Typy na żywo - Dyskusja [91]

uzytkownik-162435 18,5K

uzytkownik-162435

Chile
O'Higgins - Deportes Iquique, 2 over 1.5 goli, @6.00, 4:0 w przerwie, stawka: x3

edit

4:1 w 46 minucie a pozniej cisza.
"bet byl dobry" ale nie wszedl - kitchen chef...
kilka stow poszlo ale dom jeszcze stoi... :)

Otrzymane punkty reputacji: +5

UK
City - Totki, 2 over 2.5 goli, @7.00, 2:2 w 75 minucie, stawka: x3

edit

pozamiatane. Koniec na dzis.
Zostalo 12j na dzien jutrzejszy z budzetu na ten miesiac.
zakonczenie dnia.

K 0

kropson1988

Gość
cytat z dnia 17 sierpnia 2019 18:34 przez kropson1988Próbuje w City - Totki
Wygrana gospodarzy + over 2,5 w meczu @1,80 Bestafe .
Nie wierzę no poprostu nie wierzę dzisiaj w swojego pecha   . Najpierw  Ings nie trafia dla świętych z 2 metrów na remis , a teraz City na 3:2 w ostatnich sekundach żeby okazało się po varze , że była ręką i zmiana decyzji . No poprostu nie wierze w ten syf . Ileż można takiego pecha mieć ....

zderzok 3,5K

zderzok

zderzok

Ja na razie tu nie podaje typow regularnie.  Jak mi się zachce. Tylko mój temat. Zresztą dziś live zagralem raptem 2 zaklady. Kolejny to Sociedad DNB ale dostają w pałę.

zderzok

cytat z dnia 17 sierpnia 2019 20:33 przez zderzokJa dałem under 4.5 po @2.15 W 75 minucie .jakos tak..patrzę fuks (...) wymeczyly jak zwykle. Patrzę później A tu 2-2.
Literka "o" mi sie wkleila do City.  Ale ok. Bede uwazal na słownik lub jego brak

krzysiu 3,3K

krzysiu

Czy ma ktoś z Was konto na bet365 na którym jest przynajmniej grosz? W Polsce teoretycznie nielegalne, a ja potrzebuję do oglądania transmisji. Proszę wykasowac jakieś informacje, a ja odplace się paysefcard lub bin do bah, ktoś coś?

K 0

kropson1988

Gość
Dobra ostatni raz na dzisiaj próbuje Kenin wygra pierwszy set przy 4:5 @2,68 Betsafe .