gra na wynik, najlepiej 1-0 i zachowanie czystego konta. ŁKS ma swoje przebłyski, ale kluczowe w tej rywalizacji powinno okazać się doświadczenie i potencjał piłkarski, tym bardziej że ostatnie mecze Legii wyglądają całkiem nieźle, więc w zupełności nie zdziwiłoby mnie to 1-0 dla nich, stąd też warto grać undery w tym spotkaniu.
Liczę na to, że ŁKS strzeli MAKSymalnie 1 bramkę. 
 
kibic-zwierze 42,1K

kibic-zwierze

Użytkownik
LKS - Legia

W normalnych okolicznościach taki kurs jak obecnie to byłoby gigantyczne value na Legie no ale "okoliczności są wyjątkowe".
Nie wiem jak się zakończy dzisiejszy mecz z Rangersami ale napewno czy Legia będzie w stanie czy nie awansowac to ten dwumecz to priorytet. W ostatnim meczu ligowym Vukovic kompletnie nic nie zmienił w drużynie natomiast teraz po Rangersach i przed rewanzem kompletnie nie wierzę, że z ŁKSem nie dojdzie do rotacji w składzie (szczególnie w razie korzystnego wyniku dla Legii). 

LKS 1x 1.69 Fortuna

 
 
main1991 799

main1991

Użytkownik
ŁKS - Legia
Typ: Legia handicap -1
Kurs: 4.25 STS
Analiza:
Kolejna kolejka ekstraklasy, to już 6 i już coś można powiedzieć więcej o obu ekipach.
Gospodarze jako beniaminek zaczęli z wysokiego C i zdobyli w pierwszych dwóch meczach 4 pkt. Teraz jednak znacząco obniżyli loty i zanotowali trzy porażki z rzędu. Ich gra nie wygląda najlepiej ale trzeba im oddać że terminarz ich nie oszczędzał do tej pory.
Legia zgromadziła tylko 7 pkt w 4 meczach, co jak na tą drużynę jest słabym wynikiem. Na plus dla nich jest to że robią małe bo małe ale postępy, tracą mało bramek. Do poprawy napewno skuteczność, ale myślę że to przyjdzie z czasem. Mam nadzieję że nie są zmęczeni pucharami i zaczną strzelać już w Łodzi. 
Typuje w tym meczu zwycięstwo Legii co najmniej dwoma golami po dobrym kursie wartym ryzyka.
 
 
apil64 10,7K

apil64

Użytkownik


Spotkanie:  Cracovia – Arka Gdynia

Godzina : 15:00  Sobota 24.08.2019

Typ:  Gol w obu połowach - Nie

Kurs: 1,88

Bukmacher:  Fortuna

Analiza:

Mecz szóstej kolejki naszej ekstraklasy.  Uważam, że w tym meczu  praktycznie każdy wynik jest możliwy tak jak we wszystkich meczach naszej ekstraklasy.  Myślę, że będzie to bardzo wyrównany i zacięty pojedynek. Cracovia będzie  chciała zdobyć trzy punkty w tym meczu ale myślę, że nie będzie to takie łatwe.  Arka z kolei grając na wyjeździe większą uwagę skupi na obronie własnej bramki.  Nie spodziewam się wielu bramek w tym spotkaniu. Myślę, że o zwycięstwie w tym meczu może zadecydować jedna lub dwie bramki.  Zakładając, że w tym meczu padnie niewiele bramek wybieram typ, że przynajmniej jedna połowa zakończy się wynikiem bezbramkowym.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom