>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [91]

Status
Zamknięty.
uzytkownik-162435 18,5K

uzytkownik-162435

Użytkownik
cytat z dnia 14 sierpnia 2019 17:55 przez marek611Atromitos over 1,5 @4

tez to mam kolego jak i btts - oby siadlo ;-)
powodzenia

LE kwalifikacje, 18:00
Atromitos - Legia, Btts, @2.10, stawka: x3

LE kwalifikacje, 18:00
Atromitos - Legia, 1 over 1.5 goli, @4.00, stawka: x2


edit
2x   
masakra
Dziś: postawione: 54j, wygrane: 46.2j, bilans: - 7.8j (4/7)
 
 
zderzok 3,5K

zderzok

Użytkownik
Legia @2.04 bardzo grubo  . EDIT: CZYLI ZA 65 ZL ???????? takie mam obecnie stawkowanie.

      
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
zderzok 3,5K

zderzok

Użytkownik
cytat z dnia 14 sierpnia 2019 18:10 przez zderzokLegia @2.04 bardzo grubo  . EDIT: CZYLI ZA 65 ZL ???????? takie mam obecnie stawkowanie.
To jest terapia i nauka cierpliwości która ma nauczyć stawkowanie płaskiego z głową A nie na hurra. Na hurra to ostatnio utopilem hajs który ugrałem grając cierpliwie ale za większe stawki. Teraz wracam do cierpliwych typów i za mniejsze stawki gdzie jak przegram dany typ to nie mam chęci odgrywaania nagłego.
 
uzytkownik-162435 18,5K

uzytkownik-162435

Użytkownik
cytat z dnia 14 sierpnia 2019 18:35 przez madox2010Niestety za granica TVPiSnie działa może jakieś inne?

http://strims.world/AtromitosLegiaWarszawa.php

masz kilka do wyboru ale reklam sporo


edit
@madox2010  prosze.
Zapisz sobie strone, sporo transmisji codziennie z tym ze trzeba miec cierpliwosc do reklam...
 
zloty5o 83,2K

zloty5o

Użytkownik
cytat z dnia 14 sierpnia 2019 18:35 przez zderzok

To jest terapia i nauka cierpliwości która ma nauczyć stawkowanie płaskiego z głową A nie na hurra. Na hurra to ostatnio utopilem hajs który ugrałem grając cierpliwie ale za większe stawki. Teraz wracam do cierpliwych typów i za mniejsze stawki gdzie jak przegram dany typ to nie mam chęci odgrywaania nagłego.
to z czym walczysz to nazywa sie PAZERNOSC trudna do opanowania sam walcze
 
machiavelli 1,5K

machiavelli

Użytkownik
cytat z dnia 14 sierpnia 2019 18:38 przez zloty5o

to z czym walczysz to nazywa sie PAZERNOSC trudna do opanowania sam walcze
niestety z pazernością każdy ma problem a to przeszkadza mocno, sam się często łapie np gram tylko tenis kobiecy i fajnie dzień poszedł, no to co dorzucę parę typów piłki noznej np indonezji tam sie posypie i nagle dzien jest albo na minus albo na lekki plus z duzego plusa i tak często. Każdy z nas chce pare tysiecy dziennie i kto na tym zapanuje najlepiej ten najwiecej zarabia, trzeba sie trzymać swojej specjalizacji wybrać jeden dwa sporty do gry albo jedna dwie ligi i tam siedzieć.
 
Otrzymane punkty reputacji: +42
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom