>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

5. kolejka PKO Ekstraklasy (16.08-19.08.2019)

Status
Zamknięty.
R 574,6K

rjastrzab

Użytkownik
Wisła K - ŁKS
Typ: poniżej 2,5
Kurs: 1,83
Fortuna

ŁKS po dobrym początku złapał zadyszke a może rywale przestali lekceważyć beniaminka. Wisla po 4 kolejkach z bilansem 1:2, co przełożyło się na zdobycie 4 punktów Tak samo jak sąsiadujący w tabeli łodzianie. W meczach H2H ostatnie spotkania to powyżej 2,5 ale to były mecze w 2012 i wcześniej, więc nie ma sensu do takich meczów wracać. Teraz łodzianiew bieżącym sezonie  z bilansem 3:4 nie sądzę, żeby byli w stanie sporo bramek nastrzelac. Typuje niski remis.
 
juve814 71,3K

juve814

Użytkownik
piast-plock    typ:1  kurs:1.76

w niedziele dojdzie do pojedynku piasta gliwice z wisla plock.dla mnie zdecydowanym faworytem meczu beda gliwiczanie.ktorzy powoli wracaja na dobre tory po krotkiej przygodzie w lidze mistrzow.jak do tej pory zdobyli 5 punktow ale ostatni mecz wygrany i to w lodzi-mieli tam troche szczescia bo plach obronil karnego,a pare chwil pozniej lks wbil sobie samoboja ale bylo widac ze piast wraca do swojej gry.nafciarze maja zly poczatek sezonu,od poczatku terminarz takze im nie pomaga bo same ciezkie mecze,teraz zmiana trenera i defensywa kuleje bo stracili w 3 meczach az 7 goli co wydawalo sie ze to bedzie najlepsza ich formacja.przyszla nowa miotla ale trener niedoswiadczony i takze potrzebuje czasu zeby zapoznac sie z zawodnikami i wyciagnac ich z dolka.w pierwszym meczu bedzie ciezko o korzystny wynik bo graja w miejscu gdzie im nie idzie(5 ostatnich meczy w plecy) i trener zaplaci frycowe.dla mnie faworyt wyrazny po niezlym kursie.pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
kacper091097 192,7K

kacper091097

Użytkownik
Legia - Zagłębie 
under 2.5 gola
Kurs: 1.88
Fortuna
Ostatnio zagrałem ciekawy typ, który od początku rzucił mi się w oczy i teraz spróbujemy podobnie. Legioniści mają problem ze strzelaniem bramek u siebie. W 4 ostatnich meczach domowych (nie wliczam meczu z vicemistrzem Gibraltaru, bo to nie ma większego sensu) strzelili zaledwie dwa gole. W trzech z tych spotkań nie padł więcej niż jeden gol. Warszawianie mają problem ze strzelaniem bramek, ale są bez wątpienia w stanie zagrać też na 0 z tyłu. Zagłębie na razie rozegrało tylko jedno spotkanie na wyjeździe, ale padł w nim tylko jeden gol. Zagłębie ogólnie w Ekstraklasie nie ma tak szczelnej defensywy oraz lepiej radzi sobie ze strzelaniem bramek, ale nie sądzę by od początku ruszyli na dobrze zorganizowanych w obronie i grających u siebie Legionistów. Skupienie się przez Zagłębie w głównej mierze na obronie powinno sprawić, że w pierwszych minutach nie będzie zbyt wielu akcji, co będzie wodą na młyn dla undera.
 
Otrzymane punkty reputacji: +32
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Arka - Lech
Lech @2,35 fortuna

Idę w stronę Lecha. Od początku sezonu wyglądają nieźle. Szkoda tego meczu ze Śląskiem, bo stracone głupio gole, a Kolejorz wyglądał naprawdę nieźle w tamtym spotkaniu. Posiadanie piłki na poziomie 74% (wg livesports) to w naszej lidze naprawdę rzadkość. Stracone gole przez Lecha to duże błędy w obronie - fakt piłka to gra błędów i zazwyczaj wygrywa ten kto popełni ich mniej. Ogólnie podoba mi się gra Lecha na początku tego sezonu. Niestety nie mozna powiedzieć tego o Arce, która w czterech meczach zdobyła jeden punkt i strzeliła jednego gola. W chwili obecnej są chyba głównymi kandydatami do spadku.
Jeśli lech zagra tak jak w pierwszych czterech meczach sezonu, to z Gdyni powinien przywieść komplet punktów. Widać różnicę pomiędzy Lechem z poprzedniego sezonu, a Lechem w sezonie bieżącym. przede wszystkim zawodnicy z Poznania tworzą sobie dużo sytuacji bramkowych, a także dłużej utrzymują się przy piłce niż przeciwnicy. Wydaje mi się, że Arka nie będzie miała zbyt wiele do powiedzenia w tym spotkaniu, a kurs 2,35 na wygrana Lecha, to naprawdę dobre value. Z każdą nastepną kolejką kursy w meczach Arki będą zapewne wzrastać na zawodników z Trójmiasta.
 
C 18,3K

cobi1989

Użytkownik
Wisła K - ŁKS
Typ: Wisła
Kurs: 2.52
Fortuna

Witam. W piątek rozpoczynamy 5 kolejkę PKO BP Ekstraklasa mecz pomiędzy słabo grającymi drużynami Wisła i ŁKS-em.
Drużyna gospodarzy zajmuje dopiero 13 miejsce z dorobkiem 4 pkt i zaledwie 1 strzeloną bramką którą strzelili z górnikiem wygrywając u siebie 1-0. W piątek muszą się otrząsnąć wkońcu i licze na nich przed własną publicznością. Goście to 12 drużyna z dorobkiem też 4 pkt i 3 strzelonymi bramkami początek mieli obiecujący 2 mecze 4 pkt ostatnie 2 spotkania to 2 porażki u siebie z Lechem i Piastem ale sądzę że nie wygrają z Wisłą mój typ to wygrana Wisły 2-1 
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Wisła Kraków - ŁKS Łódź typ: remis @3,35 Fortuna

Nie widzę tu wielu bramek. Raczej będzie to nieciekawe spotkanie, sporo walki w środku boiska itd. Mecze Wisły Kraków w tym sezonie nie porywają. Jeszcze w ani jednym spotkaniu Wisły Kraków nie padł więcej jak jeden gol. Mieli jeden bezbramkowy remis z Lechią Gdańsk. ŁKS Łódź też mieli jeden bezbramkowy remis i co ciekawe również z Lechią Gdańsk. Z racji gry u siebie minimalnym faworytem wydaje się być Wisła Kraków, ale dla mnie najbardziej prawdopodobnym rozwiązaniem jest podział punktów. Widzę tutaj wynik 1:1.

Mam przeczucie, że Arka Gdynia urwie punkty Lechowi. W końcu Arka musi zagrać jakiś dobry mecz. Na Lecha wyjdą bardzo zmotywowani, grają u siebie, więc tu może być niespodzianka.
 
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Legia - Zagłębie 1:0

obie strzela, @1,86 Totolotek
  
Zagłębie lub remis, @2,03 Totolotek   

Obie ekipy początku sezonu na pewno nie zaliczą do udanych, Legia po 3 kolejkach (spotkanie z Wisłą P. przeniesione ze względu na mecz w LE) zanotowała każdy możliwy rezultat wygrana, remis i przegrana, bramki 3:3, natomiast Zagłębie po 4 kolejkach ma 1 zwycięstwo, 2 remisy i porażkę, bramki 5:4. Pierwszy mój typ to bramki obu ekip, na 5 ostatnich pojedynków w Warszawie tylko raz nie padł btts, ogólnie Miedziowym w ostatnich latach dobrze się gra na Legii, we wspomnianych ostatnich 5 meczach w Warszawie przegrali tylko raz, raz też zremisowali, a wygrali 3 mecze. Stąd mój drugi typ na to, że Lubin nie przegra w Warszawie, myślę, że sam zagram jeszcze czyste zwycięstwo Zagłębia, po kursie w okolicach 4,75, ale tu podałem typ bezpieczniejszy. Dodatkowym argumentem za Zagłębiem jest wczorajsze zwycięstwo Legii w Grecji, dzięki temu została im ostatnia przeszkoda przed awansem do grup Ligi Europy i to w tej chwili jest dla niej priorytetem, zarówno sportowym , jak i finansowym, bo nie od dziś wiadomo, że pieniądze w pucharach zaczynają się od rozgrywek grupowych.
 
loki123 244K

loki123

Użytkownik
Śląsk Wrocław - Cracovia Kraków
Typ. Śląsk wygra
Kurs. 2,25
Bukmacher; Fortuna

W sobotnie wczesne popołudnie dojdzie w naszej ekstraklasie do ciekawego pojedynku pomiędzy Śląskiem Wrocław i Cracovią w ramach 5 kolejki. Gospodarze zaczęli sezon znakomicie pokonując Piasta, Wisłę Kraków, Lecha, i remisując z Legią w Warszawie co spowodowało że na chwilę obecną zajmują fotel lidera. Śląsk po 4 kolejkach ma 10 punktów i bilans bramkowy 6-2 i serię 8 kolejnych spotkań bez porażki i tylko z jednym remisem. Jak widać po moim logo jestem kibicem Ślaska i mogę stwierdzić że widać efekty pracy trenera Lavicki, który po dwóch okresach przygotowawczych w końcu doprowadził ta drużynę do na właściwe tory. W tym spotkaniu na pewno nie zagra Krzysztof Mączyński za nadmiar żółtych kartek oraz kontuzjowany Radecki i Puerto ,który dochodzi do siebie po kontuzji. Cracovia zajmuje 4 miejsce z dorobkiem 7 punktów mając na koncie 2 zwycięstwa( Raków i Korona) 1 remis ( Zagłębie Lubin) i porażkę ( ŁKS) a ich bilans bramkowy to 6-4. Podopieczni trenera Probierza wygrali 2 ostatnie mecze i tym samym przerwali serię 6 kolejnych spotkań bez wygranej. Przyjezdni zagrają w swoim najsilniejszym zestawieniu i dlatego mecz zapowiada się interesująco, ale jak gospodarze zagrają na takim samym poziomie jak w Poznaniu to o wynik można być spokojnym.

 
 
Otrzymane punkty reputacji: +39
lepszy-szkodnik 7,6K

lepszy-szkodnik

Użytkownik
Piast G - Wisła P
typ x (HE 0-1)
kurs 3,75​
Czy Piast wszedł na właściwe tory, czy Wisła ma szanse utrzymać się w lidze? O tym niestety dowiemy się dopiero za kilka miesięcy. Patrząc na ostatnie dokonania Piasta to bez względu czy wygrywali czy przegrywali spotkania to w 5 przypadkach na ostatnich 10 spotkań kończyło się to róznica jednego gola. Na 10 ostatnio rozegranych spotkań u siebie Piast wygrał 4 razy z czego aż 3 kończyły się zwycięstwem jednobramkowym.
Wisła z ostatnich 10 spotkań na wyjazdach zaliczyła 5 w których mecz kończył się różnicą jednego gola bez względu kto był zwycięzcą spotkania.
Z ostatnich 5 bezpośrednich konfrontacji 3 zakończyły się jednobramkowym zwycięstwem którejś z ekip. Kiedy weźmiemy pod uwagę bezpośrednie spotkania rozgrywane na boisku w Gliwicach to Piast na 5 ostatnich takich spotkań aż 4 wygrał różnicą jednej bramki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +39
filipcz 15,9K

filipcz

Użytkownik
Analiza 1: Śląsk Wrocław - Cracovia Kraków

Po czterech meczach Śląsk 10 pkt, Cracovia 7. Zarówno jedni jak i drudzy bardzo dobrze zaczęli sezon,warto ale  jednak wymienić z jakimi przeciwnikami do tej pory się mierzyli. Cracovia grała z Zagłębiem na inaugurację sezonu, a potem z ŁKSem, Rakowem i Koroną Kielce. Śląsk natomiast mierzył się z Wisłą, Piastem, Legia i Lechem. Od razu widać, że mimo trudniejszych przeciwników poradził sobie świetnie. WKS od maja trzyma świetną formę na ligowym podwórku i wątpię, żeby ta seria miała skończyć się w najbliższą sobotę. Po takich ciężkich meczach Cracovia powinna być tylko przystankiem do celu, zwłaszcza, że ostatnimi czasy zespół z Krakowa ewidentnie leży Śląskowi. Ostatnie 3 mecze, w których Śląsk był gospodarzem to 3 wygrane drużyny z Wrocławia. Cracovia ostatnio wywiozła z Wrocka komplet punktów w 2014 roku...
Moje typy na ten mecz to:
Slask Cracovia 1 po kursie 2,25, a dla mniej odważnych 1 DNB po kursie 1,55

Analiza 2: Piast Gliwice - Wisła Płock

Początek sezonu dla Piasta nie należy do łatwych. Mecze w lidze przeplatane spotkaniami w eliminacjach do LM i LE ewidentnie źle wpłynęły na ich grę. Na całe szczęście po wielkich męczarniach eliminacje mają już za sobą i teraz w 100% mogą skupić się na lidze, aby zacząć punktować i wrócić do formy z poprzedniego sezonu. W niedzielę przyjeżdża do Gliwic idealny rywal na odbudowanie formy. Moim skromnym zdaniem Wisła Płock już w tamtym sezonie powinna pożegnać się z Ekstraklasą,  a na pewno i w tym sezonie do końca będą walczyć o utrzymanie. Widzę tutaj łatwe zwycięstwo Piasta po dobrym kursie 1,82 i na tym bym zakończyl, choć z drugiej strony handi -1 po kursie 3.10 trochę kusi :)

 
Otrzymane punkty reputacji: +32
shadow89 512,2K

shadow89

Użytkownik


WISŁA KRAKÓW - ŁKS ŁÓDŹ
poniżej 2,5 bramki
2.74
ETOTO

W piątkowy wieczór Krakowska Wisła podejmie na swoim stadionie beniaminka ŁKS Łódź. Zarówno jedni jak i drudzy "nie grzeszą" skutecznością w obecnym sezonie ekstraklasy. Wiśle udało się zdobyć jedną bramkę w 4 meczach. Wiślacy mogą też poszczycić się dobrą grą defensywną ponieważ stracili jak dotąd tylko dwie bramki i to po jednej ze Śląskiem i Pogonią. Jeśli chodzi o ŁKS to legitymują się bilansem bramkowym po 4 kolejkach 3:4. W dwóch meczach pokryli over bramkowy, a w dwóch było poniżej 2,5 bramki. Jak już moi poprzednicy pisali, ja również przychylam się do wersji, że nie zobaczymy w tym meczu zbyt wielu bramek. Nie zdziwiłbym się gdybyśmy nie zobaczyli żadnej bramki w tym meczu, ponieważ remis i dopisanie po jednym punkcie do konta dla obydwu drużyn nie byłoby złym rozwiązaniem.
 
his_airness 16,2K

his_airness

Użytkownik


Raków - Lechia

W niedzielne popołudnie do Bełchatowa przyjeżdża Lechia. W zasadzie Raków też, bo w końcu nie grają u siebie w Częstochowie, tylko na stadionie GKS-u. W ubiegłej kolejce Raków poległ w starciu z Górnikiem. Zabrzanie pokonali beniaminka 1-0, choć nie można powiedzieć, że byli stroną dominującą. Częstochowianie zagrali niezłe spotkanie i mogą pluć sobie w brodę, gdyż nie zdołali wywieźć ze Śląska choćby punktu. Jej najbliższy rywal mierzył się w Gdańsku z Jagą. Mecz zamykał 4. kolejkę PKO BP Ekstraklasy. Lechia zremisowała z drużyną Ireneusza Mamrota 1-1. Nie wyszedł ten mecz Lechii. Dali się gościom zdominować w końcówce meczu, a błąd Flavio i Mladenovicia tym razem nie uszedł na sucho i Lechia straciła bardzo głupią bramkę. Spotkanie mogło podobać się kibicom. Były okazje dla obu zespołów, było też kilka sytuacji, które rozpatrywał VAR, np. nieuznany gol Jagiellonii, potencjalny faul na Gajosie, czy ręka Michała Nalepy. Działo się w tym spotkaniu sporo. Piotr Stokowiec nie trafił ze zmianami, ale do tej pory rzadko się mylił, więc nie ma co go posądzać. Po prostu nie miał do nich nosa w poniedziałkowy wieczór.

Ostatni raz obie drużyny mierzyły się w półfinale Totolotek Pucharu Polski, który w Częstochowie zakończył się skromnym zwycięstwem Lechii 1-0. Gola w tamtym spotkaniu zdobył Artur Sobiech, który w tym sezonie w czterech meczach dwukrotnie wpisał się na listę strzelców. Nie będzie to łatwy mecz dla żadnej z drużyn. Lechia potrafi grać w piłkę, w tym sezonie stara się to robić ofensywniej, ale póki co nie za bardzo im to wychodzi. Natomiast zespół Marka Papszuna będzie chciał w końcu zwyciężyć na własnym stadionie przed własną publicznością, bo po powrocie do Ekstraklasy jeszcze im się to nie udało.

Osobiście wydaje mi się, że w tym meczu nie uświadczymy zbyt dużej ilości bramek. Nie mogę coś się wstrzelić w tę "moją" Lechię. Mam tylko nadzieję, że wywieziemy z Bełchatowa komplet punktów. Przewiduję skromne 1-0 po golu Sobiecha. To takie wróżenie z fusów, ale na pewno po ostatnich meczach trenerzy obu drużyn skupią się na tym, aby nie stracić bramek. Zresztą z takim na boisko wychodzą chyba wszystkie drużyny na świecie, więc źle to sformułowałem. Po prostu Lechia w tamtym sezonie słynęła z dobrej defensywy, a w tym wliczając mecz z Broendby traciła bramki w trzech spotkaniach z rzędu. Natomiast Rakowowi zdecydowanie lepiej gra się w spotkaniach wyjazdowych i nie mam tu na myśli meczów rozgrywanych na obiekcie przy ul. Sportowej w Bełchatowie. Mała liczba bramek, zwycięstwo Lechii, tak to widzę. Oby wygrało doświadczenie, bo te jest po stronie gdańszczan. Po stronie Lechii zabraknie Jakuba Araka i Mario Malocy. Reszta jest do dyspozycji trenera. Mam nadzieję, że Rafał Wolski szybko poprawi formę i te wyniki badań będą lepsze. Stokowiec narzekał, że "Wolak" był z Jagą zdolny do gry jedynie przez 10 minut, bo badania krwi, które przeprowadzili w tygodniu poprzedzającym mecz były złe.

Sędzią tego spotkania będzie Jarosław Przybył. Początek meczu w niedzielę o godz. 17.30. Poniżej moje propozycje na ten mecz.

Lechia Gdańsk @2.60
Lechia Gdańsk i poniżej 1,5 @7.50

Kursy pobrane z Fortuny.
 
 
typerskoki 398,2K

typerskoki

Ekstraklasa Expert
Członek Załogi
WISŁA KRAKÓW - ŁKS ŁÓDŹ
Wisła wygra i powyżej 2,5 gola
kurs : 3,95
buk : fortuna

Wisła w zeszłym sezonie była najofensywniejszą drużyną w Ekstraklasie. Chyba nie było drużyny, w której częściej by padało over 2,5 gola lub nawet wyższe overy. Do tego na swoim stadionie Wisła przeważnie wygrywała, będąc drużyną własnego boiska. Ten sezon zaczął się odmiennie wynikami underowymi i bez wygranych (tylko jedna wygrana w 94min), a zmian od zeszłego sezonu w składzie niewiele, więc liczę że to tylko chwilowa anomalia i Wisła wróci do punktowania u siebie i overowych meczy. Dobra okazja do tego będzie z ŁKSem, który też szuka gry, zamiast jakoś się murować przed rywalem. Do składu wraca Błaszczykowski, a problemy z kontuzjami z początku sezonu powoli mijają. Mniej odważny typ to po prostu over 2,5, ale liczę, że Wisła tutaj wygra.
 
Otrzymane punkty reputacji: +50
K 1,7K

kfjatek

Użytkownik
Arka - Lech

powyżej 2.5 goli 1.94 betfan
dnb Lech 1.59 betfan

Idę w bramki w tym meczu. Arka na musiku i u siebie raczej nie postawią autobusu. U siebie grają otwartą grę i robią błędy w grze obronnej. Lech gra ryzykownie z tyłu i też płaci za to cenę.

W Lechy sytuacja kadrowa dobra. Do składu mie wskoczy Makuszewski który dał ostatnio dobrą zmianę ze Śląskiem i zagrał nieźle w drugoligowych rezerwach. Debiutu może doczeka też Satka biorąc pod uwagę ostatnie błędy Crnomarkovica i Rogne.


​​​​​
 
 
main1991 799

main1991

Użytkownik
Arka - Lech
Typ: Lech
Kurs 2.25 STS
Analiza:
5 kolejka naszej ekstraklasy, w której to dojdzie do pojedynku Arki z Lechem.
Bez wątpliwości to poznaniacy lepiej weszli w sezon. Jak dotąd zanotowali tylko jedną porażkę i to z aktualnym liderem z Wrocławia. 7 pkt i bilans bramkowy +3 plasuje ich na 3 miejscu w tabeli.
Arka to najsłabiej grająca ekipą w całej lidze. Gdynianie mają tylko jeden pkt i tylko jedną strzeloną bramkę jak do tej pory. Adam Deja strzałem życia w meczu z Koroną dał punkt, ale to kropla w morzu potrzeb i na pewno w Gdyni myślą o zmianach. Mam na myśli trenera bo to jego zawsze najłatwiej wymienić.
Brak skuteczności Arki i solidna gra Lecha musi być widoczna w tym meczu.
Patrząc na formę, dostępną kadrę na to spotkanie to Lech wg mnie jest dużym faworytem i to na nich stawiam.
 
maialen93 68

maialen93

Użytkownik
16.08.2019 -- godzina 20:30
Wisła Kraków - ŁKS Łodz
TYP: Obie strzelą
Kurs: 1.63
Fortuna

Dzisiaj wieczorem o godzinie 20:30 w pierwszym meczu 5 kolejki PKO Ekstraklasy Wisła Kraków zagra przy Reymonta 22 z ekipą beniaminka ŁKS-em Łodz. Starcie to zapowiada sie nam bardzo ciekawie, bowiem oba zespoły preferują bardzo ofensywną piłke co gwarantuje nam tutaj bramki. Biała Gwiazda miała swoje problemy na początku sezonu, ale teraz powinno być już lepiej. Trener Stolarczym ma do dyspozycji już takich zawodników jak Błaszczykowski, Basha czy Savicević, którzy powinni zapewnić więcej możliwości. Wisła jak dotąd ugrała tylko 4 punkty wiec na pewno w tym meczu zrobi wszystko by ograć beniaminka z Łodzi. Goscie mają taki sam plan, bowiem pomimo kapitalnej gry w ostatnim czasie, przegrywali swoje mecze. ŁKS jest natomiast bardzo wybieganą drużyną, gdyż jak dotąd nabili najwięcej kilometrów ze wszystkich drużyn co pokazuje, że są bardzo dobrze przygotowani do sezonu. Ja spodziewam sie tutaj ostrej wymiany ciosów z obu stron i przewiduje gole zarówno Dla Wisły jak i ŁKS-u.
 
mariusz-idol 2,5K

mariusz-idol

Użytkownik
Wisła-ŁKS
typ-obie drużyny strzelą gola – TAK
kurs-1,82
Fortuna




Na ligowe zwycięstwo w Krakowie ŁKS czeka już 25 lat. Myślę, że różne statystyki w pełni nie oddają potencjału i możliwości ofensywnych obu zespołów. Jak zostało wspominane już kilka razy będzie się działo w tym meczu: My chcemy przede wszystkim wreszcie zagrać skutecznie i strzelać bramki, a skoro łodzianie grają ofensywnie, to liczę na dobre widowisko dla kibiców Wisła, jak i ŁKS pod wodzą swoich szkoleniowców preferują grę do przodu i w zderzeniu dwóch takich zespołów bramek nie powinno zabraknąć. Dzisiejsz mój typy na to spotkanie: obie drużyny strzelą gola – TAK (kurs 1,82)/ gol w obu połowach 
 
L 221

l10

Użytkownik
Wisła K. - ŁKS Łódź
2 drużyna poniżej 1.5 bramki 1,54 FORTUNA

Widać po początku sezonu, że Wisła jest drużyną underową. Po 4 kolejkach w ich meczach wpadły tylko 3 bramki (3x wynik 1-0 lub 0-1 i raz 0-0). Śląsk, Lechia, Górnik i Pogoń nie potrafiły strzelić Wiśle dwóch bramek. ŁKS po dobrym początku sezonu i remisie z Lechią oraz wygraną z Cracovią przegrał kolejne dwa mecze z Lechem i Piastem. W 4 spotkaniach strzelił tylko 3 bramki, z czego dwie w wygranym w drugiej kolejce meczu z Cracovią, a trzecią w meczu z Lechem u siebie. Podsumowując na tę kolejkę spotkań w Ekstraklasie wydaje mi się to najpewniejszy typ. Historii miedzy tymi drużynami nie ma co rozpatrywać gdyż ostatni mecz między tymi drużynami był w 2012 roku.
 
Otrzymane punkty reputacji: +39
S 15,6K

sinus

Użytkownik
cytat z dnia 15 sierpnia 2019 19:29 przez shadow89

WISŁA KRAKÓW - ŁKS ŁÓDŹ
poniżej 2,5 bramki
2.74
ETOTO

W piątkowy wieczór Krakowska Wisła podejmie na swoim stadionie beniaminka ŁKS Łódź. Zarówno jedni jak i drudzy "nie grzeszą" skutecznością w obecnym sezonie ekstraklasy. Wiśle udało się zdobyć jedną bramkę w 4 meczach. Wiślacy mogą też poszczycić się dobrą grą defensywną ponieważ stracili jak dotąd tylko dwie bramki i to po jednej ze Śląskiem i Pogonią. Jeśli chodzi o ŁKS to legitymują się bilansem bramkowym po 4 kolejkach 3:4. W dwóch meczach pokryli over bramkowy, a w dwóch było poniżej 2,5 bramki. Jak już moi poprzednicy pisali, ja również przychylam się do wersji, że nie zobaczymy w tym meczu zbyt wielu bramek. Nie zdziwiłbym się gdybyśmy nie zobaczyli żadnej bramki w tym meczu, ponieważ remis i dopisanie po jednym punkcie do konta dla obydwu drużyn nie byłoby złym rozwiązaniem.
Serio taki kurs był na under 2.5? :eek:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom