>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [91]

Status
Zamknięty.
uzytkownik-162435 18,5K

uzytkownik-162435

Użytkownik
cytat z dnia 13 sierpnia 2019 22:31 przez [email protected].  orientujesz się może czy San Lorenzo w pucharze Paragwaju gra 1. składem lub stosunkowo mocnym?

daj mi chwile sprawdze i dam Ci znac - jak narazie nie widze nigdzie jedenastek wiec ciezko mi powiedziec.
Jednak trzeba miec na uwadze ze beda rotacje bo przewaznie sa w takich meczach 
zw 

edit
@jakubeq93  musialem wyjsc - wszystko na raz. Ja nawet nie mam w ofercie tego meczu - na twiterze znalazlem sklady, jest bardzo zmieniony od bramkarza i defensywy na ataku konczac. To zazwyczaj norma w pucharach tymbardziej jak z drugiej strony ciećwierzyki jakies. O sklady tez ciezko w takich meczach ( w pucharach)
sorry ze dopiero teraz, widze ze 0:1 juz
 
jakubeq93 261

jakubeq93

Użytkownik
cytat z dnia 13 sierpnia 2019 22:35 przez robin.on.


daj mi chwile sprawdze i dam Ci znac - jak narazie nie widze nigdzie jedenastek wiec ciezko mi powiedziec.
Jednak trzeba miec na uwadze ze beda rotacje bo przewaznie sa w takich meczach 
zw 

edit
@jakubeq93  musialem wyjsc - wszystko na raz. Ja nawet nie mam w ofercie tego meczu - na twiterze znalazlem sklady, jest bardzo zmieniony od bramkarza i defensywy na ataku konczac. To zazwyczaj norma w pucharach tymbardziej jak z drugiej strony ciećwierzyki jakies. O sklady tez ciezko w takich meczach ( w pucharach)
sorry ze dopiero teraz, widze ze 0:1 juz
Dzięki wielkie za odpowiedź kolego ☺ Nawet nie spodziewałem się, że aż tak ciężko jest o składy w takich meczach. 
 
uzytkownik-162435 18,5K

uzytkownik-162435

Użytkownik
Puchary Peru czy Paragwaju to calkiem masakra - jedynie twitter zostaje - jezeli dana druzyna w ogole posiada... sa takie ze maja twitter a ostatni post wstawili pare miesiecy wczesniej... wiec bardziej maja z musu a nie traktuja powaznie jak inne kluby chociaz jakby powoli sie to zmienialo... oby.
Tak jak pisalem nawet nie bralem tego meczu pod uwage bo nie mam go w ofercie. 
GL i pozdro 
 
 
zderzok 3,5K

zderzok

Użytkownik
cytat z dnia 13 sierpnia 2019 21:52 przez robin.on.Celtic strzeli @1.36
+
Torquay strzeli @1.50
Łączny: @2.04, stawka: x3

czekam na wyniki bo ciezko to idzie...


edit
  
Torquay...
Dziś: postawione: 58j, wygrane: 44j, bilans: - 14j (4/7)
zakoncznie dnia.
w skrocie...
To jest juz czwarty dzien, gdzie nie moge wyciagnac dnia na plus - dawno tak nie mialem.
Malo tego - moja skutecznosc strasznie spadla, a ja męcze sie jak nigdy. 
Zostaje jeszcze jutrzejszy dzien, gdzie zdecydowanie lepiej mi podchodzi jezeli chodzi o kraje.
Jezeli na koniec dnia znow cos bedzie nie tak, to robie chwile przerwy.
Witam w klubie. Też mam fatalna passe. ...:/
 
uzytkownik-162435 18,5K

uzytkownik-162435

Użytkownik
Indonezja
PSM - Barito, Btts, @1.90, 0:0 w 11 minucie, stawka: x3


edit
  
1:1 w 64 minucie
Dziś: postawione: 10j, wygrane: 11.4j, bilans: + 1.4j (1/1)

 
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom