>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Typy i prognozy długoterminowe - Hokej / NHL / KHL / Ligi Europejskie

Status
Zamknięty.
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
W tym temacie zamieszczajcie swoje prognozy długoterminowe. Wszelkiego rodzaju typy na mistrzostwa, turnieje, ligi hokejowe i inne zdarzenia, których rozstrzygnięcie nastąpi w dłuższym okresie czasu wraz z analizami lub luźnymi przemyśleniami mile widziane! Zakłady w tym temacie można rozliczać za pomocą cytatu! 
 ​
 
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Tak sie zastanawialem jaki bedzie kurs na to zdarzenie, wg mnie mały ale sadze że z duza dozą prawdopodobieństwa, mianowicie

CSKA Moskwa - wygra sezon regularny w KHL
kurs 2,2 fortuna


Ekipa aktualnego mistrza KHL praktycznie bez zmian, zostali czołowi gracze, obrone wzmocnił powracajacy z NHL Bogdan Kisielewicz, i naprawde formacja defensywna ma kłopot bogactwa, gdzie do żelaznej szóstki bedzie wdzierał sie młody Romanow, ktory błyszczał na Mś juniorów, duet bramkarzy w osobach Sorokina i Johanssona nadal bedzie strzegł bramki, przyjscie Sekaca do ataku napewno doda opcji. Całosc zgrana i bardzo mocna. Reszte ekip czeka póki co rozumienie filozofii nowych ternerow, tudzież zgrywanie sie z nowymi partnerami tak by być gotowym na najwazniejsza część sezonu. Ale mysle, że RS padnie znów łupem wojskowych z Moskwy tym bardziej że oficjalnie ich celem znow jest wygranie pucharu Prezydenta i Gagarina, sądzę , że to pierwsze trofeum jak najbardziej w zasiegu.
 
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej


Po przemyśleniach kilka typów na długi dystans w LM:

Jak co roku ekipa Karpat Oulu stara się wygrać to trofeum i także w tym sezonie są takie plany. Rok temu na drodze do półfinału stanął bramkarz Salzburga Michałek, który obronił 44 strzały w meczu rewanżowy w Finlandii. No ale konkurencja też coraz mocniejsza,  kluby Szwedzkie z Froludą na czele na pewno będą nadawać ton rozgrywkom, coraz mocniejsze są również ekipy z Czech i Szwajcarii, zespoły niemieckie też napsują krwi rywalom  Na co stać w tym sezonie Ligi mistrzów utytułowany klub fiński? Skład uległ zmianie w stosunku do poprzedniego roku. Ekipe opuściło kilku ważnych graczy, najlepszy strzelec i punktujący Ville Leskinen który przesiósł się do Farjestad, kierunek szwedzi obrał również Nicklas Lasu, swoich sił w NHL będą próbowali obrońcy Hakanpaa i Kivihalme , napastnik Heponiemi oraz golie Vehvilainan. Jednak tak dobry klub nie pozwolił na to żeby się osłabić i pomyślał o solidnych wzmocnieniach. Kadre uzupełnił doświadczony Pesonen, ciekawy szwedzki obronca z AHL Bystrom, reprezentant Czech Jakub Krejcik,  młody finski napastnik Juho Lammikko, który ma za sobą solidne występy w AHL i pół sezonu z Florida Panthers i najgłośniejszy ostatni transfer. Powraca do rodzimego klubu Jesse Puljujarvi, który grał dla Edmonton Oilers. Między słupkami stanie Patrik Rybar, osobiście zapamiętałem go ze swietnych występów w Hradec Kralove, ostatni sezon to przyzwoite występy w Grand Rapids Griffins. W składzie pozostali doświadczeni Kukkonen, Heshka , Niemela, Pjorala, Kristoff, ale i sporo zdolnej młodzieży, zwracam uwagę na 18-latków Raty i Tieksole, ten drugi to jeden z liderów reprezentacji U18. Mysle ze całość prezentuje się solidnie ale i wymaga zgrania, potencjał jest i mysle ze jeżeli wszystkie klocki zostaną poukładane to stać ekipe Karpat na dojście bardzo wysoko w lidze mistrzów, choć to trudno przewidzieć bo jest wiele mocnych ekip ale ja stawiam na finał dla nich:

Karpat Oulu- klasyfikacja końcowa LM miejsca 1-2 , kurs 5 fortuna

 

Chciałem jeszcze zwrócić Waszą uwagę na jeden zespół, chodzi o EVZ ZUG, jest to v-ce mistrz ligi szwajcarskiej bardzo udany poprzedni sezon. W okresie transferowym udało się sprowadzić do klubu po bodajże trzech lub może nawet czterech latach podchodów bramkarza nr 1 reprezentacji Szwajcarii i ligi NL, Leonardo Genoniego( swoja drogą dzisiejszy jubilat, najlepszego Leo????  ). Wśród wzmocnień należy wymienić Jana Kovara i Erika Thorella a wiec graczy o uznanej marce w Europie i nie tylko , bedacych po bardzo dobrych sezonach i mogących wznieśc wiele do już i tak mocnej szwajcarskiej ekipy, ostatnim ich nabytkiem jest zawodnik NHL Oscar Lindberg, Szwed , który jest aktywny po obu stronach lodu i potrafiący wypracować kolegom sytuacje do oddania celnego strzału. Poczynione wzmocnienie  przewyzszaja ubytki personalne w osobach Roe, Eveberga i Flynna, jeżeli spojrzeć na roster i liderów którzy zostali na obecny sezon to maluje mi się mocna ekipa. Cele tej druzyny na ten sezon sa bardzo wysokie, na krajowym podwórku zdobyc w końcu tytuł mistrza po ponad 20 latach czekania( a maja bodajże tylko jeden w kolekcji) a w ostatnich trzech latach 2 razy byli w finale( oba przegrane z Bern), ale kto wie może teraz. Cel na LM również wysoki, zadanie nie będzie proste, ale poziom ligi NL i ogólnie szwajcarów z roku na rok rosnie, kurs atrakcyjny na ich awans do finału LM i ja postanowiłem spróbować:

ZUG - klasyfikacja końcowa LM miejsca 1-2 , kurs 10 fortuna

 

Jak pojawia się typy na wyjście z grup to postaram się wrzucić kilka przemyśleń
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
W poszukiwaniu ciekawych zakładów długoterminowych natknąłem się na ciekawe zdarzenia w Unibecie, które postanowiłem zagrać. Kursy są bardzo przyjemne i może uda się zgarnąć jakieś dofinansowanie na wakacje ;)

 

Mikko Rantanen zdobywcą największej ilości punktów spośród zawodników fińskich @3,00 UnibetMikko w ostatniej chwili podpisał kontrakt z zespołem z Colorado i może zacząć punktować. Bukmacherzy na równi z Rantanenem stawiają Barkova dając na niego taki sam kurs jak na zawodnika Avs jednak wydaje mi się, że Lawinki lepiej poradzą sobie w zbliżających się rozgrywkach. Poza tym uważam, że dywizja w której grają Avs jest nieco "mniej wymagająca" niż ta w której grają Panthers. W ostatnich dwóch sezonach to właśnie dwaj wyżej wymienieni panowie wygrywali rywalizację w kompletowaniu punktów spośród fińskich zawodników. W poprzednim sezonie zwyciężył Barkov, a dwa lata temu Rantanen. Dzisiaj stawiam na tego drugiego. Mając przy sobie takich kompanów jak McKinnon i Landeskog sezon dla Mikko nie może być nieudanym.

 

G. Landeskog zdobywcą największej ilości punktów spośród zawodników szwedzkich @14,00 Unibet

Początkowo zastanawiałem się nad Nicklasem Bacstromem, bo zawsze jest w czołówce jeśli chodzi o Szwedów, a kurs na niego wynosi @5,00 ale tutaj rywalizacja bedzie bardziej zacięta niż w przypadku Finów. Kiedy zobaczyłem kurs na Gabriela nie mogłem uwierzyć, że jest na takim poziomie. Landeskog jeszcze trzy lata temu nie punktował zbyt wiele, ale z roku na rok jego dorobek znacznie się powiększał i w poprzednim sezonie miał już jedno oczko więcej niż Nicklas, a wyprzedził go tylko Lindholm z Flames. Po takim kursie warto spróbować tym bardziej, że w Colorado za punkty jest odpowiedzialna w dużej mierze pierwsza formacja do której należy Gabriel.

 

Washington Capitals zwycięzcą dywizji Metropolitan @3,75 UnibetNie będę się wyłamywał i jak większość ekspertów i fanów hokeja na lodzie typuję zwycięstwo Caps w swojej dywizji. Stołeczni w ostatnich trzech sezonach kończyli sezon zasadniczy na pierwszym miejscu w swojej dywizji i wydaje mi się, że w tym roku bedzie podobnie. Columbus pozbyli się swoich najlepszych zawodników. Rangers i Devils mimo super wzmocnień nie mogą zaskoczyć ligi od razu. Potrzeba trochę czasu na zgranie. Pingwiny wydają się nieco wycofywać się spod blasku reflektorów. Niespodziankę mogą sprawić Hurricanes. Ciężko mi przewidzieć jak się zaprezentują w tym sezonie, a Flyers i Isles? Zapewne będą wyglądać solidnie, ale czy na miarę zwyciężenia dywizji? W stolicy skład został praktycznie nienaruszony. Poza tym od początku sezonu wystąpi Tom Wilson, który był zawieszony na dwadzieścia spotkań w poprzednich rozgrywkach co pomieszało trochę szyki drużyny. Więcej doświadczenia ma również trener Caps dla którego poprzedni sezon był pierwszym w jego karierze "head coacha".
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom