>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

wiem ze nic nie wiem value betting dla ubogich xd

P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik


to moje typy dzisiejsze, sampaio corea nie weszlo, coz karnego nie strzelili jakby co i cisneli na maxa. te nierozliczone skonczylo sie 2-0 bramki a drugi zwrot ale sie skonczylo 4-1. niektorzy szukaja po 8 godzin informacji a nie potrafia znalezc value. czym jest kurs co przedstawia? wszystkie informacje ktorych szukacie lol i to za darmo. vaue to niedoskonalosc kursu. jak chcecie znalezc value i sprawdzic czy naprawde sie na czyms znacie wiecie jak to zrobic powiem wam to nic nie kosztuje a zajmie wam to w sumie mniej niz szukanie informacji o typach. jesli macie ulubiona dyscypline sportu i zdarzenia ktore regularnie obstawiacie i uwazacie ze sie na nich znacie to wezcie kartke papieru, badz exel. wystawiajcie kursy na sucho bez patrzenia na bukmachera do momentu obstawienia. w momencie obstawienia porownajcie kurs z kursem bukmachera jesli jest wyzszy postawcie proporcjonalnie na wasz wyzszy kurs. jesli jest nizszy to postawcie proporcjonalnie w druga strone, bo value dziala w dwie strony czy sie myle? jesli nie bedziecie zarabiac nie martwcie sie na wszystkim da sie zarobic. zapewne jest jakis schemat i regularnie jestescie w stanie dostrzec value z czasem. bo czym sa statystyki z meczu? czy nie jest to test na inteligencje, ktory rozwiazuje sie za kazdym razem? te liczby opisuja wszystko nic wiecej nie trzeba. w kazdym meczu jest jakis moment tendencja np. w przerwie zmienia sie taktyka albo po golu druzyna obiera inny cel np. broni wyniku a gra z przewaga jednego zawodnika a kursy w tym czasie sie nie zmieniaja... jest wiele sytuacji w ktorych jest value. czy jest w stanie ktos podwazyc to co napisalem?


jeden
dwa
trzy 
cztery


edit; jesli ktos mysli ze mnie zlamal i to dziala tylko na pilce... robilem to samo na hokeju, koszykowce, pilce recznej, siatkowce... tylko dostep do statytyk ktore daja miarodajna ocene jest mniejszy niz do pilki. najwiekszy jest do hokeja, bo jak jest gdzies hokej to potrzeba hali i ludzi ktorzy sie tym naprawde interesuja, wiec informacji tam od cholery od najlepszych a nie od kazdego taka moja uwaga.

edit; nie ma go na screenie niedawno stawialem 
Reign Women — Utah Royals Women pierwsza polowa staty byly chyba 15-5 handicap stawialem 0-0 przy prowadzeniu gosci. teraz staty dalej faworyzuja reign ale w tym momencie meczu w ktorym zdobyly bramke moim zdaniem niezasluzenie jest 2-7 w niebezpiecznych atakach... i gram na gosci na caly mecz bo sa w gruncie rzeczy lepsi  x2 xd

edit; wygralem co moje w pierwszej polowie, zagralem co mialem zagrac i wiem co mam grac jak beda mieli przeeage goscie i co mam grac jak beda mieli przewage gospodarze i wiem co mam grac jak sytuacja sie nie zmieni. takie cos stosuje do kazdego meczu, niech ktos mi udowodni ze sie nie da xd jesli w jakims meczu tego nie znajduje to nie ma tam value a kursy sa zgodne z rzeczywistoscia dlatego nie wszedzie to jest lol

edit; utah royals wygralo 1-3 nie wiedzialem kompletnie nic o tych druzynach. zarobilem w pierwszej polowie zarobilem w drugiej polowie i jestem w stanie to powtorzyc na meczu na ktorym bedzie dzialo sie to samo. do ludzi ktorzy uwazaja ze maja wiedze i sa lepsi odemnie wyzywam was na test value ktory opisalem wyzej xd prawda was wyzwoli xd

edit; poogladajcie sobie kursy i mecze gdzie wyrazny faworyt dostaje czerwona kartke w pierwszej polowie przy prowadzeniu swoim, tam jest prosta regula cel na poczatku bylo wygrac cel po czerwonej kartce utrzymac wynik jak najmniejszym kosztem sil czasem tak sie dzieje i tyle. po prostu pewne sytuacje ktore daja zarobek sie powtarzaja.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
i jeszcze jedna zagadka. czesto widze na forum ze kurs za wysoki nie ma juz value... to za darmo wam takie typy ludzie daja, bo czesto typerzy sie myla majac wiedze i ludzie zbijaja kurs tak mocno, ze value rodzi sie w druga strone. nie widzialem posta, zeby kto kolwiek stawial w druga strone ze wzgledu na takie value czy naprawde nie macie wlasnego rozumu xd czy w zadnym z tych meczow nie pojawilo sie value i rozrzut np. z pucharow europejskich siatkowki to 1,2-1,7 lub wiecej i naprawde w druga strone nie pojawia sie value? takie o to mam pytanie bo rozrzut procentowo jest prze chu... tak sadze xd to za darmo ludzie robia sami value dzieki innym ludziom czy sie myle xd i nie trzeba nic robic tylko na kursy patrzec to wystarczy do obstawiania czy cos jeszcze xd wyzwanie xd
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
mam jeszcze jedno wyzwanie, wyzywam najlepszego typera na forum na pojedynek xd bede gral wylacznie typy najgorszego typera na forum odwrotnie xd jak sobie takiego znajde zajmie mi to gdzies tydzien, bo potrzeba stalego przedzialu stawek a nie rozrzutu jak u tomcio iles tam. jak gosc ma yield -50 to bukmacher ma plus 50 xd wystarczy ze stane po drugiej stronie xd to tak jakby ktos szukal value nie ma roznicy wszedzie jest lub moze wystapic value.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
jeszcze jedna ciekawostke zauwazylem. jak u mojego buka leci kurs jak stawiam to zaczyna wszedzie leciec. ciekawe czy mozna tak dojsc do tego jakie buki sa ze soba powiazane i dzieki temu manipulowac kursami jak sie chce xd mozliwe ze tak jest nie sadze ze to prawda, ale warto to sprawdzic zeby zycie sobie ulatwic. nawet jesli to nieprawda to byc moze wystepuje jakis schemat mimo wszystko. 
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
niektorzy mowia, ze statystyki niezawsze pokazuja to co sie dzieje na boisku, zgadzam sie z tym w 100procentach. pamietam taki mecz z regionalnego pucharu polski. druzyna chyba z okregowki grala z druzyna z 3 ligi w kazdym razie byla tam roznica jednej lub dwoch klas rozgrywek. statystyki mowily tak; niebezpieczne ataki przewaga chyba 2 badz 3 krotnie wieksza na korzysc slabszej druzyny, ataki przewaga w druga strone. kursy poczatkowe wyrazny faworyt goscie z wyzszej ligi. kursy w trakcie meczu sie odwrocily. bukmacher odczytal te statystyki w ten sposob; gospodarze cisna zweryfikuje kursy. ja odczytalem to w ten sposob; goscie to prawdopodobnie byli zawodowcy, ktorzy lizneli profesjonalna pilke ich ataki wynikaja z tego, ze graja pilka. gospodarze to amatorzy i graja na pale broniac sie tylko i kontrujac co pokazuja statystyki, tak duza ilosc niebezpiecznych atakow sprawia ze trwaly one po kilkanascie sekund. roznica w technice i posiadaniu pilki przy takiej roznicy klas rowna sie gra jakiegos slabeusza kontra gra barcelony xd roznica jest tylko w tym, ze w nizszej lidze trudniej przejsc autobus i latwiej wyjsc z kontra, dlatego czestotliwosc atakow jest wieksza. czy jest na forum osoba, ktora podobnie przeanalizowalaby te statytyki? aha i zgadnijcie jaki byl wynik xd
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Barito Putera U-20 — PSIS Semarang U-20
1:0 (1:0) HT 

1-11 w niebezpiecznych atakach dla gosci odkad stracili bramke i posiadanie wzroslo na ich korzysc wyraznie. cel gospodarzy sie zmienil odkad strzelili hehe glodnemu chleb na mysli ;p bramke a handicap wyraznie w strone gosci 

edit2 bo mi sie przypomnialo, w atakach bylo bodajze 43-35 jak ostatnio spogladalem a jest 47-59, wiec by sie zgadzalo o czym pisze i co z tego wynika.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Cel uświęca środki... A co uświęca środki? Cel dzisiaj jest mecz Atromitos -Legia. Gram 1x Atromitos tzn. już pograne mam i czekam na rozpoczęcie meczu. Być może kurs jeszcze wzrośnie . Legia jedzie po awans taki jest cel. Realizuje go przy wyniku 0-1 i 1-1 a 0-0 daje jej dogrywkę w której jeden gol daje jej podwójna przewagę. Więc środki uświęcają cel a cel uświęca środki czy się mylę. Więc cel jest taki a środki takie same jak w pierwszym meczu to jaki będzie przebieg gry taki jak w pierwszym meczu czy inny? Tak kursy są inne dla mnie Atromitos faworytem, bo przy 0-1 muszą wygrać przy 1-1 muszą wygrać przy 0-0 muszą uważać na dogrywkę. Środki z pierwszego meczu a inny cel. Role się zamieniły cel uświęca tzn ogranicza albo rozwija środki tak sądzę.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
nie weszlo, trudno do polskej ligi mam nne odnesene a o legii zawsze zapominam ze sie rozpedza xd a dzala ta zasada o obnizanu kursow xd 1300zl wystarczy zeby spuscic kurs w pinnacle z 1,86 do 1,6 xd a tam pewnie lmity wieksze xd w sume to do nczego ne potrzebuje pnnacle, bo bukmacher sam sobe zbil kurs tak, ze mam u nego juz zysk hahaha xd 
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Rungsted — Rodovre
1:1 (1:1, 0:0) 22:45

tu bym gral x2 gdyby nie lmit w marathonbet. 3-21 w strzalach chyba 0-5 w 2 tercji hokej towarzysie i wznowenia chyba fzyczne leps goscie

edit; i tak bym gral x2 xd
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
hmmm mam lmity prawie wszedzie, jak to wykorzystac? moj bukmacher spuszcza kursy jak ja gram. kiedy tylko on i pinnacle albo jakis nny buk wystawia kursy to sila rzeczy je wyrownuje, bo sa tylko dwa kursy na rynku xd wiec tworze warunki do surbeta, bo pinnacle ma inne limity no i ludzie grajacy w moim buku tez maja inne limity a lampka czerwona o surbece sama sie zapala na oddsportal xd i wiem co sie stanie, bo znam cel ludzi i wiem co sie stanie jak obnize kursy, bo ostatna odpowiedz jest odpowiedzia ostateczna, nic innego nie moze sie stac. dopoki mam to konto xd
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
zlamalem chyba wszystke zasady o stawkowanu wielkim budzecie wiedzy itp. budzet poczatkowy 100zl xd i mam pytanie co teraz xd kazdy z nas moze byc bukmacherem xd zwlaszcza, ze mamy handicap w postaci kursow gotowych xd przedswtawiajacych cala wiedze xd a wystarczy gol i cala wiedze szlag trafil, bo value jest dynamiczne i trzeba myslec na biezaco. bukmacher to czlowek ogranczony przez zasady o ktorych pszecie to on sie ich trzyma i je zna doskonale to jak chcece tam zdobyc przewage to ja nie wiem. kazdy czlowiek ma slabe strony a slaba strona bukmachera sa zasady i to ze sie ich trzyma. to daje nam przewage jak wiemy co bukmacher zrobi a co powinien zrobic i tyle. takze przeczytajce zasady to bedzecie wiedziec co robi bukmacher kiedy wystawia kursy ;-) tak trzeba to rozumiec a nie jak bukmacher tylko jak by bukmacher to zrozumial i co ja moge z tym zrobic zeby bylo lepej hiihi klawo jak cholera hahaha xd
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
jest teraz taki turniej miiedzynarodowy do lat 18 mecze trwaja 2x30 minut. teraz sie odbywa druzyny graja po 2 mecze dziennie. na przykladzie tego turnieju widac jak dynamicznie zmienia sie value. bukmacherzy trzymaja sie zasad a reguly gry zostaly zmienione. w krotszym okresie czasu latwiej jest wychwycic value. kazdy moze sobie poobserwowac te mecze i kursy i wyciagnac wnioski. jak latwo sprawdzic czy bukmacher zna sie na swoim fachu. w pierwszej kolejce porownac kursy z wynikami, w drugiej kolejce to juz tylko korekta tego co sie wie. te druzyny graja pierwszy raz ze soba, wiec przed pierwsza kolejka bukmacher nie ma zadnego punktu odniesienia co bylo wczesniej a jak ma to i tak rocznik sie zmienil. dodatkowo zmienily sie reguly gry i niewiadomo jak kluby zagraja majac w perspektywie dwa mecze jednego dnia i na zasadach 2x30. taki system rozgrywek wymaga rotacji, wie sila rzeczy bukmacher musialby znac przyszlosc, zeby prawidlowo wystawiac kursy tak sadze.

edit; po przerwie mecz inter - everton, inter caly czas cisnie i ma pilke oprocz rzutu roznego everton nie wyszedl przez dziesiec minut z polowy a ecerton faworytem w tej czesci meczu

edit;America-RN U-19 — Alecrim U-19 mecz teraz na zywo brazylia. kursy a statystyki mowiace o obrazie gry. byc moze gosciebeda bardziej dazyc do wyrownania a gospodarza wystarczy taki wynik i gra z kontry, nie wiem ale sie dowiem znajac statystyki teraz i pozniej.

edit; statystyki strzalow w hokeja na marathonbet. czasem pokazuja strzaly w swiatlo bramki a czasem strzaly obronione przez bramkarza widac to kiedy pojawiaja sie statystyki strzaly i strzaly w swiatlo bramki jednoczesnie xd to paly hahaha 


edit; tak ad hook wczoraj stawialem na atletic 1x w duzych ligach tez jest okresowe value tym value w barcelonie jest messi i jego brak. stawialem na zywo po statgystykach a kontuzja suareza jeszcze mnie utwierdzila w przedmeczowych przewidywanach. czasem barcelona prowadzi sobie 3-0 i wcale nie chce zdobyc 4 bramki a druzyny przewaznie to widza i potrafia dominowac albo grac jak rowny z rownym przez fragment meczu. sama nazwa barcelona powoduje, ze ne chcecie postawic przeciwko nim i bukmacher popelnia ten sam blad czesto utrzymujac kurs wbrew rzeczywistosci. zasada ta obowiazuje niezaleznie od tego czy gra barcelona w pucharze czy 3 ligowiec z druzyna z b klasy wszyscy graja na tych samych zasadach.

edit; wczoraj guadalajara nie pamietam z kim grala, ale ostro odstawala od przeciwnika a dzisiaj z barcelona jak rowny z rownym. o kant tylka wiedze mozna sobie rozbic ;p  tyle meczow tyle roznych ustawien skladow no wiedza na jeden mecz jest potrzebna w sumie na biezaco sie z niej korzysta albo w ogole do niczego nie jest potrzebna.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik

Excelsior / Barendrecht Women — Leuven Women - towarzyski mecz kobiet po 15 minutach bylo 6-1 w w niebezpiecznych atakach a jest po 35 8-7... ja mam plus 0,75 azjan na zywo. 
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik

Equatorial Guinea Women U-20 — Morocco Women U-20  - mecz teraz kobiety zobaczci jaki rozrzut w kursach live a mecz tn sam tyklo maroko gospodarszem turnieju, dlatego nie ma gospodarza w meczu nominalnego. kursy w jednym buku 1,8 na 00 a w drugim 2,00 na maroko -2,5 i kto ma racj ;p a sie od dluzszego czasu utrzymuja ;p

edit, bukmacher to nie bóg tylko podobnie brzmi heh

edit; nie wiem kto ma racje, ale ci co maja handi 00 na maroko sie myla takie moje zdanie nie liczy sie wynik.
 
Do góry Bottom