>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Wybory parlamentarne 13.10.2019r

tomskier 0

tomskier

Użytkownik
W tym temacie podajemy propozycje typów na zbliżające się wybory do sejmu i senatu 13.10.2019r

Jaka będzie frekwecja na efortunie dają:

Ile procent         -              +   

frekwencja ogólnopolska (55.5)              

3.6            

1.2            

frekwencja ogólnopolska (57.5)              

2.15            

1.55            

frekwencja ogólnopolska (59.5)               

1.6          

2.05

Kusi mnie poniżej 57,5 dają po 2.15 :)
 
kibic-zwierze 42,1K

kibic-zwierze

Użytkownik
Napewno będzie wyższa w ostatnich samorządowych i do PE. Czy przebije 59.5 to nie wiem ale na dzień dzisiejszy nie widać powodów dla jakich ludzie mieliby nie iść. 
 
K 297

krejos

Użytkownik
cytat z dnia 14 sierpnia 2019 18:11 przez tomskierPo co mamy iść na wybory skoro PIS i tak wygra? To chyba najlepszy argument :)
Jak inni będą myśleć tak samo, to w październiku obudzimy się z ręką w nocniku. PiS zdobędzie tyle miejsc w sejmie, że zmieni pod siebie konstytucję i pójdziemy w ślady Węgier oraz Turcji, gdzie demokracja została zniszczona, a układ polityczny jest nie do ruszenia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
B 29,7K

bartezgambler

Użytkownik
Wybory za pasem a konkretnie 13 października.
STS wystawił ofertę ale tak po prawdzie ciężko coś wybrać.
Linie powyżej/poniżej są na tą chwile dobrze skrojone i wchodzić w coś grubiej jest ciężko.
Wszystko będzie zależało od frekwencji bo ona może wywrócić wszystkie układanki ale i tu buki w miarę dobrze ustawiły linie.
Ostatnie afery i nieustająca propaganda sącząca się z kurwizji raczej nie osłabi żelaznego elektoratu PiS.
Walka idzie tylko o tego miękkiego wyborce i mobilizację swoich elektoratów.

 
 
tomskier 0

tomskier

Użytkownik
Jak myślicie ile może PIS uzyskać procent?

U efortuny za poniżej 43,5 kurs jest 2,15
45,5 kurs 1.65
47,5 kurs 1,27

Myśle że poniżej 45,5 a teraz te afery są to nawet 43,5 nie wiem czy uzyska.
 
I 0

impree

Użytkownik
Niezłe spadki na under 60,5 w frekwencji na sts.Osobiście uważam, że będzie także poniżej,kurs 1.40 warty do grania.Warto zaznaczyć, że musiały iść niezłe pieniądze na under i STS musi korygować swoją wpadkę.Pozdrawiam.
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Konfederacja powyżej 3,8% @1.75 STS
Myślę, że jest spora szansa na powodzenie.  Przypomnę, że w maju w wyborach do PE zdobyli  4,5%. Zbieranie podpisów przebiegło im bardzo pomyślnie. Nawet sami liderzy Konfederacji byli tym faktem pozytywnie zaskoczeni bowiem tych podpisów było do zebrania więcej niż w wyborach do PE. Wiadomo, że podpisy to nie głosy, natomiast pokazuje to dobra mobilizację Konfederacji. Drugą sprawa to Kukiz, którzy przeszedł do PSL. Podejrzewam, że sporo wyborców zagłosuje teraz na Konfederację,  która jest jedyną tak zwaną antysystemową opcją.
 
kibic-zwierze 42,1K

kibic-zwierze

Użytkownik
Jedyna obawa to całkowicie ich pomijane w programach informacyjnych itd czy to publiczna czy tvn24. 
Ja im życzę wejścia ale skończy się jak zwykle. Te 3.8 jest szansa, że przebić mogą. 
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Linie powyżej/poniżej są na tą chwile dobrze skrojone i wchodzić w coś grubiej jest ciężko.
Zgadzam się ! W poprzednich 10 latach buki praktycznie przy każdych wyborach dawały prezenty jak np. linie na frekwencję w wyb. samorządowych, ale obecnie linie są dobrze ustawione i grubo nie ma co grać :( W tej chwili linie są tak ustawione, że chyba bardziej opłaca się grać na under frekwencji niż over. Myślałem, że będzie niska linia na Lewicę, ale i tu są właściwie ustawione na 10%, a myślę, że właśnie przekroczy 10% ale to może być minimalnie. Liczyłem, że będzie linia po dobrym kursie na 6-7%, a jest na 10%. No cóż tym razem buki nie dadzą nam zarobić...
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Adamo80 a jakie jest Twoje zdanie na temat tych typów?

1. Frekwencja poniżej 54,5 % kurs 4,60 STS
2. PiS nie zdobędzie samodzielnej większości sejmowej kurs 3,15 STS

 
 
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
cytat z dnia 10 września 2019 22:44 przez 5xharoldx5Adamo80 a jakie jest Twoje zdanie na temat tych typów?

1. Frekwencja poniżej 54,5 % kurs 4,60 STS
2. PiS nie zdobędzie samodzielnej większości sejmowej kurs 3,15 STS
 
Ja uważam ze frekwencja zakręci sie ok 60% a PiS spokojnie zdobedzie większość. Innej opcji nie widze. Teraz obiecane podwyżki pensji minimalnej przez kilka lat. A każdy wie ilu Polaków ma umowe z pensja minimalna. 
 
B 29,7K

bartezgambler

Użytkownik
Z tymi overami Konfederacji i PSL bym się zastanowił.
Będzie duża frekwencja (choć ja nie przewiduję więcej niż 57-59%) i wtedy przekroczenie progu będzie karkołomne. Przy około 60% frekwencji żeby przekroczyć próg (5%) trzeba mieć ponad milion głosów. A Konfederacja osłabiła się brakiem Liroya, Godek i Jakubiaka, to może ważyć...
Co do PSL też uważam, że nie będzie łatwo przekroczyć próg ale oni mają silne struktury i ze wszystkich liderów opozycji najbardziej racjonalnego i elokwentnego lidera.
PiS jest silny słabością opozycji i ma atut w postaci telewizji publicznej, wzmocnił się jeszcze ostatnią konwencją i obietnicami Jarka, jeśli jeszcze przed wyborami uda się znieść wizy do USA to będzie "game changer". Swoją drogą kolejne programy socjalne zaproponowane przez partie rządzącą to w dalszej perspektywie krok w przepaść, nie będę tego rozwijał ale kto się trochę zna na ekonomi to wie co mam na myśli. PiS zrobił coś czego jeszcze nikt przed nimi, wyhodował sobie wyborców ja mówię na to że "upodmiotowił plebs". I z uporem maniaka zamienia demokracje w ochlokrację. Może się to podobać czy nie ale robi to skutecznie a że głupich jest więcej niż mądrych wynik over 45,5% jest spokojnie do zrobienia.
Trzeba jeszcze poczekać czy faktycznie jest trend odpływu wyborców od PO do lewicy, jeśli to się potwierdzi można będzie grać undery PO i overy SLD. Myślę że wystawienie Kidawy - Błońskiej ma na celu zapobiegać temu zjawisku, zobaczymy czy się sprawdzi...
Lewica jest o tyle w dobrej sytuacji, że ma właściwie nieograniczony dostęp do telewizji publicznej dzięki PIS który w ten sposób próbuję polaryzować scenę na opozycji kosztem oczywiście PO. W długiej perspektywie będą tego opłakane skutki w postaci związków małżeńskich homosiów itp, itd. Nieodżałowany prof. Wolniewicz jak został zapytany ile będzie rządził PIS odpowiedział że nie wie ale wie kto będzie rządził po PiS...Lewica...

obecnie mam zagrane under 6% i 6,7% PSL
over PIS 45,5% złapany po kursie 2,10
i under frekwencji 59,5%
i dodatkowo kilka par z betfan ale to gówniana firma limituje po 200zł na zakład
łącznie wszystkiego na ten moment za 6 tys
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
zksstal 5,3K

zksstal

Użytkownik
cytat z dnia 1 września 2019 12:21 przez impreeNiezłe spadki na under 60,5 w frekwencji na sts.Osobiście uważam, że będzie także poniżej,kurs 1.40 warty do grania.Warto zaznaczyć, że musiały iść niezłe pieniądze na under i STS musi korygować swoją wpadkę.Pozdrawiam.
W wypadku wyborów do PE każde 600zł pograne w punkcie po kilku minutach dawało skutek w postaci zmiany linii o 1 na frekwencję, także to nie są niewyobrażalnie wielkie pieniądze ;)
 
sandomingo 58

sandomingo

Użytkownik
PiS under 43.5 kurs 4.15 Fortuna

Odważny typ, ale uważam, że całkiem realny. Ktoś wyżej wspominał o ewentualnych game changerach. Dla mnie takim game changerem jest obietnica absurdalnego wzrostu wysokości płacy minimalnej. Na tej zmianie stracą nie tylko przedsiębiorcy, ale również wszyscy ci, których pensje się nie zmienią i w związku z tym staną się mniej warte w stosunku do tej minimalnej. Czyli zdecydowana większość pracujących. Coraz więcej osób zaczyna też rozumieć jak działa inflacja. Uważam, że ta obietnica wyjdzie Pisowi bokiem i bardzo mocno zmobilizuje przeciwny elektorat. Do tego podobno ma wrócić temat aborcji eugenicznej, co znów bardzo mocno striggeruje kobiety. Oczekuję tąpnięcia w poparciu PiSu w przedziale 5-7%, czyli zjazdu w okolice 40-41
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
witam, ja mam swoje typy na te wybory i uwazam, ze pis nie zdobedzie samodzielnej wiekszosci. obietnica wzrotu placy minimalnej nie gwarantuje wcale wyborcow, dlaczego... ludzie martiwa sie ze jak dostana wieksze pieniadze to straca socjal. juz wiadomo ze prog alimentacyjny nie zostanie zmieniony a przynajmniej o nim sie nie mowi. czytam komentarze pod postami kancelarii prmiera. niemozliwe zeby same trole tam komentowaly. osobiscie gram ze pis nie zdobedzie samodzielnej wiekszosci, kursu nie podam bo juz nie ma takigo w sts i tak duzo nie bylo potrzeba zeby go wywalic... decydujaca w wyborach bedzie debata w tvp, badz jakakolwiek ogolnodostepna debata. forma takiej debaty nie pozwala na manipulacje ze strony tv niewazne jaka tv to robi oraz tendencja. nie patrze tylko na sondaze wyborcze, ale takze na sondaze pokazujace zaufanie do politykow. schetyna usunal sie w cien, ale zlego polityka wybral na twarz kampanii. sondaze pokazujace zaufanie do politykow pokazuja wzrost poparcia dla lewicy. zandebrg ma 25 ptocent zaufania, biedron 25 czarzasty 14. wiele ludzi w ostatnich wyborach nie mialo swojego przedstawiciela. sa to ludzie z lewej strony sceny politycznej, ale nie postkomunisci tylko lewacy. zakladam ze tych ludzi moze byc nawet 20 procent i w tym upatruje porazke pisu. sondaze tego nie pokazuja, ale w tv kazdej bez wyjatku... jest zly pis albo zla opozycja... pis skupia sie na atakach na koalicje obywatelska i psl, ale to sld - lewica razem bylaby lepsza nazwa - zabierze niezdecydowany elektorat. takie jest moje zdanie teraz tendencje powinny sie klarowac bardziej a po debacie, bo pewnie do takowej dojdzie ludzie z lewej strony przypomna sobie kto ich reprezentuje. wiem moge sie mylic, ale mam pis ponizej 42,5 a z checia zagralbym ponizej 40,5. sld powyzej 10,5 i tutaj bede jeszcze gral. pierwsze sondaze po debacie pokaza tendencje. buki wtedy jeszcze spia... a mozna grac online...  im wiecej partii wejdzie do sejmu tym gorzej dla pisu. ja licze na to, ze wejdzie psl-kukiz i byc moze konfederacja, ale wszystko zalezy od debaty.

4 lata temu tez nikt nie wierzyl i nie wiedzial co sie dzieje. chcialbym zobaczyc sondaz zaufania do kurskiego o ile takowy powstal to by pokazalo jak duza uwage wyborcy przywiazuja do tego co sie dzieje w tv publicznej. chociaz sadzac po cenach reklam przed wiadomosciami i po... to raczej poza wyborcami pis nikt nie bierze tego na serio. takie jest moje zdanie juz postawilem pieniadze i mam zamiar postawic ich wiecej. niski limit powoduje ze mozna tez linie samemu zbijac...a to tez jakis znak dla wyborcow xd 

edit; zagralem za 1500 pis ponizej 43,5 po kursie 5,80 w fortunie i zdania nie zmienie. chcialem za 3000 probowalem ze 20 razy ale przyjeli tylko za tyle. mam zamiar dokladac jak kursy wzrosna.  niezdecydowani wyborcy nie ida na wybory glosowac na rzadzacych... przewaznie jak rosnie frekwencja to partia rzadzaca na tym traci. ludzie sie mobilizuja przeciw czemus a nie za czyms.
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Frekwencja poniżej 57,5 1,98 Fortuna  
Sondaże dają ponad 60% frekwencji. CBOS i Kantar dla Wyborczej dali ok 75% ale to sondaże dla wyznawców obu największych partii.
Po pierwsze frekwencja prawie zawsze jest mniejsza niż ta sondażowa. Po drugie tylko w '89 w parlamentarnych ta linia została przekroczona. Po trzecie wg Palade tendencja frekwencyjna z badań opinii publicznej zaczyna spadać, co zaraz będzie miało przełożenie w kursach. Moim zdaniem po prostu to korekta w stronę realistycznych poziomów. Po czwarte opowieści o najważniejszych wyborach w historii są co 4 lata.
Duży wpływ na tak wysokie linie ma majowa frekwencja przy wyborach do europarlamentu. Tam było aż 45,68%, gdzie nigdy nie przekraczała 25%. Na podstawie tego, wiedząc, że parlamentarne są o wiele popularniejsze przewiduje się, że tu też będzie rekordowo. Może i tak ale ja liczę max. okolice 55%.
Przede wszystkim eurowybory to był plebiscyt dla PiSu w przeddzień najważniejszych wyborów. Bardzo istotny, bo wygrana opozycji jako Koalicji Europejskiej prawdopodobnie byłaby punktem zwrotnym i momentem, w którym opozycja poszłaby mocno do góry. Dlatego tak mocno mobilizowano wyborców, tak istotne to były wybory dla PO. Trzeba pamiętać, że to dla nich najlepsze wybory, gdzie zazwyczaj uzyskiwali najlepsze wyniki. Mimo tak wielkiej mobilizacji nie udało się pokonać PiSu. Co więcej to PiS wyraźnie wygrał z całym blokiem opozycyjnym i otworzył sobie tym sposobem drogę do kolejnej kadencji w październiku.
To tytułem wstępu do ukazania, że dla wielu osób, które mniej śledzą politykę wybory są rozstrzygnięte. Duża przewaga Prawa i Sprawiedliwości nad PO powoduje, że i mobilizacja nie powinna być tak duża. Nie mówię o wyznawcach tych partii ale o zwykłych wyborcach. Z jednej strony rządzący ze swoimi wpadkami, z drugiej tragikomiczna opozycja. Wielu niezdecydowanych nie ma na kogo głosować, a politycy swoimi działaniami mocno zniechęcają do głosowania. Lewica może część nich pociągnąć ale myślę, że za nimi pójdą Ci od Wiosny i część wyborców PO. Kukiz za to mocno traci, bo pójście z PSL to samobój, którego chyba większość elektoratu nie wybaczy. Oni nie mają na kogo głosować, bo Ci co mieli pójść do Konfederacji już tam poszli. Zostaje im PiS albo zostanie w domu. Do tego ludzie, którzy mają szczerze dość nawalanki PiS-reszta świata i znają inny świat niż ten przestawiany w TVP czy TVN. Przede wszystkim jednak liczę na wielkomiejski elektorat PO. Oni są chimeryczni, a tu walka jest praktycznie przegrana, co niektórzy kandydaci z list PO sami przyznają. Po co więc iść głosować, skoro i tak PiS wygra? Nie można mobilizować społeczeństwa straszeniem dyktaturą, bo o ile to może działać przez chwilę to po 4 latach kto za tym pójdzie? Cofnąć się nie mogą, bo beton ogłosi ich zdrajcami. Więc licytują ciągle więcej ale już dawno doszli do absurdu. Przekonują jednak już dawno przekonanych, a wielu tylko zniechęcają.
 
Otrzymane punkty reputacji: +84
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
dolozylem sobie jescze pis ponizej 48,5 w betfan. kursy 1.75 spadlo do 1,7 i to tez zagralem i spadlo do 1,68. jest pewna granica, ktorej pis nie jest w stanie przekroczyc. moim zdaniem jest okolo 15-20 procent niezdecydowanych wyborcow, ktorzy pojda na wybory i znikoma czesc z nich zaglosuje na pis. 

https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/tvp1-debata-przedwyborcza-1-pazdziernika-prowadzacym-michal-adamczyk

moim zdaniem to strzal w stope ze strony kurskiego. obok niego najgorszym wyborem byla by cholecka, badz rachon. ludzie nie lubia niesprawiedliwosci a adamczyk jest bardzo zacietrzewiony. kazdy komitet wystawi jednego kandydata. mam nadzieje ze lewica nie wystawi biedronia, ktory sie po prostu przejadl... i postawia na zandberga, ktory jest w stanie debatowac o ekonomii na dobrym poziomie moim zdaniem. nie ulega takze emocjom jak biedron i jest bardziej wiarygodny. czarzasty tez bylby zlym wyborem w chwili obecnej. ale to tylko moje zdanie moge sie mylic. poczekam na to jakich kandydatow wystawia poszczegolne komitety, moim zdaniem w tej debacie straci pis wlasnie ze wzgledu na prowadzacego. wystarczy poogladac wiadomosci oraz ten program w niedziele, ktory prowadzi przed 22. ludzie zazwyczaj sa przeciw czemus niz za czyms. silna propaganda zniechecila do mediow publicznych a jej symbolem sa wlasnie adamczyk i cholecka. wystarczy spojrzec na ceny reklam przed wiadomosciami i po... niska wiarygodnosc prowadzacych moim zdaniem odbije sie na wynikach debaty. jesli jeszcze cos zagram zedytuje tego posta pozdrawiam

edit; przepraszam za bledy ciezko mi pisac bez nawet jak czytam kilka razy to co napisalem

edit;  https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/wiadomosci-tvp-sondaz-wyborczy-bez-konfederacji-krzysztof-bosak-to-publiczna-kompromitacja

konfederacja pomijana, im wiecej partii w sejmie tym mniejsza szansa pis na samodzielne rzadzenie. debata bedzie kluczowa. ludzie jak szukaja to czegos nowego

https://latarnikwyborczy.pl/ankieta/#20

odpowiedzialem na wszystkie pytania zgadzam sie... wyszlo mi po rowno wszedzie psl odchyl o 2 procent... jedynie konfederacja roznila sie wynikiem. wiem ze to dla wielu nic nie znaczy, ale ludzie podswiadomie szukaja czegos innego i moze byc tak ze konfederacja bedzie drugim kukizem. ktos musi zagospodarowac ten elektorat.

edit; konfederacja powyzej 6 procent w sts probowalem grac po kursie 5,5 ale mi odrzucalo. zmienili kurs na 4,6 i tak gram. za 650zl w sumie rozbite na 200 i 150. value spore moim zdaniem i upatruje szansy w debacie. jak nikt ich nie przekreci i jak korwin nic nie odwali, bo moim zdaniem jest po prostu wszechwiedzacym debilem... 

edit; w sumie udalo sie zagrac za 1000 to zdarzenie.

edit; zagrane w sts 4x150 pis nie bedzie mial samodzielnej wiekszosci i blokada kursu. po chwili znowu odblokowali zagrane jeszcze 2x za 150 i blok zagrane za 100 jeszcze raz. narazie koniec obstawiania dzisiaj konwencje wyborcze sa. tvp jak zwykle transmisja z konwencji pisu.

edit;

https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/ogladalnosc-dziennikow-maj-2019-fakty-liderem

mniejsza z miesiacem chcialem pokazac cos innego. fakty leca o 19 razem z wydarzeniami. obie stacje oglada 4,5 miliona widzow o tej samej godzinie. wiadomosci, ktore leca pol godziny pozniej oglada 2,3 miliona widzow. 

https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/teleexpress-na-czele-ogladalnosci-dziennikow-330-tys-widzow-faktow-w-tvn24

5 lat wczesniej liczba osob ogladajacych programy informacyjne byla znacznie wieksza... a teleexpres, ktory ogladalo ponad 4 miliony widzow stracil najwiecej sposrod wszystkich programow.... nie da sie tego wyniku az tak przekrecic... wystarczy spojrzec na ogladalnosc jaka to melodia przed era kurskiego... najgorszy odcinek mial duuuuuuuuuuuuuuuuzo wiecej niz najlepszy za czasow nowego prezesa. ogolnoposlska opinia jest taka, ze tvp to propaganda... kiedys wstyd bylo glosowac na pis... teraz wydaje mi sie ze wstyd jest przyznac sie do glosowania na jak to ktos wczesniej napisal tragikomiczna opozycje i wyniki jej sa zanizone.

edit; dobra konfederacja zagrana bedzie dobrze dogralem za 1000zl w st powyzej 6 procent. bardzo przyje,mny post bedzie efekt partii razem.

edit; zagralem w forbet po kursie 5,5 ze pis nie bedzie mial samodzilnej wiekszosci za 400zl. chcialem jeszcze raz, bo kurs za wysoki moim zdaniem po kursie 5, bo spadl do takiego poziomu, ale po chwili spadl do 4,5 to odpuscilem.

zagralem tez pare glinski - zimoch w forbet. kurs 5 stawka 500 na zimocha, okreg nr 9. juz raczej nic nie bede gral. 
 
maite-radar 22,9K

maite-radar

Użytkownik
Im dłużej się zastanawiam, tym bardziej chcę iść w stronę Konfederacji, nawet skromnie grając najwyższą linię po okazałym kursie. Być może brzmię teraz jak naiwny "kuc", ale bardzo mało jest alternatyw w tegorocznych wyborach. Może ktoś bardziej siedzący w temacie jest w stanie mi uargumentować dlaczego K miałaby dostać zatrważająco małą ilość głosów?
 
Do góry Bottom