>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [91]

Status
Zamknięty.
S 766

szeffb

Użytkownik
cytat z dnia 17 sierpnia 2019 10:18 przez szeffbAdelaide City (w) - Adelaide Comets (w) Over 3,5
@2,05       

Grubooo 
Siedzi w 20 min. 3 gole to był mocny bet...

Aha dla tych co się śmiali z mojego beta po 1,40 z hokeja no coz koledzy jesli myslicie ze zaklad przegrany to zaklad zly to radze przestac grac u buka 
 
uzytkownik-162435 18,5K

uzytkownik-162435

Użytkownik
Japonia 2, 11:00
V-Varen - Kashiwa, 1 over 0.5 goli w pierwszej polowie, @2.50, stawka: x3

szefik nikt sie nie smial z twojego betu a z tego ze przegrales dom i kazales innym stawiac domy po @1.40.
Takich kozakow co chca zablysnac bylo tu pelno a jak widac szybciej idzie sie osmieszyc...
Skoro przegrany dom to dla ciebie nie przegrana i bet dobry to radze zaczac sie leczyc - im szybciej to zrozumiesz tym lepiej dla ciebie


edit
  
bet byl "dobry" ale nie wszedl... zabraklo "tylko" gola...
glupie tlumaczenia... 
Dziś: postawione: 6j, wygrane: 0, bilans: - 6j (0/1)
1:1 w 49 minucie.......



 
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
uzytkownik-162435 18,5K

uzytkownik-162435

Użytkownik
cytat z dnia 17 sierpnia 2019 12:00 przez [email protected].  dzień jest długi, odkujesz się. dużo spotkań

nic pewnego... wlasnie az za duzo tych spotkan ;-) teraz chwile posiedze w Japonii a jak bedzie minus znow to wroce moze popoludniu. 
ostatnio za duzo hajsu idzie a jak nie uda sie zarobic w weekend to czas na dluzsza przerwe - powrot we wrzesniu z nowym budzetem. 
dobrego dnia kos ile sie da
 
S 766

szeffb

Użytkownik
robinon to byla kawetsia czasu kiedy ten typer zacznie spadac na rownopochylej na farcie dlugo sie nie pociagnie co innego grajac wartosciowe zaklady a grajacych tutaj takie jest niewiele 

ok trzymajcie sie panowie czas na mnie :)
 
zderzok 3,5K

zderzok

Użytkownik
cytat z dnia 17 sierpnia 2019 12:09 przez robin.on.


nic pewnego... wlasnie az za duzo tych spotkan ;-) teraz chwile posiedze w Japonii a jak bedzie minus znow to wroce moze popoludniu. 
ostatnio za duzo hajsu idzie a jak nie uda sie zarobic w weekend to czas na dluzsza przerwe - powrot we wrzesniu z nowym budzetem. 
dobrego dnia kos ile sie da
do koszenia mi daleko, zaraz wrzucam single w mój temat, płaska stawka
EDIT: chiny o 13:30 :)
 
dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik
13.00
2 Niemcy Bundesliga 
Arminia-Aue

typ 2/bts 
kurs 7.7 Fortuna

Aue od koncowki zeszlego sezonu w bardzo dobrej formie.Mecze kontrolne z dobrymi zespolami na plus. Wysoka pozycja w lidze.
nie widze dlaczego maja dzis przegrac.
bts mozliwy.
aue powyzej 1.5 gola kurs ok.3.5 tez dobre
 
marek611 6,7K

marek611

Czasem udaje mi sie wygrac
Dzisiaj Kanada w kosza była już "tylko" @4,5 i ma duże szanse na wejście, a przypominam że to drugi albo i trzeci skład
Cóż z tego że w Australii gra kilku graczy z NBA w kompletnym roztrenowaniu ...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom