>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Spotkania towarzyskie i inne...

rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Ja dzisiaj spróbuję za drobniaki czegoś (dla mnie) egzotycznego, a chodzi o spotkanie Unii Oświęcim z czeską Opawą. W związku z tym zakładem liczę na to, że w Unii zabraknie zgrania, bo to spotkanie będzie pierwszym meczem kontrolnym w nadchodzącym sezonie dla ekipy z południa Polski. Wiadomo, że inaczej gra się na treningach, a inaczej sprawa ma się z prawdziwym przeciwnikiem. Nie można powiedzieć nic więcej, a nie ma sensu powoływać się na wyniki z poprzednich rozgrywek PHL. Można wspomnieć jedynie, że Unia zakwalifikowała się do playoffów i zakończyła udział w nich odpadając w drugiej rundzie po wyrównanej serii z GKSem Katowice. Zespół z Czech mimo, że na co dzień gra w drugiej lidze i zabrakło im kilku punktów do wzięcia udziału w playoffach to rozegrali w sierpniu już dwa spotkania kontrolne z których jedno wygrali, a kolejne zremisowali. Unia mierzyła się już z Czeską Opawą w poprzednim roku. Prawie dokładnie rok temu. Ekipa z Polski przegrała wtedy to spotkanie 1:4. Nie życzę źle naszym, ale nie wykluczam porażki Unii w dzisiejszym spotkaniu.

Opawa lub remis @2,70        STS
Unia Oświęcim - Opawa 18:00
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Unia mocno przebudowala skład i generalnie fajne transfery zrobili. Dobrze się wzmocnili, bodajże 3 ciekawych slowencow przyszło. Trener ze Słowenii, wiec swoich ściągnął. Właśnie można sprawdzić skład, broni młody bramkarz Lipinski, spory talent, ale jeszcze nie ograny. Do tego jest testowany napastnik Dominik Raszka. Ed już jest 2:0.

Unia: Lipiński – Pretnar, Wanacki; Koblar, Kalan, Protasenja – Zaťko, Šaur; Raszka, Krzemień, Prusak – Bezuška, Luža; Przygodzki, Trandin, S. Kowalówka – P.  Noworyta, M. Noworyta; Malicki, Wanat, Dudkiewicz. 
Trener: Nik Zupančič.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Zostały dwie tercje, ale raczej juz nic z tego nie będzie. Ponowny dowód na to, żeby spotkania kontrolne omijać szerokim łukiem. Kolejny nietrafiony typ. Nawet drobnych szkoda ;)
 
jozzy22 530,3K

jozzy22

Użytkownik
Panowie @rasijskij , @mark1973  co powiecie o tym: 

Zbynek Kusy Memoriał

Pardubice - Chabarowsk

Typ: 1 RT      Kurs: 2.56    STS   

Cóż posilkujac się wynikami Chabarowsk został zmiazdżony przez Mountfield z kolei Pardubice wygrały swój mecz wiec jak widzicie żeby dziś pograc właśnie na Czechów?  Idąc moim tokiem rozumowania warto pytanie tylko jakie składy zostaną dziś wystawione?!

Wynik: 3:6

e: Brawo Panowie 
 
A 26

ako_

Użytkownik
cytat z dnia 14 sierpnia 2019 08:08 przez jozzy22Panowie @rasijskij , @mark1973  co powiecie o tym: 

Zbynek Kusy Memoriał

Pardubice - Chabarowsk

Typ: 1 RT      Kurs: 2.56    STS

Cóż posilkujac się wynikami Chabarowsk został zmiazdżony przez Mountfield z kolei Pardubice wygrały swój mecz wiec jak widzicie żeby dziś pograc właśnie na Czechów?  Idąc moim tokiem rozumowania warto pytanie tylko jakie składy zostaną dziś wystawione?!

Wynik:
Mounfield dał wczoraj odpocząć dwóm pierwszym formacjom, stąd ten wynik. Wypada poczekać na składy, ale szedłbym w stronę Rosjan po blamażu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Podzielam zdanie @ako_ . Pardubice w sierpniu nie radzą sobie najlepiej. Porażka do zera ze Slovanem, kolejna do zera ze Spartakiem (0:8), następnie porażka z Mountfield i wczorajsze zwycięstwo właśnie z Mountfield, które wyjechało na lód w osłabieniu. Chabarowsk też nie zachwyca podczas przygotowań do kolejnego sezonu, ale minimalna porażka z Admirałem, których potem pokonali 6:0 jest lepszym bilansem od Pardubic nawet biorąc pod uwagę ośmieszającą porażkę Amura z Mountfield. Zwykle nie gram spotkań towarzyskich (międzysezonowych), ale gdybym się zdecydował to stawiał bym na zwycięstwo Rosjan.
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
cytat z dnia 14 sierpnia 2019 08:08 przez jozzy22Panowie @rasijskij , @mark1973  co powiecie o tym: 

Zbynek Kusy Memoriał

Pardubice - Chabarowsk

Typ: 1 RT      Kurs: 2.56    STS

Cóż posilkujac się wynikami Chabarowsk został zmiazdżony przez Mountfield z kolei Pardubice wygrały swój mecz wiec jak widzicie żeby dziś pograc właśnie na Czechów?  Idąc moim tokiem rozumowania warto pytanie tylko jakie składy zostaną dziś wystawione?!

Wynik:
Witajcie
Mecz za chwile i mysle ze dzis górą beda Rosjanie. Tak jak wspomniane wyżej z HK blamaż, prasa w Rosji nie zostawiła na nich suchej nitki, dzis maja wyjść w troche mocniejszym zestwieniu, o motywacje jestem spokojny. Pardubice wczoraj chciały wziać rewanz na HK, które bez kiku waznych graczy wystapiło i to im sie udało, gospodarze turnieju( Pardubice) w tym seonie zbudowli ciekawy zespół ale mysle ze na zmotywowany i mysle ze mimo wszystko mocniejszy Amur wg mnie bedzie dzis mało

Amur RT kurs 2,2 fortuna      
 
Otrzymane punkty reputacji: +41
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Witajcie 
Mnie dziś zainteresował mecz turnieju na Łotwie w którym gospodarze zmierza się z ekipą Białorusi. Lotysze dwa poprzednie mecze wygrali ale nie by to wygrane w RT. Białorusini pewnie poradzili sobie ze Słowencami i dopadła ich strzeleckia niemoc z spotkaniu z Francją, dodatkowo między słupkami stanął młody dopiero pukajacy do kadry bramkarz. Ale do czego pije z typem, patrząc na skład Łotwy to poza Indrasisem, Karsumsem, Daugavinsem, Kulda i Gudlewskisem który nie gra regularnie i aktualnie nie jest w wysokiej formie pozostali gracze to liga łotewska Lepiaja i Riga. Roster Białorusi to Yunost i Dynamo Mińsk i wg mnie to mocniejsza i dłuższą ławka. Jeżeli między słupkami stanie etatów doświadczony golie Yunosta to widzę tutaj duże szanse dla Białorusinów. 

Białoruś ml kurs 2,06    
Białoruś z x kurs 1.64    

Z meczy Euro Tours idę w zwycięstwo Rosji   i Finlandii,   
 
Otrzymane punkty reputacji: +98
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Na dzis mecz Euro Tours:
Spotkanie miedzy Czechami i Rosja. Patrzac po składach to wiecej doswiadczenia i ogrania po stronie czeskiej. Zawodnicy brali juz udział w takich imprezach i wielu z nich to doswiadczeni gracze na poziomie reprezentacji. Mimo ze w Rosji sporo talentu i formacje mniej wiecej łozone z klubowych graczy ale wiecej zgrania widze po stronie Czeskiej, kursy troche zanizone na Rosje. W tym turnieju imponuja mi Czesi którzy w kazdym meczu sa niedoceniani a graja skuteczny hokej wiec dzis obieram kierunek na naszych południwych sasiadów.

Czechy ml 2,38    
Czechy z x 1,82    
wsjo fortuna

W drugim meczu wg mnie wygraja finowie, wiecej doswiadczenia i zgrania po ich stronie  
 
Otrzymane punkty reputacji: +36
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Trochę późno ale jak ma ktoś okazję postawić na żywo to proponuję pograć Ufe dziś towarzysko. Rywalem jest Avto które przyjeżdża bez kilku kluczowych graczy. Saławat w mocnym zestawieniu.

Ufa RT kurs 1,85 sts (6-4)✅

EDIT: Coś mi ten mecz wyglada na ustawke, bo po dwóch tercjach prowadzenie Avto 1-4 i kurs na Ufę 45 , fakt trzecią tercje zagrali koncertowo ale mimo wszystko nie mogę się oprzeć takiemu wrażeniu
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +42
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Witajcie
Dzis drugi sparing Ufy z Avto. Składy niezmienione. Wczoraj w drugiej tercji zagrał rezerwowy golie Ufy i grały głównie 3 i 4 formacja. Dziś podobny scenariusz i zgrywanie Granlunda z pierwszą formacją. Wiadomo że w towarzyskim meczu wszystko się może zdarzyć ale roster Ufy po prostu mocniejszy

Ufa RT kurs 2.05 STS
 
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Wczoraj miałem niedostatyczne info odnośnie składu Ufy. Miał grac drugi dzien Granlund z pierwsza formacja ale były korekty jednak, skład Avto tez mocniejszy nic pierwotnie planowano. I kupon w straty

Dziś przygladam sie pucharowi Generali w Czechach. Turniej wznowiony po kilku latach i dzis rusza jego pierwsza edycja po dłuższej przerwie. Na tapete biore mecz w Werk Arenie gdzie spotka sie miejsowy Ocelari z druzyna z zaplecza extraligi Prerovem.
Wg doniesien klubowych ze strony gospodarzy na ten mecz maja wyjsc mlodzi zawodnicy Trzynca. Z ławki trenerskiej słychac głosy , że trzeba sprawdzic tych młodych chłopców. Ze strony Prerova, która była druga druzyna zeszłego sezonu ma zagrac najmocniejszy zestaw. Co prawda było kilka ubytkow w ekipie Prerova ( chocby z racji dobrych wystepów) ale sa posiłki. Ekipa gosci rozegrała juz jeden oficialny mecz i zakonczyła go zwyciestwem 3-1 de fakto z mozna powiedziec farma Ocelari ekipą Frydek-Mistek.
Widomo, że jest roznica poziomow miedzy Extra a pierwsza liga ale dzis powiedziałbym z racji składów te roznice sie znosły i twierdze ze mozemy byc swiadkami wyrownanego pojedynku, majac tez na uwadze szybszy rozruch meczowy gosci mysle ze nie przegraja oni tego pojedynku w czasie regulaminowym

Ocelari Trinec - HC Prerov typ x2 kurs 2,31 fortuna

EDIT:
Przygladam sie tez przedsezonowemu turniejowi w Sochi gdzie zagraja dziś SKA z Loko. Na ten moment nie znam jeszcze składu ekipy z Jarosławia ale sadze ze bedzie to wyrownany mecz a z racji kibicowskich sympati chciałem iśc w strone Loko, ale musze widzieć kogo Skabelka desygnuje do gry
 
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Jeszcze raz robię podejście do meczu towarzyskiego. Mamy serie spotkać SKA-LOKO. Dwa pierwsze to lanie Loko od SKA i strata aż 12 bramek, jednak Loko się nie poddało się i wczoraj wzięło rewanż 2-6. Co najważniejsze to gra Loko i to że Skabelka był bardzo poruszony tym łomotem jaki otrzymał w pierwszych dwóch meczach więc myśli o rewanżu również dziś. Personalnie również są w stanie to zrobić i mimo że to mecz towarzyski gram tak.


Loko z x kurs 2,4 fortuna ✅
Loko Rt kurs 4,5 fortuna✅
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +52
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
W Rosji rozpoczeły sie turnieje przedsezonowe.
W Ufie urniej o puchar Baszkirii a w Mognitogorsku najstarszy turniej przedsezonowy w Rosji im Romazana.

Dzis o 12,00 czasu polskiego Traktor gra z Cherepowcem a Avto z Amurem.
Wczoraj Traktor pokonał gospodarza Ufe, oba w najsilniejszym z mozliwych zestawieniu . Traktor przed sezonem pozostawił człon zespołu i dodatkowo wzmocnił sie , ekipa Cherepowca mimo podniesienia czapki płac nie dokonła az takich wzmocnień .Na pierwszy mecz juz sa składy i wg mnie mecz powinien wygrac Czelabinsk, dysponujacy mocniejszymi zawodnikami, dodatkowo kilka formacji juz ze soba grało rok temu.

Czelabinsk RT kurs 1,6 ⛔

EDIT: Nieststy traktorzyści mają nogi jak z ołowiu i nie nadążają za ekipą Severalu

do dubla proponuje mecz Ufa-Niznekamsk
Wczoraj gospodarze dali sie dogonić traktorzystom i pokonac w dogrywce. Dzis bedac u siebie i grajac o puchar mysle ze bede starali sie zrewanzowac. Skład mocny i mimo ze Wilki niewygodn do gry z kilkoma ciekawymi graczami do mysle ze wola odniesienia zwyciestwa jak i potencjał ekipy pozwili na zwyciestwo gospodarzom turnieju

Ufa RT kurs 1,7

ako 2,72 fortuna

EDIT
W meczu Avto z Amurem po zobaczeniu składów, byłbym skłonny zaryzykowa ze ekipa z dalekiego wschodu nie przegra tego meczu w regulaminowym czasie

Amur z x kurs 2,11✅
 
Ostatnia edycja:
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Ponawiam typ na Ufe która sobie powinna poradzić. Do dubla dokładam typ z meczu Magnitki z Sibirem. Magnitka przebudowała skład, grali wczoraj, wiec zobaczymy jak to wyjdzie. Sibir mimo kilku ruchów kadrowych postawił w tym sezonie na stabilizacje i trzon składu zachowany , jak rowniez sztab trenerski. Stawiam na to ze Sibir nie przegra tego w RT

Ufa RT kurs 1,6 ✅
Sibir z x kurs 1,85⛔ było blisko remisu

ako 2,96 STS⛔

Ostrożnie Panie i Panowie ze stawkami bo mimo prestiżu tych turniejów to jednak mecze towarzyskie.

solo zaryzykowałbym typ na Sibir ml kurs 2,60 STS
 
Ostatnia edycja:
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Próbuje jeszcze raz zagrać mecze na turniejach przedsezonowych, czesto jest tak ze jeden wejdzie , drugi nie i po kuponie
Dzis zagram Ufe przeciwko Cherepovcowi i Magnitke przeciwko Amurowi
Obie ekipy to gospodarze turniejow( bądż co bądź prestizowych) , by wygrac u siebie musza wygrac swoje mecze najlepiej w RT, obie ekipy kadrowo mocniejsze od rywali, brakuje czasem motoryki i oczywiscie zgrania ale na tym etapie wszyscy maja podobne problemy, inni dostaj wiecej w kosc a inny mniej, wsjo zalezy od trenejro.
Turnieje jak wiadomo jest to etap zgrywania formacji a te mimio wszystka sa mocniejsze u gospodarzy , dlatego probuje je zagrac

UFA RT kurs 1,6 ⛔
Magnitka RT kurs 1,55✅

ako kurs 2,48 fortuna⛔

Pamietajcie to towarzyskie spotkania i mocnych stawek nie ma co dawac
 
Ostatnia edycja:
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Ostatnie podejscie do meczow towarzyskich

Sibir - Amur

W Sibirze stabilizacja, skład niezmieniony ,kilka ciekawych wzmocnień, Amur to duza rotacja w rosterze
Na papierze mocniejszy Sibir a przede wszystkim bardziej zgrany, zobaczymy co zobaczymy na lodzie

Sibir RT kurs 2,2 fortuna ✅
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +121
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Dzisiaj rozpoczyna się Puchar Zdobywców Pucharu Gagarina w Kazaniu i szykuje się kilka ciekawych spotkań, ale zainteresowało mnie spotkanie w Bałaszycha. Avangard podejmie u siebie ekipę z Chabarowska. Chodzą słuchy, że po pobycie na zachodzie dzisiaj nie wystąpi ośmiu podstawowych graczy Amura w tym dwóch obcokrajowców. Powodem ma być podejrzenie koronawirusa. Gdzieś natknąłem się na info, że w tym gronie znajduje się Langhammer, a Alikin nie jest w idealnej formie. Amur zresztą nie radził sobie najlepiej w sparingach natomiast Omsk świetnie poradził sobie ostatnio ze Spartakiem i Dynamem Moskwa. Można spróbować nawet jakiegoś handi, ale w Polskich bukach nie ma jeszcze kursów i nie wiem czy w ogóle będą na ten mecz.

✅ Avangard Omsk -1.0 @1,83 7/10 Unibet

5,81
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +238
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Za godzinę kolejny mecz w ramach turnieju w Kazaniu. Ufa zmierzy się z SKA. Mimo mocnego składu ekipa z Petersburga nie radzi sobie najlepiej w meczach przedsezonowych co pokazują trzy ostatnie spotkanie, które wojskowi przegrali w czasie regulaminowym. Salavat również nie zaczął najlepiej "międzysezonówki", ale z meczu na mecz wyglądają co raz lepiej. Mimo wczorajszej porażki z Magnitką zaprezentowali się z dobrej strony. Zdołali odrobić stratę trzech bramek ostatecznie przegrywając po golu w przewadze Metallurga na 90 sekund przed końcową syreną. W zespole Salavatu nie ma tyle znanych nazwisk co w drużynie przeciwnej, ale wierzę, że Zieloni są w stanie pokonać Wojskowych w czasie regulaminowym, a jeśli nie to co najmniej doprowadzić do dogrywki.

❌ Ufa +1.0 @1,85 5/10 Unibet
❌ Ufa DNB @3,15 2/10 Unibet


EDIT//Po obu stronach między słupkami back up. Ufa wyjeżdża silnym składem z mocno skutecznym duetem Hartikainen - Granlund w pierwszej linii, więc powinno być dobrze.

1,19
 
Ostatnia edycja:
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Ja tez spróbuje sił w Pucharze mistrzów Gagarina i zagram spotkanie Kazan-Magnitka, czyli wczorajszych zwyciezców. Mam nadzieje ze starczy czasu by scharakteryzowac obie ekipy przed sezonem, teraz po krótce. Kazań ze stabilizacja skladu przynajmniej w obronie, kilka ciekawych transferów i przede wszystkim motywacja na ten turniej. Magnitka co by nie patrzec straciła kluczoych graczy w obronie, sa posilki ale narazie trzeba wszystko ułozyc, beda tracic ale i beda strzelac, dzis ide w kierunku gospodarzy turnieju bo wg mnie sa na ten moment bardziej poukładani ( nie było zmiany trenera również) i wydaje mi sie ze bardziej beda chceili wygrac.

Kazan RT kurs 2,00 ✅
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +119
Do góry Bottom